Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-1


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 70.001 kr., 40 m. ved 130.001 kr.
For 3-15-årige høyest 220.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-7-1 Plass : 10-7-1

1 2018: -15 -0 -2 -3 -6 -86 780 2017: -17 -1 -2 -2 -7 -72 500
Torpa Oda 2100 1 Plass 284 702
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 15/6 - 03 / 15 2140 31,5 g 215
e. Prinsessa v. Røder K. Malmin Momarken Travbane 0 31/5 - 04 / 4 2160 30,2 191
Lovise Mohaugen-Knut Nordvik L. Kolle Momarken Travbane 1 03/5 - 02 / 1 2140 30,5 81
K. Johansen Lovise Mohaugen L. Kolle Bjerke Travbane 6 06/4 - 05 / 4 2140 32,9 g 57
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. L. Kolle Bjerke Travbane 3 23/3 - 05 / 1 2140 31,0 516
2 2018: -16 -1 -2 -1 -5 -59 290 2017: -12 -1 -2 -3 -4 -61 500
Spiklasse 2 Plass 228 038
7 år BRUN V v.Moe Odin R. Sveen Biri Travbane 6 16/6 - 02 / 12 2100 30,4a 215
e. Spiklassi v. Lasso* (S) B. Steinseth Bjerke Travbane 2 07/4 - 02 / 3 2100 31,2ag 36
Ingrid Gjersøyen Rolstad /Skarnes B. Steinseth Momarken Travbane 3 24/3 - 02 / 4 2140 31,1ag 169
B. Steinseth B. Steinseth Momarken Travbane 5 08/3 - 02 / 7 2140 32,8a 569
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 4 12/2 - 01 / 10 2120 32,9 g 193
3 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -0 -0 -0 -1 -3 000
Lykkje Rappen 3 Plass 66 500
6 år BRUN V v.Spikeld G. Austevoll Momarken Travbane 0 08/3 - 02 / 3 2140 34,2a 181
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn G. Austevoll Momarken Travbane - 16/2 - 02 / 11 1640 dg a 102
Camilla Aakhus /Bygland G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 05/2 - 02 / 9 2100 32,4ag 154
G. Austevoll Jan Morten Hansen (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 21/1 - 03 / 5 2100 34,8ag 20
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Momarken Travbane 3 08/12 - 03 / 2 2140 31,8 60
4 2018: -10 -0 -0 -0 -4 -12 500 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Solhøy Gunn 4 Plass 173 500
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 7 19/6 - 04 / 4 2140 29,9 50
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel Å. Tengsareid Biri Travbane 3 10/6 - 05 / 9 2100 30,1 63
Stall Frønes Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 05/6 - 02 / 5 2180 g2 123
Å. Tengsareid Ulv Sverre Nilsen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 6 15/5 - 05 / 1 2140 31,1 g 85
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 15/4 - 08 / 10 2120 33,2 g 67
5 2016: -12 -2 -0 -2 -2 -53 000 2015: -1 -1 -0 -0 -0 -15 000
Kvalitet 2120 1 Plass 117 000
7 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Sørlandets Travpark 1 19/6 - 01 / 6 2140 27,6 g 283
e. Arna Frøkna v. Braute G. Flåten Bjerke Travbane 4 16/4 - 02 / 4 2140 29,7 g 56
Lene Olsen /Vear G. Flåten Bergen Travpark 4 09/4 - 05 / 14 2120 29,2 g 167
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane - 23/3 - 06 / 3 1609 dg ar 122
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Biri Travbane 1 04/3 - 03 / 8 2120 31,7 18
6 2017: -9 -1 -1 -2 -2 -49 000 2016: -27 -1 -0 -3 -14 -73 000
Hovhaaga 2 Plass 181 000
7 år HUSKBRUN HP v.Slått Eld H. Holm Klosterskogen Travbane 6 09/6 - 04 / 12 2540 30,2 g 828
e. Haaga Borga v. Bork Rigel H. Holm Drammen Travbane 7 10/5 - 05 / 4 1700 28,9 g 394
Thorbjørn Ask-Mona Elisabeth Hov A. Akselsen Drammen Travbane 6 02/5 - 08 / 4 2100 32,1 g 168
H. Holm Thorbjørn Ask A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 24/4 - 04 / 15 2120 30,5 g 643
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 17/4 - 06 / 12 1700 32,3ag 320
7 2017: -10 -0 -0 -2 -5 -41 000 2016: -19 -4 -3 -3 -4 -205 000
Wikvinni 3 Plass 320 715
6 år RØD HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Jarlsberg Travbane 1 15/6 - 03 / 10 2140 28,6 43
e. Marthe Røder v. Røder E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 25/5 - 04 / 6 2100 29,2ag 39
Martin Wik /Skjeberg O. Østre Jarlsberg Travbane 1 13/5 - 06 / 6 2120 28,4 120
O. Østre Martin Wik O. Østre Bjerke Travbane 0 02/3 - 05 / 11 2160 31,9 g 151
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane 4 23/2 - 04 / 9 2140 31,1ag 88
8 2017: -10 -1 -3 -2 -3 -67 000 2016: -16 -2 -4 -4 -3 -95 000
Pensjonen 4 Plass 219 500
6 år SVART V v.Lome Kongen Ø. Tjomsland Forus Travbane 3 17/6 - 01 / 5 2060 28,3 172
e. Revenka v. Mentor Mollyn T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 25/3 - 05 / 12 2120 30,0 102
Bjørn Birkeland /Nodeland L. Kolle Sørlandets Travpark 4 12/3 - 02 / 8 2160 29,4 73
L. Kolle Bjørn Birkeland L. Kolle Sørlandets Travpark 1 28/2 - 02 / 3 2160 31,2 27
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl A. Akselsen Sørlandets Travpark 2 14/2 - 02 / 6 2180 31,4 19
9 2018: -19 -0 -1 -1 -7 -31 000 2017: -24 -0 -4 -0 -6 -54 000
Tun Faksa 5 Plass 167 500
9 år BRUN HP v.Stjerne Faks O. Kjenner Jarlsberg Travbane 6 13/5 - 06 / 12 2120 30,2 155
e. Tun Elda v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 0 04/5 - 08 / 2 2140 30,0 191
Øyvind Reigstad /Ytre Arna L. Kolle Bjerke Travbane 0 06/5 - 07 / 3 1640 30,1 g 365
O. Kjenner Hans Petter Trondsen L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 29/3 - 04 / 15 2120 32,3 525
Svart m/oransje stolpe,rekl. L. Kolle Bjerke Travbane 0 28/2 - 03 / 6 1640 34,3 104
10 2018: -15 -2 -2 -6 -1 -164 491 2017: -17 -8 -2 -3 -3 -354 814
Kjempen 6 Plass 771 438
7 år SVART H v.Odins Kjempe V. Hop Årjäng 2 05/6 - 05 / 5 2640 28,7 g 32
e. Førlands Trolla v. Järvsöfaks (S) V. Hop Jarlsberg Travbane - 21/5 - 08 / 4 2100 dg 41
Inger-Johanne Grelland /Torød V. Hop Momarken Travbane 3 03/5 - 01 / 10 2140 28,2a 20
V. Hop Geir Kihle (T) V. Hop Biri Travbane P 22/4 - 20 / 5 2100 32,3 P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 1 11/3 - 09 / 7 2180 26,9 13
11 2018: -20 -4 -1 -3 -5 -184 500 2017: -10 -0 -2 -2 -3 -45 000
Sprett Odin 2140 1 Plass 444 500
8 år BRUN H v.Moe Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 15/6 - 05 / 9 2120 28,6 65
e. Spang Lenda v. Alm Svarten E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 03/9 - 05 / 10 2620 28,4 g 16
Anne-Britt Johansen-Arve Johansen E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 21/8 - 21 / 12 2120 26,0 P
E. Høitomt Ronny Larsen Skjellebekk E. Høitomt Bjerke Travbane 0 30/7 - 04 / 9 2100 29,0a 28
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek H. Holm Jarlsberg Travbane 1 12/7 - 05 / 5 2620 26,5 85
12 2018: -7 -1 -0 -0 -1 -36 491 2017: -20 -3 -2 -2 -6 -150 448
Faks Mollyn 2 Plass 455 272
9 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) E. Schem Bjerke Travbane 5 13/4 - 04 / 9 2600 29,6a 55
e. Maud Mollyn v. Lyngsvarten E. Schem Momarken Travbane 2 05/4 - 02 / 5 2140 28,5 76
Stall Rotnes E. Schem Momarken Travbane 5 24/3 - 06 / 12 2140 29,1a 229
E. Schem E. Schem Drammen Travbane 0 27/2 - 05 / 7 2100 30,1a 47
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm E. Schem Bjerke Travbane 2 10/2 - 07 / 9 2100 28,7a 87