<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1
TIDSLØP
TIDSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for tid 1.29,5 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.28,0 og dårligere.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -6 444 2018: -17 -0 -2 -1 -8 -52 465
Røyns Nora* 1 Plass 238 469
9 år BRUNBORKET HP v.Nordli Svarten P. Thuresson Färjestad P 13/6 - 91 / 1 2160 37,9 P
e. Røynskrem v. Krembest P. Thuresson Färjestad P 13/6 - 15 / 13 2160 37,9 P
Sverige D. Dalen Harstad Travpark 5 19/10 - 03 / 4 2500 36,5ag 20
Per Anders Thuresson (A) D. Dalen Harstad Travpark 4 23/8 - 03 / 13 2120 34,3 r 34
rød m/"v" i hvitt. H. Holm Harstad Travpark 1 16/8 - 04 / 12 2080 32,6 68
2 2017: -9 -0 -1 -0 -2 -10 000 2016: -15 -1 -2 -3 -7 -60 500
Valle Viking 2 Plass 104 803
7 år MØRKBR V v.Järvsöviking* (S) C. Antonsen Momarken Travbane 5 28/6 - 01 / 8 2160 30,0 91
e. Valle Vilde v. Pål Even G. Antonsen Biri Travbane 4 16/6 - 07 / 11 2120 32,2 142
Marte Lybæk Jensen /Gan G. Antonsen Biri Travbane 1 27/5 - 09 / 5 2100 33,4 50
Cato Antonsen (T) Marte Lybæk Jensen C. Antonsen Drammen Travbane 2 10/5 - 02 / 7 2120 33,8 42
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. G. Antonsen Magnor Travbane 3 01/5 - 01 / 13 2040 35,9 g 278
3 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -0 -0 -0 -1 -3 000
Lykkje Rappen 3 Plass 66 500
6 år BRUN V v.Spikeld T. Borg Jarlsberg Travbane 6 08/7 - 09 / 3 2100 30,0 335
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 27/6 - 01 / 3 2100 dg 264
Camilla Aakhus /Bygland G. Austevoll Momarken Travbane 0 08/3 - 02 / 3 2140 34,2a 181
Vidar Hop (T) Jan Morten Hansen (T) G. Austevoll Momarken Travbane - 16/2 - 02 / 11 1640 dg a 102
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 05/2 - 02 / 9 2100 32,4ag 154
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Høiby Kåre 4 Plass 96 000
9 år SVART V v.Høiby Lyn D. Dalen Biri Travbane 0 20/5 - 06 / 7 2100 33,4 434
e. Høiby Liss v. Skjoldsvarten D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 05/5 - 04 / 12 2120 32,8 g 190
Eilert R. Haugstad /Røyksund D. Dalen Bjerke Travbane 5 20/4 - 09 / 8 2160 30,2 573
Gunnar Austevoll (T) Vidar Engebretsen (T) D. Dalen Bjerke Travbane 4 07/4 - 02 / 5 2100 31,4ag 53
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl D. Dalen Drammen Travbane 1 22/3 - 02 / 10 2120 31,7 60
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -1 -3 -0 -8 -92 000
Brenne Balder 5 Plass 260 500
12 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld R. Andersen Momarken Travbane P 08/12 - 20 / 3 2160 40,2 P
e. Gullterna v. Haakesjur R. Andersen Momarken Travbane 0 09/12 - 03 / 10 2160 dist 1800
Reidar Andersen /Skiptvet R. Andersen Momarken Travbane 0 18/11 - 02 / 4 2160 dist 115
Reidar Andersen (A) R. Andersen Momarken Travbane 0 10/12 - 03 / 9 1640 35,4a 1095
mørkblå m/rødt dobbeltkors, hvit søm R. Andersen Momarken Travbane 0 12/11 - 03 / 5 2180 34,7 344
6 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -16 -0 -0 -0 -5 -12 764
Ringstad Svarten 6 Plass 134 926
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld K. Brenden Arvika 8 26/6 - 05 / 8 2120 30,1 519
e. Vassbått Frøkna v. Polar Troll K. Brenden Årjäng - 05/6 - 05 / 4 2640 dg 721
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Drammen Travbane 7 29/5 - 04 / 4 2520 31,3 1029
Kenneth Brenden (A) Leif Ingvar Brenden K. Brenden Bjerke Travbane 3 19/5 - 01 / 3 2100 31,0a 87
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Bjerke Travbane 4 03/5 - 02 / 7 1609 30,2a 257
7 2017: -8 -2 -2 -0 -3 -87 500 2016: -5 -0 -1 -0 -1 -11 000
Kossar 7 Plass 177 000
7 år MØRKBR H v.H.G. Elessar H. Holm Bjerke Travbane 0 16/12 - 04 / 2 2140 31,7 71
e. Troll Kosa v. Kos Knekten H. Holm Biri Travbane 0 14/11 - 01 / 8 2120 33,1 91
Pål Roger Skog /Lierskogen H. Holm Bjerke Travbane 2 07/10 - 03 / 11 2140 29,7 62
Hans Chr. Holm (T) Pål Roger Skog H. Holm Jarlsberg Travbane 6 03/9 - 06 / 10 2120 29,7 134
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 1 26/8 - 10 / 1 1640 29,9 119
8 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -15 -0 -1 -1 -5 -22 500
Haake Ole 8 Plass 170 450
9 år MØRKBR V v.Minpil I. Herbjørnrød Drammen Travbane - 29/5 - 04 / 15 2540 dg 1084
e. Heidi Frøkna v. Alm Svarten I. Herbjørnrød Sørlandets Travpark 9 22/5 - 02 / 10 2680 31,6 g 104
Ingolf Herbjørnrød /Passebekk I. Herbjørnrød Klosterskogen Travbane 0 07/4 - 05 / 4 2120 30,6 g 212
Ingolf Herbjørnrød (A) I. Herbjørnrød Jarlsberg Travbane 2 29/3 - 03 / 8 2100 31,7ag 334
grønn m/hvit "h" I. Herbjørnrød Biri Travbane 0 04/3 - 03 / 5 2120 33,3 107
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sør Rigo 9 Plass 76 000
11 år BRUN V v.Qvadrigo (S) B. Strømnes Momarken Travbane 0 28/6 - 01 / 3 2140 33,9 g 168
e. Jotrolla v. Troll Jahn J. Theodorsen Bjerke Travbane - 01/6 - 02 / 2 2640 dg 980
Jenny Martine Theodorsen-Anne Elisabeth Theodorsen J. Theodorsen Biri Travbane 0 14/5 - 01 / 7 2120 32,7 g 376
Jenny Martine Theodorsen (A) J. Theodorsen Momarken Travbane 0 03/5 - 01 / 8 2140 32,1a 744
Oransje m/svart ruter og ermer J. Theodorsen Bjerke Travbane 0 20/4 - 09 / 13 2160 31,3 615
10 2016: -4 -0 -0 -0 -2 -8 000 2015: -7 -2 -0 -0 -1 -42 932
Fina Rosalita* (S) 1 Plass 100 974
9 år M.BRUN HP v.Hallsta Lotus* (S) E. Sillen Åmål 0 27/5 - 06 / 12 2100 32,7 736
e. Ålita Express (S) v. Nixen E. Sillen Färjestad 0 06/12 - 10 / 11 2160 br g 403
Sverige E. Sillen Årjäng 0 20/9 - 07 / 10 2160 34,8 380
Per Oleg Midtfjeld (T) Maija Rajala E. Sillen Årjäng 0 09/8 - 08 / 8 2180 dist g 139
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek G. Austevoll Biri Travbane - 19/7 - 03 / 13 1620 g4 g 108
11 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -9 500 2018: -9 -1 -0 -2 -1 -46 491
Neslands Tron 2 Plass 391 847
10 år SVART V v.Järvsöfaks (S) O. Østre Bjerke Travbane 4 29/6 - 02 / 11 2660 30,0 241
e. Nesland's May v. Lykkebron* O. Østre Klosterskogen Travbane 2 09/6 - 04 / 15 2540 29,1 92
Gunn Tove S. Buaas /Porsgrunn O. Østre Drammen Travbane 2 29/5 - 04 / 6 2520 30,8 67
Ole Johan Østre (T) Hedda E. Assev (T) O. Østre Bjerke Travbane 6 11/5 - 03 / 3 2660 28,9 128
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 1 28/4 - 05 / 12 2120 29,5 106
12 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -2 -1 -3 -28 000
Storler Guten 3 Plass 213 000
14 år SVART V v.Mentor Mollyn M. Helland Drammen Travbane 0 07/7 - 04 / 8 2100 30,8a 175
e. Troll Lisa v. Troll Jahn M. Helland Klosterskogen Travbane 5 09/6 - 04 / 14 2540 30,0 706
Rannveig Grorud /Sem M. Helland Drammen Travbane 6 29/5 - 04 / 7 2520 31,3 567
Magnus Helland (T) Rannveig Grorud M. Helland Klosterskogen Travbane 5 05/5 - 03 / 1 2100 28,6a 170
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Jarlsberg Travbane 4 29/3 - 03 / 9 2100 32,3ag 231
13 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -17 -0 -1 -0 -5 -31 500
Smågodt 4 Plass 155 000
10 år BRUN HP v.Åsajerven G. Gundersen Momarken Travbane 0 28/6 - 05 / 1 2160 29,7 238
e. Sjefå v. Sjefen M. Gundersen Bjerke Travbane 0 18/5 - 08 / 10 2160 28,8 432
Bjørn Svenkerud /Nittedal M. Gundersen Bjerke Travbane 4 04/5 - 08 / 13 2160 28,9 611
Magnus Teien Gundersen (S) Bjørn Svenkerud M. Gundersen Bjerke Travbane 0 27/4 - 03 / 4 2100 30,7a 93
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 7 16/4 - 02 / 12 2160 29,5 615