<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 00:00
8. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1
Nito Nicklas 2100 0 Plass
11 år SVART V v.Lumjor B. Steinseth Jarlsberg Travbane - 20/6 - 01 / 5 1609 g3 ag 195
e. Friskina v. Rigel Jo K. Johansen Bjerke Travbane 0 11/5 - 05 / 5 2140 27,6 197
Stall L.E.K. B. Steinseth Magnor Travbane 0 01/5 - 07 / 4 1600 28,1 305
M. Andersson B. Steinseth Biri Travbane 2 08/4 - 04 / 11 1609 26,1a 725
N/A B. Steinseth Momarken Travbane 0 28/3 - 06 / 3 1640 27,9a 242
2
Mjølner Tore 0 Plass
7 år BRUN H v.Spikeld J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 15/6 - 05 / 8 2120 27,6 95
e. Horgen Laila v. Auvin (S) J. Mjølnerød Årjäng 3 05/6 - 05 / 11 2680 27,5 87
Harald Kvåle /Fannrem J. Mjølnerød Färjestad 0 30/5 - 07 / 12 2160 27,5 g 123
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Färjestad 2 16/5 - 11 / 1 2640 27,8 69
N/A J. Mjølnerød Bjerke Travbane - 04/5 - 05 / 10 2100 dg a 67
3
Köla Olympia* (S) 0 Plass
10 år SVART HP v.Lome Elden T. Horpestad Färjestad 6 30/5 - 07 / 4 2140 26,9 708
e. Eitviv* v. Alm Svarten T. Horpestad Färjestad 0 25/4 - 07 / 3 2140 27,6 509
Sverige T. Horpestad Årjäng 4 12/4 - 07 / 6 2160 27,2 204
T. Horpestad U. Ohlsson Färjestad 4 03/4 - 07 / 1 1640 26,3 142
N/A M. Ivarsson Årjäng 8 30/8 - 02 / 7 2160 28,4 329
4
Valle Åsa 0 Plass
8 år SVART HP v.Åsajerven B. Steinseth Biri Travbane 3 16/6 - 01 / 8 1609 26,0a 466
e. Valle Eldi v. Elding B. Steinseth Leangen Travbane 3 06/6 - 02 / 5 2160 27,5 225
Stall Stranda M. Gundersen Bjerke Travbane 0 11/5 - 05 / 1 2140 30,1 g 191
B. Steinseth K. Kvasnes Bjerke Travbane P 20/4 - 21 / 3 2160 31,5 P
N/A M. Gundersen Bjerke Travbane 0 23/3 - 04 / 5 2100 29,1ag 1118
5
Alm Kasper 0 Plass
6 år RØD V v.Kasper Mollyn P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 0 15/6 - 05 / 4 2100 br g 425
e. Alm Prinsessa v. Atom Vinter V. Hop Bergen Travpark 6 04/6 - 08 / 2 2100 27,6 97
Frode Larsen /Mysen M. Hultman Lindesberg - 22/5 - 11 / 5 2140 dg 267
M. Hultman B. Albinsson Årjäng 6 15/5 - 07 / 10 2160 29,1 g 119
N/A M. Hultman Magnor Travbane 7 01/5 - 05 / 13 1620 29,5 204
8
Viking Faks 2120 0 Plass
10 år BRUN H v.Järvsöviking* (S) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 6 27/5 - 07 / 6 2100 26,0ag 415
e. Spik Løva* v. Spikeld S. Gulbrandsen Biri Travbane 4 20/5 - 02 / 6 2140 29,3 g 154
Thor Håvard Øverstad-Morten Hammersborg Ø. Ruttenborg Jarlsberg Travbane 6 13/5 - 04 / 7 2100 27,3a 409
D. Dalen S. Gulbrandsen Jarlsberg Travbane 4 29/4 - 02 / 14 2140 27,5 555
N/A Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane - 13/4 - 02 / 2 2100 dg a 120
9
Tangen Stegg 0 Plass
10 år BRUN V v.Stjerne Faks G. Stenberg Romme 0 02/5 - 07 / 6 2160 26,7 45
e. Slogum Il v. Ilmin B. Goop Färjestad - 25/3 - 07 / 7 1640 dg 34
Johnna Henningsen-John Grinde G. Stenberg Bollnäs 1 20/2 - 06 / 1 2640 28,4 g 112
G. Stenberg G. Stenberg Momarken Travbane 2 09/2 - 02 / 4 2140 28,4ag 62
N/A G. Stenberg Klosterskogen Travbane 3 25/1 - 04 / 5 1700 29,3a 114
12
Kolnes Viktor 0 Plass
11 år BRUN H v.Alm Viktor K. Kvasnes Forus Travbane P 04/8 - 22 / 2 2040 32,9 P
e. Borga v. Friggbest L. Løkken Forus Travbane 0 02/5 - 02 / 2 2040 26,9a 1134
Kenneth Brenden /Magnor L. Løkken Forus Travbane 0 14/4 - 03 / 3 1600 26,1 686
K. Brenden P. Buer Forus Travbane 4 15/11 - 05 / 5 1600 28,4 g 52
N/A Å. Tengsareid Forus Travbane 0 14/10 - 04 / 9 1620 25,9 51