<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:35 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
Alle.
22. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -20 -2 -3 -3 -3 -94 000 2017: -27 -0 -5 -0 -13 -103 500
Neseldi 1 Plass 292 000
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Momarken Travbane - 12/7 - 03 / 4 1660 g4 g 300
e. Neslykka v. Krembest D. Dalen Jarlsberg Travbane - 13/5 - 06 / 8 2120 dg 432
Arne Geir Jensen /Tjodalyng Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 28/4 - 05 / 11 2120 dg 130
Lars Fredrik Kolle (A) Arne Geir Jensen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 7 20/4 - 09 / 12 2160 30,6 590
Hvit m/blå sk.stk, seler & 3/4 erm Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 10/4 - 02 / 10 1609 28,6a 114
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -1 -1 -1 -4 -37 000
Miefaks 2 Plass 77 000
6 år MØRKBR V v.Voje Faks K. Løvdal Sørlandets Travpark 0 18/10 - 01 / 10 2160 br 273
e. Troll Mie v. Spikeld K. Løvdal Sørlandets Travpark 2 07/6 - 08 / 4 2140 33,2 g 102
Julie Marie Hamnes-Uno Gjerstad K. Løvdal Klosterskogen Travbane 4 28/5 - 01 / 3 2100 35,0 g 23
Kjell Løvdal (T) K. Løvdal Sørlandets Travpark P 10/5 - 20 / 4 2160 35,3 g P
blå m/grå ermer & l. K. Løvdal Sørlandets Travpark 15/6 - 22 / 4 2160 53,0 B
3 2017: -5 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -7 -0 -0 -0 -0 -0
Argr G. 3 Plass 640 116
11 år BRUN H v.Moe Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane N 09/6 - 21 / 6 2120 30,1 r N
e. Gomnes Jenta v. Alm Rigel J. Eriksen Sørlandets Travpark N 22/5 - 20 / 4 2160 28,4 rg N
Kari Anne Knutsen /Birkeland K. Malmin Drammen Travbane - 02/5 - 02 / 7 1700 dg a 87
Geir Vegard Gundersen (T) Kari Anne Knutsen (T) Ø. Tjomsland Forus Travbane 0 25/8 - 02 / 5 2040 br a 65
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark - 02/8 - 06 / 2 1640 dg 58
4 2018: -9 -0 -1 -1 -2 -22 000 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Odin Faks 4 Plass 79 500
8 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) Ø. Austevoll Bergen Travpark - 14/4 - 01 / 7 2120 dg 85
e. Perla Mi v. Moe Odin O. Storetvedt Bergen Travpark - 18/2 - 03 / 5 2120 dg 41
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss O. Storetvedt Bergen Travpark - 09/2 - 02 / 1 2100 dg 19
Thor Borg (T) Øystein Tjomsland (T) O. Storetvedt Bergen Travpark 1 21/1 - 07 / 5 2100 34,0 21
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl O. Storetvedt Bergen Travpark P 03/12 - 20 / 3 2120 35,1 P
5 2016: -2 -0 -0 -1 -1 -8 000 2015: -2 -1 -0 -0 -1 -20 000
Ridder Rosa 5 Plass 28 000
4 år LYSBRUN HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 02/7 - 05 / 2 2100 31,9 g 171
e. Aasfrigga v. Friggbest Å. Tengsareid Forus Travbane 1 09/6 - 01 / 3 2040 32,4 43
Kjetil Bore /Bryne Å. Tengsareid Forus Travbane P 03/3 - 20 / 1 2040 41,3 P
Åsbjørn Tengsareid (T) Kari Anne Knutsen (T) Å. Tengsareid Forus Travbane N 13/12 - 20 / 2 2060 dgpp r N
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Forus Travbane 20/5 - 22 / 3 2060 52,8 B
6 2018: -14 -1 -2 -5 -6 -91 000 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Irma H.R. 1 Plass 164 000
5 år BRUN HP v.Voje Faks S. Heimdal Klosterskogen Travbane 28/5 - 22 / 4 1720 55,7 B
e. Rinde Elda v. Elding S. Heimdal Klosterskogen Travbane 14/5 - 22 / 4 1720 55,9 B
Birger Heimdal /Treungen
Eirik Høitomt (T) Birger Heimdal
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
7 2018: -17 -11 -2 -1 -0 -202 280 2017: -17 -4 -3 -3 -3 -160 410
Kringlers Viktor 2 Plass 453 690
5 år MØRKBR H v.Tekno Odin
e. Hera v. Alm Viktor
Elin Anita Aasvang-Eva Aasvang
Øystein Tjomsland (T)
mørkblå m/sølv reklame
8 2018: -10 -0 -0 -1 -4 -21 260 2017: -17 -3 -2 -3 -3 -91 042
Sjåvoll Sjarmi 3 Plass 112 302
7 år BORKET HP v.Gann Viking E. Sjåvoll Harstad Travpark N 26/10 - 20 / 6 2060 53,4 g N
e. Eldalill v. Prins Vinter E. Sjåvoll Olsborgmoen Travbane N 28/9 - 21 / 2 2100 53,7 N
Christoffer Phil-Svensson E. Sjåvoll Harstad Travpark N 07/9 - 21 / 2 2060 55,1 g N
Johan Kringeland Eriksen (T) Tone Jeanette Andersen E. Sjåvoll Harstad Travpark N 18/5 - 20 / 4 2060 dgpp N
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek
9 2018: -8 -1 -0 -0 -5 -31 500 2017: -9 -0 -1 -1 -3 -21 000
Kaptein Morgan 4 Plass 63 500
5 år MØRKBR V v.Järvsöviking* (S) L. Kolle Sørlandets Travpark 27/9 - 24 / 3 1660 58,0 B
e. Maias Oda v. Moe Odin
Tummas Johan Johansen-Grete Johansen
Lars Anvar Kolle (T) Grethe Cecilie Skaar
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
10 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000 2016: -8 -1 -0 -1 -3 -23 000
Refs Elita 5 Plass 28 000
7 år LYSBRUN HP v.Qvadrigo (S) J. Undem Klosterskogen Travbane 08/11 - 22 / 3 1720 53,0 g B
e. Refs Stjerna v. Lykkebron* P. Rønningen Jarlsberg Travbane 05/10 - 22 / 7 2120 brp g N
Jon Kristian Refsalen /Sannidal K. Andersen Jarlsberg Travbane 29/6 - 22 / 14 2120 52,8 g B
Anette Frønes (A) Jon Kristian Refsalen
Mørkblå m/burg. ermer, reklame
11 2018: -10 -0 -1 -3 -6 -45 000 2017: -11 -1 -0 -1 -3 -24 000
Lygne Odine 6 Plass 82 000
5 år MØRKBR HP v.Tekno Odin G. Bachmann Sørlandets Travpark 06/9 - 22 / 8 1660 53,7 g B
e. Lygne Borka v. Atom Vinter G. Bachmann Sørlandets Travpark 16/8 - 24 / 3 2160 57,1 B
Gry Vigdis Bachmann /Sander
Gry Vigdis Bachmann (T)
svart m/blå ermer, sv. ermstr, rekl