<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V76-6
V5-3
DD-1
Gunnar Holt Gursforretnings løp
SPORTRAPP / GRUNNLAG - NORSKFØDTE
Varmblods 1600 m. Autostart.
For 3-12-årige norskfødte 225.000 - 550.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -0 -0 -4 -11 500
Shocking Day 1 Plass 259 000
7 år MØRKBR H v.Whitesand Titan (US) J. Landaas Bergen Travpark 4 14/6 - 04 / 5 2100 15,9a 435
e. Shocking Linda v. Shocking Steel (FI) J. Landaas Forus Travbane 0 07/6 - 06 / 1 1600 15,9a 421
Paal Terje Hamre /Bergen J. Landaas Bergen Travpark 5 28/5 - 04 / 11 2120 17,1 251
Jan Erik Landaas (T) J. Landaas Bergen Travpark 3 12/5 - 04 / 3 2100 17,9 55
hvit m/tre gule ermringer. blå søm +re C. Olsen Bergen Travpark 6 01/5 - 04 / 11 1600 15,4a 401
2 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -14 -1 -0 -2 -3 -31 500
Boggymaker 2 Plass 257 000
8 år BRUN H v.Millmaker V. Hop Momarken Travbane 5 21/6 - 06 / 10 1640 15,5a 457
e. Astrid Toft v. Super News (US) V. Hop Klosterskogen Travbane 0 26/5 - 06 / 8 2100 16,7a 186
Ronald Haug /Tyristrand L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 05/5 - 01 / 5 2500 16,8a 90
Ole Johan Østre (T) Ronald Haug V. Hop Drammen Travbane 1 26/4 - 07 / 11 1700 15,2a 441
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 0 23/3 - 02 / 3 2140 17,2 313
3 2016: -7 -2 -1 -0 -0 -56 000 2015: -14 -2 -1 -1 -6 -111 000
I'en Ki 3 Plass 262 000
6 år BRUN V v.Dream Vacation* (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 01/6 - 08 / 7 2100 14,2a 357
e. Wienna Laylock v. Smasher* (US) G. Gundersen Biri Travbane 2 14/5 - 02 / 8 2100 16,0a 58
Helge Sletmoen-Solveig S. Sletmoen G. Gundersen Bjerke Travbane 0 27/4 - 02 / 3 2160 16,3 g 31
Geir Vegard Gundersen (T) Helge Sletmoen G. Gundersen Bjerke Travbane 1 13/4 - 06 / 11 1609 14,7a 134
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 1 30/3 - 07 / 4 2100 16,0a 169
4 2017: -6 -0 -1 -0 -3 -20 000 2016: -17 -1 -3 -2 -6 -76 000
Bungee Jumper 4 Plass 338 000
8 år SVART HP v.Adams Hall* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 01/6 - 08 / 4 2100 14,1a 572
e. Shogie Girl (S) v. Shogun Lobell* (US) E. Høitomt Biri Travbane 3 14/5 - 02 / 11 2100 16,6a 74
Mina Amundsen-Toyni Amundsen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 28/4 - 07 / 1 2100 17,0a 71
Eirik Høitomt (T) Evy Marie Brinch (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 06/4 - 06 / 12 2100 16,7a 106
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Momarken Travbane 4 28/3 - 02 / 6 2140 17,9a 36
5 2017: -18 -3 -1 -0 -4 -114 196 2016: -19 -2 -5 -4 -4 -266 666
Cantab G.T. 5 Plass 516 709
7 år BRUN V v.Cantab Hall (US) V. Hop Bjerke Travbane 4 11/6 - 04 / 11 3180 15,8 162
e. Linderchip G.T. v. Enjoy Lavec* (S) M. Herleiksplass Solvalla 1 27/5 - 07 / 4 2140 14,2a 64
Ingrid Gylland /Hovin I Gauldal V. Hop Sørlandets Travpark 5 23/4 - 06 / 11 2140 14,9a 223
Vidar Hop (T) Arild Eggen (T) V. Hop Bjerke Travbane 3 16/4 - 09 / 7 2100 15,0a 458
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Leangen Travbane 0 02/4 - 10 / 11 1640 17,3a 151
6 2016: -12 -5 -3 -2 -2 -268 622 2015: -15 -2 -4 -2 -5 -174 000
Rocketeer 6 Plass 668 622
5 år MØRKBR V v.Dream Vacation* (US) A. Stensen Biri Travbane 1 29/1 - 05 / 4 2100 18,2a 30
e. Sceptre Boko (S) v. Alf Palema* (US) T. Solberg Bjerke Travbane 2 25/11 - 02 / 1 1609 14,1a 75
Stall H.M. T. Solberg Biri Travbane 6 14/11 - 09 / 1 2100 14,7a 171
Andre H. Stensen (T) Morten M. Ottersen (T) T. Solberg Bjerke Travbane 5 04/11 - 04 / 5 2100 15,4a 118
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam T. Solberg Bjerke Travbane 3 07/10 - 09 / 4 2100 13,3a 145
7 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -9 000 2017: -18 -2 -2 -1 -7 -127 818
Starfish And Coffee 7 Plass 653 180
8 år MØRKBR HP v.Quite Easy (US) H. Storås Arvika 5 17/6 - 09 / 10 2100 16,0a 114
e. Quatro G.T. v. Supergill* (US) T. Wollebæk Momarken Travbane 6 19/3 - 09 / 3 2140 16,0 g 458
Stall Double O. H. Storås Sørlandets Travpark 6 12/3 - 07 / 7 2140 14,7a 163
Hans Wilhelm Storås (T) T. Wollebæk Bjerke Travbane 4 02/3 - 03 / 5 2100 16,0a 186
Blå m/hvitt sk.felt,oransje bånd,rekl T. Wollebæk Bjerke Travbane 0 20/2 - 04 / 2 2100 15,7a 125
8 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -17 -0 -3 -0 -6 -73 000
Avalon 8 Plass 593 869
8 år BRUN V v.Magnificent Rodney* (FR) E. Rennesvik Leangen Travbane 3 25/6 - 10 / 5 3160 15,8 72
e. Love Line (S) v. J.R. Broline* (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 08/6 - 08 / 4 2100 14,3a 64
Stall Panda Restaurant E. Rennesvik Bjerke Travbane 2 18/5 - 04 / 5 2100 15,7a 42
Erlend Rennesvik (A) Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Rennesvik Bjerke Travbane 2 27/4 - 06 / 8 2100 15,0a 42
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Bjerke Travbane 3 20/4 - 08 / 10 2100 14,9a 93
9 2016: -14 -0 -0 -0 -5 -19 362 2015: -18 -1 -0 -2 -7 -59 000
Miss Young 9 Plass 450 862
9 år BRUN HP v.Mr. Commissioner (US) M. Gundersen Arvika 0 26/6 - 04 / 11 2100 16,0a 637
e. Young Pointer (S) v. Alf Palema* (US) M. Gundersen Arvika 4 17/6 - 05 / 10 2120 16,7 167
Per K. Runden /Skarnes M. Gundersen Momarken Travbane 4 07/6 - 05 / 1 1640 14,3a 34
Magnus Teien Gundersen (S) Per K. Rundén M. Gundersen Bjerke Travbane 5 30/3 - 01 / 1 1609 14,0a 820
marineblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Bjerke Travbane 0 23/3 - 02 / 10 2160 17,4 635
10 2016: -12 -0 -1 -1 -6 -35 000 2015: -14 -0 -2 -3 -5 -60 500
Runrig 10 Plass 455 222
10 år BRUN H v.Love You* (FR) O. Sagholen Momarken Travbane 0 28/6 - 06 / 9 2140 14,9a 407
e. Indian Chaneth v. Armbro Kissed* (CA) O. Sagholen Momarken Travbane 5 14/6 - 05 / 14 2160 15,3 722
Lisbeth J. Vigtil /Eidsberg G. Gundersen Biri Travbane 4 27/5 - 02 / 1 1609 12,8a 212
Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Bjerke Travbane 5 18/5 - 04 / 2 2100 16,1a 634
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 0 27/4 - 06 / 2 2100 15,9a 989
11 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -20 -1 -1 -0 -7 -46 500
Mc Dreamy 11 Plass 570 250
11 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane 4 22/6 - 08 / 2 2100 14,4a 239
e. My Tiara (US) v. Yankee Glide* (US) E. Rennesvik Momarken Travbane 0 14/6 - 05 / 6 2160 15,4 175
Stall Knekte Karer E. Rennesvik Drammen Travbane 2 10/5 - 04 / 2 1700 14,2a 46
Åsbjørn Tengsareid (T) Thomas Persson Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 20/4 - 08 / 11 2100 15,3a 280
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 06/4 - 08 / 11 2100 15,9a 202
12 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -8 500 2016: -16 -1 -1 -5 -4 -71 209
C.C. Simon* 12 Plass 552 124
9 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) B. Goop Rättvik 1 25/6 - 11 / 1 2160 15,3 17
e. Westside Girl v. Gunslinger Spur (US) J. Fontaine Färjestad 3 13/6 - 04 / 3 2160 16,1 263
Sverige O. Goop Årjäng 6 05/6 - 03 / 8 2140 15,2a 133
Olav Mikkelborg (T) Bjørn Goop (T) J. Kontio Örebro 0 26/5 - 09 / 11 2660 16,4 g 466
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl G. Gundersen Bjerke Travbane 0 25/11 - 07 / 8 2100 15,7a 194