<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:20 V5-5
Mai Lottas løp.

Kaldblods 1600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 12.001 kr.
For 3-15-årige høyest 22.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
9. Løp
Lyse grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2016: -1 -0 -0 -0 -1 -2 044 2015: -4 -0 -0 -0 -2 -4 500
Kolnes Lynet 1 Plass 6 544
5 år SVART V v.Alm Viktor K. Ødegaard Åmål 7 27/5 - 01 / 3 2100 35,0 g 26
e. Vosseflya v. Kos Knekten J. Edvardsen Forus Travbane - 14/11 - 01 / 2 2040 dp 178
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet L. Løkken Forus Travbane 5 04/8 - 01 / 6 2040 35,6 153
Knut Arne Ødegaard (T) Å. Tengsareid Forus Travbane 5 30/6 - 10 / 4 2040 34,9 64
blå m/rød bunn. Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 07/6 - 08 / 6 2140 dg 60
2 2016: -10 -2 -0 -0 -3 -26 862 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Brazze Sara 2 Plass 26 862
4 år SVART HP v.Moe Odin K. Malmin Jarlsberg Travbane 1 20/6 - 07 / 1 2100 35,7 177
e. Brazze Edel v. Järvsöfaks (S) O. Mikkelborg Momarken Travbane - 31/5 - 07 / 4 2140 dg 269
Stall Holter O. Mikkelborg Biri Travbane 6 20/5 - 08 / 5 2100 36,1 g 113
Olav Mikkelborg (T) Kjell Dolvik O. Mikkelborg Drammen Travbane 5 10/5 - 02 / 3 2100 35,5 g 54
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 26/8 - 23 / 6 2160 39,8 P
3 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -15 -1 -3 -0 -8 -56 000
Mørtvedt Ragna 3 Plass 62 000
8 år BRUN HP v.Bokli Eld S. Borstad Bjerke Travbane 2 23/6 - 02 / 2 2100 31,9a 557
e. Mørtvedt Kosila v. Kos Knekten S. Borstad Biri Travbane 7 03/6 - 07 / 4 2100 34,7 g 419
Stein Isak Borstad-Inger Anne O. Borstad S. Borstad Biri Travbane 5 20/5 - 08 / 6 2100 35,8 g 1137
Stein Isak Borstad (A) S. Borstad Momarken Travbane 0 07/7 - 01 / 11 2180 36,3 g 1011
lilla m/grønt sk.stk. & stolpe. S. Borstad Biri Travbane 0 29/8 - 01 / 7 2100 37,0 227
4 2018: -25 -3 -2 -2 -7 -116 107 2017: -29 -5 -4 -1 -11 -161 318
Spang Express 4 Plass 290 923
7 år MØRKBR V v.Lome Elden O. Sagholen Momarken Travbane 7 21/6 - 07 / 11 2180 34,0 150
e. Alm Elaisa v. Frigg Mollyn O. Sagholen Momarken Travbane - 14/6 - 03 / 5 2140 g3 g 113
Gunnar Kværne /Sem O. Sagholen Momarken Travbane 4 31/5 - 07 / 11 2140 33,4 82
Gunnar Austevoll (T) Gunnar Kværne O. Sagholen Åmål 3 28/4 - 08 / 6 2080 33,8 25
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl O. Sagholen Momarken Travbane P 19/4 - 20 / 7 2160 35,3 P
5 2018: -3 -0 -1 -1 -0 -13 000 2017: -13 -5 -1 -1 -2 -91 500
Nordens Lys 5 Plass 118 900
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder T. Lindbak Bjerke Travbane P 22/6 - 22 / 8 2160 38,1 P
e. Snerta v. Ilmin T. Lindbak Biri Travbane 0 27/5 - 09 / 3 2100 br g 233
Karina Karlsen-Kenneth Sjøgren T. Lindbak Jarlsberg Travbane 5 29/4 - 07 / 10 2120 34,6 668
Trond Lindbak (T) T. Lindbak Biri Travbane 4 22/4 - 01 / 10 2120 35,3 203
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl T. Lindbak Biri Travbane 0 11/3 - 08 / 9 2120 40,0 172
6 2016: -11 -0 -0 -1 -7 -19 044 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Guldfaksa 6 Plass 19 044
7 år RØD HP v.Frisli To Jo P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 14/6 - 03 / 13 2160 35,7 g 340
e. Erle v. Perle Troll O. Sagholen Jarlsberg Travbane 5 02/6 - 08 / 5 2100 33,1 172
Helge Ludvigsen-Rolf M. Ludvigsen O. Sagholen Åmål 8 27/5 - 01 / 2 2100 35,1 259
Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Momarken Travbane 3 10/5 - 01 / 5 2140 36,2 g 59
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Magnor Travbane 6 01/5 - 01 / 5 2000 39,1 72
7 2018: -18 -0 -3 -0 -8 -74 500 2017: -11 -0 -1 -1 -2 -19 000
Lygna Lotte 1 Plass 189 054
5 år SVART HP v.Bork Odin G. Gundersen Årjäng 1 05/6 - 02 / 6 2140 33,5 21
e. Lygna Larsi v. Elding G. Gundersen Biri Travbane P 22/4 - 20 / 7 2100 35,5 P
Stall Lygnasæter P. Holtung Bjerke Travbane 10/6 - 20 / 9 1680 47,3 g B
Geir Vegard Gundersen (T) P. Holtung Bjerke Travbane 27/5 - 20 / 5 1660 46,3 B
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
8 2018: -7 -1 -0 -1 -2 -31 000 2017: -13 -0 -2 -3 -3 -55 000
Jarli Sota 2 Plass 148 700
6 år SVART HP v.H.G. Balder Ø. Ruttenborg Biri Travbane 6 16/6 - 07 / 9 2120 32,2 1309
e. Jarli Stjerna v. Rigel Jo Ø. Ruttenborg Biri Travbane 6 03/6 - 07 / 15 2120 33,4 773
Ola Rusten /Eina D. Dalen Biri Travbane 5 04/12 - 08 / 5 2120 37,0 g 81
Øyvind Ruttenborg (T) Ola Rusten G. Austevoll Biri Travbane 0 25/10 - 09 / 13 2120 dist g 244
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 31/8 - 01 / 3 2100 37,0a 175
9 2016: -7 -0 -3 -1 -2 -35 889 2015: -4 -0 -0 -0 -3 -5 450
Finnskog Prada 3 Plass 41 339
4 år MØRKBR HP v.Dotterud Teddy H. Kulblik Momarken Travbane 3 21/6 - 07 / 4 2140 34,6 224
e. Finnskog Sanna v. Thuli Elden H. Kulblik Magnor Travbane 4 01/5 - 01 / 9 2020 37,2 g 206
Stall Kulblik H. Kulblik Färjestad 0 30/11 - 11 / 4 2140 36,7 g 269
Henrik Kulblik (A) H. Kulblik Bollnäs 7 09/11 - 02 / 11 2140 37,2 112
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Momarken Travbane 5 27/10 - 08 / 3 2140 36,7 196
10 2016: -11 -1 -1 -1 -1 -26 111 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Vertigo Stjernen 4 Plass 34 611
7 år MØRKBR V v.Stjerne Faks K. Mathisen Biri Travbane - 16/6 - 07 / 14 2120 dg 218
e. Bottem Støva v. Elding K. Mathisen Biri Travbane - 03/6 - 07 / 11 2120 dg 32
Siv Beate Pedersen /Lena K. Mathisen Bjerke Travbane 0 18/5 - 03 / 13 2160 32,3 251
Kim Mathisen (T) Siv Beate Pedersen K. Mathisen Leangen Travbane 1 30/4 - 09 / 6 2160 33,8 73
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Bjerke Travbane P 13/4 - 22 / 8 2160 33,3 g P
11 2018: -6 -0 -4 -1 -1 -40 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Tronmar 5 Plass 91 500
6 år RØD V v.Dotterud Teddy T. Hanestad Klosterskogen Travbane 1 01/12 - 02 / 2 2100 34,5a 45
e. Hegglill v. Steinsvad Eld T. Hanestad Momarken Travbane 2 10/11 - 08 / 4 2140 33,1 22
Terje Hanestad /Roverud T. Hanestad Biri Travbane P 09/10 - 20 / 7 2100 35,0 P
Terje Hanestad (A) T. Hanestad Biri Travbane 12/9 - 24 / 13 2120 58,8 B
brun m/hvit og grønn stolpe T. Hanestad Bjerke Travbane 13/8 - 23 / 8 1660 52,8 B
12 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -0 -0 -0 -6 -13 000
Grindstad Elden 6 Plass 25 000
8 år MØRKBR V v.Bokli Eld P. Roland Biri Travbane 0 03/6 - 07 / 12 2120 35,1 386
e. Heidi Frøya v. Spikeld P. Roland Biri Travbane 7 27/5 - 08 / 1 2100 34,1 296
Pål Gøran Roland /Kolbu P. Roland Magnor Travbane 0 01/5 - 01 / 12 2040 39,3 g 1255
Pål Gøran Roland (A) P. Roland Momarken Travbane 0 28/3 - 03 / 4 2140 39,7 943
Svart m/røde ermer og V H. Holm Bjerke Travbane 0 17/2 - 09 / 7 2140 38,8 g 666
13 2017: -9 -0 -1 -0 -5 -21 000 2016: -11 -0 -0 -0 -7 -18 000
Lillemor Frøya 7 Plass 50 000
8 år MØRKBR HP v.Elding O. Østre Momarken Travbane 8 21/6 - 07 / 14 2180 34,1 270
e. Lauga v. Braute H. Holm Drammen Travbane 8 18/8 - 03 / 11 2100 35,1 g 175
Kjell Høiby /Fenstad H. Holm Momarken Travbane 0 21/7 - 09 / 9 2160 34,2 g 431
Ole Johan Østre (T) Kjell Høiby H. Holm Drammen Travbane 0 14/7 - 07 / 3 2100 35,9 g 98
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Mikkelborg Kongsvinger Travbane 0 01/7 - 10 / 8 1600 36,4 g 212
14 2016: -4 -0 -1 -0 -1 -8 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tysvær Sindy 8 Plass 16 500
8 år SVART HP v.Åsajerven O. Wassberg Bergen Travpark 6 14/6 - 07 / 5 2120 34,5 g 149
e. Tysvær Sonja v. Sjefen A. Stensen Drammen Travbane 2 29/5 - 08 / 1 2100 37,1 183
Svein Hovland /Kaupanger L. Hauge Bergen Travpark P 12/5 - 24 / 1 2100 37,3 P
Andre H. Stensen (T) Svein Hovland R. Halvorsen Bergen Travpark 0 20/5 - 01 / 5 2120 br g 624
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam S. Wassberg Bergen Travpark - 01/5 - 01 / 8 2120 dg 412
15 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -19 -0 -0 -0 -7 -23 000
Virvel 9 Plass 51 294
9 år SVART HP v.Steinsvad Eld V. Hop Jarlsberg Travbane 6 01/7 - 03 / 4 2100 34,8 797
e. Var v. Plugg V. Hop Momarken Travbane 8 14/6 - 03 / 12 2160 35,3 239
Stall Troll Rappa´s Venner T. Horpestad Åmål 0 27/5 - 01 / 10 2120 35,4 g 798
Vidar Hop (T) Merete Viksås G. Gundersen Biri Travbane 0 06/11 - 09 / 5 2100 dist g 315
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl H. Tinglum Biri Travbane 0 04/9 - 04 / 6 2100 36,9 g 648