<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:20 V5-4
DD-1
DATOLØP - MAX 500 POENG
DATOLØP - MAX 500 POENG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 150.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-2-5 Plass : 3-2-5

1 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -1 -0 -1 -2 -22 000
Veels Shanti 2100 1 Plass 172 685
6 år GRÅSVART HP v.H.G. Balder H. Meland Bjerke Travbane 0 22/6 - 06 / 1 1609 29,5a 1223
e. Veel's Bomba v. Sokna Troll H. Holm Bjerke Travbane 0 11/6 - 08 / 10 2140 34,3 1463
Ellen K. Låhne Kristiansen /Andebu H. Holm Biri Travbane 4 14/5 - 04 / 4 2100 33,6 303
H. Holm Merete Viksås U. Eriksson Romme 0 02/5 - 03 / 2 2140 33,6 332
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl E. Linn Drammen Travbane 5 22/3 - 01 / 3 2100 31,2a 119
2 2016: -1 -0 -1 -0 -0 -6 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Olle Rusken 2 Plass 115 500
9 år GRÅBRUN V v.Lome Elden O. Østre Momarken Travbane P 03/5 - 20 / 4 2160 33,9 P
e. Olleanna v. Alm Svarten H. Holm Bjerke Travbane N 19/8 - 23 / 6 2160 32,2 r N
Thorhild Helen Holmen /Skogbygda O. Østre Biri Travbane - 13/6 - 02 / 8 1609 dg a 263
K. Johansen Trond Armand Holmen O. Østre Momarken Travbane 6 19/5 - 02 / 8 1640 26,7a 508
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. O. Østre Drammen Travbane 6 22/4 - 04 / 7 2100 30,7ag 613
3 2019: -5 -0 -2 -1 -0 -59 000 2018: -19 -6 -1 -0 -3 -125 545
Alsaker Pumbaa 3 Plass 467 178
8 år BRUN H v.Åsajerven V. Hop Bjerke Travbane 0 16/4 - 02 / 9 2160 30,5 128
e. Alsaker Kosi v. Kos Knekten V. Hop Bjerke Travbane 0 06/4 - 04 / 8 2100 30,3ag 116
Stall Pumbaa V. Hop Bjerke Travbane 5 23/3 - 06 / 8 1609 26,8a 79
V. Hop Kai Hj. Grønli V. Hop Sørlandets Travpark 1 12/3 - 02 / 4 2160 29,0 79
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 4 02/3 - 04 / 4 2100 29,9a 59
4 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 4 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin V. Hop Drammen Travbane 0 21/6 - 04 / 3 1700 30,2ag 95
e. Frk. Aurora v. Braute V. Hop Klosterskogen Travbane 0 26/5 - 05 / 8 2120 br g 204
Sverige V. Hop Biri Travbane 0 14/5 - 08 / 1 2100 29,6a 172
E. Høitomt Lars M. Søvik (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 05/5 - 03 / 11 2100 28,6a 156
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Sørlandets Travpark 7 23/4 - 08 / 8 2140 29,2 253
5 2018: -5 -1 -1 -0 -1 -28 500 2017: -13 -0 -0 -3 -7 -38 000
Aarbakks Spidi 5 Plass 246 750
10 år LYSBRUN HP v.Kasper Mollyn A. Rasmussen Sørlandets Travpark 7 22/5 - 02 / 11 2680 30,1 196
e. Stjernedokka v. Bestjerker O. Østre Momarken Travbane 0 10/5 - 07 / 8 1640 29,7a 172
Jostein Mastereid-Anniken Mastereid O. Østre Drammen Travbane 2 12/4 - 01 / 5 1700 29,5a 103
D. Dalen Anniken Mastereid O. Østre Drammen Travbane 5 15/3 - 01 / 6 1700 28,4ag 44
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Østre Momarken Travbane 0 17/11 - 06 / 5 1640 29,8a 249
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000
Drosen 6 Plass 173 500
15 år MØRKBR V v.Bokli Balder H. Eggen Bjerke Travbane 0 26/5 - 03 / 6 2100 30,8a 461
e. Huldre Drosi v. Korbest J. Eilertsen Drammen Travbane 4 02/5 - 08 / 5 2100 31,8 760
Halvor Smeland /Flatdal J. Gaustad Drammen Travbane 7 12/4 - 01 / 11 1700 29,9a 902
L. Kolle Halvor Smeland J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 03 / 7 2100 33,3a 356
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl S. Hansen Jarlsberg Travbane 0 30/10 - 04 / 7 2100 30,1a 506
7 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -0 -2 -3 -21 000
Nebbenes Eldar 7 Plass 133 500
12 år SVART V v.Elding H. Tvedt Bjerke Travbane 6 22/6 - 06 / 8 1609 28,6a 419
e. Nebbenes Mette v. Alm Svarten K. Malmin Bjerke Travbane 0 14/1 - 01 / 4 1609 31,7a 120
Kåre Kirkelund-Kristine Kirkelund H. Holm Bjerke Travbane 6 23/12 - 05 / 6 2100 30,4a 711
G. Austevoll Kåre Kirkelund H. Holm Bjerke Travbane 7 18/11 - 02 / 8 2160 31,6 427
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl H. Holm Bjerke Travbane 3 22/10 - 04 / 2 1609 28,2a 650
8 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -2 -1 -3 -28 000
Storler Guten 8 Plass 213 000
14 år SVART V v.Mentor Mollyn M. Helland Klosterskogen Travbane 5 09/6 - 04 / 14 2540 30,0 706
e. Troll Lisa v. Troll Jahn M. Helland Drammen Travbane 6 29/5 - 04 / 7 2520 31,3 567
Rannveig Grorud /Sem M. Helland Klosterskogen Travbane 5 05/5 - 03 / 1 2100 28,6a 170
M. Helland Rannveig Grorud M. Helland Jarlsberg Travbane 4 29/3 - 03 / 9 2100 32,3ag 231
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Bjerke Travbane 0 16/3 - 02 / 2 2640 33,0 g 575
9 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -0 -1 -1 -8 -41 822
Nordby Fedra 9 Plass 153 307
8 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) C. Kjenner Bjerke Travbane 4 22/6 - 06 / 11 1609 28,1a 388
e. Nesstjerna v. Elding O. Østre Årjäng 0 02/5 - 01 / 7 1660 30,2 305
Arne Petter Kynningrød /Halden C. Kjenner Bjerke Travbane 6 24/2 - 04 / 1 2140 32,7 855
T. Borg Arne Petter Kynningrød O. Østre Bjerke Travbane 0 11/2 - 02 / 4 1609 34,6ag 42
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl C. Kjenner Drammen Travbane 5 26/1 - 03 / 8 1700 31,2a 50
10 2017: -18 -0 -1 -1 -9 -55 766 2016: -11 -3 -0 -1 -4 -82 000
Eigelands Spretten 10 Plass 242 509
7 år SVART V v.Moe Odin E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 11/5 - 03 / 4 2660 30,6 g 131
e. Eigelands Frøkna v. Braute E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 06/4 - 09 / 8 1609 32,5ag 20
Kenneth Larsson-Iselin Sundberg Larsson L. Kolle Forus Travbane 0 03/11 - 07 / 10 2080 30,3 g 64
G. Stenberg L. Løkken Forus Travbane 3 15/9 - 04 / 8 2060 30,4 38
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek G. Mikkelsen Forus Travbane 5 05/9 - 08 / 8 2060 29,3 96
11 2018: -10 -0 -0 -1 -4 -17 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Brego Baklengs 11 Plass 164 788
9 år BRUN H v.Bokli Balder F. Mjølnerød Drammen Travbane 0 26/1 - 03 / 6 1700 32,4a 96
e. Sara Lill v. Dublan H. Tvedt Drammen Travbane 5 07/12 - 02 / 5 1700 30,3ag 260
Bente Brit Kvarving /Grålum L. Sandvik Jarlsberg Travbane 5 30/10 - 04 / 11 2100 29,7a 691
F. Mjølnerød Bente Brit Kvarving F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 13/10 - 02 / 7 1640 30,9a 620
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 10/9 - 04 / 6 2100 29,9a 448
12 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -0 -2 -0 -4 -32 000
Stee Raua 12 Plass 227 000
12 år RØD HP v.Steinsvad Eld A. Rasmussen Jarlsberg Travbane P 27/6 - 20 / 10 2120 34,1 g P
e. Stee Vilja v. Viljesterk V. Hop Biri Travbane 0 31/1 - 04 / 10 1609 31,5a 177
Jo Oxhovd Svalesen /Skammestein K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 24/1 - 04 / 8 1609 30,7a 128
A. Rasmussen Jo Oxhovd Svalesen K. Malmin Bjerke Travbane 3 03/1 - 05 / 6 1609 30,1a 103
Gull m/blå ermer + 3 stjerner, rek V. Hop Biri Travbane 0 20/12 - 02 / 3 2100 31,7ag 253