<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1
Honne Hotell og Konferansesenters løp

Kaldblods 1600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 110.001 kr.
For 3-15-årige høyest 210.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-10-15 Plass : 4-10-15

1 2017: -9 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -14 -1 -1 -2 -2 -42 418
Rebella 1600 1 Plass 108 418
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden B. Steinseth Rättvik 1 18/7 - 05 / 3 2140 29,9 59
e. Frk. Vilde v. Braute M. Jakobsson Arvika 6 08/7 - 01 / 3 2100 30,9 59
Stine Merete Larsen /Revetal B. Steinseth Arvika 3 26/6 - 05 / 5 2100 29,7 286
B. Steinseth B. Steinseth Leangen Travbane 0 06/6 - 03 / 6 2140 31,1ag 58
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Leangen Travbane 3 23/5 - 09 / 8 2160 32,0 71
2 2018: -11 -0 -2 -0 -3 -29 000 2017: -20 -2 -2 -1 -6 -85 000
Stee Raua 2 Plass 224 000
11 år RØD HP v.Steinsvad Eld E. Hafskjold Drammen Travbane 7 12/7 - 05 / 1 2100 31,1 g 362
e. Stee Vilja v. Viljesterk A. Rasmussen Drammen Travbane - 07/7 - 04 / 12 2100 dg a 1952
Jo Oxhovd Svalesen /Skammestein A. Rasmussen Jarlsberg Travbane P 27/6 - 20 / 10 2120 34,1 g P
A. Rasmussen Jo Oxhovd Svalesen V. Hop Biri Travbane 0 31/1 - 04 / 10 1609 31,5a 177
Gull m/blå ermer + 3 stjerner, rek K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 24/1 - 04 / 8 1609 30,7a 128
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Tara Linnea 3 Plass 93 500
12 år BRUN HP v.Bokli Eld G. Austevoll Momarken Travbane 3 28/6 - 01 / 6 2140 30,7 135
e. Tilia v. Friggbest K. Lunde Biri Travbane 0 25/10 - 07 / 15 2120 br g 1373
Roy Håkerud /Brumunddal K. Lunde Biri Travbane 5 09/10 - 08 / 5 2100 32,6ag 589
G. Austevoll Roy Håkerud E. Høitomt Momarken Travbane 0 29/9 - 02 / 9 2140 31,6ag 384
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Lunde Biri Travbane 7 20/9 - 06 / 15 2120 30,8 g 946
4 2018: -14 -1 -1 -2 -5 -51 000 2017: -17 -1 -3 -2 -4 -78 935
Mintor 4 Plass 308 379
7 år BRUN V v.Alm Viktor O. Sagholen Biri Travbane 2 17/7 - 05 / 8 1609 27,4a 169
e. Minella v. Minpil O. Sagholen Jarlsberg Travbane 2 20/6 - 04 / 9 2120 30,4 139
Terje Visnes /Siggerud O. Sagholen Jarlsberg Travbane 0 21/5 - 08 / 5 2100 29,3 318
O. Sagholen O. Sagholen Momarken Travbane 2 03/5 - 01 / 3 2140 28,1a 109
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 2 30/3 - 02 / 10 2160 30,2 393
5 2018: -19 -5 -0 -2 -4 -178 384 2017: -32 -5 -6 -1 -9 -266 000
Strikkeprinsen 5 Plass 626 884
10 år RØD V v.Håkon Jo* B. Humborstad Biri Travbane 1 15/7 - 02 / 12 2100 27,8a 75
e. Marina Lill v. Marine Svarten B. Humborstad Jarlsberg Travbane 3 01/7 - 01 / 2 1609 27,4ag 31
Bjørn Humborstad /Kongsvinger B. Humborstad Bjerke Travbane - 22/6 - 05 / 10 2160 dg 113
B. Humborstad B. Humborstad Momarken Travbane - 14/6 - 04 / 11 2160 dg 230
gul m/grått belte og ermring B. Humborstad Bjerke Travbane 1 02/6 - 04 / 5 1609 28,7a 220
6 2018: -4 -0 -2 -0 -2 -24 500 2017: -12 -0 -2 -3 -7 -59 698
Torderud Stjernen 6 Plass 169 698
6 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Biri Travbane 4 15/7 - 02 / 6 2100 28,6a 36
e. Torderud Ella v. Bokli Eld E. Høitomt Kongsvinger Travbane 0 06/7 - 02 / 8 1600 29,8ag 15
Øystein Sørby /Kirkenær E. Rennesvik Biri Travbane 1 16/6 - 02 / 3 2100 28,4a 15
T. Solberg Morten M. Ottersen (T) E. Høitomt Biri Travbane 3 03/6 - 04 / 15 2120 29,7 88
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Borg Biri Travbane 2 20/5 - 06 / 5 2100 30,5 35
7 2016: -10 -0 -1 -0 -5 -20 000 2015: -16 -0 -0 -0 -2 -5 000
Våler Troll 7 Plass 95 000
12 år SVART V v.Sokna Troll G. Austevoll Biri Travbane 0 15/7 - 02 / 9 2100 29,4ag 634
e. Dally Jerka v. Lund Jerker D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 01/7 - 01 / 4 1609 28,6a 640
Per Kristian Grindevoll /Grinder G. Austevoll Biri Travbane 0 16/6 - 06 / 12 2600 br a 498
D. Dalen Per Kristian Grindevoll G. Austevoll Biri Travbane 4 27/5 - 05 / 1 2100 30,2 g 395
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek H. Holm Bjerke Travbane 5 19/5 - 01 / 8 2100 31,2ag 37
8 2016: -20 -0 -1 -2 -3 -19 500 2015: -22 -0 -0 -2 -6 -24 500
Sjefsthea 8 Plass 96 244
9 år MØRKBR HP v.Sjefen K. Mathisen Biri Travbane 0 15/7 - 02 / 3 2100 30,0ag 847
e. Moshus Thea v. Ilmin A. Akselsen Bjerke Travbane 0 22/6 - 06 / 10 1609 28,9a 393
Ole L. Rakstad-Birgithe M. Rakstad K. Mathisen Leangen Travbane 0 06/6 - 03 / 12 2140 30,9ag 89
Ø. Ruttenborg Kim Mathisen (T) K. Mathisen Bjerke Travbane 2 19/5 - 01 / 5 2100 30,0a 111
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame K. Mathisen Bjerke Travbane 3 03/5 - 02 / 3 1609 30,2a 188
9 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Melbyjerven 1620 1 Plass 224 500
9 år MØRKBR H v.Åsajerven E. Høitomt Biri Travbane 0 15/7 - 01 / 1 2100 29,6a 127
e. Melbystjerna v. Gaute A. Stensen Bjerke Travbane 3 19/11 - 03 / 4 2100 30,8ag 33
Knut Erik Petrud-Magne Arve Petrud A. Stensen Bjerke Travbane 4 04/11 - 03 / 1 2100 28,6a 563
A. Stensen Knut Erik Petrud A. Stensen Biri Travbane - 25/10 - 04 / 2 2100 dg a 643
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 0 16/10 - 09 / 10 2100 31,1a 187
10 2018: -16 -3 -5 -4 -3 -192 051 2017: -17 -2 -4 -1 -4 -100 500
Kvikk Tojo 2 Plass 578 378
11 år MØRKBR H v.Bokli Eld O. Kjenner Bjerke Travbane 1 29/6 - 02 / 10 2660 29,1 139
e. Kvikki v. Lund Jerker O. Kjenner Momarken Travbane 3 21/6 - 04 / 9 2140 27,9a 38
Tonje Johanne Eng /Løken O. Kjenner Biri Travbane 1 03/6 - 05 / 8 1609 26,7a 43
O. Kjenner Tonje Johanne Eng K. Johansen Biri Travbane 0 01/8 - 03 / 4 1609 28,4ag 37
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Momarken Travbane 6 14/7 - 07 / 6 2160 27,5 g 145
11 2016: -1 -0 -1 -0 -0 -6 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Olle Rusken 3 Plass 115 500
9 år GRÅBRUN V v.Lome Elden K. Johansen Drammen Travbane 2 07/7 - 04 / 2 2100 29,6a 294
e. Olleanna v. Alm Svarten O. Østre Momarken Travbane P 03/5 - 20 / 4 2160 33,9 P
Thorhild Helen Holmen /Skogbygda H. Holm Bjerke Travbane N 19/8 - 23 / 6 2160 32,2 r N
O. Østre Trond Armand Holmen O. Østre Biri Travbane - 13/6 - 02 / 8 1609 dg a 263
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane 6 19/5 - 02 / 8 1640 26,7a 508
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -1 -1 -2 -58 000
Søndre Lynet 4 Plass 268 004
8 år MØRKBR V v.Feseth Lynet A. Stensen Bjerke Travbane 5 13/7 - 01 / 2 2600 32,2a 28
e. Søndre Donna v. Elding L. Kolle Momarken Travbane 1 21/6 - 04 / 7 2140 27,8a 86
Arnfinn Bruflodt /Grimstad L. Kolle Biri Travbane 1 10/6 - 04 / 7 2100 28,4a 106
K. Mathisen L. Kolle Bjerke Travbane 3 26/5 - 03 / 7 2100 28,5a 48
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Biri Travbane 5 22/4 - 08 / 7 2120 30,1 145
13 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -22 -2 -2 -3 -5 -86 000
Petrine 5 Plass 271 500
8 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 13/7 - 01 / 5 2600 35,2arg 67
e. Super Lotta v. Lome Elden M. Gundersen Biri Travbane 3 02/7 - 08 / 5 2100 29,0a 112
Ida Rødsten Klemetrud-Marianne H. Rødsten M. Gundersen Biri Travbane 5 10/6 - 04 / 9 2100 28,8ag 60
M. Sørvik H. Holm Biri Travbane 2 03/6 - 05 / 4 1609 27,3ag 43
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek M. Gundersen Bjerke Travbane 5 26/5 - 03 / 1 2100 29,1ag 22
14 2016: -10 -2 -2 -0 -1 -111 000 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Vinner Vilja 6 Plass 199 212
9 år BRUN HP v.Moe Odin H. Holm Harstad Travpark 1 16/7 - 05 / 9 2060 28,5 15
e. Hafell Perla v. Rigel Jo Å. Tengsareid Leangen Travbane 1 25/6 - 08 / 7 2140 27,9a 76
Oddvar Steig /Hell A. Stensen Leangen Travbane 2 06/6 - 06 / 1 2140 27,7a 59
H. Holm Oddvar Steig V. Bugge Leangen Travbane 0 16/5 - 05 / 15 2660 32,9 g 136
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl A. Stensen Leangen Travbane 2 09/5 - 04 / 8 2160 28,3 111
15 2018: -5 -0 -0 -2 -3 -22 000 2017: -13 -2 -3 -2 -2 -118 000
Herr Jao 7 Plass 394 500
10 år MØRKBR V v.Slått Eld K. Johansen Biri Travbane 2 15/7 - 01 / 9 2100 27,0a 65
e. Hovssokka v. Troll Jahn K. Johansen Kongsvinger Travbane 1 06/7 - 04 / 7 1600 26,4a 74
Christin Torp /Lillehammer K. Johansen Bjerke Travbane 1 27/4 - 03 / 5 2100 29,0a 24
K. Johansen Christin Aspeslåen K. Johansen Bjerke Travbane 5 16/4 - 02 / 13 2160 28,9 269
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. O. Østre Biri Travbane 1 01/4 - 04 / 1 1609 27,1a 175