<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:00 V75-1
V5-3
VEIKLE BALDER CUP - FINALE
VEIKLE BALDER CUP - FINALE
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 75.001 kr., 40 m. ved 150.001 kr., 60 m. ved 350.001 kr.
For alle 4-årige.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-11-13 Plass : 12-11-13

1 2018: -9 -1 -0 -3 -4 -46 000 2017: -7 -1 -1 -0 -2 -29 000
Haugestad Losen 2100 1 Plass 138 000
6 år BRUN H v.Lome Elden K. Myhren Jarlsberg Travbane 0 20/6 - 04 / 13 2120 34,6 464
e. Haugestad Gulla v. Finstad Lars Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 01/6 - 02 / 7 2640 30,9 32
Runar Myhren-Kim-Andre Myhren G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 22/5 - 05 / 7 2160 29,9 g 109
Å. Tengsareid Kim-Andre Myhren (A) G. Mikkelsen Forus Travbane 1 26/4 - 05 / 2 2040 28,7 38
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 10/4 - 07 / 8 2160 31,6 55
2 2018: -12 -0 -0 -2 -5 -40 368 2017: -19 -7 -3 -0 -5 -369 399
Villas Cato 2 Plass 649 967
6 år SVART H v.Moe Odin A. Solhus Leangen Travbane 3 13/6 - 04 / 3 2140 29,9 107
e. Vintervilla v. Prins Vinter A. Solhus Leangen Travbane 2 14/12 - 08 / 1 2140 33,9 57
Jon B. Gjønnes /Fannrem A. Solhus Leangen Travbane 2 29/11 - 08 / 9 2180 32,4 41
A. Solhus A. Solhus Leangen Travbane 8 16/11 - 04 / 4 2140 37,1 g 24
grønn m/lilla kvadrater A. Solhus Leangen Travbane 3 17/10 - 09 / 6 2160 31,9 g 164
3 2018: -11 -0 -2 -1 -5 -38 000 2017: -19 -3 -3 -4 -7 -159 000
Will Teddy 3 Plass 292 000
6 år BRUN V v.Dotterud Teddy E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 05/6 - 02 / 8 2180 29,3 19
e. Willtilla v. Braute R. Roland Sørlandets Travpark 6 22/5 - 05 / 8 2160 29,0 g 602
Rudolf Roland-Andrea Roland R. Roland Forus Travbane 4 26/4 - 05 / 6 2060 28,3 395
E. Høitomt Rudolf Roland (A) A. Roland Sørlandets Travpark 5 03/4 - 04 / 1 2140 31,4a 149
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Roland Sørlandets Travpark 3 27/3 - 04 / 1 2140 33,0 68
4 2018: -12 -3 -2 -1 -1 -86 207 2017: -4 -0 -0 -0 -3 -10 000
Krovar 4 Plass 154 207
6 år BRUN V v.Sterk Odd M. Gundersen Bjerke Travbane 0 22/6 - 05 / 9 2160 30,6 g 66
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon M. Gundersen Bjerke Travbane 1 08/6 - 02 / 2 2100 29,1a 73
Leif Gunnar Opheim-Stine V. Opheim Skranefjell M. Gundersen Bjerke Travbane 0 01/6 - 09 / 12 2160 31,7 g 115
M. Gundersen Andreas Opheim (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 25/5 - 09 / 11 2160 32,6 g 278
marineblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Momarken Travbane 4 10/5 - 05 / 5 2640 32,6 g 102
5 2016: -7 -1 -2 -1 -2 -63 000 2015: -4 -0 -0 -0 -2 -4 200
Smedsrud Birk 5 Plass 67 200
4 år MØRKBR H v.Krageboen D. Dalen Bjerke Travbane 1 25/5 - 09 / 6 2160 30,0 252
e. Røde Pippi v. Alm Svarten D. Dalen Bjerke Travbane 5 04/5 - 02 / 7 2100 31,0a 253
Hans-Martin Smedsrud-Tron Klæstad V. Hop Drammen Travbane 3 12/4 - 03 / 2 2100 31,4 rg 53
D. Dalen Hans-Martin Smedsrud G. Gundersen Biri Travbane 5 18/3 - 03 / 13 2120 34,8 128
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Gundersen Biri Travbane 2 26/2 - 01 / 12 2120 33,7 106
6 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -13 -1 -4 -2 -3 -105 500
Vikson 2120 1 Plass 268 000
6 år SVART H v.Alm Viktor L. Kolle Sørlandets Travpark 2 19/6 - 01 / 5 2140 27,6 72
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin L. Kolle Bjerke Travbane 5 01/6 - 02 / 12 2660 28,4 51
Tor Einar Kornbrekke /Birkeland L. Kolle Forus Travbane 1 07/5 - 02 / 10 2060 27,5 54
L. Kolle Tor Einar Kornbrekke L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 28/4 - 05 / 9 2120 29,6 25
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 17/4 - 06 / 10 1700 28,7a 24
7 2018: -22 -10 -1 -3 -3 -225 000 2017: -14 -6 -1 -1 -2 -165 000
Troll Svenn 2 Plass 614 500
6 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 09/6 - 04 / 7 2520 29,4 21
e. Bottem Trolla v. Troll Kos G. Austevoll Sørlandets Travpark 4 22/5 - 05 / 9 2160 27,9 g 147
Svenn Songe /Oslo G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 29/4 - 01 / 2 2600 29,5 28
G. Austevoll Kjell Løvdal (T) G. Austevoll Biri Travbane 5 08/4 - 06 / 4 2100 30,2ag 23
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 2 09/3 - 03 / 3 2140 32,5 g 20
8 2018: -7 -4 -0 -2 -0 -228 915 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Finseth Yr 3 Plass 391 891
6 år SVART H v.Norheim Faksen O. Østre Leangen Travbane 1 13/6 - 04 / 7 2160 27,6 31
e. Finseth Frost v. Alm Svarten O. Østre Romme 4 03/6 - 08 / 6 2140 28,6 g 58
Morten Aamodt /Drøbak O. Østre Färjestad 1 16/5 - 05 / 4 2160 28,7 31
O. Østre Stian Eilefsen (T) O. Østre Romme 2 10/4 - 02 / 8 2160 31,9 g 19
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane 1 24/3 - 08 / 14 2160 35,0 20
9 2018: -14 -0 -1 -1 -8 -45 500 2017: -17 -0 -1 -4 -7 -62 000
Modin 4 Plass 270 077
6 år SVART V v.Moe Odin B. Garberg Leangen Travbane 0 13/6 - 04 / 5 2160 30,2 g 260
e. Glimra v. Nordli Svarten B. Garberg Leangen Travbane 0 23/5 - 05 / 2 2140 33,9 g 45
Thor Arne Garberg /Kvål B. Garberg Leangen Travbane 0 25/4 - 01 / 6 2160 30,8 g 98
B. Garberg B. Garberg Leangen Travbane 5 02/4 - 06 / 11 2160 31,9 g 116
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek B. Garberg Romme 1 18/3 - 10 / 5 2180 30,1 24
10 2016: -10 -3 -1 -1 -4 -124 000 2015: -7 -0 -1 -2 -1 -19 559
Gompen Elden 5 Plass 143 559
4 år MØRKBR H v.Lome Elden Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 19/6 - 01 / 3 2140 28,0 12
e. Rise Bruna v. Troll Kos Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 22/5 - 05 / 6 2160 27,4 13
Lars Linderberg Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 15/5 - 05 / 4 2160 26,1 15
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Forus Travbane 2 26/4 - 05 / 4 2060 27,9 28
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 27/3 - 04 / 3 2140 30,7 50
11 2018: -20 -3 -2 -2 -7 -270 500 2017: -16 -4 -2 -0 -4 -463 736
Galileo 2160 1 Plass 2 459 408
6 år SVART H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Bergen Travpark 1 04/6 - 06 / 6 2140 24,8 17
e. Tangen Pia v. Lome Elden G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 08/5 - 04 / 7 2140 24,8 11
Stall Galileo G. Flåten Bjerke Travbane 1 20/4 - 04 / 3 2100 25,7a 50
G. Flåten G. Flåten Momarken Travbane 3 09/2 - 02 / 5 2140 28,6a 16
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Biri Travbane 3 14/11 - 08 / 4 2100 27,5a 49
12 2018: -10 -2 -0 -2 -4 -300 491 2017: -15 -3 -3 -4 -2 -456 240
Ingbest 2 Plass 2 983 231
6 år SVART H v.Dotterud Teddy F. Hamre Bergen Travpark 4 04/6 - 06 / 4 2140 25,3 108
e. Ing May v. Elding T. Solberg Bjerke Travbane 0 20/4 - 04 / 6 2100 30,5a 128
Ragnar Løvseth /Skien T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 26/3 - 05 / 10 2140 31,1 g 61
T. Solberg Frode Hamre (T) T. Solberg Bjerke Travbane 0 20/2 - 07 / 7 2100 29,1a 42
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Biri Travbane 1 14/11 - 08 / 3 2100 27,0a 39
13 2018: -4 -0 -1 -0 -1 -20 192 2017: -5 -0 -0 -1 -2 -12 000
Tina Blessen 3 Plass 710 159
6 år BRUN H v.Moe Odin A. Nilsen Leangen Travbane 2 13/6 - 04 / 9 2200 26,1 17
e. Tina Mi v. Järvsöfaks (S) A. Nilsen Romme 3 03/6 - 08 / 13 2180 26,4 g 22
Bjørn Schei /Opphaug A. Nilsen Östersund 2 20/5 - 04 / 8 2180 27,1 g 40
A. Nilsen A. Nilsen Bjerke Travbane 5 20/4 - 04 / 7 2100 26,2a 111
Rød m/hvitt sk.stk, grå kule&ermer A. Nilsen Klosterskogen Travbane 3 26/3 - 05 / 6 2140 26,4 g 207