<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V76-1
Gompen Eldens løp

Kaldblods 1600 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 80.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -20 -6 -2 -3 -4 -167 500
Kiro Bia Balderina 1 Plass 288 500
7 år BRUN HP v.H.G. Balder B. Steinseth Biri Travbane - 10/6 - 05 / 12 2120 dg 106
e. Zulu Bia v. Thuli Elden J. Blekkan Leangen Travbane 0 23/5 - 04 / 12 2160 34,4 g 98
Stall Ki-Ro B. Steinseth Leangen Travbane 1 09/5 - 04 / 2 2140 28,9 72
Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Bjerke Travbane 1 28/4 - 02 / 9 1609 30,7a 83
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj A. Solhus Leangen Travbane - 18/4 - 08 / 7 1640 g1 ag 61
2 2017: -15 -3 -2 -1 -5 -115 000 2016: -18 -5 -2 -2 -4 -132 000
Best Ruggen 2 Plass 259 000
5 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Bjerke Travbane 4 01/6 - 02 / 6 2640 29,0 216
e. Best Bruna v. Spang Best O. Østre Bjerke Travbane 4 25/5 - 09 / 7 2160 30,3 62
Team Ruggen O. Østre Bjerke Travbane 1 18/5 - 03 / 15 2160 31,1 53
Ole Johan Østre (T) Tore Martinsen O. Østre Bjerke Travbane - 04/5 - 02 / 5 2100 dg a 47
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane 2 19/4 - 03 / 1 2140 31,4a 24
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -25 -3 -2 -6 -7 -146 500
Tusse Storm 3 Plass 219 189
6 år MØRKBR V v.Bork Odin P. Sem Bjerke Travbane 1 29/6 - 09 / 5 2100 31,3a 117
e. Hjelset Sofi v. Pål Even T. Knive Biri Travbane 0 16/6 - 02 / 10 2100 31,2ag 817
Truls Knive /Åmot P. Sem Bjerke Travbane 6 08/6 - 02 / 4 2100 31,5ag 67
Pål Sem (T) P. Sem Bjerke Travbane 4 04/5 - 02 / 8 2100 30,7a 238
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Momarken Travbane 0 19/4 - 03 / 8 2140 34,4ag 65
4 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Ve Blesa 4 Plass 71 500
9 år RØD HP v.Moe Odin E. Bryn Bergen Travpark 0 17/3 - 04 / 10 2120 34,5 r 932
e. Blestova v. Haakesjur K. Kvasnes Biri Travbane 4 12/2 - 05 / 1 1600 31,1 134
Vidar Bryn /Vossestrand L. Hauge Bergen Travpark P 21/1 - 20 / 2 2100 39,8 P
Kristine Kvasnes (S) Vidar Bryn E. Bryn Bergen Travpark - 29/1 - 03 / 8 1600 dg a 208
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek M. Skarsholt Klosterskogen Travbane 0 04/9 - 03 / 11 1700 32,0ar 769
5 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -2 -0 -2 -2 -52 000
Lykkje Philip 5 Plass 89 000
6 år MØRKBR H v.Briskeby Philip J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 09/6 - 04 / 5 2520 32,1 r 239
e. Garli Stjerna v. Lome Kongen J. Gaustad Klosterskogen Travbane 7 28/4 - 05 / 8 2120 30,7 69
Karina Karlsen-Kenneth Sjøgren J. Gaustad Bjerke Travbane 0 16/4 - 02 / 1 2140 30,4 g 219
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Sørlandets Travpark 1 03/4 - 04 / 6 2140 31,0a 30
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Sørlandets Travpark 3 12/3 - 02 / 2 2140 30,0 67
6 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -25 -5 -3 -3 -4 -128 955
Hvalstad Ronja 6 Plass 137 155
7 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) O. Sagholen Momarken Travbane 2 14/6 - 04 / 4 2140 29,0 104
e. Sitone v. Rigel Jo O. Sagholen Momarken Travbane 1 07/6 - 03 / 5 2160 30,8 g 22
Torstein Laupsa /Hvalstad O. Sagholen Åmål - 27/5 - 06 / 6 2080 dg 106
Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Momarken Travbane 2 10/5 - 05 / 10 2660 31,3 89
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Drammen Travbane 1 02/5 - 03 / 2 2100 31,3 51
7 2016: -11 -3 -1 -0 -2 -64 944 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Junemia 7 Plass 64 944
9 år BRUNSVART HP v.Gyver V. Bugge Leangen Travbane 1 24/6 - 04 / 7 1660 29,8 207
e. Kværnheksa v. Troll Jahn V. Bugge Östersund 0 11/6 - 02 / 4 1640 31,7a 136
June Grande /Tiller V. Bugge Leangen Travbane 5 30/4 - 03 / 6 2140 32,3 175
Veronika Bugge (T) June Grande V. Bugge Leangen Travbane 4 18/4 - 08 / 11 1640 31,0a 27
Blå, grått skstk & V, hvit kile m rek V. Bugge Östersund 1 09/4 - 09 / 9 1660 33,4 48
8 2017: -11 -0 -2 -2 -7 -51 698 2016: -13 -2 -2 -2 -2 -68 000
Torderud Stjernen 8 Plass 137 198
5 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld E. Rennesvik Biri Travbane 1 16/6 - 02 / 3 2100 28,4a 15
e. Torderud Ella v. Bokli Eld E. Høitomt Biri Travbane 3 03/6 - 04 / 15 2120 29,7 88
Øystein Sørby /Kirkenær T. Borg Biri Travbane 2 20/5 - 06 / 5 2100 30,5 35
Eirik Høitomt (T) Morten M. Ottersen (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 04/5 - 02 / 11 2100 30,0a 25
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek S. Ruud Momarken Travbane 0 24/3 - 02 / 6 2140 br ag 54
9 2017: -13 -0 -3 -0 -2 -31 515 2016: -21 -7 -3 -2 -2 -161 059
Nattens Fyrste 9 Plass 212 574
6 år SVART V v.Engli Svarten P. Mahony Lindesberg 1 25/6 - 10 / 2 2140 28,4 27
e. Troll Rappa v. Åsrapp K. Mathisen Momarken Travbane 0 14/6 - 04 / 13 2160 br 120
Jan Ingar Bakkely /Skreia M. Melander Bergsåker 1 02/6 - 02 / 3 2160 28,5 19
Kim Mathisen (T) Jan Ingar Bakkely K. Mathisen Jarlsberg Travbane 3 24/5 - 02 / 8 2100 31,8a 83
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Magnor Travbane 1 01/5 - 04 / 3 2000 32,6 79
10 2016: -7 -0 -1 -1 -3 -40 000 2015: -6 -2 -1 -0 -1 -32 200
Lavendel 10 Plass 72 200
4 år SVART HP v.Norheim Faksen O. Sagholen Årjäng - 24/4 - 05 / 4 1640 dg 66
e. Horgen Kvidy v. Moe Odin O. Sagholen Biri Travbane 4 08/4 - 06 / 5 2100 30,1a 82
Nina Eilen Vartianen /Gan O. Sagholen Bjerke Travbane 2 02/3 - 05 / 3 2140 31,1 53
Gunnar Austevoll (T) Nina Eilen Vartiainen O. Sagholen Bjerke Travbane 3 19/2 - 02 / 7 2100 30,0a 383
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl E. Høitomt Momarken Travbane 2 08/12 - 08 / 1 2140 33,5 17
11 2017: -13 -1 -0 -2 -4 -33 000 2016: -13 -1 -1 -2 -1 -35 000
Komnes Viking 11 Plass 113 000
5 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) K. Brenden Biri Travbane - 08/4 - 06 / 3 2100 dg a 194
e. Komnes Bella v. Spikeld K. Brenden Biri Travbane 2 11/3 - 04 / 1 2600 32,5 36
Stig Ingar Fossen /Aurskog K. Brenden Bjerke Travbane 0 20/2 - 01 / 2 2100 33,2ag 46
Stig Ingar Fossen (B) K. Brenden Biri Travbane - 15/1 - 03 / 3 2100 dg a 24
blå m/rødt kryss og ermer K. Brenden Bjerke Travbane 1 17/12 - 04 / 6 2100 32,5a 20
12 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -15 000 2017: -16 -1 -2 -1 -7 -80 264
Hovs Frøya 12 Plass 239 558
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy G. Gundersen Bjerke Travbane 7 11/6 - 08 / 7 2120 28,4 226
e. Vår Frøya v. Moe Odin G. Gundersen Romme 0 03/6 - 05 / 6 2140 31,4 g 25
Harald N. Hove /Vik I Sogn G. Gundersen Färjestad 2 16/5 - 05 / 10 2180 28,2 121
Geir Vegard Gundersen (T) Ola Engevold (B) G. Gundersen Momarken Travbane 4 03/5 - 02 / 4 2160 30,3 71
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer D. Aarum Årjäng 1 24/4 - 08 / 11 2180 31,5 420