Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-1
DATOLØP - MAX 400 POENG
DATOLØP - MAX 400 POENG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 65.000 kr med høyest 400 poeng.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-7-6 Plass : 4-7-6

1 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Pinocchio C. 2100 1 Plass 99 500
8 år MELL.BR. H v.Herr Jægermeister* (S) B. Steinseth Momarken Travbane 1 05/7 - 04 / 5 2140 17,6a 234
e. Miss Fussy A.B. v. Astro Hill (US) B. Steinseth Bjerke Travbane - 30/6 - 04 / 6 1609 dg a 146
Liv Marie Hansen /Hernes Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 12/2 - 03 / 5 2120 20,4 182
B. Steinseth Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 29/1 - 06 / 6 2100 20,5a 419
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane - 21/1 - 01 / 10 2100 dg a 193
2 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000
De Bos (FI) 2 Plass 74 525
7 år BRUN V v.Muscles Yankee* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 4 23/6 - 01 / 6 2100 17,2a 149
e. Elation Ride (FI) v. Express Ride* (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 03/3 - 04 / 2 1609 20,0a 59
Svein Bergan-Martine Foldvik Anvik E. Høitomt Bjerke Travbane 5 02/12 - 09 / 8 2100 21,9a 247
L. Kolle Sigbjørn Kolnes (T) L. Kolle Bjerke Travbane 5 19/11 - 05 / 5 2100 18,2a 64
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Biri Travbane 6 14/11 - 03 / 10 2100 17,7a 261
3 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 500
Zanetti 3 Plass 138 000
7 år BRUN V v.Jetstile M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 08 / 4 2100 18,0a 255
e. Whitefoot Girl (US) v. Cumin* (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 2 23/6 - 01 / 7 2100 16,9a 52
Lars Mikal Brækken /Melhus G. Gundersen Bjerke Travbane 0 08/6 - 04 / 9 2100 16,7ag 111
G. Gundersen Per Johansen (T) T. Solberg Bjerke Travbane 7 20/2 - 06 / 1 2140 18,4 563
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Biri Travbane - 12/2 - 03 / 6 2120 dg 12
4 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000 2017: -16 -1 -1 -1 -7 -46 500
Neo Palema (S) 4 Plass 165 466
11 år MØRKBR V v.Adams Hall* (US) M. Pedersen Bjerke Travbane 1 14/7 - 01 / 4 1609 16,9a 24
e. Grete Palema (S) v. Alf Palema* (US) M. Pedersen Momarken Travbane 0 14/6 - 02 / 11 2140 16,6a 593
Linda Thorsen /Kleppestø M. Pedersen Bjerke Travbane 4 02/6 - 02 / 6 1609 14,8a 63
M. Pedersen M. Pedersen Bjerke Travbane 4 26/5 - 04 / 8 2100 16,6a 260
Halv hvit/blå, hvite ermer, rekl. M. Pedersen Momarken Travbane - 10/5 - 08 / 9 2140 dg a 577
5 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -12 500 2018: -7 -0 -0 -0 -5 -16 991
C.C. Gyrus 5 Plass 104 638
7 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) K. Brenden Bjerke Travbane 0 14/7 - 01 / 1 1609 17,6a 316
e. C.C.Kings Sofie* (NL) v. King Conch* (US) K. Brenden Årjäng 0 24/6 - 06 / 9 2140 17,3a 787
Thomas Brenden-Kenneth Brenden K. Brenden Biri Travbane 4 03/6 - 08 / 5 2120 17,4 257
K. Brenden Leif Ingvar Brenden G. Kylen Årjäng - 15/5 - 05 / 11 2140 dg a 334
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Magnor Travbane 0 01/5 - 03 / 10 2020 19,7 g 111
6 2016: -3 -0 -0 -1 -0 -3 500 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0
National Tribute 6 Plass 60 500
7 år MELL.BR. KH v.Super News (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 13/7 - 06 / 2 2100 18,4a 563
e. Kentina R.E. v. Samaritan Lobell (US) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 01/7 - 05 / 12 2100 17,6a 500
The JF Company L. Kolle Drammen Travbane P 18/8 - 20 / 6 2100 19,8 P
V. Hop Jarle Øverland (A) J. Øverland Klosterskogen Travbane - 19/5 - 02 / 3 2100 g7 ag 578
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek C. Pellander Momarken Travbane 0 05/5 - 01 / 12 2140 dist ag 366
7 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -2 000 2017: -20 -0 -3 -2 -8 -62 500
Annina Knows Best (S) 7 Plass 160 220
7 år BRUN HP v.From Above* (S) K. Brenden Biri Travbane 0 20/5 - 04 / 8 2100 18,6a 685
e. Quantas Bint (S) v. Shogun Lobell* (US) L. Kolle Bjerke Travbane - 28/4 - 01 / 1 2100 dg a 368
Lill Tove Somby-Nils Egil Gaup L. Kolle Drammen Travbane - 12/4 - 04 / 4 2100 dg a 175
H. Holm Stig Ingar Fossen (B) K. Brenden Momarken Travbane 6 28/3 - 01 / 12 2140 18,1a 596
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl K. Brenden Bjerke Travbane 0 17/3 - 02 / 4 2100 21,3ag 459
8 2017: -3 -0 -2 -0 -0 -16 000 2016: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000
Northern Star 8 Plass 72 500
7 år MØRKBR V v.Shogun Lobell* (US) K. Ødegaard Momarken Travbane 0 21/6 - 01 / 4 2640 19,6a 806
e. Candle Light v. Big Spender (S) J. Dahl Kala Landbane 0 11/8 - 09 / 1 1900 21,6 g 183
Øystein Ruud-Mona Nilsen S. Eilertsen Jarlsberg Travbane 0 22/6 - 04 / 3 2100 18,7a 518
O. Kjenner Øystein Ruud J. Dahl Momarken Travbane 6 02/6 - 01 / 2 2140 19,9 434
Svart m/oransje stolpe,rekl. K. Roe Drammen Travbane 0 24/2 - 04 / 11 2100 23,8 572
9 2018: -5 -1 -1 -1 -0 -32 000 2017: -11 -2 -2 -2 -2 -59 000
Lord Wine (S) 9 Plass 146 362
5 år BRUN H v.Pastor Stephen (US) G. Gundersen Åmål 5 22/6 - 01 / 5 2180 17,0 555
e. Zyan Boko* (S) v. Viking Kronos* (IT) M. Gundersen Åby 0 09/6 - 03 / 3 2140 15,9a 769
Tove Ulsmåg-Stine-Beate Hjartholm M. Gundersen Forus Travbane 0 24/5 - 04 / 4 2040 17,4 g 82
M. Gundersen Sigbjørn Kolnes (T) D. Reden Mantorp 5 17/4 - 02 / 2 2140 17,7 184
marineblå m/hvit og rød søm + reklame D. Reden Färjestad 6 25/3 - 02 / 1 2140 21,3 g 47
10 2018: -8 -0 -0 -2 -2 -16 000 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000
Victor Ideal (EE) 10 Plass 85 899
8 år BRUN V v.Prince Ideal O. Østre Momarken Travbane 5 05/7 - 04 / 12 2140 18,1a 472
e. My Lady Grace (S) v. Sugarcane Hanover* (US) O. Østre Bjerke Travbane 0 23/6 - 01 / 3 2100 18,0a 240
Valborg Frøysnes-Ingeborg Frøysnes O. Østre Momarken Travbane 5 07/6 - 01 / 9 2140 18,2a 151
O. Østre O. Østre Bjerke Travbane 0 21/1 - 01 / 3 2100 19,7a 367
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 0 07/1 - 05 / 9 2100 19,4ag 55