<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:32 V65-3
ALM RAU JO'S ÆRESLØP
ALM RAU JO'S ÆRESLØP.
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For alle 3-årige.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -8 -2 -2 -1 -0 -76 000 2018: -26 -5 -2 -2 -8 -179 000
Bokli Teddy 1 Plass 838 738
6 år SVART H v.Dotterud Teddy G. Flåten Bjerke Travbane 4 11/6 - 02 / 11 2160 28,1 g 53
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane 3 21/5 - 01 / 4 2120 28,7 40
Ola Stormyr /Aure G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 07/4 - 01 / 11 2120 32,5 11
Geir Flåten (T) G. Flåten Klosterskogen Travbane 2 26/3 - 01 / 5 2100 30,1 61
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Drammen Travbane P 01/3 - 20 / 2 2100 34,5 P
2 2019: -5 -2 -0 -0 -1 -146 450 2018: -16 -2 -1 -3 -4 -231 008
Ådne Odin 2 Plass 1 185 961
6 år SVART H v.Bork Odin K. Johansen Bjerke Travbane 1 11/6 - 02 / 10 2160 27,7 51
e. Ådnes Stine v. Kos Knekten T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 21/5 - 01 / 5 2120 28,6 153
Odd Ådnekvam /Salhus T. Solberg Bjerke Travbane 1 11/5 - 01 / 2 2140 33,3 16
Tom Erik Solberg (T) Erik Killingmo (T) T. Solberg Bjerke Travbane P 27/4 - 20 / 6 2160 31,0 P
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Fløysand Jarlsberg Travbane 08/5 - 22 / 6 2120 49,9 B
3 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -64 476 2018: -13 -4 -0 -2 -1 -413 913
Will Prinsen 3 Plass 1 544 898
6 år BRUN H v.Tekno Odin J. Blekkan Romme 3 03/6 - 01 / 7 2160 29,9 19
e. Willtilla v. Braute J. Blekkan Leangen Travbane 2 30/5 - 08 / 8 2160 32,6 g 22
Kolbjørn Selmer /Trondheim T. Mjøen Leangen Travbane 2 16/5 - 01 / 2 2140 31,9 21
Thomas Mjøen (A) Vegard Lundstrøm Wolden J. Blekkan Leangen Travbane - 30/4 - 09 / 4 2140 dg 15
hvit m/rød m og ermringer, reklame J. Blekkan Leangen Travbane P 25/4 - 20 / 6 2160 34,5 P
4 2016: -10 -0 -0 -0 -7 -52 605 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Smedheim Aron 4 Plass 52 605
3 år RØD H v.Amor Even M. Melander Östersund 4 10/6 - 01 / 1 2140 31,0 465
e. Lila v. Bokli Balder J. Blekkan Leangen Travbane 6 09/5 - 01 / 8 2160 34,9 40
Ola Sylte Heggset /Surnadal A. Nilsen Leangen Travbane 4 11/4 - 01 / 10 2160 32,9 73
Arne Nilsen (T) Ola Sylte Heggset A. Nilsen Klosterskogen Travbane 4 26/3 - 01 / 4 2100 33,7 189
Rød m/hvitt sk.stk, grå kule&ermer A. Nilsen Östersund - 08/3 - 01 / 4 1660 dg 50
5 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -8 054 2018: -15 -1 -1 -3 -5 -74 354
Faste Vilje 5 Plass 186 328
6 år MØRKBR V v.Moe Odin J. Blekkan Bollnäs 5 27/5 - 02 / 4 2140 32,7 g 83
e. Faste Lundi v. Lome Elden J. Blekkan Leangen Travbane 2 23/5 - 01 / 1 2140 34,3 g 45
Ole M. Woldseth /Trondheim J. Blekkan Leangen Travbane P 18/1 - 20 / 8 2160 39,3 P
Jomar Blekkan (T) J. Blekkan Leangen Travbane 11/5 - 21 / 2 1640 50,2 B
Blå m/rød ermstripe + rekl. A. Eggan Leangen Travbane 04/5 - 20 / 4 1660 50,8 B
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -1 -1 -1 -1 -31 000
Z.M.'s Jerven 6 Plass 227 500
6 år MØRKBR V v.Åsajerven K. Johansen Biri Travbane 4 27/5 - 01 / 4 2100 33,5 255
e. Ulltrolla v. Perle Troll K. Johansen Leangen Travbane 3 23/5 - 01 / 2 2140 35,9 g 74
Rolf Settem /Bolsøya A. Stensen Leangen Travbane 5 30/4 - 09 / 1 2140 36,7 g 65
Kai Johansen (T) Rolf Settem K. Johansen Biri Travbane - 22/4 - 01 / 5 2100 dg 62
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Biri Travbane P 01/4 - 20 / 7 2120 38,6 P
7 2016: -6 -0 -2 -0 -2 -28 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Varg Lyn 7 Plass 28 000
3 år SVART V v.Storm Jo K. Johansen Leangen Travbane 0 09/5 - 01 / 2 2140 br g 159
e. Varg Faksa v. Järvsöfaks (S) K. Johansen Leangen Travbane P 18/4 - 20 / 5 2160 41,4 P
Ola Stormyr /Aure I. Asphaug Leangen Travbane 05/7 - 20 / 9 1680 54,8 B
Eirik Høitomt (T) Ola Stormyr I. Asphaug Leangen Travbane 28/6 - 20 / 7 1660 55,9 B
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek