<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:06 V75-4
V4-1
LARS HOLTES MINNELØP
LARS HOLTES MINNELØP
Varmblods 2040 m. Autostart.
For 3-12-årige 200.001 - 450.000 kr.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -13 -3 -2 -0 -2 -68 470 2016: -19 -4 -1 -4 -5 -94 556
El Acid* (FI) 1 Plass 338 530
8 år SVART V v.Credit Winner* (US) S. Pettersen Bodø Travbane 1 02/7 - 08 / 4 2100 15,9a 29
e. It's Made To Order (US) v. Garland Lobell (US) J. Bjerring Harstad Travpark 1 19/6 - 04 / 2 2590 18,7 265
Finland T. Koivurova Torneå - 08/6 - 05 / 1 1600 dg a 470
John Østman (T) Johanna Kauppila (A) V. Paavola Ylivieska 0 12/5 - 07 / 5 2120 18,4 152
Mörkblå/blå, delad, vita sidor; mblå T. Koivurova Rovaniemi 6 29/4 - 06 / 5 2100 16,8a 63
2 2016: -6 -4 -2 -0 -0 -102 066 2015: -16 -5 -0 -3 -2 -100 642
Boulder Cannon* (FI) 2 Plass 220 985
5 år MØRKBR H v.Conway Hall* (US) M. Porokka Mikkeli 2 23/6 - 07 / 1 2600 18,3a 25
e. Nightlife Lobell (DE) v. Spotlite Lobell* (US) M. Porokka Jyväskylä 1 11/6 - 12 / 1 2140 14,7a 22
Finland M. Porokka FINLAND 1 28/5 - 05 / 1 2140 14,0a 57
Markus Porokka (T) M. Porokka Lahti 2 21/5 - 12 / 1 2140 14,3a 49
Grønn, hvit M. Porokka Seinäjoki 1 30/4 - 06 / 1 2100 14,4a 31
3 2016: -23 -3 -1 -3 -11 -97 751 2015: -24 -4 -3 -3 -7 -123 486
Gustav K.* (S) 3 Plass 261 740
7 år BRUN V v.Banker Hall* (US) P. Joki Rovaniemi 6 19/6 - 05 / 4 1600 14,8a 53
e. Suspender River (FI) v. Joie De Vie (US) P. Joki Boden 6 01/6 - 09 / 12 2140 13,7a 364
Finland P. Joki Oulu 1 23/5 - 05 / 1 1600 14,9a 22
Dag-Sveinung Dalen (S) Paavo Lilleberg (A) P. Joki Rovaniemi 3 15/5 - 09 / 12 2100 15,4a 49
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Harstad Travpark 1 08/5 - 04 / 6 2060 16,7 57
4 2017: -12 -0 -0 -1 -8 -33 220 2016: -17 -2 -4 -2 -6 -96 714
Calypso River* (S) 4 Plass 292 859
7 år BRUN V v.Dream Vacation* (US) M. Niva Boden 0 03/7 - 03 / 1 2140 15,9a 216
e. Extreme Makeover (S) v. Extreme Dream* (FR) M. Niva Skellefteå 5 14/5 - 05 / 1 1640 14,8a 59
Finland M. Niva Torneå 6 07/5 - 06 / 1 2100 15,2a 589
Mikael Niva (A) Anna Niva (A) M. Niva Harstad Travpark 2 23/4 - 07 / 6 2040 15,4a 30
Grå, sort M. Niva Harstad Travpark 1 16/4 - 05 / 2 2040 14,9a 46
5 2016: -10 -2 -3 -0 -3 -72 000 2015: -20 -5 -6 -4 -3 -136 125
Tess Hovmand (DK) 5 Plass 243 164
6 år SVARTBRUN HP v.Great Challenger (US) S. Pettersen Harstad Travpark 6 19/6 - 07 / 10 2040 16,8a 64
e. Gritt Hovmand (DK) v. Shane T. Hanover (US) P. Buer Sørlandets Travpark - 15/5 - 02 / 6 2140 dg a 17
Fritz Kristiansen /Harstad P. Buer Bergen Travpark 4 01/5 - 07 / 4 1600 14,9a 18
Eirik Høitomt (T) Fritz Kristiansen G. Mikkelsen Forus Travbane 1 19/4 - 07 / 8 2040 17,0a 48
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek P. Buer Forus Travbane 1 05/4 - 02 / 4 1600 14,1a 14
6 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -8 000 2016: -12 -1 -2 -2 -2 -53 000
Alfalfa 6 Plass 318 000
12 år BRUN V v.Alf Palema* (US) P. Vik Olsborgmoen Travbane 1 09/7 - 05 / 2 1700 16,1 PK
e. Photogenic v. S.J.'s Photo* (US) P. Vik Bodø Travbane 2 02/7 - 08 / 6 2100 15,9a 93
Per Gundersen /Engeløya T. Trælnes Bodø Travbane 0 25/6 - 06 / 4 2100 18,1 PK
Eirin Sørmo (A) Per Gundersen T. Lagesen Harstad Travpark 0 12/6 - 07 / 4 2040 15,3a 413
Rød m/gul stjerne & og mansjetter P. Vik Bodø Travbane 4 04/6 - 05 / 1 2100 17,2 1021
7 2017: -12 -1 -3 -1 -5 -64 264 2016: -21 -6 -2 -5 -3 -141 721
Bear a Title* (S) 7 Plass 412 132
7 år MØRKBR V v.Dream Vacation* (US) M. Jaara Boden 7 03/7 - 07 / 10 2140 15,2a 34
e. Precious Image K.* (CA) v. Balanced Image (US) J. Kontio Boden 3 01/6 - 09 / 13 2140 13,2a 108
Finland J. Mikkonen Boden 1 19/5 - 08 / 1 1640 15,7a 24
Stian Pettersen (A) Hannu Heikkilä (A) E. Holopainen Torneå - 07/5 - 06 / 2 2100 dg a 430
Blå m/rekl.p.hvitt felt,røde mansj&kra S. Pettersen Harstad Travpark 1 23/4 - 07 / 3 2040 15,3a 47
8 2016: -10 -2 -2 -1 -1 -37 821 2015: -15 -2 -0 -1 -7 -76 726
Conrads Flamemaker* (S) 8 Plass 344 644
6 år BRUN V v.Make It Happen (US) M. Melander Lycksele 1 05/7 - 05 / 6 1640 13,8 119
e. Flame High (S) v. Extreme Dream* (FR) M. Melander Lycksele 0 05/7 - 09 / 8 2160 22,8 g 146
Sverige H. Olofsson Boden 0 12/5 - 09 / 13 2640 16,6a 392
Hanna Olofsson (T) H. Olofsson Bergsåker 0 13/4 - 09 / 6 2140 15,1a 366
Svart, grå lodr.fält, svart axelp; sv H. Olofsson Torino 2 19/3 - 04 / 1 2140 18,7a 50
9 2018: -7 -0 -1 -1 -1 -17 000 2017: -6 -0 -0 -0 -2 -7 000
Rock Cape Black* (FI) 9 Plass 360 807
8 år SVARTBRUN H v.Staro Ypsilon* (S) J. Kariniemi Olsborgmoen Travbane 3 09/7 - 05 / 7 1700 16,8 PK
e. Pay Packet (FI) v. Barbeque* (US) J. Kariniemi Bodø Travbane 1 25/6 - 06 / 6 2100 17,3 PK
Finland J. Kariniemi Rovaniemi 0 19/6 - 05 / 2 1600 15,0a 85
Mika Jauhola (A) Jouni Kariniemi (A) N. Frøhaug Harstad Travpark 4 21/5 - 02 / 9 2040 14,6a 70
Rød/blå J. Kariniemi Rovaniemi 2 15/5 - 09 / 8 2100 15,3a 244
10 2018: -10 -1 -0 -1 -5 -26 991 2017: -12 -2 -2 -1 -1 -87 500
Malik 10 Plass 445 080
8 år SVART V v.Likely Lad (US) T. Nygård Skellefteå 4 25/6 - 02 / 1 1640 12,9a 33
e. Manita v. Tom Pedro T. Nygård Boden 0 17/6 - 09 / 10 2140 19,6ag 44
Tom-Christer Nygård /Karlstad B. Øksnevad Harstad Travpark 1 21/5 - 02 / 5 2040 14,4a 12
Hans Chr. Holm (T) Tom-Christer Nygård (A) T. Nygård Harstad Travpark 4 14/5 - 06 / 8 2040 14,5a 118
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Harstad Travpark 3 23/4 - 03 / 8 2570 16,6a 20
11 2017: -11 -2 -1 -1 -2 -62 000 2016: -18 -2 -5 -2 -6 -120 851
Hot Mama 11 Plass 504 825
7 år BRUN HP v.From Above* (S) T. Nygård Bodø Travbane 4 02/7 - 02 / 7 1640 15,7 41
e. Snoopy v. Dream Lover* (S) D. Dalen Harstad Travpark 5 19/6 - 07 / 8 2040 16,8a 25
Yngve Pedersen /Narvik K. Søderholm Boden 8 01/6 - 08 / 13 2180 15,4 140
Mats Gunnar Ringberg (A) Yngve Pedersen L. Vebostad Harstad Travpark 2 14/5 - 06 / 9 2040 14,3a 50
blå m/MGR på hvitt skråbånd D. Dalen Harstad Travpark 2 08/5 - 03 / 7 2080 15,9 35
12 2016: -11 -2 -1 -1 -3 -62 354 2015: -20 -1 -1 -1 -9 -198 716
Party Boat Hanover* (US) 12 Plass 443 430
5 år BRUN V v.Cantab Hall (US) R. Nilsson Boden 6 17/6 - 09 / 15 2140 16,2a 144
e. Princess Cruise* (US) v. Donerail* (US) J. Norberg Skellefteå 1 09/6 - 03 / 14 2140 14,8a 82
Sverige R. Nilsson Boden - 01/6 - 05 / 6 1640 dg ag 597
Roger Nilsson (T) Madelene Wiksten R. Nilsson Umeå 6 24/5 - 04 / 7 2140 14,5a 263
grå/rød diagonalt delt.blå ermer. R. Nilsson Boden 2 12/5 - 06 / 7 1640 14,3a 102