<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V76-3
WABA GRUPPENS SERIE FOR STALLANSATTE
WABA GRUPPENS SERIE FOR STALLANSATTE
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 250.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-8-6 Plass : 3-8-6

1 2016: -10 -0 -0 -0 -1 -4 000 2015: -11 -0 -0 -0 -1 -3 000
Maurstad Elden 2100 1 Plass 231 000
9 år MØRKBR H v.Bokli Eld O. Østre Biri Travbane 4 15/7 - 01 / 4 2100 27,7a 469
e. Maurstad Mi v. Spang Best O. Østre Momarken Travbane 0 05/7 - 01 / 2 1640 27,7ag 237
Hans Ingar Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 20/6 - 01 / 12 1609 29,4ag 583
H. Eggen Hans Ingar Mjølnerød J. Eilertsen Bjerke Travbane - 30/3 - 05 / 7 1609 dg a 775
Hvit m/gul&rød mansj,belte&krage,rekl F. Mjølnerød Momarken Travbane - 08/3 - 05 / 3 2140 dg 657
2 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -1 -2 -1 -2 -52 663
Finnskog Mira 2 Plass 195 377
9 år SVART HP v.Lome Elden V. Bugge Biri Travbane 0 24/7 - 03 / 8 2120 35,2 393
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) H. Kulblik Momarken Travbane 0 28/6 - 01 / 4 2140 30,9 97
Stall Kulblik H. Kulblik Magnor Travbane 0 01/5 - 05 / 1 1600 32,4 g 105
M. Gundersen Henrik Kulblik (A) K. Kvasnes Drammen Travbane P 04/4 - 21 / 2 2120 33,9 P
marineblå m/hvit og rød søm + reklame H. Kulblik Momarken Travbane 6 28/3 - 04 / 5 2160 31,7 g 244
3 2018: -10 -0 -0 -0 -8 -42 969 2017: -20 -1 -7 -2 -4 -229 184
Mjølner Fokus 3 Plass 583 213
7 år BRUN KH v.Horgen Tore J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 13/7 - 01 / 6 2600 30,5a 25
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Arvika 2 08/7 - 07 / 6 2500 28,7 39
Jan Roar Mjølnerød /Halden O. Kjenner Drammen Travbane - 28/6 - 01 / 8 1700 dg a 66
O. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Momarken Travbane 6 14/6 - 01 / 12 1640 26,9a 304
Svart m/oransje stolpe,rekl. C. Kjenner Årjäng - 15/5 - 07 / 13 2180 dg 52
4 2018: -13 -0 -1 -0 -2 -15 000 2017: -15 -0 -0 -1 -3 -18 000
Mira 4 Plass 302 926
8 år BRUN HP v.Skibber C. Hande Drammen Travbane 5 12/7 - 05 / 12 2120 29,5 112
e. Eira v. Hof Lundin Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 01 / 10 1609 25,6a 369
Jane Kathrin Johansen-Bjørnar Helle Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 28/6 - 05 / 10 2180 28,9 123
C. Hande Eivind Gravdal (T) S. Wassberg Forus Travbane 0 18/6 - 08 / 9 2060 30,6 403
Sølv,rosa skstk&erm,grå v-for.kra&ermr Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 08/6 - 05 / 4 2140 28,1 113
5 2017: -11 -1 -0 -1 -2 -22 764 2016: -16 -0 -0 -1 -4 -17 327
Trons Tyr 5 Plass 221 591
10 år BRUN V v.Lome Elden O. Østre Drammen Travbane 0 12/7 - 05 / 11 2120 30,5 747
e. Trons Rigla v. Alm Rigel P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 14/6 - 01 / 2 1640 27,3a 274
Trude Kleveland /Buvika P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 10/5 - 07 / 9 1640 27,0a 270
J. Eilertsen Jan-Arne Raab (T) J. Eriksen Forus Travbane 0 05/4 - 05 / 11 1620 br g 618
Todelt lys blå/svart, hvit kant S. Wassberg Bergen Travpark 6 31/3 - 03 / 1 2100 30,1 92
6 2018: -11 -0 -0 -0 -4 -15 000 2017: -10 -0 -2 -0 -3 -28 000
Skauge Faks 6 Plass 334 000
12 år BRUN V v.Bokli Eld H. Tvedt Drammen Travbane 5 19/7 - 04 / 12 1700 27,1a 95
e. Dalby Tussa v. Hvatt Djerven E. Knutsen Drammen Travbane 4 28/6 - 01 / 11 1700 27,5ag 186
Randi Hotvedt-Tor Gunnar Hotvedt E. Knutsen Drammen Travbane 1 21/6 - 04 / 11 1700 26,8a 365
H. Tvedt Randi Hotvedt A. Rasmussen Klosterskogen Travbane - 09/6 - 08 / 5 2120 dg 1146
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek A. Rasmussen Bjerke Travbane - 01/6 - 03 / 8 2180 dg 446
7 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -15 -0 -1 -0 -6 -24 500
Oddvar 7 Plass 239 362
10 år BRUN H v.Steinsvad Eld A. Rasmussen Sørlandets Travpark 0 23/7 - 06 / 14 2180 27,2 1210
e. Var v. Plugg A. Rasmussen Sørlandets Travpark 0 03/7 - 04 / 3 2140 30,3 545
Are Solgren /Sortland A. Sletsjø Sørlandets Travpark 4 05/6 - 03 / 6 2160 29,1 210
J. Eilertsen Anne Grete Rasmussen (T) A. Rasmussen Biri Travbane 5 20/5 - 05 / 1 2600 31,8 548
Skrådelt svart/gull, hvit kant A. Rasmussen Bjerke Travbane 0 13/4 - 04 / 1 2600 29,8a 291
8 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -0 -0 -3 -7 500
Låhne Lukas 8 Plass 194 000
11 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld D. Dalen Sørlandets Travpark - 23/7 - 06 / 12 2160 dg 854
e. Klingilita v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 3 13/7 - 01 / 8 2600 31,1a 111
Odd-Bjørnar Ingebrigtsen-Anne Grete Rasmussen E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 03/7 - 04 / 4 2140 29,7 g 151
K. Kvasnes Anne Grete Rasmussen (T) D. Dalen Bjerke Travbane 0 28/10 - 05 / 13 2160 30,0 g 310
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek M. Andersson Årjäng - 11/10 - 12 / 8 1660 dg 54
9 2018: -20 -0 -1 -2 -4 -22 850 2017: -27 -3 -4 -2 -4 -116 000
Theodor 9 Plass 320 870
10 år SVARTBRUN V v.Nordli Svarten J. Theodorsen Leangen Travbane 0 18/7 - 01 / 7 2140 30,3ag 60
e. Timterna v. Tim J. Theodorsen Leangen Travbane 1 11/7 - 04 / 2 2640 29,7 165
John Einar Theodorsen /Fannrem H. Holm Kongsvinger Travbane - 06/7 - 04 / 11 1600 dg a 319
T. Espedal John Einar Theodorsen (A) H. Holm Leangen Travbane 5 25/6 - 08 / 12 2140 28,8a 236
Hvit m/oransje stj,mansj,rekl/oran.fel J. Theodorsen Leangen Travbane 0 23/5 - 05 / 7 2160 33,8 g 208
10 2018: -9 -0 -0 -3 -3 -35 500 2017: -21 -5 -4 -2 -5 -169 500
Rakkerfanten 10 Plass 437 500
7 år MØRKBR H v.Særpefanten V. Hop Jarlsberg Travbane 3 07/7 - 01 / 6 1609 25,0a 28
e. Embra v. Spikeld T. Solberg Bjerke Travbane 2 25/5 - 02 / 2 2140 26,5 28
Einar Henneseid /Drangedal A. Akselsen Klosterskogen Travbane 3 28/4 - 06 / 6 1700 25,2a 44
A. Akselsen Arthur Bø (T) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 6 16/4 - 10 / 4 2100 27,3a 600
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 0 30/3 - 05 / 8 1609 26,9a 99