<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:14 V65-4
V5-1
DNTs UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 25.001 kr.
For 3-årige høyest 50.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-14.000-10.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -7 -1 -1 -1 -2 -49 474 2018: -8 -1 -1 -2 -2 -63 000
Kuven Storm 1 Plass 367 474
6 år SVARTBRUN H v.Bork Odin J. Borgen Bergen Travpark - 23/6 - 08 / 4 2120 dp 46
e. Kuven Texa v. Saje (S) J. Borgen Bergen Travpark 1 28/5 - 01 / 6 2120 32,8 138
Stall Texa J. Borgen Bergen Travpark P 01/5 - 20 / 6 2120 35,8 P
Jonn Borgen (A) J. Borgen Bergen Travpark 25/6 - 22 / 4 1600 48,9 B
grønn m/grått belte J. Borgen Bergen Travpark 31/5 - 22 / 1 1600 51,6 B
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -1 -1 -1 -1 -31 000
Z.M.'s Jerven 2 Plass 227 500
6 år MØRKBR V v.Åsajerven K. Johansen Leangen Travbane 5 24/6 - 05 / 6 2140 31,4a 332
e. Ulltrolla v. Perle Troll K. Johansen Biri Travbane 4 27/5 - 01 / 4 2100 33,5 255
Rolf Settem /Bolsøya K. Johansen Leangen Travbane 3 23/5 - 01 / 2 2140 35,9 g 74
Kai Johansen (T) Rolf Settem A. Stensen Leangen Travbane 5 30/4 - 09 / 1 2140 36,7 g 65
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Biri Travbane - 22/4 - 01 / 5 2100 dg 62
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -1 -4 -3 -4 -88 500
Hommes Ferrari 3 Plass 186 500
6 år MØRKBR H v.Tekno Odin O. Østre Sørlandets Travpark 7 26/6 - 02 / 8 2160 32,9 g 200
e. Kremtrolla v. Krembest G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 15/6 - 01 / 9 2140 33,2 94
Stall Hommes Ferrari G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 02/6 - 02 / 8 2100 32,5ag 520
Ole Johan Østre (T) Lars O. Romtveit (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 5 27/4 - 01 / 2 2140 34,8 g 119
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame G. Austevoll Jarlsberg Travbane 8 15/4 - 01 / 6 2100 35,1 g 200
4 2019: -7 -2 -2 -1 -0 -71 000 2018: -9 -0 -1 -0 -2 -18 473
Moe Tjalve 4 Plass 729 973
6 år BRUN H v.Voje Faks T. Solberg Sørlandets Travpark 1 19/6 - 08 / 1 2140 30,9 54
e. Moe Menja v. Mørtvedt Jerkeld M. Høitomt Jarlsberg Travbane P 20/3 - 20 / 5 2120 37,0 P
Morten Langli /Oslo E. Høitomt Sørlandets Travpark 17/7 - 22 / 3 1640 47,9 B
Tom Erik Solberg (T) Tor-Martin Moe E. Høitomt Jarlsberg Travbane 22/6 - 20 / 12 2120 48,2 B
Blå m/gull seler&stjerner, reklame
5 2016: -7 -0 -1 -1 -4 -50 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Berglund Svarta 5 Plass 50 000
3 år KOBBERRØD HP v.Bork Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 26/6 - 02 / 2 2140 31,6 36
e. Alva Bausa v. Spikeld Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 05/6 - 07 / 2 2140 32,4 g 20
Lars Linderberg Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 15/5 - 20 / 7 2160 31,9 P
Øystein Tjomsland (T) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 21/6 - 21 / 5 2120 55,0 g B
mørkblå m/sølv reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane 05/6 - 22 / 7 2120 56,0 g B
6 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -14 -0 -0 -2 -6 -40 000
Rimtusse 6 Plass 40 000
4 år MØRKBR H v.Bravo Turbo T. Lindbak Momarken Travbane 6 28/6 - 08 / 13 2180 34,4 g 414
e. Min Alfa v. Eng Svarten T. Lindbak Biri Travbane 0 16/6 - 07 / 5 2100 35,6 g 581
Trond Lindbak /Raufoss T. Lindbak Biri Travbane 7 27/5 - 01 / 7 2120 37,4 g 281
Trond Lindbak (T) T. Lindbak Leangen Travbane 3 09/5 - 01 / 3 2140 35,0 129
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl T. Lindbak Bjerke Travbane 6 27/4 - 01 / 4 2140 35,9 g 643
7 2019: -3 -1 -2 -0 -0 -35 000 2018: -3 -0 -0 -2 -0 -10 000
Alm Elden 1 Plass 195 000
6 år SVART V v.Lome Elden T. Solberg Sørlandets Travpark 4 26/6 - 02 / 6 2160 31,0 116
e. Alm Nora v. Nordli Svarten T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 15/6 - 01 / 11 2140 33,4 g 33
Helge Olav Asphaug /Bø I Telemark T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 02/6 - 02 / 3 2100 31,3a 186
Adrian Solberg Akselsen (S) Lars O. Romtveit (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 15/4 - 01 / 5 2100 33,0 86
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv T. Solberg Klosterskogen Travbane P 07/4 - 21 / 5 2120 36,8 P
8 2019: -8 -0 -2 -2 -0 -60 000 2018: -22 -4 -5 -3 -6 -496 000
Troll Solen 2 Plass 1 144 200
6 år MØRKBR H v.Voje Faks J. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 11/6 - 02 / 3 2140 28,9 108
e. Troll Spika v. Spikeld J. Mjølnerød Biri Travbane 2 27/5 - 01 / 6 2100 30,3 16
Eirik Djuve /Sola J. Mjølnerød Årjäng 3 24/4 - 08 / 1 2140 34,0 g 13
Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 2 15/4 - 01 / 3 2100 31,9 36
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane P 28/3 - 20 / 4 2160 37,2 P
9 2019: -5 -0 -1 -1 -2 -23 000 2018: -16 -2 -3 -2 -5 -147 000
Mailund Jerva 3 Plass 280 778
6 år SVART HP v.Åsajerven E. Holm Momarken Travbane 1 21/6 - 07 / 8 2140 34,4 542
e. Vilo v. Mentor Mollyn J. Kontio Bollnäs - 27/5 - 02 / 9 2160 dg 378
Terje Limoseth /Bybrua P. Linderoth Östersund 4 19/4 - 01 / 2 1640 36,7 g 116
Erland Holm (T) E. Holm Klosterskogen Travbane 8 07/4 - 01 / 9 2120 36,7 g 432
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame E. Holm Biri Travbane 2 11/3 - 07 / 3 2100 38,2 57
10 2016: -12 -0 -2 -3 -6 -166 776 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Cuba Stripa 4 Plass 166 776
3 år RØD HP v.Briskeby Philip G. Austevoll Momarken Travbane 3 28/6 - 08 / 12 2180 32,8 86
e. Cuba Torita v. Nøstetor G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 21/5 - 01 / 2 2100 36,6 568
Annette Stordal /Lierskogen G. Austevoll Bjerke Travbane 4 11/5 - 01 / 5 2160 35,1 g 341
Gunnar Austevoll (T) Annette Stordal (A) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 07/4 - 01 / 3 2100 35,3 97
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Biri Travbane 3 11/3 - 07 / 2 2100 38,4 90
11 2019: -7 -3 -0 -2 -1 -86 000 2018: -23 -6 -3 -3 -6 -190 000
Tyri Loke 5 Plass 553 487
6 år RØD H v.Odins Kjempe G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 01/7 - 03 / 8 2120 32,3 37
e. Tyri Fera v. Tyri Knekten G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 15/6 - 01 / 8 2140 32,7 180
Torkild Øveren-Sonja Søderholm L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 07/4 - 01 / 1 2100 35,4 276
Geir Flåten (T) G. Flåten Klosterskogen Travbane 2 03/3 - 08 / 4 2100 40,0 47
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane P 20/12 - 20 / 4 2120 39,1 P
12 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -8 054 2018: -15 -1 -1 -3 -5 -74 354
Faste Vilje 6 Plass 186 328
6 år MØRKBR V v.Moe Odin J. Blekkan Leangen Travbane 3 24/6 - 05 / 5 2140 29,3a 222
e. Faste Lundi v. Lome Elden J. Blekkan Bollnäs 5 27/5 - 02 / 4 2140 32,7 g 83
Ole M. Woldseth /Trondheim J. Blekkan Leangen Travbane 2 23/5 - 01 / 1 2140 34,3 g 45
Jomar Blekkan (T) J. Blekkan Leangen Travbane P 18/1 - 20 / 8 2160 39,3 P
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Leangen Travbane 11/5 - 21 / 2 1640 50,2 B
13 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -1 -0 -2 -2 -38 491
Frivoll Borken 7 Plass 174 491
6 år BORKET V v.Bork Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 0 11/6 - 02 / 4 2140 29,4 91
e. Kleppe Bausa v. Alm Viktor E. Høitomt Biri Travbane 1 27/5 - 01 / 5 2100 30,3 53
Margrethe Nilsen-Tor Eng E. Høitomt Bjerke Travbane 2 27/4 - 01 / 3 2140 33,7 24
Eirik Høitomt (T) Margrethe Nilsen (P) E. Høitomt Sørlandets Travpark P 03/4 - 22 / 3 2140 34,3 P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Haugen Sørlandets Travpark 27/9 - 24 / 4 1660 45,2 B
14 2019: -5 -3 -0 -0 -0 -56 000 2018: -23 -3 -3 -2 -1 -94 192
Neslands Faksen 8 Plass 298 692
6 år MØRKBR H v.Norheim Faksen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 26/6 - 02 / 1 2140 31,4 144
e. Neslands Tyra v. Spikeld D. Dalen Biri Travbane 1 10/6 - 08 / 1 2100 35,5 39
Kåre Refsland /Varhaug D. Dalen Biri Travbane P 18/3 - 21 / 2 2100 43,2 g P
Åsbjørn Tengsareid (T) E. Schie Biri Travbane 15/5 - 22 / 4 2100 47,7 B
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Schie Bjerke Travbane 06/5 - 21 / 4 1660 52,0 B
15 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -13 -2 -0 -0 -7 -59 322
Stjerne Linn 9 Plass 61 322
4 år SVART HP v.Wik Stjernen K. Malmin Bjerke Travbane 0 11/6 - 02 / 8 2140 32,1 g 551
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin M. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 02/6 - 02 / 2 2100 31,6ag 46
Ernst Karlsen /Birkeland M. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 26/5 - 04 / 11 2120 30,8 116
Marius Høitomt (S) Ernst Karlsen M. Høitomt Drammen Travbane 1 04/4 - 01 / 5 2100 34,5 50
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek M. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 10/3 - 03 / 4 2100 37,2 16