<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:08 V5-5
TIDSLØP
TIDSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for tid 1.37,0 og bedre, 40 m. for tid 1.35,5 og bedre.
For 3-årige med rekord 1.34,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2016: -1 -0 -0 -0 -1 -2 147 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Zigge Hegero* (S) 1 Plass 2 147
3 år SVART H v.Järvsöfaks (S) M. Andersson Årjäng 6 05/6 - 02 / 9 2160 39,0 615
e. Mæra Mi (S) v. Pål Lunar M. Andersson Årjäng P 24/4 - 13 / 3 2160 45,9 P
Sverige M. Andersson Åmål 20/7 - 16 / 1 2100 09,8 B
Dagfinn Aarum (T) Mats Andersson (T) K. Brenden Årjäng 19/6 - 14 / 2 2160 08,1 N
Lysblå, m.blå stolpe & l.blå ermr+rek
2 2018: -11 -0 -0 -2 -7 -37 500 2017: -21 -1 -1 -2 -7 -58 000
Smiths Iver 2 Plass 130 500
5 år BRUN V v.Briskeby Philip C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 8 15/6 - 01 / 7 2100 37,4 g 300
e. Kines Mirakel v. Listjærn (S) E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 08/5 - 20 / 8 2120 42,0 g P
Nina K. Smith-Gunnar Solberg R. Innlagen Jarlsberg Travbane 08/5 - 20 / 4 2120 01,1 g B
Connie Engebråthen (T) R. Innlagen Jarlsberg Travbane 03/5 - 20 / 4 2100 56,4 g B
Grå m/burgunder ermer, rekl.
3 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nesvik Tell 3 Plass 0
3 år RØD H v.Tekno Odin T. Solberg Jarlsberg Travbane P 20/6 - 22 / 8 2120 42,8 P
e. Lome Gry v. Åsrapp G. Gundersen Bjerke Travbane 19/8 - 21 / 13 1680 50,0 B
Mardon Jørgensen /Vennesla G. Gundersen Bjerke Travbane 12/8 - 20 / 10 1680 48,6 B
Tom Erik Solberg (T) Lars O. Romtveit (T)
Blå m/gull seler&stjerner, reklame
4 2018: -14 -2 -1 -0 -3 -69 500 2017: -21 -3 -1 -2 -7 -81 500
Gonagas Rebell 4 Plass 169 000
5 år SVART V v.Gonagas G. Flåten Jarlsberg Travbane P 24/5 - 20 / 7 2120 38,4 g P
e. Skogli Flickan v. Elding G. Flåten Jarlsberg Travbane 18/9 - 21 / 10 2120 53,4 g B
May-Liss Moe /Barkåker T. Espedal Jarlsberg Travbane 30/8 - 20 / 12 2120 00,7 g B
Geir Flåten (T)
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Godinåsprinsen 5 Plass 0
5 år BRUN V v.Feseth Lynet M. Sørvik Biri Travbane P 16/6 - 20 / 4 2120 40,9 P
e. Slåtsve Tora v. Elding A. Stensen Biri Travbane 21/6 - 21 / 7 2120 56,0 B
Martin Øveraasen /Åsmarka A. Stensen Biri Travbane 05/6 - 22 / 6 2120 56,7 g B
Martine O. Sørvik (T)
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek
6 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -13 -1 -0 -2 -4 -44 000
Komnes Jerka 6 Plass 68 645
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Brenden Årjäng 5 05/6 - 02 / 8 2160 39,0 228
e. Komnes Bella v. Spikeld K. Brenden Drammen Travbane 5 29/5 - 01 / 3 2100 40,7 345
Stig Fossen /Aurskog H. Eggen Klosterskogen Travbane 7 07/4 - 01 / 8 2100 37,5 332
Stig Ingar Fossen (B) H. Eggen Bjerke Travbane P 03/2 - 20 / 7 2160 44,9 g P
blå m/rødt kryss og ermer S. Fossen Momarken Travbane 23/6 - 22 / 8 2160 52,5 B
7 2018: -10 -2 -1 -0 -3 -103 750 2017: -17 -3 -2 -0 -4 -92 636
Mjølner Brun 7 Plass 224 386
5 år BRUN H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Drammen Travbane P 29/5 - 20 / 7 2120 38,2 P
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Momarken Travbane 27/10 - 22 / 6 2160 52,5 B
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Momarken Travbane 08/9 - 23 / 10 2160 51,5 B
Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Momarken Travbane - 25/8 - 22 / 8 2160 dgpp N
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
8 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -11 -1 -2 -3 -3 -70 385
Hvatt Birk 8 Plass 109 385
5 år SVART V v.Eldfaksen* (S) P. Hvattum Biri Travbane P 10/6 - 20 / 5 2120 32,9 P
e. Hvatt Oda v. Moe Odin P. Hvattum Bjerke Travbane 24/6 - 20 / 10 1680 52,1 g B
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Bjerke Travbane 10/6 - 20 / 7 1660 47,2 B
Per M. Hvattum (A)
hvit m/grønn stjerne og ermstripe
9 2016: -5 -0 -0 -0 -5 -23 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Opus 1 Plass 23 000
3 år SVART V v.H.G. Balder K. Brenden Biri Travbane 6 27/5 - 01 / 8 2120 37,3 739
e. Skala v. Elding K. Brenden Klosterskogen Travbane 6 07/4 - 01 / 6 2100 36,9 239
Astrid Fossen-Ahne Fossen K. Brenden Klosterskogen Travbane 6 26/3 - 01 / 1 2100 35,6 327
Kenneth Brenden (A) Stig Ingar Fossen (B) K. Brenden Biri Travbane 4 11/3 - 07 / 6 2120 43,5 243
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Bjerke Travbane P 03/2 - 20 / 6 2160 45,0 P
10 2018: -15 -7 -1 -1 -2 -224 491 2017: -20 -6 -3 -1 -2 -275 949
Emil Mollyn 2 Plass 542 440
5 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) M. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 15/6 - 01 / 2 2100 36,3 847
e. Celine Mollyn v. Slogum Bjørn M. Høitomt Klosterskogen Travbane P 26/5 - 21 / 7 2120 41,2 P
Team Emil P. Glittum Jarlsberg Travbane 23/10 - 12 / 1 2100 51,4 B
Marius Høitomt (S) Petter Glittum (T)
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek
11 2018: -14 -0 -2 -0 -3 -31 648 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -4 028
H.G.Braga* (S) 1 Plass 69 919
5 år BRUN HP v.H.G. Balder G. Kylen Årjäng 3 05/6 - 02 / 3 2140 35,5 g 414
e. Lill Braga* (S) v. Slogum Brage (S) G. Kylen Färjestad P 28/9 - 15 / 1 2160 54,0 P
Sverige G. Kylen Årjäng 12/5 - 14 / 1 2180 56,7 B
Gunnar Kylen (A)
hvit m/hvit stjerne på grått sk.stk.
12 2016: -12 -0 -2 -3 -6 -166 776 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Cuba Stripa 2 Plass 166 776
3 år RØD HP v.Briskeby Philip G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 21/5 - 01 / 2 2100 36,6 568
e. Cuba Torita v. Nøstetor G. Austevoll Bjerke Travbane 4 11/5 - 01 / 5 2160 35,1 g 341
Annette Stordal /Lierskogen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 07/4 - 01 / 3 2100 35,3 97
Gunnar Austevoll (T) Annette Stordal (A) G. Austevoll Biri Travbane 3 11/3 - 07 / 2 2100 38,4 90
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 7 03/3 - 08 / 1 2100 40,6 g 62
13 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -14 -0 -0 -2 -6 -40 000
Rimtusse 3 Plass 40 000
4 år MØRKBR H v.Bravo Turbo T. Lindbak Biri Travbane 0 16/6 - 07 / 5 2100 35,6 g 581
e. Min Alfa v. Eng Svarten T. Lindbak Biri Travbane 7 27/5 - 01 / 7 2120 37,4 g 281
Trond Lindbak /Raufoss T. Lindbak Leangen Travbane 3 09/5 - 01 / 3 2140 35,0 129
Trond Lindbak (T) T. Lindbak Bjerke Travbane 6 27/4 - 01 / 4 2140 35,9 g 643
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl T. Lindbak Biri Travbane P 11/3 - 20 / 3 2120 44,8 g P