<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:45 V4-2
Gjøvik Kommunes løp - montéløp
MONTÉLØP
Kaldblods 1600 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 400.001 kr., 40 m. ved 900.001 kr., 60 m. ved 1.600.001 kr.
For alle 5-15-årige.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-9-12 Plass : 11-9-12

1 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -17 491 2017: -11 -2 -1 -0 -2 -129 000
Bleke Huldra 1600 1 Plass 631 934
8 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) R. Bjørnbeth Leangen Travbane 4 11/7 - 07 / 10 1700 27,8 57
e. Bleke Stjerna v. Saje (S) N. Brækken Leangen Travbane - 06/6 - 02 / 4 2160 dg 122
Erik Brækken /Melhus R. Bjørnbeth Leangen Travbane P 30/5 - 22 / 2 2160 28,6 P
R. Bjørnbeth Kristin Brækken N. Brækken Leangen Travbane 0 09/5 - 07 / 14 1680 br g 229
Lysblå m/sv.erm-/sidefelt,reklame N. Brækken Leangen Travbane 0 25/4 - 05 / 7 2160 28,1 g 171
2 2016: -8 -0 -0 -2 -0 -12 000 2015: -11 -0 -0 -0 -3 -8 000
Hafell Prinsen 2 Plass 194 000
9 år SVART V v.Prins Juventus H. Holm Jarlsberg Travbane - 15/6 - 05 / 7 2120 dg 735
e. Kine Lill v. Lyngsvarten E. Vinvand Bjerke Travbane - 01/6 - 03 / 11 2180 dg 785
Kristin Myklebostad /Vistdal A. Aursand Leangen Travbane 3 16/5 - 08 / 6 1660 28,0 501
A. Aursand Kristin Myklebostad E. Vinvand Drammen Travbane - 04/4 - 03 / 8 2140 dg 488
Blå m/hv ermer, ALA+stjerner i hv A. Aursand Leangen Travbane 3 14/3 - 01 / 4 1660 30,8 171
3 2016: -6 -0 -0 -1 -2 -12 132 2015: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Midgårdsormen* (S) 3 Plass 336 425
9 år FUKS V v.Bokli Eld M. Lunde Arvika - 08/7 - 05 / 5 2500 dg g 772
e. Heid (S) v. Troll Jahn M. Lunde Momarken Travbane 3 14/6 - 08 / 2 1640 29,1 215
Sverige M. Lunde Färjestad 6 25/3 - 01 / 5 2140 29,4 440
H. Kolle Emelie Westlund A. Stensen Biri Travbane 0 18/3 - 01 / 6 1609 28,3a 589
Mørkblå m/gull @, belte, mansj, krage P. Nilsson Färjestad 0 30/11 - 04 / 3 2160 29,4 539
4 2017: -9 -1 -0 -4 -3 -61 000 2016: -20 -2 -3 -0 -7 -112 500
Karmøy Juni 4 Plass 426 500
9 år BRUN HP v.Elding H. Tvedt Biri Travbane 4 24/7 - 06 / 12 2100 27,0a 697
e. Karmøystjerna v. Lasso* (S) H. Tvedt Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 01 / 5 1609 24,8ag 208
Rune Bønes /Bønes M. Stokke Bergen Travpark 4 04/6 - 04 / 7 1620 24,9 894
S. Nybø Rolf Tvedt (T) S. Nybø Bergen Travpark 2 28/5 - 09 / 5 2140 30,0 253
Skrådelt burgunder/svart, burg ermer R. Tvedt Bergen Travpark 0 09/4 - 08 / 14 2120 26,7 1230
5 2018: -13 -0 -3 -3 -2 -93 400 2017: -12 -2 -0 -1 -7 -66 500
Vassbø Fakse 1620 1 Plass 859 065
10 år BRUN V v.Fakse* (S) S. Løvvold Sørlandets Travpark 1 22/7 - 04 / 6 1660 23,9 14
e. Blifrøkna v. Lykke Gutten G. Gundersen Hagmyren 2 05/7 - 03 / 1 1140 nc a 15
Benjamin Skogen-Cassandra Skogen F. Hamre Forus Travbane 0 18/6 - 10 / 1 2040 25,9 69
S. Løvvold Erik Killingmo (T) S. Løvvold Bergen Travpark 2 04/6 - 04 / 5 1620 23,1 41
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 21/5 - 06 / 4 1609 23,8a 20
6 2016: -14 -0 -0 -1 -4 -28 000 2015: -17 -0 -1 -1 -5 -37 000
Myhreng Eldi 2 Plass 703 000
10 år BRUN HP v.Steinsvad Eld V. Hop Biri Travbane 3 15/7 - 05 / 11 1609 24,2ag 79
e. Gulheim Seira v. Minpil O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 16/4 - 01 / 2 2100 br a 378
Terje Myhrengen /Jevnaker M. Gundersen Bjerke Travbane 0 30/3 - 08 / 14 2160 28,2 487
K. Kvasnes Trond Skofsrud (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 23/3 - 08 / 10 2160 27,6 896
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek M. Gundersen Bjerke Travbane 0 16/3 - 05 / 3 2140 26,9 g 1017
7 2017: -4 -0 -0 -1 -1 -12 000 2016: -11 -0 -0 -0 -3 -10 000
Søndre Prinsen 3 Plass 723 550
14 år BRUNSVART V v.Pål Even J. Landaas Bergen Travpark 5 14/7 - 04 / 6 2120 26,4 1609
e. Søndre Lill v. Atom Vinter P. Buer Forus Travbane - 18/6 - 10 / 9 2040 dg 1442
Stall Sondre Å. Tengsareid Bergen Travpark 5 19/5 - 04 / 8 1600 24,0a 256
S. Kløften Jan-Eirik Bergesen E. Høitomt Bergen Travpark 0 05/3 - 09 / 6 1600 27,1a 985
Lysblå,mørkblå kile&und.arm,hv.søm,rek J. Landaas Bergen Travpark 0 03/12 - 01 / 6 2120 30,1 613
8 2016: -12 -1 -0 -1 -3 -42 000 2015: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Jotun 4 Plass 909 283
14 år BRUN V v.Høiby Kongen A. Valstad Jarlsberg Travbane 3 08/7 - 12 / 4 1609 22,7a 605
e. Høntorp Laila v. Lyngsvarten P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 28/6 - 04 / 8 2160 26,6 g 188
Marthe Dybdahl Hoff /Askim O. Østre Momarken Travbane 1 14/6 - 01 / 10 1640 26,1a 50
A. Valstad Marthe Hoff Dybdahl A. Valstad Leangen Travbane 4 16/5 - 08 / 14 1700 25,9 79
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek H. Skubberud Momarken Travbane 0 10/5 - 02 / 5 2140 27,1ag 153
9 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -9 -1 -2 -0 -2 -40 000
Smedviktor 5 Plass 912 609
10 år MØRKBR H v.Alm Viktor L. Pedersen Bjerke Travbane 0 13/1 - 06 / 11 2180 28,8 121
e. Smedjenta v. Elding O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 06/1 - 07 / 7 2160 29,3 169
Torbjørn Smedsrud /Fåberg L. Pedersen Biri Travbane 0 18/12 - 03 / 10 2160 29,6 175
L. Pedersen Torbjørn Smedsrud K. Johansen Bjerke Travbane 0 18/11 - 08 / 9 2160 29,0 218
Rød m/svart sk.felt,sidefelt&ermr,rek O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 28/10 - 02 / 10 2160 25,8 225
10 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -0 -1 -2 147
Kolnes Viktor 6 Plass 421 061
11 år BRUN H v.Alm Viktor M. Persson Arvika 0 08/7 - 05 / 2 2500 33,2 985
e. Borga v. Friggbest K. Brenden Arvika 0 26/6 - 08 / 12 2120 30,8 g 416
Kenneth Brenden /Magnor K. Kvasnes Forus Travbane P 04/8 - 22 / 2 2040 32,9 P
G. Thonander Leif Ingvar Brenden L. Løkken Forus Travbane 0 02/5 - 02 / 2 2040 26,9a 1134
blå m/hvitt felt + reklame L. Løkken Forus Travbane 0 14/4 - 03 / 3 1600 26,1 686
11 2017: -10 -0 -0 -0 -4 -18 000 2016: -13 -3 -0 -3 -5 -125 451
Hornmo Blessen 7 Plass 565 012
11 år BRUN H v.Alm Viktor B. Steinseth Biri Travbane 4 15/7 - 05 / 8 1609 24,5a 44
e. Hornmo Blessa v. Trons Trollmin* K. Frick Rättvik 4 25/6 - 07 / 12 1660 23,7 115
Ole Eggen-Leif Harald Eggen J. Øveraasen Biri Travbane P 27/5 - 21 / 2 2100 31,9 P
J. Øveraasen Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Jarlsberg Travbane 3 21/5 - 06 / 9 1609 24,3a 85
Hvit m/mørkeblått skstk, erm&sidef,rek B. Steinseth Jarlsberg Travbane 1 08/5 - 02 / 3 1609 23,8a 36
12 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -25 -0 -0 -0 -8 -24 000
Millionolga 8 Plass 686 513
9 år SVARTBRUN HP v.Nordli Svarten C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 08 / 6 2120 26,4 105
e. Skjegge Lill v. Elding C. Engebråthen Bjerke Travbane 2 29/6 - 05 / 2 2140 28,2 302
Per Hellgren /Ørje C. Engebråthen Bjerke Travbane 4 22/6 - 04 / 5 2160 26,6 246
P. Sønsteby Rune Wilberg P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 0 15/6 - 08 / 6 2120 27,1 408
Mørkblå,gull/hv sidef,ermr&brystf, rek P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 0 21/5 - 04 / 12 2120 27,1 270