<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:27 V5-5


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for tid 1.34,5 og bedre. 20 m. for hvert vunnet 7.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -6 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -10 -0 -1 -0 -5 -27 000
Bjønnum Jerka 1 Plass 93 000
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld J. Undem Sørlandets Travpark 3 31/1 - 07 / 1 2140 35,7 107
e. Brødsjø Terna v. Elding M. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 29/10 - 03 / 7 2100 br g 48
Janne Aadna /Skien J. Undem Jarlsberg Travbane 3 03/9 - 01 / 1 2100 35,3 85
Eirik Høitomt (T) J. Undem Sørlandets Travpark P 16/8 - 20 / 3 2160 38,5 P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
2 2018: -13 -4 -2 -2 -4 -166 000 2017: -19 -7 -2 -1 -2 -120 000
Kringeland Enok 2 Plass 316 000
5 år BORKET H v.Bork Odin J. Eriksen Sørlandets Travpark P 15/5 - 20 / 5 2160 40,0 g P
e. Lyn Kari v. Frigg Mollyn J. Eriksen Biri Travbane 15/5 - 22 / 3 2100 53,0 g B
Geir Arne Eriksen /Aksdal J. Eriksen Bjerke Travbane 06/5 - 21 / 3 1660 52,4 B
Johan Kringeland Eriksen (S)
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek
3 2016: -10 -0 -4 -0 -2 -29 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Værdalsjokern 3 Plass 29 000
6 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld V. Hop Klosterskogen Travbane - 05/5 - 07 / 8 2100 dg 173
e. Steinskosa v. Kos Knekten L. Kolle Klosterskogen Travbane 7 17/4 - 09 / 10 2100 36,0 g 240
Morten Knutsen-Ine Elisabeth Dahl J. Undem Klosterskogen Travbane P 07/4 - 21 / 9 2120 40,3 g P
Johan Herbjørn Undem (T) Ine Elisabeth Dahl (P)
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek
4 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -10 -0 -0 -0 -6 -12 000
Poker Faksa 4 Plass 19 000
7 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 8 27/6 - 07 / 5 2100 39,5 g 120
e. Haugestad Eli v. Eng Svarten Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 7 20/6 - 07 / 2 2100 39,0 g 474
Morten Einang /Våle V. Hop Drammen Travbane 6 29/5 - 08 / 4 2100 40,2 g 49
Åsbjørn Tengsareid (T) Morten Einang (B) T. Borg Jarlsberg Travbane 0 29/4 - 07 / 7 2100 40,0 g 83
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam G. Flåten Jarlsberg Travbane P 24/4 - 20 / 10 2120 34,9 P
5 2017: -15 -3 -4 -1 -4 -126 624 2016: -6 -3 -0 -1 -2 -71 999
Grude Svarten 5 Plass 198 623
5 år SVART V v.Lome Elden J. Eriksen Sørlandets Travpark P 05/6 - 20 / 6 2160 34,3 P
e. Toronita v. Dublan E. Høitomt Sørlandets Travpark 19/10 - 22 / 5 1640 54,0 B
Rosmotrav KB Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 14/9 - 25 / 9 1660 47,0 g B
Trond-Egil Kristensen (A) Øystein Tjomsland (T)
Grå m/rød krage/mansj/reklame
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -0 -0 -4 -9 000
Fakse Stjerna 6 Plass 9 000
8 år MØRKBR HP v.Stjerne Faks Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 7 19/6 - 08 / 6 2160 38,1 g 135
e. Helene v. Lauvås Pipo A. Berås Sørlandets Travpark 8 22/5 - 07 / 3 2140 36,7 r 777
Anne-Marte Ø. Olsen /Tistedal E. Høitomt Sørlandets Travpark 8 28/2 - 07 / 3 2140 40,9 g 140
Madelen Berås (A) Arild Berås (T) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 14/2 - 07 / 1 2140 dg 287
Hvit m/røde ermer&sidefelt v.side,rekl Å. Tengsareid Sørlandets Travpark P 31/1 - 20 / 2 2140 39,8 g P
7 2017: -13 -0 -2 -1 -2 -29 000 2016: -13 -0 -0 -4 -3 -32 500
H.G. Mode 1 Plass 61 500
6 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) K. Hauge Sørlandets Travpark 4 19/6 - 08 / 7 2180 32,1 193
e. H.G. Celin v. Elding J. Eriksen Forus Travbane 0 24/5 - 08 / 6 2060 36,2 g 268
Ronny Mørland /Oslo K. Hauge Sørlandets Travpark P 06/12 - 20 / 2 2160 40,2 g P
Karin Hauge (A) Kim-Reidar Blankenberg V. Hop Jarlsberg Travbane 12/8 - 20 / 5 2120 54,2 g B
Beige m/rødt sk.stk.& erm, rekl E. Høitomt Drammen Travbane 01/7 - 21 / 1 1700 54,6 g B