<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:10 V4-4
TIDSLØP
TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.36,5 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.35,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
10. Løp
Rosa Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-3-2 Plass : 11-3-2

1 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -2 500 2016: -7 -1 -0 -0 -4 -23 000
Hvindperla 2100 1 Plass 25 500
6 år SVART HP v.Trø Faks P. Hvattum Biri Travbane 6 10/6 - 08 / 13 2120 36,8 g 918
e. Hvindkula v. Ara Svarten P. Hvattum Drammen Travbane 4 29/5 - 08 / 2 2100 37,9 g 546
Bjørn Hvinden-Nils Anders Hvinden P. Hvattum Biri Travbane 0 20/11 - 08 / 10 2120 dist g 397
O. Mikkelborg Bjørn Hvinden P. Hvattum Biri Travbane P 25/9 - 23 / 6 2100 39,3 g P
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl
2 2018: -7 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -7 -0 -0 -0 -5 -25 000
Valle Even 2 Plass 77 000
5 år SVART H v.Tekno Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane P 29/6 - 22 / 8 2160 33,7 g P
e. Amor Ida v. Pål Even G. Gundersen Biri Travbane 05/6 - 21 / 4 2120 48,7 g B
Stall Eddenøyedå Å. Tengsareid Bjerke Travbane 27/5 - 20 / 8 1680 45,9 g B
Å. Tengsareid Heidi Moen (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
3 2018: -11 -0 -0 -1 -5 -21 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
B.K. Snella 3 Plass 35 500
8 år BRUN HP v.Bravo Turbo B. Steinseth Jarlsberg Travbane 4 20/6 - 07 / 3 2100 36,9 g 508
e. Baugen Erla v. Lome Elden G. Gundersen Biri Travbane 7 10/6 - 08 / 9 2100 38,0 g 191
Astrid Fossen /Aurskog B. Steinseth Biri Travbane P 03/6 - 20 / 5 2120 38,2 g P
Ø. Ruttenborg Bjørn Steinseth (T)
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
4 2018: -14 -4 -1 -1 -4 -89 000 2017: -10 -0 -0 -0 -6 -14 000
Granly Kuling 4 Plass 105 000
6 år MØRKBR H v.Stiv Kuling T. Lindbak Biri Travbane P 16/6 - 20 / 5 2120 38,5 P
e. Granly Prinsessa v. Alm Svarten C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 23/11 - 22 / 11 2120 57,2 B
Erling Knutsen /Brandbu C. Engebråthen Drammen Travbane 16/11 - 20 / 6 1720 00,5 g N
T. Lindbak Erling Knutsen
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl
5 2018: -13 -3 -2 -2 -4 -103 733 2017: -10 -1 -0 -0 -3 -49 500
Valle Storm 5 Plass 321 233
5 år SVART H v.Tekno Odin E. Høitomt Bjerke Travbane P 01/6 - 21 / 5 2160 39,2 P
e. Sunnmørsjenta v. Elding K. Johansen Bjerke Travbane 15/7 - 20 / 9 1660 48,3 B
Stall 4 rette K. Johansen Bjerke Travbane 08/7 - 20 / 8 1660 50,4 B
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
6 2018: -8 -3 -0 -0 -1 -86 942 2017: -4 -2 -0 -1 -1 -40 424
Smedsrud Lynet 6 Plass 127 366
6 år MØRKBR V v.Feseth Lynet G. Gundersen Biri Travbane P 01/4 - 20 / 5 2120 36,9 g P
e. Smedsrud Perla v. Eng Svarten K. Kvasnes Biri Travbane P 22/5 - 20 / 9 2120 43,0 P
Team Lynet O. Brænden Biri Travbane 27/7 - 22 / 6 2120 55,6 B
G. Gundersen Hans-Martin Smedsrud O. Brænden Biri Travbane 20/7 - 21 / 6 2120 55,7 B
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
7 2016: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Juni Koso 7 Plass 2 000
6 år SVARTBRUN HP v.Lome Elden I. Melby Orkdal Tråvpark P 07/5 - 03 / 1 2100 38,1 P
e. Steine Koso v. Kos Knekten
Gunnar Lorås /Steinkjer
I. Melby
Gul m/gult/sv sk.stk,svarte ermer, rek
8 2018: -18 -0 -1 -1 -5 -26 000 2017: -17 -1 -0 -2 -6 -44 885
Liheim Stjerna 8 Plass 78 085
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy S. Aftret Leangen Travbane P 11/7 - 22 / 5 2160 39,4 P
e. Stortrø Stjerna v. Elding O. Korssjøen Biri Travbane N 22/4 - 20 / 2 2100 43,9 N
Olav Korssjøen /Vingelen O. Korssjøen Leangen Travbane N 11/4 - 21 / 8 2160 44,7 g N
G. Grimsgård Olav Korssjøen (A) K. Nordtømme Leangen Travbane 0 27/12 - 08 / 6 2140 dist 567
svart m/hv.sidef, sv/røde ermer K. Nordtømme Leangen Travbane 0 14/12 - 01 / 10 2160 dist g 1233
9 2018: -13 -0 -3 -4 -3 -60 500 2017: -12 -2 -3 -1 -2 -73 000
Nito Faxa 9 Plass 169 000
6 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) S. Ruud Biri Travbane 0 10/6 - 08 / 3 2100 38,1 g 25
e. Finmi v. Moe Odin S. Ruud Biri Travbane P 03/6 - 20 / 3 2120 34,6 P
Monica Aurbekkholen /Kirkenær S. Ruud Magnor Travbane - 01/5 - 20 / 1 2000 dgpp N
S. Ruud Monica Aurbekkholen R. Hansen Biri Travbane 12/9 - 22 / 7 2120 53,8 B
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip R. Hansen Bjerke Travbane 03/9 - 20 / 12 1660 00,5 B
10 2018: -11 -2 -2 -0 -7 -119 599 2017: -12 -3 -2 -2 -3 -92 236
Vangli Lykke 10 Plass 240 590
8 år MØRKBR HP v.Fakse* (S) O. Østre Biri Travbane 6 20/11 - 08 / 12 2120 37,2 g 206
e. Hornmo Stjerna v. Eng Svarten B. Steinseth Biri Travbane P 09/10 - 20 / 5 2100 37,9 P
Anne Elin Hansen /Sørskogbygda B. Steinseth Biri Travbane 31/8 - 25 / 5 2120 58,4 B
B. Steinseth
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
11 2016: -5 -0 -0 -0 -5 -23 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Opus 2120 1 Plass 23 000
3 år SVART V v.H.G. Balder K. Brenden Momarken Travbane 5 28/6 - 08 / 9 2160 35,1 296
e. Skala v. Elding K. Brenden Biri Travbane 6 27/5 - 01 / 8 2120 37,3 739
Astrid Fossen-Ahne Fossen K. Brenden Klosterskogen Travbane 6 07/4 - 01 / 6 2100 36,9 239
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) K. Brenden Klosterskogen Travbane 6 26/3 - 01 / 1 2100 35,6 327
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Biri Travbane 4 11/3 - 07 / 6 2120 43,5 243
12 2016: -5 -0 -0 -0 -4 -9 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kvikk Blessa 2 Plass 11 000
5 år SVART HP v.Lome Kongen S. Borstad Momarken Travbane 6 21/6 - 07 / 3 2140 35,1 1067
e. Terma v. Lome Elden S. Borstad Biri Travbane 4 10/6 - 08 / 6 2100 37,3 g 662
Stein Isak Borstad-Svanhild Borstad S. Borstad Magnor Travbane 7 01/5 - 01 / 1 2000 39,1 255
S. Borstad S. Borstad Biri Travbane P 09/10 - 20 / 4 2100 39,9 g P
lilla m/grønt sk.stk. & stolpe. S. Borstad Momarken Travbane 8 09/9 - 01 / 4 2140 40,5 g 658
13 2017: -8 -0 -0 -1 -2 -11 000 2016: -14 -0 -1 -2 -5 -28 000
Nito Fina 3 Plass 39 000
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) K. Johansen Biri Travbane 3 15/7 - 08 / 2 2100 33,9 39
e. Finmi v. Moe Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 0 23/6 - 02 / 11 2100 36,3ag 95
Lars Robert Røberg Stomlien /Dokka S. Nervik Biri Travbane 3 10/6 - 08 / 15 2140 35,0 g 170
K. Johansen Lars Robert Stomlien D. Dalen Biri Travbane 2 11/3 - 08 / 5 2100 35,6 152
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. O. Mikkelborg Biri Travbane - 26/2 - 09 / 5 2100 dg 743
14 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Spang Edel 4 Plass 11 000
6 år MØRKBR HP v.H.G. Balder A. Stensen Magnor Travbane 0 01/5 - 01 / 8 2020 br g 327
e. Alm Elaisa v. Frigg Mollyn E. Høitomt Biri Travbane 0 22/4 - 01 / 8 2120 36,7 g 93
Jane Irene Monsen /Rudshøgda K. Johansen Momarken Travbane 2 24/3 - 08 / 3 2140 36,1 416
A. Stensen Steinar Monsen E. Holm Biri Travbane - 11/3 - 08 / 1 2100 dg 144
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam E. Holm Biri Travbane P 14/8 - 20 / 6 2120 40,2 P