<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:09 V5-3
HOPPELØP
HOPPELØP.
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 20.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 38.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-14-6 Plass : 4-14-6

1 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -5 -1 -1 -0 -0 -18 000
Riga Viktoria 2100 1 Plass 18 000
6 år MELL.BR. HP v.Alm Viktor G. Austevoll Momarken Travbane 1 31/5 - 07 / 12 2140 31,0 88
e. Engsnuppa v. Eng Svarten G. Austevoll Biri Travbane 2 22/4 - 01 / 7 2100 35,2 31
Ellen C. Koller-Odd Kjell Rasmussen Ø. Ruttenborg Biri Travbane - 01/4 - 01 / 8 2100 dg 87
G. Austevoll Ellen C. Koller Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 18/3 - 21 / 1 2100 37,5 P
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl E. Kristiansen Leangen Travbane 13/5 - 20 / 4 1660 58,0 g B
2 2016: -3 -1 -0 -0 -2 -15 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Frøken Ulli 2 Plass 15 000
5 år MØRKBR HP v.Lome Elden O. Østre Drammen Travbane 5 21/6 - 03 / 9 2100 33,1 128
e. Findal Lill v. Lille Eyolf T. Ellefsen Klosterskogen Travbane 7 26/5 - 03 / 6 2100 34,8 113
Erland Andersen /Skien O. Østre Drammen Travbane 1 10/5 - 02 / 6 2100 34,7 76
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) T. Ellefsen Klosterskogen Travbane P 28/4 - 20 / 6 2120 37,8 P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl O. Østre Momarken Travbane 10/9 - 24 / 9 2160 57,5 B
3 2016: -8 -0 -1 -0 -6 -18 500 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Kagge Stella 3 Plass 18 500
5 år MØRKBR HP v.Åsajerven O. Mikkelborg Sørlandets Travpark 0 23/4 - 02 / 3 2140 34,6 202
e. Høgda Vesla v. Elding L. Kolle Drammen Travbane 6 12/4 - 03 / 7 2100 32,0 229
Tom Bjølgerud-Wenke Foss Bjølgerud O. Mikkelborg Drammen Travbane 2 15/3 - 03 / 5 2100 36,1 125
K. Kvasnes Tom Bjølgerud O. Mikkelborg Biri Travbane 8 11/3 - 08 / 11 2120 37,5 178
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek P. Midtfjeld Drammen Travbane 8 16/2 - 02 / 8 2100 35,9a 70
4 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -4 -3 -1 -4 -149 000
Lykkje Embla 4 Plass 162 200
5 år MØRKBR HP v.H.G. Balder O. Østre Biri Travbane 5 16/6 - 07 / 13 2120 32,2 184
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn K. Johansen Biri Travbane 6 27/5 - 08 / 10 2120 33,3 61
Maria Johansen /Mogreina P. Midtfjeld Biri Travbane 5 26/2 - 01 / 9 2120 34,4 g 34
O. Østre Ole Synstelien K. Johansen Biri Travbane 4 25/10 - 09 / 10 2120 32,2 101
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame K. Johansen Bjerke Travbane 6 07/10 - 10 / 7 2160 32,6 rg 62
5 2017: -4 -0 -1 -0 -1 -9 000 2016: -8 -1 -1 -1 -3 -32 167
Sima Pila 5 Plass 49 167
6 år MØRKBR HP v.Lome Kongen G. Austevoll Drammen Travbane 3 21/6 - 03 / 1 2100 32,3 50
e. Sølv Perla v. Alm Svarten H. Holm Biri Travbane 8 18/3 - 03 / 6 2100 36,2 r 327
Per Olav Jørgensen-Lisbeth Fossen J. Svenstad Biri Travbane 0 26/2 - 09 / 12 2120 36,4 190
T. Solberg Merete Viksås A. Stensen Momarken Travbane 8 21/7 - 09 / 4 2140 35,0 r 69
Blå m/gull seler&stjerner, reklame J. Svenstad Momarken Travbane 2 14/7 - 01 / 3 2140 33,5 106
6 2017: -7 -2 -1 -0 -2 -59 000 2016: -7 -1 -1 -2 -1 -30 000
Fløya 6 Plass 89 000
7 år SVART HP v.Åsajerven G. Gundersen Momarken Travbane 1 14/6 - 03 / 9 2140 32,5 62
e. Kjekk Gunn v. Haakesjur G. Gundersen Momarken Travbane 3 31/5 - 07 / 7 2140 33,1 34
Toril Hansen /Blaker G. Gundersen Bjerke Travbane P 27/4 - 20 / 7 2160 35,8 P
G. Gundersen Toril Hansen
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
7 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2016: -11 -0 -1 -5 -2 -36 000
Brenne Brunett 7 Plass 55 500
6 år BRUN HP v.Spikeld E. Høitomt Drammen Travbane - 28/7 - 02 / 5 2100 dg 128
e. Brenne Lita v. Mjølner Troll D. Dalen Klosterskogen Travbane 8 06/7 - 04 / 7 2100 34,3 223
Wenche Hole-Svein Hole E. Høitomt Biri Travbane 6 21/6 - 09 / 7 2100 34,2 20
D. Dalen Harald Martinsen (B) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 7 29/5 - 05 / 3 2100 34,9 36
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Høitomt Biri Travbane 1 10/4 - 09 / 15 2120 34,6 35
8 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -14 -0 -2 -2 -7 -40 500
Fjellkos Jenta 8 Plass 40 500
6 år MØRKBR HP v.Åsajerven E. Høitomt Momarken Travbane 2 14/6 - 03 / 15 2160 31,8 60
e. Gomnes Jenta v. Alm Rigel G. Gundersen Jarlsberg Travbane 3 02/6 - 08 / 3 2100 32,1 66
Jan Wilhelmsen-Else Vigdis Wilhelmsen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 29/4 - 07 / 15 2120 34,5 224
K. Johansen Jan Wilhelmsen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 8 17/4 - 08 / 4 2100 36,3 g 48
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 27/3 - 01 / 9 2140 33,3 41
9 2017: -9 -1 -1 -0 -2 -44 000 2016: -17 -4 -3 -3 -6 -130 000
Lille Anne 2120 1 Plass 174 000
7 år RØD HP v.Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 4 10/6 - 05 / 1 2100 30,1 24
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Biri Travbane 1 27/5 - 08 / 9 2120 31,4 38
Helge Sletmoen-Solveig S. Sletmoen E. Høitomt Bjerke Travbane 6 18/5 - 03 / 2 2140 32,5 89
E. Høitomt Helge Sletmoen E. Høitomt Biri Travbane 2 08/4 - 08 / 9 2120 32,4 303
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 4 18/3 - 03 / 4 2100 35,4 g 66
10 2017: -16 -0 -2 -3 -7 -54 000 2016: -10 -1 -0 -1 -5 -34 000
Viktoria U.N. 2 Plass 105 000
6 år SVART HP v.Alm Viktor J. Undem Jarlsberg Travbane 0 08/5 - 05 / 15 2120 40,1 63
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Klosterskogen Travbane 4 28/4 - 01 / 8 2120 31,7 41
Anstein Ølmheim-Marianne Undem J. Undem Klosterskogen Travbane 1 07/4 - 03 / 5 2100 34,6 17
J. Undem J. Undem Jarlsberg Travbane 0 11/12 - 08 / 14 2140 35,8 18
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 2 01/12 - 02 / 7 2100 34,5a 41
11 2016: -6 -0 -1 -1 -3 -17 000 2015: -6 -2 -0 -0 -3 -25 500
Trø Eir 3 Plass 45 000
5 år SVART HP v.Åsajerven E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 08/5 - 09 / 12 2120 32,6 75
e. Trø Flikka v. Bork Rigel E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 15/4 - 08 / 2 2100 32,4 46
Hans Martin Klepaker /Tjodalyng E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 11/2 - 04 / 12 2120 33,9 81
K. Malmin Hans Martin Klepaker E. Høitomt Drammen Travbane 7 26/1 - 05 / 12 2100 33,7 111
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Drammen Travbane 7 05/10 - 09 / 8 2120 33,3 g 108
12 2016: -4 -2 -0 -0 -1 -29 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kongs Fjæra 4 Plass 29 000
4 år RØD HP v.Dotterud Teddy L. Kolle Drammen Travbane 1 02/5 - 05 / 7 2100 31,8 36
e. Kongs Svarta v. Lome Kongen L. Kolle Sørlandets Travpark 4 10/4 - 07 / 6 2160 33,1 32
Kjell Sagedal-Jan Sagedal L. Kolle Sørlandets Travpark 1 27/3 - 01 / 1 2140 33,1 28
Å. Tengsareid Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark P 31/1 - 20 / 1 2140 37,7 P
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Andersen Jarlsberg Travbane 11/6 - 20 / 7 2120 47,6 B
13 2017: -34 -3 -3 -2 -14 -125 500 2016: -19 -1 -1 -3 -4 -49 500
Bjøre Lydia 5 Plass 204 500
6 år BRUN HP v.Krageboen G. Austevoll Årjäng - 30/3 - 02 / 2 2140 dg 157
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn O. Sagholen Klosterskogen Travbane 3 03/3 - 04 / 8 2100 35,7 2362
Marit Lier /Mysen P. Arvesen Momarken Travbane P 09/2 - 20 / 4 2160 37,8 P
P. Arvesen P. Arvesen Jarlsberg Travbane - 22/1 - 03 / 5 2100 dg 212
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Jarlsberg Travbane 0 01/1 - 04 / 4 2120 br g 235
14 2017: -7 -0 -1 -1 -1 -14 000 2016: -15 -0 -2 -2 -4 -39 000
Vetla Vinna 6 Plass 68 000
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden A. Røren Jarlsberg Travbane 3 15/6 - 03 / 7 2100 30,7 169
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Biri Travbane 2 03/6 - 07 / 14 2120 31,8 529
Arnt-Sverre Røren-Trude Røren A. Røren Klosterskogen Travbane 7 26/5 - 04 / 10 2120 32,1 616
A. Røren A. Røren Drammen Travbane 8 12/4 - 03 / 6 2100 32,4 g 701
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Biri Travbane 0 01/4 - 03 / 6 1600 36,7 g 187
15 2017: -11 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -25 -0 -4 -2 -8 -57 500
Myklejenta Karin 7 Plass 81 500
7 år BRUN HP v.Vinning Kos K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 0 15/5 - 05 / 2 2140 32,5 g 654
e. Høiby Marit v. Høiby Kongen K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 28/4 - 08 / 9 2120 33,8 g 775
Erland Flaten /Aurdal K. Bjørnerød Momarken Travbane - 05/4 - 08 / 5 2140 dg a 341
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Bjerke Travbane - 23/3 - 05 / 10 2160 dg 865
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 3 10/3 - 03 / 9 2120 36,5 995