<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1
ELITEN - POENG SPESIAL
ELITEN - POENG SPESIAL.
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved mer enn 400 poeng.
For alle 3-15-årige.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -7 -0 -0 -1 -1 -10 000 2016: -10 -0 -1 -2 -4 -35 500
Pedrus 1 Plass 1 167 000
12 år BRUN H v.Bokli Eld G. Austevoll Drammen Travbane 7 29/5 - 07 / 5 2120 25,7 259
e. Steinsvad Il v. Ilmin K. Malmin Momarken Travbane 5 10/5 - 02 / 2 2140 24,2a 100
Ole Fr. Desserud-Kjell Rustand K. Malmin Jarlsberg Travbane 2 24/4 - 01 / 9 2120 26,1 139
Kristian Malmin (T) Ole Fr. Desserud K. Malmin Drammen Travbane 7 04/4 - 07 / 10 1700 24,4a 558
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 7 30/12 - 08 / 8 2160 28,8 350
2 2016: -7 -0 -1 -0 -3 -20 611 2015: -12 -0 -3 -1 -2 -39 000
Eld Lynet 2 Plass 648 771
13 år SVART H v.Elding S. Hogner Momarken Travbane 2 14/6 - 08 / 4 1660 27,8 73
e. Åspe Trolla v. Troll Jahn O. Kjenner Momarken Travbane 0 31/5 - 03 / 8 2180 27,6 338
Stine Therese Solli /Berg I Østfold O. Kjenner Drammen Travbane 0 02/5 - 02 / 4 1700 26,2ag 475
Ole-Christian Kjenner (S) Stine Therese Solli S. Hogner Sørlandets Travpark 8 10/4 - 03 / 8 1660 26,3 451
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Drammen Travbane 0 31/10 - 06 / 10 2120 29,4 198
3 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -2 -0 -2 -42 333
Ara Faks 3 Plass 1 167 963
14 år SVART V v.Järvsöfaks (S) H. Bye Momarken Travbane 4 14/6 - 08 / 9 1700 26,1 42
e. Ara Tulla v. Atom Vinter J. Undem Drammen Travbane 0 29/5 - 07 / 8 2120 30,1 562
Morten Solbrekke-Hilde Solbrekke J. Sjøqvist Bollnäs 5 07/5 - 02 / 11 2180 27,2 116
Eirik Høitomt (T) Espen Johansen J. Brunzell Romme 2 16/4 - 02 / 13 2180 26,7 261
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Solberg Bergen Travpark - 09/4 - 10 / 8 2120 dg 485
4 2017: -13 -0 -2 -1 -5 -73 500 2016: -8 -0 -1 -2 -3 -50 000
Vesle Sjur (S) 4 Plass 1 159 078
12 år MØRKBR H v.Lome Elden O. Østre Bjerke Travbane 0 11/6 - 01 / 6 3160 25,4 610
e. Dale Vesla* v. Alm Kvik O. Østre Sørlandets Travpark 2 22/5 - 01 / 7 2180 26,1 53
Wenche Tangen /Larvik O. Østre Drammen Travbane 4 02/5 - 02 / 3 1700 24,6ar 97
Ole Johan Østre (T) Marita H Tangen-Svindland O. Østre Jarlsberg Travbane P 24/4 - 20 / 9 2120 35,0 P
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame M. Hultman Romme - 09/6 - 01 / 3 2140 dg g 211
5 2017: -14 -2 -2 -3 -3 -379 000 2016: -13 -4 -1 -2 -1 -315 396
Smedheim Solan 5 Plass 2 876 634
6 år BORKET H v.Bork Odin J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 12/6 - 08 / 11 1609 21,6ag 1085
e. Lila v. Bokli Balder J. Mjølnerød Romme - 03/6 - 10 / 6 2140 dg 17
Eirik Djuve /Sola J. Mjølnerød Bergsåker 3 11/5 - 07 / 3 1640 20,5a 71
Jan Roar Mjølnerød (T) O. Kjenner Åby 0 30/4 - 04 / 12 2180 23,9 g 309
burgunder m/gul hestesko & to ermringe K. Djøseland Jarlsberg Travbane 0 07/11 - 10 / 14 2160 24,8 108
6 2017: -20 -2 -1 -1 -6 -250 077 2016: -26 -4 -5 -1 -5 -430 709
Finnskog Fokus 6 Plass 1 144 857
10 år BRUN V v.Spikeld K. Malmin Forus Travbane 0 18/6 - 10 / 2 2040 26,1 601
e. Silje Spretta v. Pajaprins G. Austevoll Bjerke Travbane 0 11/6 - 01 / 4 3140 26,5 589
Gunnar Kværne /Sem G. Austevoll Bjerke Travbane - 11/5 - 06 / 4 2140 dg 151
Tom Erik Solberg (T) Gunnar Kværne G. Austevoll Åby - 30/4 - 04 / 1 2140 dg 122
Blå m/gull seler&stjerner, reklame G. Austevoll Bergen Travpark 0 09/4 - 10 / 5 2120 24,9 102
7 2017: -7 -0 -1 -0 -2 -33 136 2016: -4 -0 -0 -3 -0 -33 000
Hellin Faxen 1 Plass 2 132 882
8 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 20/4 - 07 / 4 2100 24,2a 71
e. Nebbenes Faxa v. Røder O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 09/3 - 08 / 1 1609 22,8a 68
Håkon Hermansen /Holmestrand O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 19/2 - 07 / 1 1609 23,7a 30
Olav Mikkelborg (T) J. Mjølnerød Östersund 0 31/7 - 04 / 7 2140 23,9a 276
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl J. Mjølnerød Bollnäs 0 30/6 - 08 / 2 1640 23,4ag 45
8 2016: -12 -1 -0 -1 -3 -42 000 2015: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Jotun 2 Plass 909 283
14 år BRUN V v.Høiby Kongen O. Østre Momarken Travbane 1 14/6 - 01 / 10 1640 26,1a 50
e. Høntorp Laila v. Lyngsvarten A. Valstad Leangen Travbane 4 16/5 - 08 / 14 1700 25,9 79
Marthe Dybdahl Hoff /Askim H. Skubberud Momarken Travbane 0 10/5 - 02 / 5 2140 27,1ag 153
Per Oleg Midtfjeld (T) Marthe Hoff Dybdahl R. Kruse Bjerke Travbane 0 10/2 - 01 / 5 2160 29,5 691
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek R. Kruse Bjerke Travbane 0 30/12 - 08 / 13 2160 br 361
9 2017: -11 -1 -0 -2 -5 -56 021 2016: -13 -1 -1 -1 -5 -77 417
Höstbo Fredrik* (S) 3 Plass 2 334 338
15 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) J. Olsen Bollnäs 0 09/6 - 06 / 7 2160 24,1 345
e. Korenka* v. Korbest J. Sjøqvist Romme 0 16/4 - 02 / 15 2200 26,9 38
Sverige J. Sjøqvist Färjestad 1 25/3 - 01 / 13 2200 26,6 75
Gunnar Austevoll (T) Mats Andersson (T) S. Hogner Bjerke Travbane 0 16/3 - 09 / 9 2200 26,5 225
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl M. Andersson Färjestad 0 22/2 - 08 / 10 1700 24,9 405
10 2017: -5 -0 -0 -1 -1 -9 000 2016: -21 -1 -0 -3 -9 -107 000
Timian Scott 4 Plass 2 176 000
8 år MØRKBR H v.Tangen Scott V. Hop Bjerke Travbane 3 11/6 - 01 / 11 3180 24,5 127
e. Hege Tina v. Alm Hellin V. Hop Bjerke Travbane 3 18/5 - 05 / 2 2100 22,6a 240
Håkon Håvardstun-Arvid Nordvik V. Hop Momarken Travbane 4 10/5 - 02 / 3 2140 24,2a 19
Vidar Hop (T) Lars O. Romtveit (T) H. Holm Jarlsberg Travbane 1 24/4 - 01 / 12 2140 25,0 g 27
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 4 20/4 - 07 / 1 2100 24,4a 64
11 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -10 000 2016: -17 -1 -2 -2 -12 -145 178
Fetter'n T.G. 5 Plass 1 806 734
11 år MØRKBR H v.Elding G. Gundersen Leangen Travbane 6 25/6 - 09 / 5 2140 23,1a 124
e. Trollvilja v. Troll Jahn M. Gundersen Bjerke Travbane 6 11/6 - 01 / 9 3180 24,6 154
Charlotte T Gundersen & Stall Yaboo G. Gundersen Drammen Travbane 1 29/5 - 07 / 10 2140 24,4 g 63
Geir Vegard Gundersen (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 4 18/5 - 05 / 7 2100 22,8ag 286
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Momarken Travbane 3 10/5 - 02 / 6 2140 23,9a 45