<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:27 V5-5


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 6.001 kr.
For 3-15-årige høyest 16.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-10-9 Plass : 1-10-9

1 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -3 -0 -0 -3 -70 400
Rokne Oda 2100 1 Plass 152 510
6 år BRUN HP v.Bork Odin M. Gundersen Bjerke Travbane P 13/7 - 22 / 9 2160 35,8 P
e. Veiset Mina v. Lome Kongen G. Gundersen Drammen Travbane 17/6 - 21 / 1 1700 50,5 B
Ola Anders Opheim-Brit Opheim G. Gundersen Biri Travbane 13/6 - 24 / 1 2100 54,0 g B
M. Gundersen Andreas Opheim (T)
marineblå m/hvit og rød søm + reklame
2 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Spang Edel 2 Plass 9 000
6 år MØRKBR HP v.H.G. Balder A. Stensen Biri Travbane 0 17/7 - 10 / 14 2120 36,9 354
e. Alm Elaisa v. Frigg Mollyn A. Stensen Magnor Travbane 0 01/5 - 01 / 8 2020 br g 327
Jane Irene Monsen /Rudshøgda E. Høitomt Biri Travbane 0 22/4 - 01 / 8 2120 36,7 g 93
A. Stensen Steinar Monsen K. Johansen Momarken Travbane 2 24/3 - 08 / 3 2140 36,1 416
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam E. Holm Biri Travbane - 11/3 - 08 / 1 2100 dg 144
3 2018: -12 -0 -2 -4 -3 -53 500 2017: -12 -2 -3 -1 -2 -73 000
Nito Faxa 3 Plass 162 000
6 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) S. Ruud Biri Travbane 4 17/7 - 10 / 9 2100 36,3 50
e. Finmi v. Moe Odin S. Ruud Biri Travbane 0 10/6 - 08 / 3 2100 38,1 g 25
Monica Aurbekkholen /Kirkenær S. Ruud Biri Travbane P 03/6 - 20 / 3 2120 34,6 P
S. Ruud Monica Aurbekkholen S. Ruud Magnor Travbane - 01/5 - 20 / 1 2000 dgpp N
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip R. Hansen Biri Travbane 12/9 - 22 / 7 2120 53,8 B
4 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000
Anna Tina 4 Plass 4 000
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Momarken Travbane 0 21/6 - 07 / 9 2160 37,1 g 762
e. Arja Tina v. Lykke Gutten V. Hop Biri Travbane - 15/1 - 08 / 7 2100 dg 109
Aksel Elias Johansen /Grimstad V. Hop Biri Travbane - 04/12 - 08 / 1 2100 dg 99
O. Østre Bjørn Steinseth (T) V. Hop Biri Travbane 4 20/11 - 08 / 9 2120 35,9 g 215
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame A. Heisholt Klosterskogen Travbane - 29/10 - 03 / 6 2100 dg 148
5 2018: -11 -4 -1 -1 -2 -82 000 2017: -10 -0 -0 -0 -6 -14 000
Granly Kuling 5 Plass 98 000
6 år MØRKBR H v.Stiv Kuling T. Lindbak Biri Travbane 0 17/7 - 10 / 4 2100 40,8 g 492
e. Granly Prinsessa v. Alm Svarten T. Lindbak Biri Travbane P 16/6 - 20 / 5 2120 38,5 P
Erling Knutsen /Brandbu C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 23/11 - 22 / 11 2120 57,2 B
G. Gundersen Erling Knutsen C. Engebråthen Drammen Travbane 16/11 - 20 / 6 1720 00,5 g N
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
6 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -20 -0 -0 -0 -10 -31 000
Gylden Bausa 6 Plass 61 200
8 år SVART HP v.Skibber O. Østre Jarlsberg Travbane 5 03/9 - 01 / 9 2100 35,6 g 24
e. Gylden Vår v. Bork Rigel P. Midtfjeld Kala Landbane 5 11/8 - 01 / 10 1920 33,0 225
Magnus Billing-Per Holger B. Jensen O. Østre Klosterskogen Travbane 6 30/7 - 09 / 1 2100 35,4 g 93
K. Johansen Magnus Billing D. Dalen Drammen Travbane P 12/5 - 20 / 4 2120 39,4 P
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl.
7 2016: -3 -0 -0 -1 -1 -5 622 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Lysjö Wilda* (S) 7 Plass 5 622
4 år GUL BORKET HP v.Tangen Scott K. Larsson Åmål 6 06/7 - 01 / 1 2080 39,0 g 99
e. Lysjö Docka* (S) v. Braute K. Larsson Färjestad P 30/5 - 13 / 12 2180 37,5 P
Sverige M. Hultman Färjestad - 28/9 - 10 / 2 2140 dg g 994
K. Larsson K. Larsson Romme 0 20/3 - 01 / 4 2140 48,8 g 687
blå med hvit rombe på grått bånd. K. Larsson Färjestad P 17/11 - 13 / 10 2160 50,8 g P
8 2017: -6 -0 -0 -2 -1 -14 000 2016: -20 -0 -1 -2 -10 -43 000
Tuxi Thelma 2120 1 Plass 57 000
6 år BRUN HP v.Lome Kongen O. Østre Drammen Travbane 7 12/7 - 03 / 8 2100 34,9 g 786
e. Tinixi v. Ravn Jahn B. Steinseth Bjerke Travbane 0 18/5 - 03 / 5 2140 34,5 1038
Stall Tuxi O. Østre Drammen Travbane 0 02/5 - 05 / 5 2100 35,6 g 645
B. Steinseth B. Steinseth Jarlsberg Travbane 8 24/4 - 03 / 2 2100 34,9 g 369
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Momarken Travbane 4 05/4 - 01 / 3 2140 35,6 187
9 2018: -11 -0 -0 -1 -5 -21 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
B.K. Snella 2 Plass 35 500
8 år BRUN HP v.Bravo Turbo Ø. Ruttenborg Biri Travbane 2 17/7 - 10 / 3 2100 36,1 302
e. Baugen Erla v. Lome Elden B. Steinseth Jarlsberg Travbane 4 20/6 - 07 / 3 2100 36,9 g 508
Astrid Fossen /Aurskog G. Gundersen Biri Travbane 7 10/6 - 08 / 9 2100 38,0 g 191
Ø. Ruttenborg Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane P 03/6 - 20 / 5 2120 38,2 g P
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
10 2018: -16 -0 -0 -1 -6 -24 000 2017: -20 -1 -0 -0 -7 -36 000
Lill Tea 3 Plass 130 500
8 år BRUN HP v.Skibber E. Gravdal Drammen Travbane 3 19/7 - 02 / 8 2120 33,2 265
e. Trydals Tea v. Schuvar E. Gravdal Drammen Travbane P 07/7 - 20 / 4 2120 39,6 P
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Drammen Travbane N 28/6 - 21 / 2 2100 43,5 N
E. Gravdal E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 14/2 - 03 / 3 2100 br g 671
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Drammen Travbane 0 19/1 - 04 / 1 2100 36,4 659
11 2018: -11 -0 -4 -4 -2 -59 359 2017: -14 -1 -0 -2 -6 -46 000
Komnes Kristin 4 Plass 154 759
6 år BRUN HP v.Trø Faks H. Holm Drammen Travbane 6 19/7 - 02 / 11 2120 34,9 g 103
e. Komnes Sol v. Moe Odin H. Holm Drammen Travbane 3 07/7 - 03 / 9 2100 34,6 53
Sigmund Jakobsen-Gunnar Grøvslien H. Holm Momarken Travbane 5 14/6 - 03 / 4 2140 33,9 g 30
H. Holm M. Gundersen Bjerke Travbane 6 19/11 - 02 / 10 2100 35,3a 487
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl M. Gundersen Drammen Travbane 0 31/10 - 09 / 6 2100 36,8 219
12 2016: -5 -0 -0 -0 -4 -9 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kvikk Blessa 5 Plass 11 000
5 år SVART HP v.Lome Kongen S. Borstad Biri Travbane 7 17/7 - 10 / 12 2120 36,3 440
e. Terma v. Lome Elden S. Borstad Momarken Travbane 6 21/6 - 07 / 3 2140 35,1 1067
Stein Isak Borstad-Svanhild Borstad S. Borstad Biri Travbane 4 10/6 - 08 / 6 2100 37,3 g 662
S. Borstad S. Borstad Magnor Travbane 7 01/5 - 01 / 1 2000 39,1 255
lilla m/grønt sk.stk. & stolpe. S. Borstad Biri Travbane P 09/10 - 20 / 4 2100 39,9 g P
13 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -0 -5 -11 000
Troll Jerken 6 Plass 23 200
8 år RØD H v.Mørtvedt Jerkeld T. Nordvang Biri Travbane - 04/3 - 05 / 1 2100 dg 222
e. Stjerne Trolla v. Tand Troll* (S) T. Nordvang Biri Travbane 6 29/1 - 03 / 8 2120 38,2 165
Tor Kristian Nordvang-Iver Nordvang T. Nordvang Biri Travbane 5 18/12 - 08 / 6 2100 35,5 251
T. Solberg Tor Kristian Nordvang (A) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 2 06/11 - 01 / 10 2120 35,1 165
Blå m/gull seler&stjerner, reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane 3 16/10 - 01 / 3 2100 34,8 197
14 2018: -9 -0 -0 -1 -2 -10 368 2017: -16 -0 -2 -3 -7 -47 499
Gull Tora* 7 Plass 65 867
7 år BRUN HP v.Særpefanten D. Dalen Drammen Travbane 6 07/7 - 03 / 11 2100 35,3 118
e. Frøy Perla v. Krembest D. Dalen Biri Travbane - 16/6 - 07 / 15 2120 dg 714
Sverige D. Dalen Momarken Travbane 5 31/5 - 07 / 1 2140 33,5 515
D. Dalen Egle Morstad D. Dalen Biri Travbane 8 20/5 - 08 / 8 2100 36,3 594
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Østre Drammen Travbane 8 04/4 - 01 / 11 2100 37,5 328
15 2018: -3 -0 -1 -1 -0 -13 000 2017: -13 -5 -1 -1 -2 -91 500
Nordens Lys 8 Plass 118 900
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder T. Lindbak Kongsvinger Travbane 6 06/7 - 09 / 5 1600 32,9 406
e. Snerta v. Ilmin T. Lindbak Bjerke Travbane P 22/6 - 22 / 8 2160 38,1 P
Karina Karlsen-Kenneth Sjøgren T. Lindbak Biri Travbane 0 27/5 - 09 / 3 2100 br g 233
T. Lindbak T. Lindbak Jarlsberg Travbane 5 29/4 - 07 / 10 2120 34,6 668
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl T. Lindbak Biri Travbane 4 22/4 - 01 / 10 2120 35,3 203