Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-1
DATOLØP - MAX 400
DATOLØP - MAX 400.
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 70.000 kr med høyest 400 poeng.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-2-3 Plass : 7-2-3

1 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -17 -1 -3 -1 -6 -66 882
Lonely Vacation 2100 1 Plass 182 382
8 år BRUN V v.Dream Vacation* (US) K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 08/5 - 06 / 12 2620 18,4 g 106
e. Lady Lonely Hill v. Super News (US) K. Malmin Drammen Travbane 2 26/4 - 04 / 9 2100 17,7a 43
Thomas Rød-Svein Rød G. Austevoll Drammen Travbane 3 12/4 - 04 / 3 2100 18,4a 22
E. Tijunelis Thomas Rød K. Malmin Momarken Travbane 4 19/3 - 02 / 10 2140 17,8ag 1171
Hvit m/beige stolpe,mansj,ermstr,rek V. Hop Drammen Travbane 0 07/12 - 03 / 5 2520 20,2 g 76
2 2016: -7 -0 -1 -0 -0 -6 000 2015: -11 -0 -2 -2 -3 -33 000
Endura Springer 2 Plass 74 000
5 år MØRKBR HP v.Pine Chip* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 03/5 - 01 / 6 1609 19,6a 107
e. Empress Romance v. On Guard* (S) K. Johansen Biri Travbane 0 22/4 - 04 / 4 2100 17,6a 871
Linda Vinjor-Svein Riise K. Johansen Bjerke Travbane 0 14/4 - 04 / 7 1609 16,9a 368
K. Kvasnes Linda Vinjor A. Stensen Biri Travbane 0 11/3 - 02 / 4 1609 21,3ag 461
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek L. Kolle Drammen Travbane 0 01/3 - 04 / 1 1700 18,8a 85
3 2018: -9 -0 -2 -2 -3 -40 000 2017: -23 -1 -1 -2 -10 -69 000
Arion Augustinu 3 Plass 179 000
7 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) A. Sletsjø Jarlsberg Travbane 0 02/6 - 03 / 8 2620 17,8 220
e. Ariel Nosto v. Pearsall Hanover* (US) A. Sletsjø Klosterskogen Travbane 0 28/4 - 03 / 8 2100 19,8ag 376
Malin Grødum /Kongsberg A. Sletsjø Klosterskogen Travbane - 17/4 - 03 / 12 2100 dg a 739
A. Sletsjø Malin Grødum A. Sletsjø Bjerke Travbane 0 07/4 - 04 / 1 2100 19,4a 82
Burgunder m/beige seler, sidef & mansj T. Låg Drammen Travbane 5 22/3 - 04 / 3 2100 18,7a 50
4 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -0 -0 -0 -3 -8 000
Dina Scot (NL) 4 Plass 73 000
8 år BRUN HP v.Com Karat* (S) M. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 02/6 - 03 / 7 2620 17,1 233
e. Wervelwind (NL) v. King Lavec* (S) M. Høitomt Klosterskogen Travbane - 26/5 - 01 / 1 1700 dg a 306
Remi-Johan Didriksen /Hvittingfoss J. Pettersen Jarlsberg Travbane - 13/5 - 03 / 2 2100 dg a 725
A. Akselsen Siv Merethe Markussen A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 29/4 - 04 / 1 2100 17,1a 721
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv M. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 17/4 - 03 / 6 2100 18,6a 217
5 2016: -12 -0 -1 -1 -5 -24 500 2015: -8 -0 -1 -0 -3 -14 500
Odd Surprise 5 Plass 43 000
5 år BRUN HP v.Norvelous Hanover (US) J. Undem Momarken Travbane 0 31/5 - 01 / 10 2140 18,0a 268
e. Writing Girl v. Capital Idea* (US) A. Frønes Klosterskogen Travbane 0 05/5 - 06 / 6 1700 br ag 427
Odd Team AS /Stathelle K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 28/4 - 03 / 4 2100 20,3ag 91
A. Frønes Odd Paulsen A. Frønes Drammen Travbane 4 04/4 - 04 / 4 2100 18,7a 264
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Klosterskogen Travbane 6 10/3 - 05 / 11 2100 19,8a 270
6 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -13 -0 -2 -1 -6 -37 000
Run Kajoka (DK) 6 Plass 78 910
9 år MØRKBR V v.Southall Hanover* (US) S. Løvvold Klosterskogen Travbane P 10/12 - 21 / 1 2100 22,9 P
e. Kascara Flame (DK) v. Extreme Aunou* (FR) K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 4 01/12 - 01 / 3 2100 20,1a 358
Hanne Rønningen-Oddbjørn Sveen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 29/10 - 05 / 9 2100 20,0 186
Å. Tengsareid Hanne Rønningen P. Rønningen Jarlsberg Travbane 0 11/10 - 08 / 2 2100 19,8a 556
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam P. Rønningen Momarken Travbane - 08/9 - 03 / 11 2140 dg a 149
7 2017: -7 -0 -2 -1 -1 -27 000 2016: -2 -1 -1 -0 -0 -20 000
Watch Me Boy (DK) 7 Plass 100 141
6 år MØRKBR V v.From Above* (S) R. Kjær Billund - 28/10 - 07 / 1 2020 dg 133
e. Early Bee (DK) v. Ara Pride* K. Andersen Skive 0 23/9 - 04 / 1 2000 19,0 54
Stall Travelige Typer B. Jørgensen Billund 3 12/9 - 04 / 1 2500 17,2a 18
H. Holm K. Ecce Charlottenlund - 30/8 - 10 / 4 3000 dg a 871
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl K. Ecce Charlottenlund 3 16/8 - 07 / 2 2500 15,7a 999
8 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -15 -0 -2 -2 -3 -38 909
Lady Michell 8 Plass 141 251
8 år BRUN HP v.Steinlager (S) P. Midtfjeld Momarken Travbane 3 07/6 - 04 / 4 2140 17,4 35
e. Pingla Toft v. Super News (US) K. Johansen Jarlsberg Travbane 2 08/5 - 06 / 6 2600 17,8 119
Atle Vesttorp /Mysen P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 28/12 - 07 / 1 2140 19,3a 507
K. Johansen Atle Vesttorp P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 08/12 - 01 / 1 2140 20,0a 98
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. D. Aarum Färjestad 6 23/11 - 09 / 6 2140 16,5a 201
9 2016: -12 -0 -0 -0 -6 -15 203 2015: -24 -0 -0 -2 -10 -31 938
Secret Shadow (DK) 9 Plass 53 881
7 år BRUN V v.Fast Photo* (US) O. Brenden Årjäng - 15/5 - 05 / 8 2140 dg a 94
e. Persika Hornline (S) v. Lindy's Crown (US) K. Brenden Årjäng 5 02/5 - 08 / 9 2140 15,4a 708
Kenneth Brenden /Magnor O. Brenden Årjäng 5 24/4 - 07 / 14 2140 17,6a 653
K. Brenden Leif Ingvar Brenden O. Brenden Bjerke Travbane 0 14/4 - 02 / 7 2100 19,6a 240
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko O. Brenden Drammen Travbane 4 22/3 - 04 / 9 2100 18,6a 368
10 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -13 -0 -1 -0 -6 -20 500
Lightning Chip 10 Plass 83 000
6 år MELL.BR. V v.Chipmate* (US) V. Hop Bjerke Travbane 5 03/5 - 01 / 12 1609 18,2a 100
e. Dina Drew (S) v. Mr. Drew (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 21/4 - 01 / 11 1609 17,0a 206
Øyvind Rogne /Rasta G. Austevoll Momarken Travbane 6 05/4 - 07 / 6 1640 17,1ag 255
V. Hop Robert S. Fossen (T) G. Austevoll Momarken Travbane 4 24/3 - 01 / 6 1640 17,0a 263
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Gundersen Bjerke Travbane 0 25/11 - 09 / 9 2600 19,7a 74
11 2017: -4 -1 -0 -0 -0 -12 000 2016: -17 -0 -1 -1 -10 -42 000
Wonder Dream (DK) 11 Plass 99 975
6 år BRUN HP v.Trophy Catch (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 26/5 - 01 / 8 1700 15,6a 254
e. Dare to Dream (S) v. Buzzin Brian (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 05/5 - 06 / 9 1700 16,8a 117
Stall Frivold E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 10/4 - 06 / 11 2140 16,4a 333
L. Kolle Margrethe Nilsen (P) E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 27/3 - 05 / 9 2140 19,1a 53
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl M. Øyo Drammen Travbane 2 22/3 - 04 / 6 2100 18,3a 83
12 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -1 -1 -0 -3 -29 000
D.J.'s Magic 12 Plass 83 000
7 år BRUN HP v.Magnetic Power (US) O. Østre Jarlsberg Travbane 0 24/4 - 06 / 4 2100 19,0 g 812
e. Stabat Mater (FI) v. Lindy's Crown (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 20/3 - 03 / 1 2100 18,4 449
Tone Johansen-Arne Gulbrandsen E. Høitomt Drammen Travbane 0 27/2 - 01 / 3 2100 20,2a 73
E. Høitomt Vidar Engebretsen (T) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 05/2 - 04 / 3 2100 19,0 118
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 22/1 - 02 / 7 2100 17,9a 445