Neste løp >>>
Start ca kl. 00:00
1. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1
Tand Kraft* (S) 2140 0 Plass
5 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) J. Persson Rättvik 1 11/7 - 02 / 1 2140 27,8a 13
e. Gott Tuffa* (S) v. Elding J. Persson Dannero 1 23/6 - 01 / 4 2140 27,1a 14
Sverige J. Persson Östersund 1 10/6 - 01 / 5 2160 28,2 17
J. Persson
N/A
2
Bol Brage 0 Plass
5 år SVART H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Hagmyren - 04/7 - 04 / 7 1640 dg g 59
e. Huldre Runa v. Sokna Troll J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 27/4 - 01 / 1 2140 33,4 30
Ole C. Ødegaard /Skiptvet J. Mjølnerød Bjerke Travbane P 20/4 - 20 / 14 2180 36,0 P
J. Mjølnerød C. Kjenner Momarken Travbane 25/8 - 23 / 9 2160 53,4 B
N/A C. Kjenner Momarken Travbane 21/7 - 22 / 9 2160 50,9 B
4
Smedheim Aron 0 Plass
3 år RØD H v.Amor Even M. Melander Rättvik 5 11/7 - 02 / 5 2140 33,4a 754
e. Lila v. Bokli Balder A. Nilsen Leangen Travbane 4 24/6 - 05 / 4 2140 30,0a 248
Ola Sylte Heggset /Surnadal M. Melander Östersund 4 10/6 - 01 / 1 2140 31,0 465
M. Melander J. Blekkan Leangen Travbane 6 09/5 - 01 / 8 2160 34,9 40
N/A A. Nilsen Leangen Travbane 4 11/4 - 01 / 10 2160 32,9 73
5
Alm Elden 0 Plass
5 år SVART V v.Lome Elden A. Akselsen Jarlsberg Travbane 4 07/7 - 04 / 7 2120 30,2 707
e. Alm Nora v. Nordli Svarten T. Solberg Sørlandets Travpark 4 26/6 - 02 / 6 2160 31,0 116
Kristian Versto-Ånond Versto T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 15/6 - 01 / 11 2140 33,4 g 33
A. Akselsen T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 02/6 - 02 / 3 2100 31,3a 186
N/A T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 15/4 - 01 / 5 2100 33,0 86
6
Eikfaksen 0 Plass
5 år SVART H v.Moe Odin Ø. Tjomsland Hagmyren 1 04/7 - 04 / 6 1640 28,2 24
e. Valle Jærva v. Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 1 02/6 - 02 / 7 2100 30,8a 29
Stall Eikfaksen Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 15/5 - 01 / 8 2140 31,9 11
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Forus Travbane 2 26/4 - 08 / 1 2040 30,7 10
N/A Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 03/4 - 22 / 1 2140 32,7 P
8
Tyri Loke 0 Plass
5 år RØD H v.Odins Kjempe G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 04 / 11 2120 31,8 224
e. Tyri Fera v. Tyri Knekten G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 01/7 - 03 / 8 2120 32,3 37
Torkild Øveren-Sonja Søderholm G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 15/6 - 01 / 8 2140 32,7 180
G. Flåten L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 07/4 - 01 / 1 2100 35,4 276
N/A G. Flåten Klosterskogen Travbane 2 03/3 - 08 / 4 2100 40,0 47
10
Will Prinsen 0 Plass
5 år BRUN H v.Tekno Odin T. Mjøen Leangen Travbane 2 24/6 - 05 / 3 2140 29,3a 47
e. Willtilla v. Braute J. Blekkan Romme 3 03/6 - 01 / 7 2160 29,9 19
Kolbjørn Selmer /Trondheim J. Blekkan Leangen Travbane 2 30/5 - 08 / 8 2160 32,6 g 22
O. Lindqvist T. Mjøen Leangen Travbane 2 16/5 - 01 / 2 2140 31,9 21
N/A J. Blekkan Leangen Travbane - 30/4 - 09 / 4 2140 dg 15
11
Bjørlifanner* 0 Plass
3 år BRUN H v.Tekno Odin U. Ohlsson Bergsåker 2 14/7 - 07 / 7 2160 29,3 35
e. Lax Faksa (S) v. Järvsöfaks (S) U. Ohlsson Hagmyren 1 17/4 - 05 / 4 2180 32,0 17
Sverige U. Ohlsson Romme 1 18/3 - 03 / 6 2160 30,7 65
U. Ohlsson
N/A