<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:20 V5-4
DD-1
DATOLØP - MAX 500 POENG
DATOLØP - MAX 500 POENG
Varmblods 2140 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 50.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2016: -12 -0 -1 -1 -5 -24 500 2015: -8 -0 -1 -0 -3 -14 500
Odd Surprise 1 Plass 43 000
5 år BRUN HP v.Norvelous Hanover (US) A. Frønes Drammen Travbane 7 21/6 - 01 / 5 2100 19,7a 417
e. Writing Girl v. Capital Idea* (US) J. Undem Momarken Travbane 0 31/5 - 01 / 10 2140 18,0a 268
Odd Team AS /Stathelle A. Frønes Klosterskogen Travbane 0 05/5 - 06 / 6 1700 br ag 427
Anette Frønes (A) Odd Paulsen K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 28/4 - 03 / 4 2100 20,3ag 91
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Drammen Travbane 4 04/4 - 04 / 4 2100 18,7a 264
2 2018: -10 -5 -1 -1 -3 -160 000 2017: -9 -0 -0 -1 -0 -8 000
Nora Noark 2 Plass 216 000
7 år BRUN HP v.Jetstile M. Høitomt Bjerke Travbane 0 01/6 - 04 / 5 2600 17,9a 981
e. Bonnie Sign (S) v. Smok'n Lantern* (US) M. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 13/5 - 08 / 5 2100 18,2 590
Thure Bottolfs /Sandefjord M. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 05/5 - 02 / 3 2100 18,6a 218
Lars Anvar Kolle (T) Thure Bottolfs A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 08/10 - 02 / 10 2100 19,3a 1371
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl V. Hop Bjerke Travbane 0 17/9 - 02 / 7 2100 18,3a 800
3 2016: -7 -0 -0 -0 -1 -2 000 2015: -9 -0 -2 -0 -3 -26 500
Dee Dee B.R. 3 Plass 38 500
5 år BRUN HP v.Pine Chip* (US) H. Holm Bjerke Travbane 0 09/6 - 04 / 9 2100 br a 322
e. Delightful Volo (US) v. Yankee Glide* (US) H. Holm Bjerke Travbane 0 07/4 - 04 / 2 2100 19,2a 207
Eivind Helgerud /Tranby H. Holm Bjerke Travbane 6 31/3 - 01 / 5 1609 15,8a 273
Dag-Sveinung Dalen (S) Eivind Helgerud H. Holm Biri Travbane 0 11/3 - 05 / 8 2100 19,8a 618
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek A. Solhus Leangen Travbane 0 05/12 - 03 / 3 1640 19,6a 82
4 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -14 -0 -0 -0 -11 -35 000
Leila Augustinu 4 Plass 130 700
7 år RØD HP v.Kings Sugarboy (S) T. Horpestad Årjäng P 24/6 - 91 / 1 2140 19,5 P
e. Madame Rochas (S) v. Spotlite Lobell* (US) T. Solberg Bjerke Travbane 0 15/4 - 03 / 5 2100 19,9a 392
Torunn Skau-Fredrik Vaaler T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 05 / 7 1609 19,9a 175
Tom Horpestad (T) T. Solberg Drammen Travbane 7 26/1 - 02 / 9 2100 18,4a 377
mørkblå m/lyseblått sk.stk.hvitt bryst L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 17/1 - 03 / 3 2100 19,4a 80
5 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Pinocchio C. 5 Plass 99 500
8 år MELL.BR. H v.Herr Jægermeister* (S) B. Steinseth Bjerke Travbane - 30/6 - 04 / 6 1609 dg a 146
e. Miss Fussy A.B. v. Astro Hill (US) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 12/2 - 03 / 5 2120 20,4 182
Liv Marie Hansen /Hernes Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 29/1 - 06 / 6 2100 20,5a 419
Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Bjerke Travbane - 21/1 - 01 / 10 2100 dg a 193
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 2 07/1 - 05 / 12 2100 18,0a 272
6 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Sheistheonly One 6 Plass 45 000
10 år BRUN HP v.Donerail* (US) R. Kruse Momarken Travbane 0 07/6 - 04 / 2 2140 18,4 526
e. Hey U. Guys (CA) v. Royal Troubador* (US) K. Kvasnes Momarken Travbane P 10/5 - 20 / 1 2140 19,5 P
Tove Berger /Mysen R. Kruse Momarken Travbane 0 25/2 - 03 / 6 2160 19,8 958
Kristine Kvasnes (S) Tove Berger M. Tovengen Momarken Travbane 0 16/2 - 03 / 8 2140 20,4 732
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek R. Kruse Momarken Travbane 6 28/1 - 01 / 8 1640 19,3 507
7 2016: -10 -0 -0 -3 -4 -18 500 2015: -11 -1 -2 -1 -2 -35 500
Valo Bonanza 7 Plass 56 000
5 år MØRKBR V v.Chipmate* (US) K. Johansen Bjerke Travbane 3 23/6 - 01 / 8 2100 17,0a 319
e. Olala S. (S) v. Gobernador* (FR) G. Austevoll Momarken Travbane 6 07/6 - 04 / 11 2140 18,1 111
Torgeir Gjølberg /Rygge G. Austevoll Bjerke Travbane 5 19/5 - 03 / 6 2600 18,6a 139
Cato Antonsen (T) Torgeir Gjølberg C. Antonsen Bjerke Travbane 0 27/4 - 09 / 7 1609 16,1a 448
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Bjerke Travbane - 13/4 - 09 / 2 2100 dp a 789
8 2018: -7 -0 -0 -1 -2 -12 991 2017: -10 -0 -1 -1 -1 -19 000
Valnes Gwyneth (S) 8 Plass 106 197
6 år MØRKBR HP v.Infinitif* (IT) K. Kvasnes Drammen Travbane P 28/6 - 22 / 1 2100 23,0 g P
e. Lavendel Brick (S) v. Super Arnie* (US) C. Jepson Färjestad - 20/6 - 04 / 3 2140 dg a 237
Tore Andresen /Yven K. Johansen Bjerke Travbane 0 07/4 - 03 / 1 2100 19,3a 184
Kai Johansen (T) Malin Fagerli T. Horpestad Färjestad 0 29/12 - 07 / 6 2140 17,8a 391
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 11/12 - 07 / 3 2100 18,1a 301
9 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -1 -1 -4 -23 000
Nikita Bulwark 9 Plass 40 000
6 år MØRKBR HP v.Thai Tanic Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 7 28/4 - 03 / 11 2100 19,0a 448
e. Insanity Bulwark v. Embassy Lobell* (US) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 07/4 - 02 / 5 2100 19,0 240
Egle Morstad-Thor Morten Morstad Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 29/3 - 04 / 9 2100 20,1a 93
Per Oleg Midtfjeld (T) Hans Even Andersen (A) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 10/3 - 05 / 3 2100 19,4a 460
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 03/3 - 03 / 2 2100 23,1 114
10 2017: -15 -0 -1 -0 -6 -25 000 2016: -13 -0 -1 -3 -2 -26 500
Quite Oliver 10 Plass 79 500
5 år BRUN V v.Quite Easy (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 23/6 - 01 / 9 2100 18,4ag 24
e. Ousse (S) v. Gobernador* (FR) G. Austevoll Bjerke Travbane 3 08/6 - 04 / 4 2100 16,1a 215
Steinar Grøstad /Lierskogen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 13/5 - 08 / 2 2100 23,8 g 92
Gunnar Austevoll (T) Vidar Engebretsen (T) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 10/3 - 05 / 9 2100 19,9a 28
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 0 10/2 - 04 / 9 2100 17,9a 42
11 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -1 -0 -0 -6 -21 773
Donellie V.M.* (S) 11 Plass 42 401
9 år LYSBRUN HP v.Mr. Drew (US) M. Gundersen Momarken Travbane 0 28/6 - 02 / 1 2140 18,0a 115
e. Kleopatra Bisa (S) v. Messerschmitt (US) M. Gundersen Momarken Travbane 0 31/5 - 05 / 12 2140 18,5ag 452
Sverige M. Gundersen Årjäng 4 15/5 - 01 / 2 2140 17,9 45
Ulrika Axelson (A) Sune Johannesson N. Benzon Färjestad 0 05/5 - 06 / 15 2140 15,6a 347
grønn med hvitt sk.stk og seler,ermbin N. Benzon Årjäng 8 24/4 - 07 / 8 2140 18,1ag 55
12 2018: -7 -0 -0 -2 -1 -13 000 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000
Victor Ideal (EE) 12 Plass 82 899
8 år BRUN V v.Prince Ideal O. Østre Bjerke Travbane 0 23/6 - 01 / 3 2100 18,0a 240
e. My Lady Grace (S) v. Sugarcane Hanover* (US) O. Østre Momarken Travbane 5 07/6 - 01 / 9 2140 18,2a 151
Valborg Frøysnes-Ingeborg Frøysnes O. Østre Bjerke Travbane 0 21/1 - 01 / 3 2100 19,7a 367
Ole Johan Østre (T) O. Østre Bjerke Travbane 0 07/1 - 05 / 9 2100 19,4ag 55
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane 4 22/12 - 02 / 12 2140 18,2a 457