<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:28 V75-5
V4-2
Radio Metros løp - hoppecupen-sportrapp
HOPPECUPEN
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-8-årige hopper 75.000 - 225.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-6.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-9-5 Plass : 6-9-5

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Stjernetira 2100 1 Plass 306 249
8 år SVART HP v.H.G. Balder E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 21/5 - 08 / 2 2100 29,1 182
e. Stjerne Molly v. Spang Best M. Sørvik Klosterskogen Travbane 0 05/5 - 03 / 2 2100 30,1ag 59
Camilla Aakhus /Bygland M. Sørvik Jarlsberg Travbane 6 24/4 - 04 / 7 2100 31,3 g 25
T. Solberg Martine O. Sørvik (T) M. Sørvik Klosterskogen Travbane 1 17/4 - 06 / 6 1700 27,5a 119
Blå m/gull seler&stjerner, reklame M. Sørvik Drammen Travbane 7 04/4 - 05 / 8 2100 32,1a 50
2 2016: -3 -0 -0 -0 -3 -21 000 2015: -12 -0 -3 -2 -3 -41 000
Stina 2 Plass 101 000
5 år BRUN HP v.Spikeld V. Hop Leangen Travbane 4 25/6 - 08 / 4 2140 28,6ag 286
e. Tina Mi v. Järvsöfaks (S) R. Bjørnbeth Leangen Travbane 5 06/6 - 03 / 9 2140 29,7a 137
Bjørn Schei /Opphaug K. Johansen Leangen Travbane 5 26/10 - 04 / 1 2140 32,5a 101
K. Johansen Anne Dahlshaug (T) K. Johansen Leangen Travbane 3 17/10 - 04 / 5 2140 29,9 125
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Bjerke Travbane 3 07/10 - 03 / 6 2140 29,8 120
3 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -2 -3 -1 -1 -88 000
Smedsrud Annica 3 Plass 129 200
10 år BRUN HP v.Steinsvad Eld G. Gundersen Biri Travbane 0 16/6 - 06 / 7 2600 31,9a 96
e. Røde Pippi v. Alm Svarten G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 21/5 - 08 / 11 2120 28,5 250
Hans-Martin Smedsrud-Marianne Sevaldrud G. Gundersen Bjerke Travbane 2 11/5 - 03 / 7 2660 28,3 133
K. Kvasnes Hans-Martin Smedsrud G. Gundersen Bjerke Travbane 2 04/5 - 08 / 6 2140 29,6 90
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek G. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 24/4 - 04 / 3 2100 29,5 34
4 2019: -6 -0 -0 -2 -2 -17 000 2018: -9 -0 -2 -3 -3 -51 000
Ånei 4 Plass 299 858
9 år BRUN HP v.Moe Odin M. Gundersen Bjerke Travbane 5 22/6 - 06 / 3 1609 28,2a 96
e. Polar Fortuna v. Braute C. Antonsen Åmål 6 27/5 - 06 / 8 2100 29,6 126
Sonja Hansen /Hokksund G. Antonsen Bjerke Travbane 0 18/5 - 08 / 7 2160 28,0 208
C. Antonsen Gøran Antonsen (T) C. Antonsen Bjerke Travbane 7 04/5 - 08 / 15 2160 29,1 166
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 1 24/4 - 04 / 12 2120 28,5 598
5 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -22 -2 -2 -3 -5 -86 000
Petrine 5 Plass 271 500
8 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) M. Gundersen Biri Travbane 5 10/6 - 04 / 9 2100 28,8ag 60
e. Super Lotta v. Lome Elden H. Holm Biri Travbane 2 03/6 - 05 / 4 1609 27,3ag 43
Ida Rødsten Klemetrud-Marianne H. Rødsten M. Gundersen Bjerke Travbane 5 26/5 - 03 / 1 2100 29,1ag 22
M. Gundersen Martine O. Sørvik (T) M. Gundersen Momarken Travbane 2 10/5 - 07 / 2 1640 25,7a 92
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Magnor Travbane 4 01/5 - 05 / 4 1600 30,5 g 184
6 2018: -17 -6 -4 -1 -2 -462 045 2017: -19 -7 -4 -1 -1 -461 000
Lykkje Borka 6 Plass 1 220 156
7 år BRUN HP v.Bork Odin B. Steinseth Biri Travbane 0 10/6 - 04 / 10 2100 29,0ag 14
e. Ylblesa v. Pajaprins B. Steinseth Biri Travbane 1 27/5 - 05 / 11 2120 27,7 45
Ole Jakob Akre /Rendalen B. Steinseth Jarlsberg Travbane 1 21/5 - 08 / 1 2100 27,1 349
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane - 04/5 - 08 / 1 2140 dg 20
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Leangen Travbane 1 25/4 - 01 / 4 2140 29,9 72
7 2019: -7 -0 -1 -0 -3 -20 000 2018: -14 -0 -4 -2 -5 -63 500
Will Lita 7 Plass 422 250
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 19/6 - 04 / 11 2180 28,0 52
e. Willtilla v. Braute C. Roland Sørlandets Travpark 1 05/6 - 03 / 7 2160 28,9 62
Rudolf Roland-Caroline Roland E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 26/5 - 05 / 9 2120 28,7 g 51
Ø. Tjomsland Caroline Roland (A) Ø. Tjomsland Forus Travbane 6 07/5 - 05 / 2 2040 28,1 413
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 0 16/4 - 07 / 1 2120 28,6 494
8 2016: -9 -2 -0 -0 -1 -53 000 2015: -16 -3 -1 -0 -0 -61 578
Norheim Faksine 8 Plass 195 078
5 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) V. Hop Forus Travbane - 18/6 - 08 / 11 2060 dg 42
e. Norheim Elle v. Elding V. Hop Bjerke Travbane 0 08/6 - 05 / 1 2140 28,0 28
Stall Faksine V. Hop Bjerke Travbane 1 18/5 - 08 / 9 2160 27,5 66
V. Hop Erik Killingmo (T) T. Solberg Drammen Travbane - 12/4 - 01 / 1 1700 dg a 16
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Solberg Leangen Travbane 0 02/4 - 08 / 8 2160 br g 19
9 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -9 000 2017: -16 -0 -1 -1 -5 -40 000
Stensvik Maja 9 Plass 334 889
10 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Momarken Travbane 0 21/6 - 04 / 2 2140 28,7ag 86
e. Kos Marie v. Kos Knekten B. Steinseth Bjerke Travbane 2 08/6 - 05 / 5 2140 27,5 255
Stall Helt Krise B. Steinseth Drammen Travbane 1 29/5 - 04 / 9 2520 30,6 366
A. Langerud B. Steinseth Bjerke Travbane 0 18/5 - 08 / 6 2160 29,9 g 177
Grå m/reklame A. Langerud Bjerke Travbane 0 04/5 - 08 / 12 2160 29,4 g 659
10 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -1 -2 -0 -7 -70 699
Spikjuni 10 Plass 323 332
8 år BRUN HP v.H.G. Balder B. Steinseth Årjäng - 24/6 - 02 / 7 2140 dg a 29
e. Spikeldi v. Elding B. Steinseth Rättvik 1 07/6 - 01 / 7 2160 27,3 25
Tora G. Rolstad Sandbæk /Elverum B. Steinseth Leangen Travbane 1 23/5 - 04 / 11 2160 30,0 53
G. Gundersen Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Rättvik 1 29/4 - 02 / 2 2140 29,9 29
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer B. Steinseth Färjestad 1 03/4 - 03 / 7 2160 31,0 g 54
11 2019: -8 -2 -0 -0 -2 -39 100 2018: -17 -2 -3 -3 -4 -81 250
Silke Chasmina 11 Plass 751 850
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) T. Lagesen Harstad Travpark 4 12/6 - 02 / 11 2080 28,8 g 24
e. Rapptora v. Åsrapp T. Lagesen Harstad Travpark 1 14/5 - 04 / 5 2060 27,5 g 63
Asle T. Pettersen /Hamnvik H. Holm Harstad Travpark 2 08/5 - 05 / 6 2060 28,1 14
J. Bjerring H. Holm Harstad Travpark 4 23/4 - 05 / 4 1600 25,6ag 19
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl H. Holm Harstad Travpark 2 16/4 - 03 / 7 2590 29,6 g 14
12 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Skar Lotta 12 Plass 260 500
10 år BRUN HP v.Lome Elden D. Dalen Bjerke Travbane 1 24/2 - 06 / 7 1609 27,9a 47
e. Hofton Pila v. Kos Knekten D. Dalen Bjerke Travbane 2 27/1 - 05 / 11 1609 28,3a 42
Aina Skar-Geir Aga V. Hop Bjerke Travbane 2 30/12 - 09 / 8 2100 30,8a 20
D. Dalen Aina Skar V. Hop Bjerke Travbane 2 09/12 - 05 / 14 2160 29,4 79
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Jarlsberg Travbane 2 23/10 - 05 / 6 2100 28,5a 43