<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:55 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -4 -1 -0 -0 -0 -12 000 2016: -17 -0 -1 -1 -10 -42 000
Wonder Dream (DK) 1 Plass 99 975
6 år BRUN HP v.Trophy Catch (US) L. Kolle Drammen Travbane 4 21/6 - 01 / 11 2100 19,5a 42
e. Dare to Dream (S) v. Buzzin Brian (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 26/5 - 01 / 8 1700 15,6a 254
Stall Frivold L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 05/5 - 06 / 9 1700 16,8a 117
Margrethe Nilsen (P) E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 10/4 - 06 / 11 2140 16,4a 333
Gul m/ P i svart E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 27/3 - 05 / 9 2140 19,1a 53
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -16 -0 -1 -1 -6 -28 000
Norabel 2 Plass 32 000
8 år BRUN HP v.Norvelous Hanover (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane P 23/9 - 22 / 1 2100 24,4 P
e. Super Carisma v. Super News (US)
Hans Anton Helland /Flekkefjord
Monica Odderstøl (A) Hans Anton Helland
Svart m/rødt bånd/ermf.,hvit søm
3 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -12 -0 -1 -2 -2 -24 000
Daily News 3 Plass 66 000
6 år BRUN HP v.Revenue* (S)
e. Super Carisma v. Super News (US)
Hans Anton Helland /Flekkefjord
Johan Kringeland Eriksen (S) Hans Anton Helland
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek
4 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -12 000 2018: -15 -0 -2 -4 -2 -47 000
Trø Flax 1 Plass 263 000
9 år SVART V v.Järvsöfaks (S) L. Kolle Bjerke Travbane 0 20/5 - 07 / 6 2140 30,8 46
e. Trø Flikka v. Bork Rigel L. Kolle Momarken Travbane 2 05/4 - 02 / 6 2140 29,8a 39
Stall Andelshester.no Å. Tengsareid Forus Travbane 3 24/3 - 07 / 8 2040 28,6a 36
Lars Anvar Kolle (T) Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 5 08/2 - 01 / 1 2140 30,1 g 40
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 30/1 - 04 / 1 2100 31,9 41
5 2019: -8 -1 -1 -0 -3 -46 000 2018: -23 -1 -3 -2 -12 -94 000
Jerkla O.K. 2 Plass 283 000
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 27/9 - 24 / 8 1660 46,4 B
e. Torpa Kry v. Moe Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 06/9 - 23 / 8 1660 46,0 B
John Arne Degnes-Jan Ove Breivik
Øystein Tjomsland (T)
mørkblå m/sølv reklame
6 2017: -16 -0 -0 -2 -5 -43 000 2016: -9 -3 -1 -0 -2 -68 000
Kolnes Beth 3 Plass 111 000
5 år SVART HP v.Bork Odin T. Erga Forus Travbane 28/7 - 20 / 3 2040 47,8 B
e. Engjenta v. Alm Hellin T. Erga Forus Travbane 21/7 - 22 / 9 1620 47,6 B
Per Grønningen /Avaldsnes
Pål Buer (T) Ove Bærheim
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re
7 2017: -10 -1 -1 -4 -1 -53 000 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sørtroll 4 Plass 283 500
12 år MØRKBR V v.Moe Odin M. Finsand Sørlandets Travpark 14 04/5 - 09 / 6 2160 32,6 139
e. Dalstrolla v. Troll Jahn M. Finsand Sørlandets Travpark 9 01/6 - 05 / 7 2160 31,1 171
Sondre Magnussen-Ingunn Magnussen Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 29/9 - 03 / 3 1609 29,1a 80
Eirik Høitomt (T) Geir Magnussen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 02/9 - 06 / 7 2140 28,5a 71
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Solberg Sørlandets Travpark 3 26/8 - 02 / 10 1660 27,3 52
8 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Dag Jerva 5 Plass 75 500
7 år LYSBRUN HP v.Åsajerven Å. Tengsareid Forus Travbane N 17/6 - 20 / 7 2060 33,4 N
e. Dag Riga v. Alm Rigel J. Vatland Forus Travbane N 15/3 - 20 / 5 2060 35,0 rg N
Henning Ditlefsen-Linn Ditlefsen J. Vatland Forus Travbane 0 31/3 - 07 / 7 2080 br g 317
Åsbjørn Tengsareid (T) Ove Kenneth Karlsen (T) J. Vatland Drammen Travbane 0 30/8 - 06 / 4 2100 34,0 581
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam J. Vatland Drammen Travbane 0 17/8 - 03 / 8 2100 32,3 g 700
9 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -5 -0 -0 -0 -3 -9 500
Jo Frøkna 6 Plass 343 000
14 år BRUN HP v.Kjøstad Jo K. Malmin Sørlandets Travpark P 19/10 - 20 / 12 2160 34,2 g P
e. Norica v. Alm Svarten K. Wågenes Klosterskogen Travbane 0 28/7 - 07 / 11 1720 br g 786
Anne Catrine Kleveland /Finsland K. Malmin Sørlandets Travpark - 18/5 - 06 / 4 1609 dg a 446
Katrine Olsen Wågenes (A) Anne Catrine Kleveland (B) K. Kvasnes Sørlandets Travpark - 04/5 - 02 / 2 1640 g0 r 337
Lilla/hvit/grå tredelt, reklame P. Buer Forus Travbane 0 25/2 - 05 / 10 2040 29,9a 329
10 2018: -19 -5 -5 -0 -4 -301 106 2017: -17 -4 -4 -1 -5 -159 258
Grude Svarten* 7 Plass 532 362
6 år SVART V v.Lome Elden J. Eriksen Sørlandets Travpark P 05/6 - 20 / 6 2160 34,3 P
e. Toronita v. Dublan E. Høitomt Sørlandets Travpark 19/10 - 22 / 5 1640 54,0 B
Sverige Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 14/9 - 25 / 9 1660 47,0 g B
Trond-Egil Kristensen (P) Øystein Tjomsland (T)
Gul m/ P i svart
11 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -10 000
Ås Kvikken 8 Plass 41 000
7 år MØRKBR V v.Voje Faks E. Høitomt Sørlandets Travpark 7 22/5 - 07 / 5 2160 35,5 g 92
e. Hisli Stjerna v. Nordli Svarten E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 15/5 - 01 / 7 2140 37,2 g 180
Laila Olsen-Jack Ingebrigtsen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 8 17/4 - 09 / 2 2100 36,3 g 20
Bjørn Arvid Sæle (P) Laila Sæle E. Høitomt Sørlandets Travpark P 10/4 - 20 / 4 2160 31,9 P
Gul m/ P i svart Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 28/2 - 07 / 6 2140 dg 258