<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:44 V75-3
V5-5
NEUMANN-LØPET(GRUNNCUPEN - KVAL 7 AV 11)
GRUNNCUPEN
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 100.001 kr., 40 m. ved 175.001 kr.
For 3-15-årige høyest 300.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -2 -0 -2 -2 -52 000
Lykkje Philip 1 Plass 89 000
6 år MØRKBR H v.Briskeby Philip J. Gaustad Kongsvinger Travbane 4 06/7 - 02 / 5 1600 28,3a 401
e. Garli Stjerna v. Lome Kongen J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 09/6 - 04 / 5 2520 32,1 r 239
Karina Karlsen-Kenneth Sjøgren J. Gaustad Klosterskogen Travbane 7 28/4 - 05 / 8 2120 30,7 69
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Bjerke Travbane 0 16/4 - 02 / 1 2140 30,4 g 219
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Sørlandets Travpark 1 03/4 - 04 / 6 2140 31,0a 30
2 2016: -13 -0 -0 -3 -8 -56 000 2015: -17 -0 -1 -1 -14 -59 000
Vertigo Knekten 2 Plass 115 000
4 år BRUN H v.Nordli Svarten R. Wiig Forus Travbane 3 19/7 - 04 / 13 2080 28,4 209
e. Rei Spika v. Spikeld H. Steine Bergen Travpark 4 12/5 - 03 / 5 1600 29,1a 158
Håkon B. Steine /Norheimsund H. Steine Bergen Travpark 5 01/5 - 02 / 8 2100 31,1a 654
Rune Wiig (T) H. Steine Bergen Travpark 7 21/4 - 03 / 6 2120 33,1 206
svart m/blå ermstriper og reklame Å. Tengsareid Bergen Travpark 0 28/1 - 01 / 3 1600 32,8a 315
3 2018: -19 -4 -4 -4 -4 -471 679 2017: -10 -3 -2 -2 -3 -117 054
Nordby Frøy 3 Plass 674 733
6 år SVART H v.Dotterud Teddy T. Solberg Bjerke Travbane - 29/6 - 02 / 1 2640 dg 135
e. Norheim Faxa v. Järvsöfaks (S) T. Solberg Bjerke Travbane - 22/6 - 05 / 7 2160 g1 60
Stall Le Meridien S. Jessen Klosterskogen Travbane 3 09/6 - 04 / 6 2520 29,9 115
Adrian Solberg Akselsen (S) Lars O. Romtveit (T) T. Solberg Bjerke Travbane 3 01/6 - 02 / 4 2640 28,9 275
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv T. Solberg Bjerke Travbane 0 20/4 - 09 / 5 2160 30,6 36
4 2018: -14 -2 -2 -0 -4 -91 000 2017: -20 -2 -1 -4 -5 -124 500
Homme Hera 4 Plass 317 500
6 år SVART HP v.Åsajerven G. Austevoll Momarken Travbane - 12/7 - 03 / 3 1660 dg 19
e. Homme Frøkna v. Nordli Svarten G. Austevoll Bjerke Travbane - 22/6 - 05 / 8 2160 dg 44
Helene Bjerland Hægeland-Arne Jonny Hægeland G. Austevoll Bjerke Travbane 4 11/6 - 08 / 6 2120 28,0 g 95
Vidar Hop (T) Lars O. Romtveit (T) T. Solberg Bjerke Travbane 1 01/6 - 09 / 11 2160 30,6 55
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Solberg Bjerke Travbane - 25/5 - 09 / 2 2140 dg 38
5 2018: -16 -1 -3 -1 -1 -56 000 2017: -15 -0 -2 -1 -4 -42 000
Arnspik 5 Plass 339 500
9 år BRUN V v.Spikeld J. Eriksen Jarlsberg Travbane 0 01/7 - 01 / 9 1609 29,0ag 34
e. Heliblessa v. Braute J. Eriksen Sørlandets Travpark 2 26/6 - 05 / 6 1609 27,8a 36
Kent Lauritsen /Færvik J. Eriksen Klosterskogen Travbane 0 09/6 - 04 / 9 2520 31,3 141
Eirik Høitomt (T) Kent Lauritsen J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 15/5 - 05 / 11 2160 31,4 g 51
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek S. Jessen Klosterskogen Travbane - 09/1 - 06 / 9 2100 dg 62
6 2016: -8 -0 -1 -0 -4 -22 000 2015: -7 -0 -1 -0 -3 -15 000
Rabb Balder 6 Plass 88 000
8 år BRUN V v.H.G. Balder A. Christensen Jarlsberg Travbane 5 01/7 - 01 / 3 1609 28,3a 469
e. Rabbsvarta v. Alm Svarten A. Christensen Sørlandets Travpark 0 19/6 - 01 / 4 2140 br g 1010
Rikke Helen Christensen /Kviteseid A. Christensen Bjerke Travbane 6 27/4 - 03 / 12 2100 30,6a 587
Anne Christensen (A) Rikke Helen Christensen A. Christensen Bjerke Travbane 4 17/2 - 02 / 3 2140 30,3 245
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Jarlsberg Travbane 4 05/2 - 02 / 8 2100 30,5a 372
7 2018: -23 -1 -1 -1 -5 -50 000 2017: -25 -2 -1 -0 -4 -76 000
Missingmyr Stjernen 1 Plass 302 000
9 år BRUNSVART V v.Åsajerven B. Strømnes Momarken Travbane 0 12/7 - 01 / 7 2140 32,3ag 314
e. Flåli Frøkna v. Schuvar B. Strømnes Bjerke Travbane 0 29/6 - 04 / 2 1609 29,4a 373
Runa Haugen Strømnes /Råde B. Strømnes Jarlsberg Travbane 0 20/6 - 01 / 7 1609 28,9a 391
Bjørn Strømnes (A) Runa Haugen Strømnes B. Strømnes Klosterskogen Travbane 4 09/6 - 01 / 1 2100 27,3a 781
svart m/oransje ruterfelt og ermer B. Strømnes Jarlsberg Travbane 0 21/5 - 08 / 10 2120 29,8 375
8 2018: -22 -2 -6 -2 -6 -202 491 2017: -23 -0 -1 -4 -12 -101 000
Kagge Lina 2 Plass 530 491
8 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Drammen Travbane 2 12/7 - 05 / 7 2100 29,5 180
e. Høgda Vesla v. Elding G. Gundersen Biri Travbane 0 02/7 - 02 / 8 2120 31,5 g 517
Tom Bjølgerud-Wenke Foss Bjølgerud H. Eggen Bjerke Travbane 0 22/6 - 06 / 5 1609 28,7ag 396
Olav Mikkelborg (T) Tom Bjølgerud O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 5 15/6 - 03 / 14 2140 29,8 190
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl G. Gundersen Drammen Travbane 0 29/5 - 04 / 8 2520 33,0 g 606
9 2018: -17 -0 -3 -1 -8 -116 636 2017: -17 -3 -2 -1 -6 -138 000
Tangen Braute 3 Plass 514 636
7 år BRUN H v.Særpefanten G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 09/7 - 04 / 2 2100 25,9 64
e. Slogum Bra v. Braute G. Flåten Bjerke Travbane 2 29/6 - 02 / 13 2660 29,2 27
Kjell Roar Hansen-Monica Hansen G. Flåten Biri Travbane 2 16/6 - 06 / 3 2600 28,1a 51
Geir Flåten (T) Kjell Roar Hansen T. Borg Jarlsberg Travbane 1 29/4 - 01 / 4 2620 28,5 69
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 1 16/4 - 02 / 7 2140 29,2 36
10 2016: -10 -3 -1 -1 -4 -124 000 2015: -7 -0 -1 -2 -1 -19 559
Gompen Elden 4 Plass 143 559
4 år MØRKBR H v.Lome Elden Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 4 09/7 - 04 / 1 2100 26,2 25
e. Rise Bruna v. Troll Kos Ø. Tjomsland Biri Travbane 4 02/7 - 04 / 10 2120 27,9 62
Lars Linderberg Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 19/6 - 01 / 3 2140 28,0 12
Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 22/5 - 05 / 6 2160 27,4 13
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 15/5 - 05 / 4 2160 26,1 15
11 2018: -10 -2 -1 -0 -4 -53 000 2017: -7 -1 -0 -0 -1 -27 000
Mollyn 5 Plass 191 500
6 år BRUN H v.Kasper Mollyn P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 13/7 - 01 / 1 2600 31,7a 294
e. Viktoria Mollyn v. Spikeld P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 29/6 - 02 / 2 2640 31,7 433
Lars O. Romtveit /Skoppum T. Solberg Klosterskogen Travbane 4 28/4 - 05 / 14 2120 30,4 94
Per Oleg Midtfjeld (T) Lars O. Romtveit (T) T. Solberg Bjerke Travbane 0 09/3 - 03 / 9 2160 33,3 g 167
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek T. Solberg Bjerke Travbane 2 17/2 - 02 / 7 2140 29,8 57
12 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -0 -0 -3 -7 500
Låhne Lukas 6 Plass 194 000
11 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Bjerke Travbane 3 13/7 - 01 / 8 2600 31,1a 111
e. Klingilita v. Elding E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 03/7 - 04 / 4 2140 29,7 g 151
Odd-Bjørnar Ingebrigtsen-Anne Grete Rasmussen D. Dalen Bjerke Travbane 0 28/10 - 05 / 13 2160 30,0 g 310
Dag-Sveinung Dalen (T) Anne Grete Rasmussen (T) M. Andersson Årjäng - 11/10 - 12 / 8 1660 dg 54
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 19/9 - 03 / 4 2140 28,3 76
13 2017: -17 -5 -1 -4 -6 -295 000 2016: -8 -0 -2 -3 -3 -74 000
Charm Elden 1 Plass 621 500
6 år SVART H v.Alm Viktor K. Malmin Jarlsberg Travbane 3 09/7 - 04 / 10 2120 25,3 33
e. Eike Lena v. Elding K. Malmin Jarlsberg Travbane 2 15/6 - 05 / 10 2120 26,6 24
Anne Cathrine H. Andersen /Froland K. Malmin Jarlsberg Travbane 4 02/6 - 01 / 6 2100 24,9a 29
Kristian Malmin (T) Anne Cathrine H. Andersen K. Malmin Klosterskogen Travbane P 05/5 - 22 / 2 2120 29,9 P
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Biri Travbane 0 08/11 - 07 / 3 2100 30,3a 143
14 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -15 -0 -1 -0 -6 -24 500
Oddvar 2 Plass 239 362
10 år BRUN H v.Steinsvad Eld A. Rasmussen Sørlandets Travpark 0 03/7 - 04 / 3 2140 30,3 545
e. Var v. Plugg A. Sletsjø Sørlandets Travpark 4 05/6 - 03 / 6 2160 29,1 210
Are Solgren /Sortland A. Rasmussen Biri Travbane 5 20/5 - 05 / 1 2600 31,8 548
Anne Grete Rasmussen (T) A. Rasmussen Bjerke Travbane 0 13/4 - 04 / 1 2600 29,8a 291
Gull m/blå ermer + 3 stjerner, rek A. Rasmussen Sørlandets Travpark 0 10/4 - 04 / 4 2660 30,0 g 198