<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:00 V75-1
V5-3
GERHARD BERGS ÆRESLØP
GERHARD BERGS ÆRESLØP
Varmblods 3010 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 175.001 kr., 40 m. ved 350.001 kr.
For 3-12-årige høyest 700.000 kr.
Premier: 75.000-37.500-22.500-12.000-8.000-(5.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -14 -4 -1 -1 -4 -95 904 2017: -9 -1 -0 -0 -2 -26 000
Valnes Felix* (S) 1 Plass 234 980
7 år M.BRUN V v.Judge Joe* (US) J. Mänty Torneå 6 08/7 - 05 / 2 2100 17,2 796
e. Lavendel Brick (S) v. Super Arnie* (US) J. Mänty Kemijärvi 4 26/6 - 04 / 3 2040 19,6 415
Finland D. Dalen Harstad Travpark 2 06/3 - 05 / 1 2040 18,8 98
Dag-Sveinung Dalen (S) Jarmo Mänty (A) J. Mänty Rovaniemi 0 21/2 - 05 / 2 2100 18,6a 1152
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek J. Mänty Harstad Travpark 4 07/2 - 05 / 1 2040 20,3 107
2 2016: -13 -1 -0 -0 -5 -14 347 2015: -11 -2 -0 -1 -3 -47 539
Rise Above* (S) 2 Plass 160 040
6 år BRUN V v.From Above* (S) J. Niskanen Torneå 7 08/7 - 05 / 3 2100 17,2 233
e. Infanta (S) v. Express Ride* (US) J. Niskanen Kemijärvi - 26/6 - 07 / 5 2040 dg 204
Finland O. Lindqvist Boden 0 18/6 - 03 / 16 3140 18,2 g 588
Claes Sjøstrøm (T) Vesa-Pekka Kellokumpu (A) O. Lindqvist Skellefteå 0 09/6 - 03 / 15 2140 nc ag 320
Röd/vit rutig, röd m blå revär; vit P. Joki Boden - 12/5 - 09 / 14 2640 dg a 157
3 2016: -3 -0 -0 -0 -2 -8 075 2015: -14 -2 -3 -0 -3 -87 143
Kennet Sisu* (S) 1 Plass 223 248
7 år BRUN V v.Ken Warkentin (US) T. Wallin Eskilstuna 6 15/3 - 02 / 11 2140 15,4a 305
e. Warrawee Karri (US) v. Dream Of Glory (US) T. Wallin Solvalla 4 04/3 - 01 / 6 2640 18,2a 221
Sverige T. Wallin Solvalla 0 17/2 - 06 / 10 2140 15,4a 235
Mikael Niva (A) Anna Niva (A) T. Wallin Eskilstuna 0 07/11 - 04 / 14 2660 18,5 534
Grå, sort T. Wallin Gävle - 20/10 - 09 / 3 1640 br ag 29
4 2018: -9 -1 -0 -2 -3 -36 750 2017: -9 -0 -1 -2 -3 -29 500
Lady's Blue News 2 Plass 314 750
8 år MØRKBR V v.Super News (US) M. Lyngen Olsborgmoen Travbane 5 09/7 - 04 / 7 1720 18,8 PK
e. Lady In Blue v. Santana Lobell* (US) H. Holm Harstad Travpark 5 19/6 - 04 / 5 2590 19,0 19
Hege Dahlbæck-Atle Tommy Nergård T. Nygård Harstad Travpark 4 12/6 - 06 / 4 2040 16,9a 40
Louise V. Trudvang (S) Hege Dahlbæck M. Lyngen Harstad Travpark 0 14/5 - 06 / 1 2040 15,0a 479
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek H. Holm Harstad Travpark 4 16/4 - 05 / 4 2040 16,1a 86
5 2018: -8 -0 -1 -1 -2 -19 000 2017: -15 -0 -1 -1 -9 -41 567
Super Aristo 3 Plass 419 272
10 år MØRKBR V v.Rite On Line (US) J. Østman Bodø Travbane 3 02/7 - 08 / 7 2100 16,0a 19
e. Jundis Mir v. Santana Lobell* (US) G. Austevoll Leangen Travbane 7 25/6 - 10 / 10 3160 16,2 648
Andrine Eide Jahreie /Bodø H. Holm Bodø Travbane 2 04/6 - 05 / 9 2120 16,1 182
Hans Chr. Holm (T) Ros-Mari Bernhardsen (A) H. Kulblik Harstad Travpark 0 21/5 - 06 / 7 2040 18,7ag 332
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl D. Dalen Harstad Travpark 5 08/5 - 06 / 4 2040 16,3 128
6 2016: -23 -3 -3 -4 -4 -99 331 2015: -18 -1 -1 -2 -5 -24 639
Eastwind Cooper* (FI) 4 Plass 358 445
8 år M.BRUN V v.Lass Zefyr* (S) M. Viklund Boden 1 03/7 - 02 / 1 2160 16,6 25
e. Eastwind Alice (FI) v. Southwind Pinnacle* (US) P. Joki Kemijärvi 2 26/6 - 07 / 4 2040 17,6 48
Finland H. Hiltunen Rovaniemi - 19/6 - 03 / 2 2100 dv a 158
Mika Jauhola (A) Satu Ylinampa (A) P. Joki Rovaniemi 2 27/5 - 04 / 4 2100 15,9a 21
Rød/blå M. Lohilahti Torneå 3 21/5 - 08 / 5 2120 17,1 53
7 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -9 750 2017: -10 -1 -1 -0 -3 -33 619
Sweet Moonlight 5 Plass 242 369
12 år BRUN V v.Pearsall Hanover* (US) S. Pettersen Bodø Travbane - 02/7 - 06 / 3 3120 dg 59
e. Grappeuse (S) v. Istraeki (FR) S. Pettersen Harstad Travpark 2 19/6 - 04 / 1 2590 18,7 455
Siv-Tone Furu /Harstad S. Paulusma Lofoten Travpark 3 22/8 - 02 / 3 2220 21,1 PK
Eirik Høitomt (T) Siv-Tone Furu A. Dahle Harstad Travpark P 02/8 - 21 / 1 2040 22,2 P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek D. Dalen Bodø Travbane 2 19/7 - 05 / 6 2140 18,6 20
8 2017: -6 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -12 -2 -1 -3 -3 -76 000
Thai Quickstep 6 Plass 343 000
8 år BRUN V v.Juliano Star* (FR) M. Ringberg Harstad Travpark - 19/6 - 04 / 7 2610 g0 22
e. Reel Volo v. Enjoy Lavec* (S) J. Kariniemi Harstad Travpark 4 12/6 - 07 / 8 2040 15,0a 50
Lena Mari Berg /Straumsjøen M. Ringberg Harstad Travpark 3 14/5 - 06 / 4 2040 14,3a 16
Mats Gunnar Ringberg (A) Lena Mari Berg H. Holm Harstad Travpark 2 08/5 - 06 / 5 2040 15,8 24
blå m/MGR på hvitt skråbånd M. Ringberg Harstad Travpark 1 23/4 - 03 / 3 2570 16,1a 192
9 2017: -2 -0 -0 -1 -1 -17 319 2016: -13 -3 -1 -1 -4 -175 548
Claudius F.* (S) 1 Plass 615 674
7 år BRUN H v.Going Kronos* (IT) J. Østman Boden 0 18/6 - 07 / 8 1640 13,7a 290
e. Garonne As (IT) v. Muscles Yankee* (US) J. Østman Bergsåker 1 02/6 - 09 / 5 1640 11,3a 59
Sverige J. Østman Umeå 1 24/5 - 04 / 6 2140 14,2a 168
John Østman (T) Gabriella Laestander J. Østman Solänget 2 10/5 - 03 / 2 2148 15,8a 273
Mörkblå/blå, delad, vita sidor; mblå J. Østman Umeå 0 22/4 - 04 / 9 1640 14,1a 854
10 2016: -7 -2 -1 -0 -2 -40 581 2015: -8 -3 -0 -1 -1 -195 041
Quattro Lane* (S) 2 Plass 362 936
6 år MØRKRØD H v.Quatre Juillet* (FR) H. Olofsson Lycksele 1 05/7 - 08 / 4 2660 16,3 22
e. Skibbereen (S) v. Backstreet Guy* (US) H. Olofsson Skellefteå 0 25/6 - 12 / 6 3160 br 133
Sverige J. Engfors Skellefteå 1 23/5 - 06 / 10 2140 15,5a 21
Hanna Olofsson (T) C. Sjøstrøm Skellefteå - 30/4 - 08 / 7 2140 dg ag 45
Svart, grå lodr.fält, svart axelp; sv H. Olofsson Umeå 2 08/4 - 07 / 10 2680 17,3 44
11 2017: -9 -0 -1 -0 -3 -11 820 2016: -13 -0 -1 -1 -3 -9 592
Kontroll Broline* (S) 3 Plass 546 055
10 år SVARTBRUN V v.Pine Chip* (US) J. Mänty Bodø Travbane 0 02/7 - 06 / 8 3160 19,2 g 522
e. Deanella Hanover (US) v. Valley Victory* (US) J. Mänty Rovaniemi 5 19/6 - 04 / 1 2100 16,4a 402
Finland J. Mänty FINLAND 2 11/6 - 08 / 2 2080 17,0 -
Jarmo Mänty (A) J. Mänty Rovaniemi 0 15/5 - 07 / 3 2100 br a 236
Rød/blå J. Mänty Rovaniemi 0 29/4 - 07 / 3 2600 br 105
12 2018: -8 -0 -0 -0 -3 -4 370 2017: -24 -2 -1 -3 -8 -65 799
Dark Lane* (S) 4 Plass 534 236
11 år MØRKBR V v.Super Arnie* (US) V. Jokiniemi Sodankylä 4 02/7 - 07 / 1 2080 16,9 g 306
e. Cim Nova* (S) v. Mr. Novak* (US) M. Niva Kemijärvi 0 26/6 - 07 / 3 2060 18,0 g 400
Finland M. Niva Harstad Travpark 0 12/6 - 07 / 6 2040 15,5a 258
Stian Pettersen (A) Anna Niva (A) E. Nedrebø Harstad Travpark 5 21/5 - 06 / 5 2040 15,6a 453
Blå m/rekl.p.hvitt felt,røde mansj&kra V. Jokiniemi Torneå - 07/5 - 03 / 2 2100 dv a 1273