<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:20 V76-2
4-ÅRINGSLØP
4-ÅRINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 4-årige høyest 40.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-7-2 Plass : 5-7-2

1 2016: -10 -0 -0 -1 -4 -17 000 2015: -13 -0 -1 -0 -7 -18 200
Myr Tveiten 2100 1 Plass 35 200
4 år SVART H v.Tin Tveiten M. Finsand Klosterskogen Travbane 0 25/3 - 05 / 1 2100 35,7 g 1385
e. Findal Stjerna v. Elding M. Finsand Klosterskogen Travbane 5 03/3 - 04 / 4 2100 35,9 121
Vidar Finsand-Martine Finsand M. Finsand Bjerke Travbane 3 25/2 - 05 / 9 2100 33,1a 221
M. Finsand M. Finsand Bjerke Travbane 6 17/2 - 09 / 8 2160 33,7 g 487
Hvit m/grønt sk.stk,sidefelt&ermer, re K. Hauge Sørlandets Travpark 4 31/1 - 07 / 5 2160 35,0 281
2 2018: -6 -0 -0 -0 -4 -15 000 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Ejo Tina 2 Plass 80 767
6 år BRUN HP v.Tin Tveiten K. Malmin Biri Travbane 0 17/7 - 04 / 6 2100 34,0ag 292
e. Røsterosa v. Røste Bo* (S) E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 26/6 - 04 / 6 2160 31,5 305
Marita Høyesveen-Frida Jakobsen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 13/5 - 06 / 2 2100 32,4 g 208
E. Høitomt Willy Salvesen M. Høitomt Momarken Travbane 0 03/5 - 02 / 6 2160 31,5 870
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Høitomt Sørlandets Travpark 5 10/4 - 07 / 9 2160 33,3 g 270
3 2017: -5 -1 -1 -1 -0 -34 545 2016: -7 -2 -0 -2 -2 -50 444
Zulu Lynet* 3 Plass 84 989
5 år BRUN V v.Feseth Lynet M. Jakobsson Romme 3 10/6 - 02 / 8 2140 32,8 19
e. Aas Dolly v. Moe Odin M. Jakobsson Romme 1 24/5 - 05 / 1 2140 33,3 27
Sverige P. Ådefors Färjestad P 05/5 - 91 / 1 2160 35,4 P
M. Jakobsson B. Steinseth Biri Travbane 26/9 - 22 / 6 2120 50,5 B
Beige, tvådelad svart ärm; beige B. Steinseth Biri Travbane 12/9 - 24 / 8 2120 01,9 B
4 2018: -10 -0 -0 -4 -2 -26 000 2017: -14 -2 -3 -0 -4 -67 636
Ejo Blesa 4 Plass 137 136
6 år SVART HP v.Tin Tveiten K. Johansen Biri Travbane 0 24/7 - 04 / 3 2600 34,2 618
e. Sør Svarta v. Pål Even O. Mikkelborg Biri Travbane 6 17/7 - 04 / 10 2100 33,0a 406
Grim Amrud /Fåvang K. Malmin Momarken Travbane - 07/6 - 03 / 1 2140 dg 102
K. Johansen Grim Amrud V. Hop Biri Travbane 0 08/4 - 08 / 14 2120 33,8 724
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 18/3 - 04 / 8 2120 33,9 712
5 2018: -5 -0 -1 -1 -2 -19 000 2017: -9 -0 -1 -1 -5 -29 000
Kile Balder 5 Plass 122 133
6 år SVART H v.Feseth Lynet Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 08/7 - 06 / 2 2100 31,1 35
e. Kile Turid v. Lappe Troll* E. Bergløf Årjäng 2 24/6 - 07 / 3 2140 31,2 20
Synøve Tvedt Andersen /Skien Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 08/6 - 02 / 3 2100 dg a 19
Å. Tengsareid Hans Even Andersen (A) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 26/5 - 04 / 5 2100 30,6 59
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 15/5 - 01 / 1 2140 32,2 150
6 2016: -7 -0 -3 -1 -2 -35 889 2015: -4 -0 -0 -0 -3 -5 450
Finnskog Prada 6 Plass 41 339
4 år MØRKBR HP v.Dotterud Teddy H. Kulblik Kongsvinger Travbane 4 06/7 - 09 / 9 1620 31,2 g 197
e. Finnskog Sanna v. Thuli Elden H. Kulblik Momarken Travbane 3 21/6 - 07 / 4 2140 34,6 224
Stall Kulblik H. Kulblik Magnor Travbane 4 01/5 - 01 / 9 2020 37,2 g 206
H. Kulblik H. Kulblik Färjestad 0 30/11 - 11 / 4 2140 36,7 g 269
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Bollnäs 7 09/11 - 02 / 11 2140 37,2 112
7 2018: -10 -0 -1 -1 -5 -26 000 2017: -15 -1 -0 -0 -9 -44 500
Faksen U.N. 7 Plass 136 250
6 år MØRKBR V v.Voje Faks J. Undem Drammen Travbane 1 12/7 - 03 / 12 2120 32,5 g 243
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Jarlsberg Travbane 5 01/7 - 04 / 6 2120 33,0 g 105
Stall Kjønnerød J. Undem Klosterskogen Travbane 6 09/6 - 02 / 11 2120 32,5 30
J. Undem J. Undem Bjerke Travbane 5 01/6 - 09 / 2 2140 32,0 30
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Sørlandets Travpark 5 15/5 - 01 / 11 2180 31,2 82
8 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -0 -1 -1 -6 -26 000
Fjellspika 8 Plass 26 000
5 år SVART HP v.Voje Faks E. Holm Bjerke Travbane 4 14/7 - 02 / 9 2100 31,9a 516
e. Spikstøva* v. Spikeld E. Holm Bjerke Travbane 6 23/6 - 02 / 6 2100 33,6a 77
Erland Holm-Rune Holm E. Holm Biri Travbane 5 03/6 - 07 / 3 2100 34,2 61
E. Holm E. Holm Drammen Travbane 8 02/5 - 05 / 3 2100 33,5 55
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame E. Holm Biri Travbane 3 22/4 - 01 / 15 2120 34,7 63
9 2018: -10 -0 -2 -1 -4 -33 947 2017: -18 -0 -1 -0 -11 -46 500
Anima 9 Plass 232 374
6 år MØRKBR HP v.Lome Elden S. Fossen Biri Travbane 3 17/7 - 04 / 3 2100 32,3a 383
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 06 / 6 2120 34,3 g 1638
Astrid Fossen-Ahne Fossen K. Brenden Bjerke Travbane 0 29/6 - 09 / 2 2100 31,9a 469
S. Fossen K. Brenden Bjerke Travbane 5 08/6 - 02 / 9 2100 31,2a 1277
blå m/rødt kryss og ermer K. Brenden Biri Travbane 6 27/5 - 09 / 9 2120 35,0 270
10 2016: -8 -1 -2 -0 -2 -45 778 2015: -2 -0 -1 -1 -0 -11 000
Norrøn Stjerna 10 Plass 56 778
5 år SVART HP v.Moe Odin A. Stensen Leangen Travbane 4 04/7 - 04 / 12 2160 32,1 127
e. Norrøn Jenta v. Sjefen A. Stensen Leangen Travbane 2 24/6 - 04 / 3 1640 30,9 29
Ronny Risvik /Klæbu A. Stensen Leangen Travbane 1 30/5 - 03 / 3 2140 31,4 36
A. Stensen Ronny Risvik A. Stensen Leangen Travbane 0 16/5 - 01 / 12 2160 36,5 g 279
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam T. Mjøen Leangen Travbane - 25/4 - 02 / 2 2140 dg 118
11 2018: -5 -1 -0 -1 -1 -27 000 2017: -13 -0 -2 -3 -3 -55 000
Jarli Sota 11 Plass 144 700
6 år SVART HP v.H.G. Balder Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 3 14/7 - 02 / 12 2100 31,9a 330
e. Jarli Stjerna v. Rigel Jo Ø. Ruttenborg Kongsvinger Travbane 7 06/7 - 09 / 8 1620 31,8 g 93
Ola Rusten /Eina Ø. Ruttenborg Biri Travbane 6 16/6 - 07 / 9 2120 32,2 1309
Ø. Ruttenborg Ø. Ruttenborg Biri Travbane 6 03/6 - 07 / 15 2120 33,4 773
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame D. Dalen Biri Travbane 5 04/12 - 08 / 5 2120 37,0 g 81