<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:32 V65-3
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 1640 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 32.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 72.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -19 -4 -2 -2 -5 -127 000 2017: -14 -0 -0 -1 -7 -29 000
Troll Ronja 1 Plass 217 500
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Momarken Travbane 8 08/12 - 08 / 4 2140 37,0 g 226
e. Trollemma v. Ilmin O. Kjenner Momarken Travbane 8 30/11 - 08 / 10 2160 36,5 241
Trond Solskau /Rolvsøy O. Kjenner Bjerke Travbane 6 11/11 - 09 / 1 2140 36,5 g 620
Ole-Christian Kjenner (S) Trond Solskau G. Austevoll Momarken Travbane 4 27/10 - 08 / 2 2140 36,2 g 24
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Momarken Travbane 4 06/10 - 08 / 3 2140 34,5 279
2 2018: -9 -1 -1 -1 -5 -60 833 2017: -8 -0 -1 -1 -2 -31 500
Lykkje Embla 2 Plass 254 533
6 år MØRKBR HP v.H.G. Balder O. Østre Drammen Travbane 1 28/6 - 03 / 4 2100 30,2 389
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn O. Østre Biri Travbane 5 16/6 - 07 / 13 2120 32,2 184
Maria Johansen /Mogreina K. Johansen Biri Travbane 6 27/5 - 08 / 10 2120 33,3 61
Ole Johan Østre (T) Ole Synstelien P. Midtfjeld Biri Travbane 5 26/2 - 01 / 9 2120 34,4 g 34
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame K. Johansen Biri Travbane 4 25/10 - 09 / 10 2120 32,2 101
3 2018: -14 -2 -2 -0 -4 -91 000 2017: -20 -2 -1 -4 -5 -124 500
Homme Hera 1 Plass 317 500
6 år SVART HP v.Åsajerven G. Austevoll Bjerke Travbane - 22/6 - 05 / 8 2160 dg 44
e. Homme Frøkna v. Nordli Svarten G. Austevoll Bjerke Travbane 4 11/6 - 08 / 6 2120 28,0 g 95
Helene Bjerland Hægeland-Arne Jonny Hægeland T. Solberg Bjerke Travbane 1 01/6 - 09 / 11 2160 30,6 55
Gunnar Austevoll (T) Lars O. Romtveit (T) T. Solberg Bjerke Travbane - 25/5 - 09 / 2 2140 dg 38
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl O. Østre Bjerke Travbane 0 31/8 - 03 / 8 2100 33,2arg 371
4 2018: -14 -2 -2 -1 -3 -75 000 2017: -27 -0 -5 -0 -13 -103 500
Neseldi 2 Plass 273 000
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld D. Dalen Jarlsberg Travbane - 13/5 - 06 / 8 2120 dg 432
e. Neslykka v. Krembest Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 28/4 - 05 / 11 2120 dg 130
Arne Geir Jensen /Tjodalyng Å. Tengsareid Bjerke Travbane 7 20/4 - 09 / 12 2160 30,6 590
Eirik Høitomt (T) Arne Geir Jensen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 10/4 - 02 / 10 1609 28,6a 114
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 28/2 - 02 / 4 2160 32,9 118
5 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -30 000 2017: -13 -0 -1 -1 -2 -25 000
Myklejenta Karin 3 Plass 129 500
8 år BRUN HP v.Vinning Kos K. Bjørnerød Drammen Travbane 4 28/6 - 03 / 15 2120 31,6 1436
e. Høiby Marit v. Høiby Kongen K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 0 15/5 - 05 / 2 2140 32,5 g 654
Erland Flaten /Aurdal K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 28/4 - 08 / 9 2120 33,8 g 775
Kristian Bjørnerød (T) K. Bjørnerød Momarken Travbane - 05/4 - 08 / 5 2140 dg a 341
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Bjerke Travbane - 23/3 - 05 / 10 2160 dg 865
6 2018: -15 -0 -0 -0 -5 -19 491 2017: -42 -3 -4 -2 -19 -171 500
Bjøre Lydia 4 Plass 269 991
7 år BRUN HP v.Krageboen C. Antonsen Momarken Travbane 0 05/7 - 03 / 12 2160 34,2 g 564
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn P. Arvesen Drammen Travbane 0 28/6 - 03 / 13 2120 33,7 1636
Marit Lier /Mysen G. Austevoll Årjäng - 30/3 - 02 / 2 2140 dg 157
Per Arvesen (A) O. Sagholen Klosterskogen Travbane 3 03/3 - 04 / 8 2100 35,7 2362
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Momarken Travbane P 09/2 - 20 / 4 2160 37,8 P
7 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -25 -5 -3 -3 -4 -128 955
Hvalstad Ronja 5 Plass 137 155
7 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) O. Sagholen Kongsvinger Travbane - 06/7 - 02 / 6 1600 dg a 136
e. Sitone v. Rigel Jo O. Sagholen Momarken Travbane 2 14/6 - 04 / 4 2140 29,0 104
Torstein Laupsa /Hvalstad O. Sagholen Momarken Travbane 1 07/6 - 03 / 5 2160 30,8 g 22
Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Åmål - 27/5 - 06 / 6 2080 dg 106
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 2 10/5 - 05 / 10 2660 31,3 89
8 2018: -19 -0 -0 -0 -5 -15 000 2017: -45 -1 -0 -9 -21 -135 500
Drill Rosa 6 Plass 220 048
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Momarken Travbane - 05/7 - 03 / 9 2160 g7 g 337
e. Sigdalspila v. Drillo P. Arvesen Sørlandets Travpark 0 19/6 - 04 / 2 2140 30,2 973
Per Arvesen /Mysen P. Arvesen Bergen Travpark 0 04/6 - 01 / 3 2100 31,4 g 631
Tom Erik Solberg (T) Per Arvesen (A) P. Arvesen Sørlandets Travpark 0 15/5 - 05 / 10 2160 31,7 g 772
Blå m/gull seler&stjerner, reklame P. Arvesen Forus Travbane - 07/5 - 02 / 2 2040 dg 2102
9 2016: -10 -0 -0 -1 -3 -13 500 2015: -11 -1 -0 -1 -3 -19 500
Kjølstad Jerva 7 Plass 45 500
6 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Momarken Travbane 4 05/7 - 03 / 5 2160 31,8 198
e. Skafferstjerna v. Helmin Rigel B. Steinseth Bjerke Travbane - 22/6 - 05 / 5 2140 dg 455
Kjell Aage Øie-Kjølstad /Furnes V. Hop Bjerke Travbane - 28/4 - 02 / 3 1609 dg a 62
Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Leangen Travbane 3 18/4 - 08 / 4 1640 30,5a 54
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Momarken Travbane 0 05/4 - 08 / 9 2140 33,7ag 96
10 2017: -3 -0 -2 -0 -0 -11 515 2016: -4 -0 -0 -0 -2 -4 546
Sagisara* (S) 8 Plass 73 195
11 år BRUN HP v.Krembest M. Jakobsson Åmål 7 30/6 - 01 / 12 2100 31,1 396
e. Sagi Eden* v. Elding P. Strømberg Åmål 0 03/9 - 01 / 10 2080 30,6a 1164
Sverige P. Strømberg Åmål 6 16/8 - 06 / 12 2100 33,1 g 1271
Per Ludvig Nilsen (T) Kent Frankert (A) P. Nilsen Arvika - 21/6 - 06 / 9 1720 dg g 907
Blå, rött bröstband; blå M. Elgtberg Åmål 0 08/5 - 04 / 13 2100 35,7 g 500
11 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Solhøy Gunn 9 Plass 164 500
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 27/6 - 01 / 4 2100 29,0 222
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 7 19/6 - 04 / 4 2140 29,9 50
Stall Frønes Å. Tengsareid Biri Travbane 3 10/6 - 05 / 9 2100 30,1 63
Dag-Sveinung Dalen (S) Ulv Sverre Nilsen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 05/6 - 02 / 5 2180 g2 123
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 6 15/5 - 05 / 1 2140 31,1 g 85
12 2018: -12 -1 -2 -1 -4 -51 000 2017: -17 -0 -0 -1 -10 -38 000
Eldvina 10 Plass 172 000
8 år SVART HP v.Åsajerven K. Hauge Sørlandets Travpark 4 03/7 - 02 / 1 2140 31,0 385
e. Eldsi v. Spikeld N. Helledal Sørlandets Travpark - 19/6 - 04 / 1 2140 dg 132
Kristian Versto /Vinje K. Malmin Jarlsberg Travbane 7 15/6 - 03 / 9 2120 31,2 58
Kai Johansen (T) Rune Røyrås N. Helledal Sørlandets Travpark 3 05/6 - 02 / 6 2180 29,7 200
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. N. Helledal Sørlandets Travpark 4 22/5 - 02 / 3 2640 31,1 458
13 2018: -8 -1 -1 -1 -1 -31 000 2017: -11 -2 -2 -0 -2 -78 000
Eldmia 11 Plass 207 926
8 år SVART HP v.Lome Elden I. Herbjørnrød Årjäng 2 07/7 - 03 / 8 2140 30,6 854
e. Aldina v. Alm Svarten E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 20/3 - 04 / 3 2100 34,5 g 104
Ingolf Herbjørnrød /Passebekk I. Herbjørnrød Klosterskogen Travbane 0 10/3 - 04 / 7 2100 33,8ag 223
Ingolf Herbjørnrød (A) I. Herbjørnrød Drammen Travbane 3 27/2 - 02 / 7 2120 34,4 g 89
grønn m/hvit "h" I. Herbjørnrød Klosterskogen Travbane 5 11/2 - 02 / 1 2100 32,4a 505