<<< Forrige løp
Start ca kl. 22:15 V4-4
Biri Travbanes løp

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 14.001 kr.
For 3-15-årige høyest 28.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
12. Løp
Gule Vinner : 13 Duo : Trippel : 13-12-1 Plass : 13-12-1

1 2018: -16 -3 -2 -0 -4 -162 000 2017: -8 -0 -1 -3 -1 -34 000
Il Sokken 2100 1 Plass 224 000
7 år BRUN V v.Bork Odin K. Johansen Momarken Travbane 1 12/7 - 08 / 6 2140 35,7 22
e. Salsnes Ilmi v. Ilmin K. Johansen Biri Travbane P 10/6 - 20 / 7 2120 33,0 P
Inger Hilde Johansen-Per Johansen I. Melby Leangen Travbane 19/8 - 21 / 7 1660 55,0 B
K. Johansen Vidar Holmlund I. Melby Leangen Travbane 12/8 - 20 / 6 1660 59,6 B
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl.
2 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -9 500 2017: -19 -1 -1 -2 -8 -64 250
Valle Teo 2 Plass 103 750
7 år BRUN V v.Moe Odin T. Lindbak Biri Travbane 7 15/7 - 08 / 1 2100 34,2 207
e. Valle Lill v. Spikeld T. Lindbak Drammen Travbane 8 07/7 - 03 / 1 2100 35,7 g 156
Bente Eliassen /Raufoss T. Lindbak Bjerke Travbane 0 23/6 - 02 / 8 2100 36,0ag 101
T. Lindbak T. Lindbak Biri Travbane 2 10/6 - 08 / 7 2100 35,7 527
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl T. Lindbak Biri Travbane P 20/5 - 20 / 7 2120 40,0 P
3 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -11 -1 -2 -3 -3 -70 385
Hvatt Birk 3 Plass 109 385
5 år SVART V v.Eldfaksen* (S) P. Hvattum Bjerke Travbane 2 20/7 - 09 / 8 2160 32,7 24
e. Hvatt Oda v. Moe Odin P. Hvattum Momarken Travbane 2 28/6 - 08 / 8 2140 34,5 20
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Biri Travbane P 10/6 - 20 / 5 2120 32,9 P
P. Hvattum P. Hvattum Bjerke Travbane 24/6 - 20 / 10 1680 52,1 g B
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Bjerke Travbane 10/6 - 20 / 7 1660 47,2 B
4 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -5 -0 -1 -0 -3 -16 000
Hafell Odin 4 Plass 28 000
7 år BRUN V v.Bork Odin C. Hande Drammen Travbane - 07/7 - 03 / 12 2100 dg 376
e. Stubb Vinni v. Finstad Lars E. Gravdal Jarlsberg Travbane 8 20/6 - 07 / 8 2120 40,3 g 190
Sanda Racing Stable Aktiebolag /Nordre Toten E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 09/6 - 02 / 4 2100 34,3 g 276
E. Gravdal C. Hande Sørlandets Travpark 8 15/5 - 01 / 2 2140 34,0 g 299
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl C. Hande Klosterskogen Travbane 2 05/5 - 07 / 1 2100 34,6 260
5 2017: -8 -0 -0 -1 -2 -11 000 2016: -14 -0 -1 -2 -5 -28 000
Nito Fina 5 Plass 39 000
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) K. Johansen Biri Travbane 3 15/7 - 08 / 2 2100 33,9 39
e. Finmi v. Moe Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 0 23/6 - 02 / 11 2100 36,3ag 95
Lars Robert Røberg Stomlien /Dokka S. Nervik Biri Travbane 3 10/6 - 08 / 15 2140 35,0 g 170
S. Nervik Lars Robert Stomlien D. Dalen Biri Travbane 2 11/3 - 08 / 5 2100 35,6 152
grønn m/rødt og svart skråbånd + rekla O. Mikkelborg Biri Travbane - 26/2 - 09 / 5 2100 dg 743
6 2016: -7 -0 -1 -0 -3 -14 500 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Vangs Seira 2120 1 Plass 32 500
11 år SVART HP v.Bokli Balder G. Gundersen Biri Travbane P 15/7 - 23 / 6 2100 35,5 P
e. Aceta v. Ilmin E. Holm Biri Travbane 0 06/11 - 09 / 11 2120 dist 723
Erland Nefstad /Vang I Valdres E. Holm Biri Travbane P 10/7 - 22 / 4 2100 35,6 P
G. Gundersen Erland Nefstad E. Holm Drammen Travbane 4 11/9 - 02 / 11 2100 38,1a 70
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer E. Holm Bjerke Travbane 2 22/8 - 09 / 4 2140 33,1 g 34
7 2018: -22 -0 -2 -4 -10 -68 500 2017: -16 -1 -0 -2 -8 -43 500
Dag Modin 2 Plass 143 950
6 år SVART V v.Moe Odin M. Pedersen Biri Travbane 0 17/7 - 04 / 11 2100 33,4ag 521
e. Dagsvinni v. Pajaprins M. Pedersen Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 06 / 1 2100 32,5 182
Stall Lutelaget P. Midtfjeld Momarken Travbane - 19/4 - 03 / 9 2140 dg a 101
M. Pedersen M. Pedersen Biri Travbane 9 18/3 - 03 / 10 2120 35,4 g 108
Halv hvit/blå, hvite ermer, rekl. M. Pedersen Bjerke Travbane 2 25/2 - 05 / 4 2100 32,9a 85
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -19 -0 -0 -0 -7 -23 000
Virvel 3 Plass 51 294
9 år SVART HP v.Steinsvad Eld V. Hop Biri Travbane 4 15/7 - 08 / 11 2120 33,1 92
e. Var v. Plugg V. Hop Kongsvinger Travbane 5 06/7 - 09 / 15 1620 31,2 669
Stall Troll Rappa´s Venner V. Hop Jarlsberg Travbane 6 01/7 - 03 / 4 2100 34,8 797
V. Hop Merete Viksås V. Hop Momarken Travbane 8 14/6 - 03 / 12 2160 35,3 239
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Horpestad Åmål 0 27/5 - 01 / 10 2120 35,4 g 798
9 2017: -4 -0 -1 -0 -1 -9 000 2016: -8 -1 -1 -1 -3 -32 167
Sima Pila 4 Plass 49 167
6 år MØRKBR HP v.Lome Kongen K. Frick Rättvik 2 18/7 - 01 / 8 2160 33,5 94
e. Sølv Perla v. Alm Svarten T. Solberg Drammen Travbane 9 28/6 - 03 / 5 2100 33,7 g 498
Per Olav Jørgensen-Lisbeth Fossen G. Austevoll Drammen Travbane 3 21/6 - 03 / 1 2100 32,3 50
K. Kvasnes Merete Viksås H. Holm Biri Travbane 8 18/3 - 03 / 6 2100 36,2 r 327
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek J. Svenstad Biri Travbane 0 26/2 - 09 / 12 2120 36,4 190
10 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -0 -0 -1 -3 -17 000
Valle My 5 Plass 71 700
8 år BRUN HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Biri Travbane 0 17/7 - 04 / 9 2100 35,9a 146
e. Grans Texa v. Lyngsvarten T. Solberg Bjerke Travbane 3 23/6 - 02 / 10 2100 32,6ag 103
Iver Nordvang-Tor Kristian Nordvang T. Solberg Biri Travbane 8 16/6 - 07 / 7 2120 33,3 g 257
T. Solberg Iver Nordvang O. Mikkelborg Biri Travbane 8 03/6 - 07 / 8 2120 34,7 g 304
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Drammen Travbane 3 02/5 - 05 / 1 2100 32,4 112
11 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -11 -0 -1 -3 -3 -27 000
Wilkas 6 Plass 52 200
9 år MØRKBR V v.Millex L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 28/4 - 08 / 4 2100 33,4 41
e. Stjerne Tia v. Elding O. Østre Bjerke Travbane 0 09/7 - 02 / 8 2100 dist a 136
Aasmund Ørbeck-Nilssen-Aleksandra Ørbeck-Nilssen O. Østre Biri Travbane 7 21/6 - 09 / 10 2120 33,4 756
L. Kolle Asbjørn Wright (T) L. Kolle Momarken Travbane 0 02/6 - 09 / 15 2160 35,5 960
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Momarken Travbane 5 05/5 - 10 / 6 2160 35,9 120
12 2018: -5 -0 -1 -1 -0 -13 000 2017: -12 -0 -1 -1 -2 -19 000
Engje Frida 7 Plass 78 400
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld J. Blekkan Leangen Travbane 5 04/7 - 04 / 14 2160 32,9 412
e. Nøstemai v. Spikeld G. Gundersen Leangen Travbane 0 24/6 - 04 / 4 1640 33,5 g 125
Lars Engen /Lesja E. Høitomt Biri Travbane 4 03/6 - 07 / 10 2120 32,8 239
J. Blekkan Lars Engen G. Gundersen Biri Travbane 3 27/5 - 09 / 2 2100 34,0 103
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Leangen Travbane 2 25/4 - 02 / 1 2140 34,0 g 94
13 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -15 -1 -3 -0 -8 -56 000
Mørtvedt Ragna 8 Plass 62 000
8 år BRUN HP v.Bokli Eld S. Borstad Biri Travbane 6 15/7 - 08 / 8 2120 33,2 42
e. Mørtvedt Kosila v. Kos Knekten S. Borstad Kongsvinger Travbane 2 06/7 - 09 / 3 1600 31,8 63
Stein Isak Borstad-Inger Anne O. Borstad S. Borstad Bjerke Travbane 2 23/6 - 02 / 2 2100 31,9a 557
S. Borstad S. Borstad Biri Travbane 7 03/6 - 07 / 4 2100 34,7 g 419
lilla m/grønt sk.stk. & stolpe. S. Borstad Biri Travbane 5 20/5 - 08 / 6 2100 35,8 g 1137
14 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -16 -0 -0 -1 -4 -17 500
Skjegge Balder 9 Plass 84 000
8 år M.M. BRUN V v.H.G. Balder L. Kolle Biri Travbane 2 15/7 - 08 / 9 2120 32,8 236
e. Skjeggeblessa v. Braute G. Austevoll Drammen Travbane 6 12/7 - 03 / 4 2100 34,7 g 421
Wenche Kristine Jostad /Lena V. Hop Drammen Travbane 7 21/6 - 03 / 3 2100 34,0 g 367
Ø. Ruttenborg Tor A. Stordal (A) L. Kolle Biri Travbane 0 03/6 - 07 / 2 2100 37,2 g 65
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 29/4 - 07 / 11 2120 35,3 g 237
15 2018: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -2 -0 -1 -2 -44 000
Livatt 10 Plass 78 000
8 år BRUN HP v.Steinsvad Eld L. Kolle Bjerke Travbane 6 14/7 - 02 / 7 2100 32,1a 190
e. Spensti v. Pilmin L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 01/7 - 03 / 3 2100 33,6 213
Hilde Pettersen Vik /Opphaug L. Kolle Bjerke Travbane 0 01/6 - 09 / 6 2140 32,2 476
G. Austevoll Morten Antonsen (T) L. Kolle Bjerke Travbane 0 18/5 - 03 / 9 2140 34,3 g 849
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl M. Antonsen Biri Travbane 6 04/9 - 04 / 4 2100 33,5 698