<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:44 V75-3
V5-5
ELITEN
ELITEN
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For alle 3-15-årige.
Premier: 70.000-35.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -5 -3 -1 -0 -1 -577 419 2017: -16 -6 -2 -2 -4 -655 180
Odd Herakles 1 Plass 3 337 080
8 år SVART H v.Moe Odin B. Goop Bjerke Travbane 3 12/6 - 08 / 4 1609 19,2a 189
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten B. Goop Solvalla 6 29/5 - 11 / 12 1609 19,4a 856
Odd Paulsen-Linda Cathrine Kvernenes B. Goop Klosterskogen Travbane 0 26/3 - 08 / 6 2100 24,0ag 93
Adrian Solberg Akselsen (S) Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 3 20/2 - 09 / 2 2140 25,5 340
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 0 23/1 - 07 / 8 2680 25,4 433
2 2018: -4 -1 -0 -0 -3 -67 000 2017: -6 -2 -1 -0 -2 -73 000
Tekno Odin 2 Plass 10 484 803
10 år SVART H v.Moe Odin Ø. Tjomsland Hagmyren 1 05/7 - 06 / 8 1640 19,8a 15
e. Lyana v. Spang Best Ø. Tjomsland Dannero 1 23/6 - 03 / 4 2140 22,5a 12
Stall WWW.SUPERTRAVER.INFO Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 4 12/6 - 08 / 3 1609 19,4a 18
Øystein Tjomsland (T) U. Ohlsson Solvalla 3 29/5 - 11 / 9 1609 18,7a 70
mørkblå m/sølv reklame U. Ohlsson Bergsåker 2 11/5 - 07 / 7 1640 20,2a 15
3 2018: -2 -1 -0 -1 -0 -24 000 2017: -5 -1 -0 -0 -2 -26 500
Briskeby Rauen 3 Plass 1 781 417
10 år RØD H v.Bokli Eld O. Mikkelborg Leangen Travbane 0 25/6 - 09 / 7 2140 23,1a 265
e. Briskeby Jenta v. Rappfot O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 12/6 - 08 / 12 1609 20,7a 3408
Dag Erik Raastad /Roa E. Rennesvik Åby 0 30/4 - 04 / 11 2180 br g 299
Tom Erik Solberg (T) Dag Erik Raastad E. Rennesvik Bjerke Travbane - 23/9 - 02 / 8 2160 dg 86
Blå m/gull seler&stjerner, reklame E. Rennesvik Bjerke Travbane 2 13/9 - 06 / 7 2140 22,7 285
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Norheim Jærv 4 Plass 1 997 488
10 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) K. Johansen Bjerke Travbane 0 12/6 - 08 / 7 1609 20,8a 1537
e. Norheim Elle v. Elding K. Johansen Drammen Travbane 2 29/5 - 07 / 9 2140 24,5 68
Georg William Sverdrup-Bodil Sælid K. Johansen Bjerke Travbane 6 18/5 - 05 / 3 2100 23,1a 44
Kai Johansen (T) Georg William Sverdrup K. Johansen Momarken Travbane 1 10/5 - 02 / 4 2140 23,6a 72
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Bjerke Travbane 0 20/4 - 07 / 3 2100 25,6a 161
5 2017: -5 -0 -0 -1 -1 -9 000 2016: -21 -1 -0 -3 -9 -107 000
Timian Scott 5 Plass 2 176 000
8 år MØRKBR H v.Tangen Scott V. Hop Momarken Travbane 4 28/6 - 04 / 10 2160 24,6 74
e. Hege Tina v. Alm Hellin V. Hop Bjerke Travbane 3 11/6 - 01 / 11 3180 24,5 127
Håkon Håvardstun-Arvid Nordvik V. Hop Bjerke Travbane 3 18/5 - 05 / 2 2100 22,6a 240
Vidar Hop (T) Lars O. Romtveit (T) V. Hop Momarken Travbane 4 10/5 - 02 / 3 2140 24,2a 19
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl H. Holm Jarlsberg Travbane 1 24/4 - 01 / 12 2140 25,0 g 27
6 2017: -11 -1 -2 -1 -5 -94 000 2016: -23 -6 -2 -1 -7 -430 000
Bokli Vind 6 Plass 1 639 532
9 år HUSKBRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Leangen Travbane 5 25/6 - 09 / 3 2140 23,0a 42
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Bjerke Travbane 1 11/6 - 01 / 8 3160 24,9 42
Ola Stormyr /Aure G. Flåten Bjerke Travbane 2 18/5 - 05 / 5 2100 22,5a 54
Geir Flåten (T) G. Flåten Bjerke Travbane 3 11/5 - 06 / 11 2160 23,9 13
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 1 16/4 - 01 / 8 2100 25,0a 12
7 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2015: -9 -0 -2 -0 -3 -25 000
Rokne Eld 7 Plass 1 573 249
12 år SVART H v.Lome Elden K. Kvasnes Klosterskogen Travbane P 09/6 - 22 / 4 2120 31,6 P
e. Rokne Lill v. Haakesjur E. Høitomt Drammen Travbane 0 23/7 - 05 / 4 1700 24,5 53
Kristian Versto-Torill Grønhaug S. Wassberg Forus Travbane 2 30/6 - 09 / 6 1640 23,3 48
Svein Ove Wassberg (S) Kristian Versto K. Kvasnes Drammen Travbane 9 17/6 - 07 / 9 2120 25,1 527
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 5 28/5 - 09 / 8 2140 25,4 34
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -16 -4 -1 -4 -6 -827 551
Tekno Jerken 8 Plass 3 109 740
11 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld E. Rennesvik Leangen Travbane 1 25/6 - 09 / 11 2140 21,8a 33
e. Jerkegnista v. Pilmingnist E. Rennesvik Bjerke Travbane 2 12/6 - 08 / 8 1609 19,1a 958
Tor Brænden /Oslo E. Rennesvik Solvalla - 29/5 - 11 / 5 1609 dg a 371
Erlend Rennesvik (A) Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 18/5 - 05 / 1 2100 22,3a 70
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Vermo 0 08/5 - 03 / 2 2100 23,6ag 144
9 2018: -5 -2 -0 -2 -0 -319 491 2017: -15 -5 -7 -0 -2 -1 170 180
Kleppe Slauren 9 Plass 3 221 115
9 år BRUN H v.Sundbo Kravall* (S) M. Gundersen Leangen Travbane 3 25/6 - 09 / 8 2140 22,7a 100
e. Gjømle Vinni v. Elding K. Djøseland Forus Travbane 3 18/6 - 10 / 11 2060 24,2 22
Stall Slauragjengen K. Djøseland Forus Travbane 2 07/6 - 02 / 11 2080 23,1 r 21
Geir Vegard Gundersen (T) K. Djøseland Forus Travbane 2 19/4 - 05 / 9 2080 23,2 14
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Djøseland Bergen Travpark 3 09/4 - 10 / 13 2140 23,1 88