<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:45 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
alle 2-15-årige.
22. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Steve Cook (S) 2140 1 Plass 0
5 år MELL.BR. V v.Bundle of Muscle* (S) O. Østre Momarken Travbane N 09/9 - 20 / 4 2140 25,5 g N
e. Anastacia Tuna* (S) v. Gentle Star* O. Østre Momarken Travbane N 24/8 - 20 / 2 2140 brp g N
Team Razehorse R. Kruse Årjäng 22/6 - 95 / 1 2140 31,9 g B
K. Johansen Lasse Olsrud Evensen
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl.
2 2017: -15 -1 -2 -3 -2 -47 000 2016: -11 -0 -1 -2 -4 -22 500
Mario 2 Plass 69 500
5 år MØRKBR H v.Mr. Commissioner (US) K. Ekeberg Momarken Travbane 0 29/9 - 03 / 7 2140 dist ag 550
e. Manita v. Tom Pedro K. Ekeberg Kongsvinger Travbane 0 01/7 - 01 / 9 1600 dist ag 1827
Knut Ekeberg-Anne Lise Ekeberg K. Ekeberg Momarken Travbane P 02/6 - 20 / 2 2140 23,8 g P
K. Ekeberg K. Ekeberg Bjerke Travbane 29/10 - 20 / 5 1640 28,5 g B
Gul m/blå stjerne
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -0 -1 -3 -6 -37 500
Spring Field 3 Plass 48 500
6 år BRUN V v.Micro Mesh* (S) D. Dalen Bjerke Travbane N 22/6 - 22 / 4 2140 26,0 g N
e. Candy Bar v. Incredible Nevele (US) D. Dalen Bjerke Travbane 29/7 - 20 / 4 1640 26,1 B
Trude Alme /Hakadal D. Dalen Bjerke Travbane 08/7 - 21 / 6 1660 28,5 B
D. Dalen Trude Alme
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
4 2018: -6 -0 -2 -0 -1 -38 000 2017: -10 -2 -2 -0 -5 -77 000
Tequila Lind 4 Plass 118 000
5 år BRUN HP v.Turbo Sund* (S) C. Tuverud Bjerke Travbane - 18/11 - 20 / 2 1640 dgpp N
e. Ahead Broline (S) v. Piper Cub* (S) C. Tuverud Bjerke Travbane 09/9 - 21 / 3 1640 31,4 B
Ole Kristian Lindvik /Årnes C. Tuverud Biri Travbane 04/9 - 21 / 2 2100 39,9 g N
A. Akselsen Bo Westergaard (T)
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
5 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ronaldo Classic 5 Plass 0
4 år RØD V v.Staro Showbiz (S)
e. Sanball (S) v. Gum Ball* (US)
Stall Bergsund AS /Hønefoss
K. Malmin Trond Anderssen (T)
Mørkblå med gul reklame/bånd
6 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -9 -7 -1 -0 -1 -714 000
Nice Eleven L. 6 Plass 1 214 491
5 år RØD HP v.Coktail Jet (FR) G. Gundersen Bjerke Travbane 05/8 - 20 / 1 1640 26,0 B
e. Eight Eleven L. v. Lindy's Crown (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 22/7 - 20 / 1 1640 28,1 B
Stall Nice Eleven
G. Gundersen
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Mjølner Allvinn 2160 1 Plass 179 578
8 år MØRKBR H v.Horgen Tore E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 03/7 - 06 / 15 2120 32,6 153
e. Mjølner Eldina v. Elding J. Mjølnerød Momarken Travbane - 02/6 - 04 / 2 2140 dg a 36
Stall Sefa Marko J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 28/5 - 03 / 8 2100 31,8ag 23
P. Midtfjeld Harald Mjølnerød J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 1 03/5 - 09 / 2 2100 31,5 22
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Färjestad 1 23/3 - 04 / 1 2140 33,8 13
8 2018: -7 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -7 -0 -0 -0 -5 -25 000
Valle Even 2 Plass 77 000
5 år SVART H v.Tekno Odin G. Gundersen Biri Travbane 05/6 - 21 / 4 2120 48,7 g B
e. Amor Ida v. Pål Even Å. Tengsareid Bjerke Travbane 27/5 - 20 / 8 1680 45,9 g B
Stall Eddenøyedå
Å. Tengsareid Heidi Moen (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
9 2019: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -12 -0 -1 -1 -0 -10 000
Stjerne Jenta 3 Plass 66 000
8 år BORKET HP v.Tangen Scott
e. Sol v. Troll Rigel
Unni Mathisen-Tommy Mathisen
O. Mikkelborg Tommy Mathisen
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl
10 2019: -6 -6 -0 -0 -0 -96 000 2018: -11 -11 -0 -0 -0 -208 000
Lesja Odin 4 Plass 316 000
6 år BRUN V v.Moe Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 29/7 - 20 / 10 1680 46,5 B
e. Spik Tara v. Spikeld G. Gundersen Bjerke Travbane 15/7 - 20 / 8 1660 47,7 B
Frithjof Riis /Trondheim
M. Gundersen Geir Vegard Gundersen (T)
marineblå m/hvit og rød søm + reklame