<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:40 V65-6
V5-3
DD-2
LOME KONGENS LØP
GRUNNLAGSFORDEL HOPPER SAMT 4-ÅRINGER
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 5-15-årige høyest 650.000 kr. Også for alle 3-15-årige hopper. Også for alle 4-årige.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2016: -16 -3 -2 -1 -6 -149 500 2015: -13 -4 -2 -0 -6 -263 000
Vestpol Dronninga 1 Plass 720 000
8 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 08 / 8 2120 26,1 85
e. Spang Pila v. Lome Elden E. Høitomt Bjerke Travbane 2 22/6 - 04 / 7 2160 26,3 162
Rune Jensen-Ludvig Jensen E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 05/6 - 01 / 9 2160 27,8 g 146
Eirik Høitomt (T) Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 0 23/4 - 04 / 8 2160 26,3 248
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Borg Bjerke Travbane 5 16/4 - 07 / 12 2160 26,8 45
2 2016: -15 -0 -1 -2 -3 -30 173 2015: -8 -0 -0 -0 -0 -0
Tangen Eld 2 Plass 597 673
10 år BRUN V v.Lome Kongen S. Wassberg Jarlsberg Travbane 6 10/7 - 01 / 1 2600 26,0 697
e. Slogum Vår v. Atom Vinter M. Mykkeltvedt Bergen Travpark 0 23/6 - 07 / 6 2120 26,5 233
Mari Mykkeltvedt /Voss S. Nybø Bergen Travpark - 04/6 - 04 / 11 1640 dg 1066
Svein Ove Wassberg (S) Mari Mykkeltvedt (A) A. Eriksson Bergsåker 4 26/5 - 02 / 3 2640 30,7 g 97
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame J. Björk Rättvik - 16/5 - 03 / 11 2180 dg 63
3 2018: -12 -2 -2 -3 -2 -98 500 2017: -15 -1 -5 -2 -2 -118 000
Løkki Dino 3 Plass 826 500
10 år SVART H v.Moe Odin P. Kals Bjerke Travbane 3 13/7 - 08 / 5 2100 27,0a 107
e. Steana v. Helmin Rigel P. Kals Sørlandets Travpark 2 03/7 - 04 / 7 2180 26,7 44
Ole Gunnar Kals-Eva Kristine Kals P. Kals Sørlandets Travpark 1 19/6 - 05 / 11 2160 25,0 198
Per Vetle Kals (A) Vilde M. Kals (A) P. Kals Sørlandets Travpark 3 05/6 - 01 / 4 2160 25,3 523
Turkis m/rød/hvit brystbånd &seler,rek V. Kals Jarlsberg Travbane 7 24/4 - 01 / 5 2100 27,4 402
4 2018: -7 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -24 -2 -4 -0 -10 -197 000
Nadine U.N. 4 Plass 875 000
9 år MØRKBR HP v.Moe Odin J. Undem Jarlsberg Travbane 4 09/7 - 08 / 9 2120 25,4 29
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Sørlandets Travpark 2 19/6 - 05 / 12 2160 25,1 92
Marianne Undem /Skien J. Undem Sørlandets Travpark 4 05/6 - 01 / 3 2160 25,4 189
Johan Herbjørn Undem (T) J. Undem Jarlsberg Travbane 7 21/5 - 04 / 11 2120 26,1 273
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Bjerke Travbane 6 14/10 - 04 / 9 2160 26,2 184
5 2019: -12 -2 -0 -1 -3 -45 500 2018: -8 -0 -2 -0 -2 -23 000
Bacchus Ø.K. 5 Plass 816 000
9 år BRUNSVART H v.Lome Kongen B. Øksnevad Forus Travbane 5 19/7 - 03 / 5 2060 26,7 g 27
e. Spydhild v. Elding Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 10/7 - 01 / 4 2600 24,8 100
Stall Rinden & Arne Mæle B. Øksnevad Sørlandets Travpark 6 19/6 - 05 / 13 2160 25,5 g 45
Bernt Øksnevad (A) Å. Tengsareid Forus Travbane 2 17/6 - 06 / 8 2080 25,5 36
hvit m/rød ø & ermstriper B. Øksnevad Forus Travbane 5 07/6 - 08 / 7 2080 26,1 g 42
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -2 -1 -6 -75 493
Stensvik Iver* 6 Plass 666 287
11 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) M. Høitomt Sørlandets Travpark - 03/7 - 04 / 10 2180 dg 186
e. Engdokka v. Spang Best V. Hop Forus Travbane 0 07/5 - 06 / 4 2040 26,0ag 129
Sverige M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 23/4 - 10 / 11 2160 26,8 g 178
Lars Anvar Kolle (T) Arthur Bø (T) M. Høitomt Sørlandets Travpark 1 03/4 - 05 / 3 2160 25,6 605
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 20/3 - 06 / 2 2100 27,9a 183
7 2017: -10 -1 -0 -3 -2 -41 000 2016: -20 -3 -1 -1 -5 -147 000
Alsaker Fantom 7 Plass 535 000
8 år SVART H v.Åsajerven Å. Tengsareid Kongsvinger Travbane 5 06/7 - 08 / 2 1600 25,4 g 84
e. Thuli Pila v. Elding L. Kolle Momarken Travbane 4 21/6 - 02 / 3 2140 24,7ag 152
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Jarlsberg Travbane 5 21/5 - 06 / 11 1609 24,8a 164
Vidar Hop (T) Arthur Bø (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 3 08/5 - 02 / 12 1609 24,1a 268
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 6 27/4 - 04 / 1 1609 25,8ag 65
8 2019: -6 -0 -0 -1 -3 -19 500 2018: -20 -0 -0 -2 -5 -30 491
Tallas 8 Plass 676 491
12 år BRUN H v.Elding J. Gaustad Bjerke Travbane 6 13/7 - 08 / 10 2100 27,8a 235
e. Sjanselise v. Braute J. Gaustad Sørlandets Travpark 5 03/7 - 04 / 9 2180 27,2 g 61
Jan Rune Gaustad /Skien J. Gaustad Bjerke Travbane 0 29/6 - 05 / 7 2140 28,9 g 103
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Leangen Travbane - 13/6 - 07 / 8 1660 dg 51
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Sørlandets Travpark 2 15/5 - 04 / 7 2180 24,8 439
9 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -30 000 2017: -18 -1 -3 -3 -5 -82 500
Lill Ronja 9 Plass 826 250
13 år BRUN HP v.Troll Kos K. Hauge Forus Travbane - 05/7 - 05 / 2 1600 dg 76
e. Lex Nina v. Bork Rigel K. Hauge Bjerke Travbane 5 22/6 - 04 / 6 2160 26,6 46
Torstein Jørgensen-Ragna Philipp K. Hauge Bjerke Travbane 0 11/6 - 01 / 5 3140 br g 621
Karin Hauge (A) Torstein Jørgensen K. Hauge Bjerke Travbane 5 25/5 - 07 / 5 2100 25,0a 186
Beige m/rødt sk.stk.& erm, rekl K. Hauge Forus Travbane 4 07/5 - 06 / 8 2040 25,0a 120
10 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -0 -0 -1 -1 -8 000
Branddon 10 Plass 561 603
15 år MØRKBR V v.Lome Elden K. Johansen Bjerke Travbane 0 29/6 - 05 / 6 2140 28,6 532
e. Moshus Riga v. Alm Rigel M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 19/6 - 05 / 10 2160 br g 577
Kari Anne Knutsen-Ingeborg Knutsen E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 22/5 - 01 / 6 2180 26,9 310
Øystein Tjomsland (T) Kari Anne Knutsen (T) S. Løvvold Forus Travbane 4 06/5 - 08 / 3 2080 33,5 g 67
mørkblå m/sølv reklame Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 27/3 - 02 / 5 1660 dg 950
11 2019: -8 -1 -2 -2 -1 -49 500 2018: -11 -1 -0 -1 -4 -29 000
Røster 11 Plass 781 000
11 år BRUN H v.Røste Bo* (S) Å. Tengsareid Forus Travbane 2 19/7 - 03 / 4 2060 24,5 53
e. Rappspika v. Spikeld Å. Tengsareid Forus Travbane - 19/4 - 05 / 4 2040 dg 61
Kåre Refsland & Team Røster Å. Tengsareid Forus Travbane 1 12/4 - 05 / 2 2040 25,1 21
Åsbjørn Tengsareid (T) Kåre Refsland Å. Tengsareid Forus Travbane 2 29/3 - 08 / 6 2040 26,7 17
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Forus Travbane - 15/3 - 03 / 7 2080 g5 g 26