<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:10 V65-4
V5-2
- DATOLØP
- DATOLØP. - FORMLØP
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 90.000 kr. Også for 3-15-årige høyest 120.000 kr, som har tjent maks 20.000 kr f.o.m. 01.01.16.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -8 -0 -0 -0 -3 -8 000 2018: -10 -0 -1 -0 -5 -23 000
B.B. Juventus 1 Plass 123 600
11 år RØD V v.Prins Juventus D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 09/6 - 04 / 8 2520 31,4 800
e. Bambi Lu v. Lyngsvarten G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 7 15/5 - 05 / 7 2160 30,6 g 529
Silje T. Heistad-Helge Heistad L. Kolle Klosterskogen Travbane - 05/5 - 04 / 14 2120 dg 417
Eirik Høitomt (T) Silje Therese Heistad E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 28/4 - 05 / 2 2100 31,3 280
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 11/2 - 02 / 8 2100 33,9ag 422
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -27 -0 -2 -2 -7 -41 500
Einstad Jenta 2 Plass 54 000
10 år BRUN HP v.Bokli Eld C. Winge Biri Travbane 0 16/6 - 02 / 7 2100 30,6a 681
e. Einstad Lill v. Lapp Nils (S) M. Berås Sørlandets Travpark 4 05/6 - 02 / 7 2180 31,2 392
Anne Kari Løvli /Skien J. Hexeberg Bjerke Travbane 0 25/5 - 04 / 11 2100 34,5ag 1425
Arild Berås (T) Anne Kari Løvli J. Hexeberg Momarken Travbane 0 10/5 - 05 / 6 2660 37,1 g 202
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl J. Hexeberg Klosterskogen Travbane 0 05/5 - 04 / 8 2100 33,4 g 747
3 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -2 -3 -1 -33 000
Mølleslettens Aron 3 Plass 98 500
7 år SVART V v.Bork Odin K. Hauge Sørlandets Travpark P 19/6 - 22 / 4 2160 35,2 P
e. Vilje Sjura v. Viljesterk K. Hauge Sørlandets Travpark 0 15/5 - 05 / 9 2160 30,8 575
Trond Aaleborg-Linn-Therese Nilsen K. Hauge Klosterskogen Travbane 6 05/5 - 04 / 15 2120 31,8 g 232
Karin Hauge (A) Trond Aaleborg K. Hauge Sørlandets Travpark 3 03/4 - 04 / 8 2140 31,4a 526
Beige m/rødt sk.stk.& erm, rekl N. Repstad Sørlandets Travpark 10 06/12 - 03 / 12 2160 34,1 271
4 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -1 -2 -0 -1 -37 000
Hage Loma 4 Plass 143 000
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden M. Høitomt Sørlandets Travpark 3 19/6 - 04 / 3 2140 29,3 258
e. Torpa Fia v. Krembest E. Høitomt Klosterskogen Travbane 9 09/6 - 04 / 2 2500 31,9 397
Stine V. Opheim Skranefjell-Leif Gunnar Opheim E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 24/5 - 02 / 1 2100 31,7a 46
Marius Høitomt (S) Anders Heggland E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 08/5 - 05 / 9 2120 32,1 266
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek G. Tollefsen Forus Travbane 7 26/4 - 08 / 12 2080 32,0 1189
5 2019: -10 -0 -1 -4 -4 -40 000 2018: -9 -0 -0 -2 -4 -23 500
Helt Konge 5 Plass 109 000
9 år LYSBRUN V v.Lome Kongen M. Gjermundrød Bjerke Travbane 0 28/4 - 02 / 4 1609 31,9a 125
e. Arna Frøkna v. Braute M. Høitomt Sørlandets Travpark 6 10/4 - 02 / 3 1609 28,9a 198
Maren Andrea Varild Gjermundrød /Bergen M. Gjermundrød Bjerke Travbane 0 23/3 - 05 / 14 2160 31,4 368
Maren Andrea Gjermundrød (A) Amanda J. Dam Varild D. Dalen Bjerke Travbane 6 13/3 - 08 / 7 2160 31,9 299
Gull m/blå sidef/krage/ermr, hv mansj E. Høitomt Bjerke Travbane 5 20/2 - 01 / 7 2100 32,0a 143
6 2019: -7 -0 -1 -2 -4 -33 000 2018: -17 -1 -3 -1 -2 -59 000
Arnspik 6 Plass 375 500
10 år BRUN V v.Spikeld J. Eriksen Klosterskogen Travbane 0 09/6 - 04 / 9 2520 31,3 141
e. Heliblessa v. Braute J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 15/5 - 05 / 11 2160 31,4 g 51
Kent Lauritsen /Færvik S. Jessen Klosterskogen Travbane - 09/1 - 06 / 9 2100 dg 62
Johan Kringeland Eriksen (S) Kent Lauritsen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 27/11 - 03 / 1 2620 dist g 29
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek E. Høitomt Bjerke Travbane 1 28/10 - 09 / 12 2160 28,7 13
7 2019: -10 -0 -0 -1 -5 -27 000 2018: -28 -0 -0 -3 -12 -66 000
Gyldenlinn 7 Plass 253 500
8 år SVART HP v.Krageboen J. Drageset Sørlandets Travpark 0 05/6 - 03 / 4 2140 32,4 g 204
e. Gylden Rappa v. Kal Luis J. Drageset Bjerke Travbane - 25/5 - 04 / 10 2100 dg a 247
Jan Inge Drageset /Hof J. Drageset Jarlsberg Travbane 7 13/5 - 06 / 9 2120 30,2 325
Jan Inge Drageset (A) J. Drageset Bjerke Travbane 0 04/5 - 08 / 5 2140 30,0 895
Oransje m/grønt sk.stk,mansj & ermring J. Drageset Bjerke Travbane 0 02/3 - 05 / 6 2160 32,5 g 371
8 2019: -4 -1 -1 -0 -0 -23 000 2018: -11 -0 -0 -0 -3 -9 000
Nygårds Viking 8 Plass 104 000
10 år BRUN V v.Alm Viktor E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 15/5 - 05 / 5 2160 30,8 162
e. Gam Seira v. Hvatt Djerven E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 23/4 - 02 / 6 2160 30,3 112
Dag Nilsen /Vennesla M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 03/4 - 04 / 2 2140 32,1ag 617
Tom Erik Solberg (T) Dag Nilsen M. Høitomt Sørlandets Travpark 7 27/3 - 04 / 8 2160 33,1 g 720
Blå m/gull seler&stjerner, reklame M. Høitomt Sørlandets Travpark - 28/2 - 02 / 6 2160 dg 428
9 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Marine Irven 9 Plass 18 500
11 år MELL.BR. V v.Marine Svarten A. Lindstrand Sørlandets Travpark N 19/6 - 22 / 3 2160 dgpp N
e. Kileirva v. Grans Trygg M. Odderstøl Forus Travbane 0 29/9 - 04 / 5 2060 35,2 g 1899
Ellen Helene Skaar /Hornnes M. Odderstøl Sørlandets Travpark 8 16/8 - 08 / 11 2180 35,6 g 369
Monica Odderstøl (A) M. Odderstøl Sørlandets Travpark 0 12/7 - 01 / 7 2160 33,2 990
Svart m/rødt bånd/ermf.,hvit søm V. Tjomsland Sørlandets Travpark - 09/11 - 07 / 2 2160 dg 424
10 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -16 500 2018: -21 -0 -0 -2 -12 -47 000
Fjeldbaus 10 Plass 189 500
11 år SVART V v.Bokli Eld D. Dalen Klosterskogen Travbane 8 28/4 - 05 / 13 2120 30,9 933
e. Aldina v. Alm Svarten G. Flåten Klosterskogen Travbane 7 17/4 - 06 / 11 1700 29,5ag 507
Bjørn Kåre Herbjørnrød /Sandefjord D. Dalen Jarlsberg Travbane 6 05/2 - 02 / 7 2100 31,0a 970
Ole Johan Østre (T) Bjørn Kåre Herbjørnrød I. Herbjørnrød Klosterskogen Travbane 0 09/1 - 02 / 7 2120 br 739
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame K. Johansen Bjerke Travbane 5 30/12 - 05 / 5 2140 32,2 422
11 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -12 -1 -1 -3 -3 -49 000
Torden Prinsen 11 Plass 239 200
9 år SVART V v.Bork Odin K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 0 09/6 - 04 / 10 2520 31,2 366
e. Fjære Stjerna v. Nordli Svarten I. Olsen Sørlandets Travpark 6 22/5 - 02 / 8 2660 30,7 111
Kristen Fatland-Hege Fatland O. Østre Sørlandets Travpark 4 15/5 - 05 / 3 2160 30,0 250
Åsbjørn Tengsareid (T) Kristen Fatland Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 4 03/4 - 04 / 11 2140 31,4a 169
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 6 25/3 - 05 / 11 2120 30,8 480
12 2018: -8 -0 -1 -0 -1 -11 982 2017: -22 -1 -3 -0 -5 -58 500
Grude Jerkeld 12 Plass 198 482
7 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld Ø. Tjomsland Forus Travbane 0 17/6 - 05 / 7 2040 30,6 g 45
e. Toronita v. Dublan K. Djøseland Forus Travbane - 02/2 - 03 / 7 2080 dg 229
Merete Viksås /Roa O. Wassberg Forus Travbane - 03/11 - 07 / 7 2060 dg 84
Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Bergen Travpark 1 10/10 - 03 / 13 2120 29,6 114
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 04/10 - 04 / 5 2609 30,6a 64