<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:31 V5-5
DD-2
DATOLØP
DATOLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 115.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-7-3 Plass : 2-7-3

1 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -0 -2 -0 -4 -32 000
Stee Raua 2100 1 Plass 227 000
12 år RØD HP v.Steinsvad Eld A. Rasmussen Drammen Travbane - 07/7 - 04 / 12 2100 dg a 1952
e. Stee Vilja v. Viljesterk A. Rasmussen Jarlsberg Travbane P 27/6 - 20 / 10 2120 34,1 g P
Jo Oxhovd Svalesen /Skammestein V. Hop Biri Travbane 0 31/1 - 04 / 10 1609 31,5a 177
E. Hafskjold Jo Oxhovd Svalesen K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 24/1 - 04 / 8 1609 30,7a 128
Mørkegrønn m/hv.sk.felt,svart spar K. Malmin Bjerke Travbane 3 03/1 - 05 / 6 1609 30,1a 103
2 2017: -9 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -27 -3 -4 -0 -10 -105 000
Kolnes Faksen 2 Plass 199 000
9 år SVART V v.Fakse* (S) J. Undem Sørlandets Travpark 5 03/7 - 02 / 10 2160 31,2 g 163
e. Kolnes Stjerna v. Pål Even J. Undem Bjerke Travbane - 29/6 - 02 / 3 2640 dg 343
Gunnar Hagebø /Skien J. Undem Sørlandets Travpark 4 19/6 - 01 / 1 2140 28,8 394
J. Undem Gunnar Hagebø K. Dalsbotten Sørlandets Travpark 0 05/6 - 03 / 1 2140 31,5 g 51
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek K. Dalsbotten Bjerke Travbane 4 25/5 - 04 / 3 2100 28,9a 117
3 2019: -9 -1 -0 -1 -4 -35 500 2018: -11 -1 -1 -0 -7 -55 500
Flammen Julie 3 Plass 273 000
9 år BRUN HP v.Moe Odin B. Steinseth Jarlsberg Travbane 0 24/4 - 04 / 10 2120 31,6 417
e. Slogum Julie v. Lappe Troll* J. Øveraasen Bjerke Travbane 0 13/4 - 05 / 4 2140 31,2 146
Sigbjørn Baann /Sannidal B. Steinseth Drammen Travbane 2 04/4 - 05 / 10 2100 30,7a 296
D. Dalen Bjørn Steinseth (T) T. Bronken Drammen Travbane 8 22/3 - 01 / 1 2100 31,4ag 124
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek B. Steinseth Bjerke Travbane 4 13/3 - 01 / 3 2140 30,7 921
4 2016: -9 -1 -0 -2 -1 -24 500 2015: -13 -0 -1 -1 -4 -29 500
Vesle Gudrun 4 Plass 129 000
9 år SVART HP v.Moe Odin K. Kvasnes Drammen Travbane 0 15/3 - 01 / 4 1700 30,1a 356
e. Serena v. Minpil E. Høitomt Bjerke Travbane 0 02/3 - 04 / 6 2100 br a 234
Thomas Strand /Holmestrand E. Høitomt Bjerke Travbane 0 20/2 - 03 / 5 1609 31,6a 205
C. Engebråthen Thomas Strand E. Høitomt Drammen Travbane 3 26/1 - 03 / 4 1700 30,2a 50
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 4 05/1 - 02 / 6 1609 29,9a 247
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Våler Eld 5 Plass 120 722
6 år LYSBRUN V v.Mørtvedt Jerkeld B. Steinseth Biri Travbane 2 02/7 - 02 / 9 2120 29,5 g 184
e. Våler Goa v. Golan B. Steinseth Leangen Travbane 0 13/6 - 04 / 6 2160 29,8 g 120
Bjørn Steinseth /Løten B. Steinseth Romme 3 02/5 - 03 / 5 2140 30,1 g 52
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 1 08/4 - 06 / 8 2100 29,9a 123
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 2 13/3 - 08 / 5 2160 30,9 33
6 2017: -9 -1 -1 -2 -2 -49 000 2016: -27 -1 -0 -3 -14 -73 000
Hovhaaga 6 Plass 181 000
7 år HUSKBRUN HP v.Slått Eld H. Holm Jarlsberg Travbane 0 27/6 - 01 / 6 2120 29,5 g 485
e. Haaga Borga v. Bork Rigel H. Holm Klosterskogen Travbane 6 09/6 - 04 / 12 2540 30,2 g 828
Thorbjørn Ask-Mona Elisabeth Hov H. Holm Drammen Travbane 7 10/5 - 05 / 4 1700 28,9 g 394
H. Holm Thorbjørn Ask A. Akselsen Drammen Travbane 6 02/5 - 08 / 4 2100 32,1 g 168
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 24/4 - 04 / 15 2120 30,5 g 643
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -23 -2 -6 -2 -6 -202 491
Kagge Lina 7 Plass 530 491
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Gundersen Biri Travbane 0 02/7 - 02 / 8 2120 31,5 g 517
e. Høgda Vesla v. Elding H. Eggen Bjerke Travbane 0 22/6 - 06 / 5 1609 28,7ag 396
Tom Bjølgerud-Wenke Foss Bjølgerud O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 5 15/6 - 03 / 14 2140 29,8 190
G. Austevoll Tom Bjølgerud G. Gundersen Drammen Travbane 0 29/5 - 04 / 8 2520 33,0 g 606
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl O. Mikkelborg Biri Travbane 6 14/5 - 01 / 11 2140 29,8 216
8 2019: -8 -1 -0 -1 -4 -39 000 2018: -27 -1 -1 -3 -12 -104 982
Fjord Jerka 8 Plass 379 706
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Sørlandets Travpark 2 19/6 - 04 / 5 2160 28,4 64
e. Storeng Silva v. Elding L. Kolle Sørlandets Travpark 2 05/6 - 03 / 5 2140 29,9 g 161
Lovise Mohaugen-Knut Andresen L. Kolle Klosterskogen Travbane 9 26/5 - 05 / 1 2100 31,1 g 35
L. Kolle Lovise Mohaugen L. Kolle Bjerke Travbane 0 04/5 - 08 / 8 2140 30,0 g 415
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 0 19/2 - 08 / 9 2160 31,8 g 33
9 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -13 894
Blåstrupemoen 2120 1 Plass 219 448
10 år BRUN H v.Håkon Jo* K. Brenden Drammen Travbane 3 21/6 - 04 / 7 1700 27,2a 146
e. Viggdine v. Elding K. Brenden Biri Travbane 6 10/6 - 04 / 3 2100 29,0a 322
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Klosterskogen Travbane 0 07/4 - 05 / 9 2120 34,8 rg 230
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Eskilstuna 3 25/3 - 03 / 6 2160 30,7 35
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Sørlandets Travpark 0 12/3 - 06 / 6 2140 27,7 1174
10 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -10 -2 -0 -1 -1 -40 000
Steinrig 2 Plass 225 602
10 år RØD H v.Steinsvad Eld T. Stordal Bjerke Travbane - 01/6 - 03 / 9 2180 dg 392
e. Rigel Juni v. Bork Rigel T. Stordal Biri Travbane 0 20/5 - 05 / 5 2600 33,9 g 273
Karine Vormestrand /Sandeid T. Stordal Biri Travbane 0 08/4 - 03 / 11 2640 31,4 g 244
T. Stordal T. Stordal Biri Travbane P 01/4 - 20 / 6 2120 33,1 g P
hvit m/hv.hestehode i sv.kule,rød erms T. Stordal Momarken Travbane - 24/3 - 06 / 4 2140 dg a 278
11 2017: -11 -1 -0 -1 -2 -22 764 2016: -16 -0 -0 -1 -4 -17 327
Trons Tyr 3 Plass 221 591
10 år BRUN V v.Lome Elden P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 14/6 - 01 / 2 1640 27,3a 274
e. Trons Rigla v. Alm Rigel P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 10/5 - 07 / 9 1640 27,0a 270
Trude Kleveland /Buvika J. Eriksen Forus Travbane 0 05/4 - 05 / 11 1620 br g 618
O. Østre Jan-Arne Raab (T) S. Wassberg Bergen Travpark 6 31/3 - 03 / 1 2100 30,1 92
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame M. Pedersen Bergen Travpark 0 17/3 - 03 / 3 1600 27,4ag 233
12 2019: -5 -0 -0 -2 -0 -10 000 2018: -14 -0 -1 -0 -2 -15 000
Mira 4 Plass 312 926
9 år BRUN HP v.Skibber Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 01 / 10 1609 25,6a 369
e. Eira v. Hof Lundin Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 28/6 - 05 / 10 2180 28,9 123
Jane Kathrin Johansen-Bjørnar Helle S. Wassberg Forus Travbane 0 18/6 - 08 / 9 2060 30,6 403
C. Hande Eivind Gravdal (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 08/6 - 05 / 4 2140 28,1 113
Sølv,rosa skstk&erm,grå v-for.kra&ermr E. Gravdal Bjerke Travbane 0 18/5 - 08 / 14 2180 27,8 475