<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-1
BRIZY LØPET.

Varmblods 1600 m. Autostart.
For 3-12-årige 50.001 - 125.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -3 -1 -1 -0 -1 -22 856 2017: -12 -0 -1 -0 -4 -6 066
Super Filly* (FI) 1 Plass 88 725
7 år SVARTBRUN HP v.Super Fling (FI) H. Flink Sodankylä 2 02/7 - 05 / 1 2080 19,1 269
e. Keepsake (S) v. Gift Box* (US) H. Flink Kemijärvi 6 26/6 - 10 / 2 2040 18,5a 305
Finland R. Lindgren Rovaniemi 8 20/3 - 07 / 1 2100 20,0 148
Henry Flink (A) M. Jauhola Torneå 0 13/3 - 09 / 1 2100 20,5 g 65
Sølv/hvit M. Jaara FINLAND 3 27/9 - 08 / 1 1640 16,5a 53
2 2016: -5 -0 -0 -0 -2 -4 500 2015: -6 -0 -1 -1 -0 -12 000
Pas på S.H. (DK) 2 Plass 57 853
9 år BRUN HP v.Gill's Victory* (US) T. Lagesen Olsborgmoen Travbane 0 09/7 - 02 / 4 1740 21,0 PK
e. Gijon S.H. (DK) v. New Quick* (DK) M. Ringberg Harstad Travpark 0 08/5 - 03 / 1 2040 21,8 119
Lill Tove Somby /Karasjok M. Ringberg Harstad Travpark 6 20/3 - 05 / 6 2040 21,3a 376
Eirik Høitomt (T) Lill Tove Somby K. Solbakken Harstad Travpark 0 08/11 - 05 / 3 2040 22,7 354
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Johnsen Harstad Travpark 2 18/10 - 05 / 4 1600 17,1a 312
3 2016: -7 -0 -0 -0 -4 -8 382 2015: -8 -0 -0 -1 -4 -21 262
Unix Streamline* (S) 3 Plass 72 985
6 år M.BRUN V v.Running Sea* (US) C. Sjøstrøm Boden 5 03/7 - 10 / 2 1640 16,3a 153
e. Miss Titi Mor (CA) v. Garland Lobell (US) J. Engfors Skellefteå - 09/6 - 10 / 13 2160 br g 889
Sverige J. Engfors Skellefteå 6 30/4 - 10 / 4 2140 19,9 233
Claes Sjøstrøm (T) Johan Wikstrøm J. Særkiniva Skellefteå 0 14/4 - 01 / 5 2140 17,6ag 281
Röd/vit rutig, röd m blå revär; vit J. Engfors Skellefteå 7 03/4 - 03 / 6 2140 17,8a 150
4 2017: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2016: -14 -0 -3 -0 -2 -19 798
Rock Cape Thunder* (FI) 4 Plass 70 473
5 år MØRKBR H v.Staro Ypsilon* (S) J. Kariniemi Olsborgmoen Travbane 2 09/7 - 04 / 2 1700 19,4 g PK
e. Sky Splinter* (FI) v. Giant Touchdown* (US) S. Antinkaapo Bodø Travbane 5 25/6 - 04 / 3 2100 19,7 PK
Finland S. Antinkaapo Rovaniemi 2 19/6 - 11 / 1 1600 15,4a 1369
Mika Jauhola (A) Jouni Kariniemi (A) S. Antinkaapo Torneå 0 28/2 - 06 / 1 2100 24,0ag 1489
Rød/blå J. Kariniemi Rovaniemi 0 21/2 - 08 / 2 2100 19,9a 557
5 2016: -21 -0 -1 -1 -5 -25 187 2015: -19 -0 -1 -1 -4 -13 909
Startale Tinker* (FI) 5 Plass 92 465
9 år MØRKBR H v.Jailhouse Joey (US) P. Ahvenjärvi Bodø Travbane 4 02/7 - 03 / 7 2120 19,7 190
e. Way To Stars (FI) v. Nevele Fever (US) P. Ahvenjärvi Kemijärvi 7 26/6 - 04 / 1 2040 20,0 1154
Finland L. Palojærvi FINLAND 3 11/6 - 05 / 1 2060 21,4 -
Petri Ahvenjärvi (A) P. Ahvenjärvi Bodø Travbane 6 04/6 - 02 / 2 2100 19,3 323
Svart/grønn P. Ahvenjärvi Torneå 0 21/5 - 05 / 1 1600 16,9a 506
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -1 -2 -2 -11 -76 750
Tobros Augustinu 6 Plass 276 250
9 år BRUN HP v.Handoverdabredfred (US) O. Eggum Harstad Travpark 4 19/6 - 07 / 5 2040 16,7a 111
e. Tobro's Girl v. Super News (US) M. Eggum Harstad Travpark 2 12/6 - 04 / 1 2040 16,6a 200
Rikke Helene Jensen /Harstad M. Eggum Harstad Travpark 0 14/5 - 01 / 1 2040 19,6 141
Mia Sandnes Eggum (A) Oddmund Eggum (T) M. Eggum Harstad Travpark - 08/5 - 04 / 3 2040 dg 96
Grå,sort sk.felt/bånd/ermr,rød søm,rek J. Bjerring Drammen Travbane 0 16/2 - 01 / 9 2100 18,0a 51
7 2016: -12 -1 -0 -0 -5 -31 647 2015: -13 -0 -0 -1 -2 -10 000
C.C. Sugarking 7 Plass 102 647
8 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) Ø. Wagnild Bodø Travbane 5 02/7 - 06 / 1 3100 19,7 428
e. C.C. Kruzers Girl v. King Kruzer (CA) Ø. Wagnild Östersund 0 19/6 - 03 / 11 2140 19,6a 457
Øyvind Wagnild /Soknedal Ø. Wagnild Bodø Travbane 4 04/6 - 02 / 3 2100 18,4 377
Hans Chr. Holm (T) Øyvind Wagnild (A) Ø. Wagnild Leangen Travbane 5 16/5 - 04 / 1 2140 17,4ag 916
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl Ø. Wagnild Rättvik - 29/4 - 08 / 9 1640 dg a 318
8 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -8 -0 -0 -0 -3 -12 000
Eye Witness 8 Plass 114 000
7 år BRUN HP v.Judge Joe* (US) M. Carlsen Harstad Travpark 1 12/6 - 04 / 5 2040 16,4a 193
e. Mellby Quickness (S) v. Coktail Jet (FR) M. Ringberg Harstad Travpark 4 14/5 - 01 / 3 2040 19,0 156
Trude Mathisen /Harstad M. Ringberg Harstad Travpark 4 08/5 - 01 / 3 2040 18,5 26
Morten Carlsen (T) Lena Mari Berg M. Ringberg Harstad Travpark 0 16/4 - 02 / 9 2040 16,6a 372
Rød/svart,delt en rød/en svart erm+rek H. Holm Harstad Travpark 5 09/4 - 05 / 10 2100 19,0 357
9 2018: -8 -0 -0 -1 -4 -13 000 2017: -12 -0 -0 -0 -9 -29 500
Real Competition (DK) 9 Plass 169 684
10 år BRUN HP v.Diamond Way (DE) M. Ringberg Olsborgmoen Travbane 0 09/7 - 04 / 1 1700 20,2 g PK
e. Kindly Face (DE) v. Friendly Face (US) M. Ringberg Harstad Travpark 2 19/6 - 07 / 6 2040 16,2a 539
Anne Rebekka Kulseng Hansen /Harstad M. Lyngen Harstad Travpark 5 08/5 - 04 / 5 2040 19,3 130
Mats Gunnar Ringberg (A) Anne-R. Kulseng-Hansen M. Lyngen Harstad Travpark 5 23/4 - 04 / 8 1600 17,4a 650
blå m/MGR på hvitt skråbånd S. Borgan Harstad Travpark N 23/5 - 21 / 1 2040 21,3 r N
10 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Netanica 10 Plass 163 258
8 år BRUN HP v.Thai Tanic S. Pettersen Bodø Travbane 1 02/7 - 03 / 6 2120 19,0 39
e. Netanya (S) v. Erestan Des Rondes* (FR) S. Pettersen Bodø Travbane 4 25/6 - 04 / 2 2100 19,3 g PK
Stian Pettersen /Harstad T. Ekløf Dannero 0 03/4 - 05 / 9 2140 18,4 476
Stian Pettersen (A) Silje Kristin Eilertsen (T) T. Ekløf Östersund 3 08/3 - 06 / 1 1640 17,1 469
Blå m/rekl.p.hvitt felt,røde mansj&kra S. Aurstad Bergsåker 0 24/2 - 04 / 1 2140 18,9ag 721
11 2017: -10 -0 -0 -0 -5 -17 720 2016: -14 -1 -1 -1 -5 -34 285
M.T.Inxs* (S) 11 Plass 131 607
7 år BRUN V v.Ken Warkentin (US) M. Niva Rovaniemi 4 19/6 - 07 / 1 2600 18,3a 261
e. Ulla U.S. (US) v. S.J.'s Caviar* (US) M. Niva Harstad Travpark 5 12/6 - 06 / 6 2040 17,2a 115
Sverige H. Kulblik Harstad Travpark 5 21/5 - 03 / 12 2040 17,0ag 66
Mikael Niva (A) Anna Niva (A) M. Niva Torneå 0 07/5 - 09 / 1 2600 16,6a 376
Grå, sort M. Niva Harstad Travpark 2 23/4 - 04 / 5 1600 16,9ag 20
12 2018: -9 -1 -0 -0 -6 -20 500 2017: -10 -0 -0 -1 -5 -22 500
My Golden Point 12 Plass 161 500
9 år MØRKBR V v.Standpoint* (US) T. Lagesen Bodø Travbane 3 25/6 - 04 / 4 2100 19,1 PK
e. My Golden Lady v. Nordin Hanover* (US) J. Bjerring Harstad Travpark - 12/6 - 06 / 2 2040 dg a 317
Gunn-Sissel Lagesen-Jan Erik Lagesen H. Rasmussen Harstad Travpark 0 09/4 - 04 / 8 2060 br g 673
Tina Lagesen (A) S. Eilertsen Harstad Travpark 0 10/1 - 01 / 8 2060 20,3 432
Grønn m/svart side- og sk.felt,rekl S. Eilertsen Harstad Travpark 6 27/12 - 05 / 1 2040 19,2a 63