Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-1
DATOLØP - MAX 400 POENG
DATOLØP - MAX 400 POENG
Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 75.000 kr med høyest 400 poeng.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-2-9 Plass : 4-2-9

1 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -12 500 2018: -7 -0 -0 -0 -5 -16 991
C.C. Gyrus 1609 1 Plass 104 638
7 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) K. Brenden Årjäng 0 24/6 - 06 / 9 2140 17,3a 787
e. C.C.Kings Sofie* (NL) v. King Conch* (US) K. Brenden Biri Travbane 4 03/6 - 08 / 5 2120 17,4 257
Thomas Brenden-Kenneth Brenden G. Kylen Årjäng - 15/5 - 05 / 11 2140 dg a 334
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Magnor Travbane 0 01/5 - 03 / 10 2020 19,7 g 111
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Årjäng 0 24/4 - 07 / 15 2140 19,7a 994
2 2016: -9 -0 -1 -0 -2 -11 000 2015: -8 -2 -0 -0 -4 -37 000
Leila Lind 2 Plass 75 000
6 år MØRKBR HP v.Likely Lad (US) O. Østre Momarken Travbane 0 07/6 - 04 / 10 2140 18,4 g 141
e. Thai Tearful v. Wall Street Banker* (US) V. Hop Bjerke Travbane 0 26/5 - 01 / 7 1609 16,1a 106
Grete Hansen /Fenstad V. Hop Momarken Travbane 5 10/5 - 04 / 11 2140 17,1a 245
H. Holm Grete Hansen V. Hop Drammen Travbane 0 02/5 - 04 / 2 2100 19,1ag 161
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl K. Johansen Momarken Travbane 0 30/6 - 05 / 10 2140 17,8a 90
3 2016: -10 -0 -1 -0 -4 -17 500 2015: -13 -0 -2 -1 -5 -61 000
Acolas 3 Plass 78 500
4 år MØRKBR HP v.Thai Tanic G. Gundersen Drammen Travbane 5 07/7 - 01 / 10 1700 15,5a 279
e. Puce De La Plaine (FR) v. Du Bois De Santal (FR) A. Akselsen Bjerke Travbane - 09/6 - 03 / 1 2100 dg a 117
Bjørn Wiker /Ottestad A. Akselsen Bjerke Travbane 0 02/6 - 02 / 10 1609 15,3a 169
G. Gundersen Anne Catherine Åsegård A. Akselsen Biri Travbane 0 27/5 - 03 / 12 1609 15,9a 148
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer O. Østre Momarken Travbane 0 03/5 - 05 / 3 2140 17,4 245
4 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000 2017: -16 -1 -1 -1 -7 -46 500
Neo Palema (S) 4 Plass 165 466
11 år MØRKBR V v.Adams Hall* (US) M. Pedersen Momarken Travbane 0 14/6 - 02 / 11 2140 16,6a 593
e. Grete Palema (S) v. Alf Palema* (US) M. Pedersen Bjerke Travbane 4 02/6 - 02 / 6 1609 14,8a 63
Linda Thorsen /Kleppestø M. Pedersen Bjerke Travbane 4 26/5 - 04 / 8 2100 16,6a 260
M. Pedersen M. Pedersen Momarken Travbane - 10/5 - 08 / 9 2140 dg a 577
Halv hvit/blå, hvite ermer, rekl. M. Pedersen Bjerke Travbane 2 03/5 - 01 / 3 1609 17,9a 33
5 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -7 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lightning Chip 5 Plass 90 500
8 år MELL.BR. V v.Chipmate* (US) V. Hop Drammen Travbane 6 21/6 - 01 / 10 2100 19,7ag 203
e. Dina Drew (S) v. Mr. Drew (US) V. Hop Bjerke Travbane 5 03/5 - 01 / 12 1609 18,2a 100
Tore Nyhuus-Inger Nyhuus G. Austevoll Bjerke Travbane 0 21/4 - 01 / 11 1609 17,0a 206
V. Hop Robert S. Fossen (T) G. Austevoll Momarken Travbane 6 05/4 - 07 / 6 1640 17,1ag 255
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Austevoll Momarken Travbane 4 24/3 - 01 / 6 1640 17,0a 263
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Rocket Queen 6 Plass 141 000
9 år BRUN HP v.Steinlager (S) J. Kvikstad Momarken Travbane 5 28/3 - 01 / 7 2140 18,0a 99
e. Starlet v. Go Hammering* (S) J. Kvikstad Momarken Travbane 6 19/3 - 02 / 9 2140 17,8a 238
Grethe Nikoline Langerud /Ridabu J. Kvikstad Biri Travbane 3 11/3 - 02 / 8 1609 20,7a 273
J. Kvikstad Kåre M. Kristiansen J. Kvikstad Biri Travbane 0 26/2 - 06 / 1 2100 25,3ag 99
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler C. Kjenner Momarken Travbane 0 17/11 - 02 / 1 2140 21,0ag 44
7 2019: -7 -0 -2 -1 -3 -35 559 2018: -14 -1 -2 -2 -5 -92 991
Jacobine Y. 7 Plass 370 550
7 år BRUN HP v.Steinlager (S) P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 31/5 - 05 / 2 2140 17,7ag 38
e. Keptsecret Diamant (DE) v. Extreme Dream* (FR) P. Midtfjeld Drammen Travbane 0 02/5 - 06 / 1 2100 20,1ag 40
Svein Ystehede /Halden P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 13/4 - 09 / 1 2100 15,6a 116
P. Midtfjeld P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 05/4 - 07 / 9 1640 17,1ag 134
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Momarken Travbane - 28/3 - 01 / 1 2140 dg a 60
8 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -0 -1 -0 -3 -12 500
Alpha Strong 8 Plass 72 000
8 år BRUN HP v.Stand Strong* (US) E. Høitomt Momarken Travbane - 21/6 - 01 / 5 2640 dg a 96
e. Alcaphi v. Nevele Pride (US) A. Stensen Bjerke Travbane 2 02/6 - 02 / 5 1609 14,6a 274
Lene Karin Julseth-Kim-Andre Myhren A. Stensen Biri Travbane 0 26/2 - 06 / 3 2100 18,1a 853
A. Stensen Oddmund Wallevik (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 6 28/1 - 04 / 6 1609 17,3a 70
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 22/12 - 04 / 12 2140 19,1ag 100
9 2016: -12 -1 -1 -2 -2 -31 000 2015: -15 -1 -2 -4 -6 -59 000
Airstrike One 9 Plass 90 000
5 år BRUN V v.Pine Chip* (US) K. Malmin Drammen Travbane 0 28/6 - 04 / 8 2100 br ag 63
e. Ms. Striking (US) v. Striking Sahbra* (US) V. Hop Biri Travbane 0 03/6 - 02 / 5 2100 16,3a 358
Team Airstrike One G. Gundersen Biri Travbane 0 27/5 - 03 / 11 1609 17,6ag 81
E. Høitomt Trond Anderssen (T) K. Malmin Biri Travbane - 20/5 - 03 / 7 1609 dg a 224
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Malmin Biri Travbane - 12/2 - 02 / 2 1609 dg a 46