<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:32 V65-3
MANDAL TRAVKLUBBS VANDREPOKAL
MONTÉLØP
Kaldblods 1640 m. Monté. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 410.001 kr.
For alle 5-15-årige.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -5 000 2017: -17 -0 -1 -2 -6 -48 750
Willblesen 1 Plass 393 250
10 år MØRKRØD V v.Moe Odin I. Thompson Sørlandets Travpark 4 03/7 - 07 / 6 2200 30,3 94
e. Willtilla v. Braute R. Roland Jarlsberg Travbane 6 20/6 - 01 / 10 1609 28,1a 475
Heidi Gylseth /Bogøy R. Roland Sørlandets Travpark 0 05/6 - 01 / 2 2140 27,6 399
Martine Finsand (A) Caroline Roland (A) R. Roland Forus Travbane 0 26/4 - 01 / 4 2040 28,1 249
Hvit m/grønt sk.stk,sidefelt&ermer, re M. Finsand Sørlandets Travpark 2 10/4 - 03 / 3 1640 26,3 707
2 2017: -5 -0 -1 -0 -0 -7 000 2016: -26 -1 -1 -0 -6 -44 000
Haugestad Storm 2 Plass 358 000
9 år BRUN V v.Lex Jon C. Hande Bjerke Travbane - 13/7 - 04 / 5 2160 dg 560
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten K. Kvasnes Momarken Travbane 1 14/6 - 08 / 1 1640 28,1 23
Gunhild C. Henriksen-Asbjørn Henriksen C. Hande Klosterskogen Travbane 0 09/6 - 08 / 12 2140 29,4 590
Josefine Eilertsen (S) Gunhild C. Henriksen H. Kolle Biri Travbane - 20/5 - 02 / 4 2120 dg 439
Skrådelt svart/gull, hvit kant C. Hande Sørlandets Travpark 4 15/5 - 09 / 5 2180 29,0 67
3 2016: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2015: -12 -0 -0 -0 -2 -5 500
Tidemand Pål 3 Plass 361 500
11 år MØRKBR V v.Pål Even M. Berås Sørlandets Travpark - 15/5 - 09 / 7 2200 dg 149
e. Tidemand Trolla v. Perle Troll M. Berås Jarlsberg Travbane 0 29/4 - 02 / 11 2140 32,0 1443
Torfinn Topland /Birkeland Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 06/9 - 07 / 7 1609 dist ag 428
Malin Berås (A) Arild Berås (T) A. Berås Jarlsberg Travbane - 30/8 - 06 / 3 2100 dg a 824
M.blå,hvitt sidef,ermer,l.blå kant,rek Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 16/8 - 07 / 1 1640 26,4 g 563
4 2017: -6 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -11 -1 -2 -1 -4 -49 000
Solebriska 4 Plass 269 500
10 år LYSBRUN HP v.Qvadrigo (S) M. Finsand Sørlandets Travpark 3 03/7 - 07 / 4 2180 29,6 167
e. Sole Jenta v. Grans Trygg K. Hauge Klosterskogen Travbane 4 09/6 - 08 / 6 2120 29,4 158
Helene G. Forberg /Froland K. Hauge Bjerke Travbane 6 01/6 - 03 / 13 2180 30,5 g 414
Karin Hauge (A) Ingunn G. Christensen K. Hauge Sørlandets Travpark 2 15/5 - 09 / 4 2160 29,3 107
Beige m/rødt sk.stk.& erm, rekl M. Finsand Jarlsberg Travbane 0 29/4 - 02 / 5 2120 30,8 572
5 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -2 -1 -1 -26 000
Stjerne Ask 1 Plass 719 680
12 år BRUN H v.Moe Odin L. Kolle Biri Travbane 5 15/7 - 05 / 12 1609 24,6a 352
e. Kalsstjerna v. Korbest E. Hafskjold Sørlandets Travpark 7 08/11 - 03 / 8 1660 28,3 667
Asbjørn Bakkeland-Linda Bakkeland G. Flåten Drammen Travbane 0 05/10 - 05 / 2 2100 29,3 407
Helene Kolle Linda Bakkeland G. Flåten Sørlandets Travpark 0 27/9 - 06 / 3 2160 26,7 g 389
Mørkblå m/gull @, belte, mansj, krage G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 21/8 - 07 / 1 2100 25,6a 709
6 2018: -5 -0 -2 -0 -1 -51 085 2017: -12 -2 -0 -1 -7 -66 500
Vassbø Fakse 2 Plass 816 750
10 år BRUN V v.Fakse* (S) G. Gundersen Hagmyren 2 05/7 - 03 / 1 1140 nc a 15
e. Blifrøkna v. Lykke Gutten F. Hamre Forus Travbane 0 18/6 - 10 / 1 2040 25,9 69
Benjamin Skogen-Cassandra Skogen S. Løvvold Bergen Travpark 2 04/6 - 04 / 5 1620 23,1 41
Siv Emilie Løvvold (S) Erik Killingmo (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 21/5 - 06 / 4 1609 23,8a 20
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 13/5 - 04 / 3 2100 26,5a 17
7 2016: -7 -0 -1 -0 -3 -20 611 2015: -12 -0 -3 -1 -2 -39 000
Eld Lynet 3 Plass 648 771
13 år SVART H v.Elding S. Hogner Arvika 7 08/7 - 05 / 8 2520 29,5 g 501
e. Åspe Trolla v. Troll Jahn O. Kjenner Momarken Travbane 5 28/6 - 04 / 2 2140 25,7 819
Stine Therese Solli /Berg I Østfold S. Hogner Momarken Travbane 2 14/6 - 08 / 4 1660 27,8 73
Silje Hogner Stine Therese Solli O. Kjenner Momarken Travbane 0 31/5 - 03 / 8 2180 27,6 338
mørkblå m/hvit stj/ermr. rekl O. Kjenner Drammen Travbane 0 02/5 - 02 / 4 1700 26,2ag 475
8 2017: -6 -0 -0 -0 -3 -17 000 2016: -17 -2 -0 -1 -6 -56 500
Tomdin Ø.K. 4 Plass 826 500
9 år SVART H v.Moe Odin B. Øksnevad Forus Travbane 7 18/6 - 10 / 5 2040 25,6 351
e. Tripså v. Storelan B. Lea Bergen Travpark 5 04/6 - 04 / 12 1640 23,9 323
Gaute Lura /Seim B. Lea Forus Travbane 1 06/5 - 08 / 7 2100 25,9 13
Brit Lea (A) Bernt Øksnevad (A) B. Lea Forus Travbane 1 26/4 - 09 / 4 2080 26,6 64
mørkblå m/hvitt skråbånd/ermstr.,rekl B. Øksnevad Forus Travbane 0 15/3 - 02 / 4 1620 26,4 g 269
9 2018: -12 -0 -0 -2 -4 -39 166 2017: -22 -2 -1 -1 -7 -254 077
Finnskog Fokus 5 Plass 1 188 023
11 år BRUN V v.Spikeld L. Trudvang Jarlsberg Travbane - 08/7 - 12 / 3 1609 dg a 167
e. Silje Spretta v. Pajaprins T. Solberg Momarken Travbane - 28/6 - 04 / 6 2140 dg 315
Gunnar Kværne /Sem K. Malmin Forus Travbane 0 18/6 - 10 / 2 2040 26,1 601
Louise V. Trudvang (S) Gunnar Kværne G. Austevoll Bjerke Travbane 0 11/6 - 01 / 4 3140 26,5 589
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek G. Austevoll Bjerke Travbane - 11/5 - 06 / 4 2140 dg 151
10 2017: -10 -0 -1 -2 -3 -33 411 2016: -14 -2 -2 -3 -6 -115 966
Hæve Alma 6 Plass 856 265
11 år MØRKBR HP v.Alm Viktor T. Kleveland Arvika 4 08/7 - 05 / 11 2540 27,5 145
e. Eldi Stjerna v. Elding T. Kleveland Hagmyren 1 04/7 - 01 / 7 2140 26,9a 68
Geir Solem-Trude Kleveland T. Kleveland Romme 3 10/6 - 10 / 12 2180 28,3 75
Trude Kleveland (A) T. Kleveland Bergsåker 1 26/5 - 02 / 6 2660 28,5 18
Kongeblå,sv/hv.sirkel,sv.mansj,hv.ermr T. Kleveland Leangen Travbane 2 16/5 - 08 / 15 1700 25,8 58
11 2017: -3 -0 -1 -1 -0 -17 000 2016: -15 -1 -2 -3 -6 -72 500
Komnes Judo 1 Plass 947 225
13 år BRUN V v.Spikeld T. Erga Bergen Travpark 6 14/7 - 04 / 7 2120 26,9 313
e. Sambas Stjerna v. Alm Rigel M. Berås Jarlsberg Travbane 4 08/7 - 12 / 5 1609 23,0a 682
Anette Erga /Orre T. Erga Forus Travbane 0 24/5 - 02 / 8 2080 25,7 384
Madelen Berås (A) Tom Erga (T) M. Berås Forus Travbane 2 06/5 - 08 / 5 2100 26,2 37
Hvit m/røde ermer&sidefelt v.side,rekl M. Berås Forus Travbane 4 26/4 - 09 / 5 2080 26,9 26
12 2016: -14 -0 -0 -1 -4 -18 000 2015: -9 -0 -1 -0 -3 -15 000
Rigel Elden 2 Plass 1 043 000
15 år MØRKBR V v.Lome Elden O. Østre Bjerke Travbane 0 29/6 - 05 / 12 2160 32,3 763
e. Riga Lill v. Alm Rigel J. Eriksen Sørlandets Travpark 4 22/5 - 01 / 4 2180 27,2 280
Ingeborg Knutsen /Birkeland I. Andersen Forus Travbane 3 06/5 - 08 / 6 2100 31,4 209
Ida Gundersen Thompson Kari Anne Knutsen (T) E. Høitomt Drammen Travbane 0 02/5 - 02 / 10 1700 25,1ag 108
Hvit m/grønne ermer, reklame I. Thompson Sørlandets Travpark 0 10/4 - 03 / 15 1680 27,6 882
13 2018: -7 -1 -1 -0 -3 -43 500 2017: -24 -4 -1 -6 -7 -152 000
Vertigo Prins 1 Plass 1 697 272
10 år LYSBRUN H v.Spikeld S. Wassberg Bergen Travpark 1 14/7 - 04 / 10 2140 24,5 40
e. Håketine v. Bork Rigel S. Wassberg Forus Travbane 1 05/7 - 05 / 8 1620 23,2 130
Kjell Sunde-Roy Espedal S. Wassberg Forus Travbane 0 18/6 - 10 / 13 2060 25,0 886
Christina A. Hande (S) Kjell Sunde (A) S. Wassberg Forus Travbane 0 24/5 - 02 / 7 2080 26,6 58
Sølv,rosa skstk&erm,grå v-for.kra&ermr S. Wassberg Forus Travbane 0 19/4 - 05 / 8 2080 26,3 126
14 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -1 -0 -2 -5 -54 474
Vestpol Faxen 1 Plass 2 326 186
14 år BORKET H v.Järvsöfaks (S) M. Finsand Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 12 / 8 1609 29,1a 271
e. Gam Sølvi v. Atom Vinter S. Wassberg Forus Travbane 0 07/6 - 02 / 10 2080 25,0 115
John Arne Degnes /Grimstad L. Kolle Bjerke Travbane 5 18/5 - 05 / 8 2100 22,9a 932
Maren Sødal (A) Jenny Thygesen (T) L. Kolle Forus Travbane 4 07/5 - 09 / 6 1600 21,4a 649
Beige m/hvitt skstk&seler, røde sømmer M. Finsand Forus Travbane 3 26/4 - 09 / 8 2100 26,0 65