<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:05 V75-7
DD-2
V4-4
VESTLANDSLØPET
VESTLANDSLØPET
Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 800.001 kr.
For 3-15-årige høyest 1.400.000 kr.
Premier: 70.000-35.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-3-11 Plass : 4-3-11

1 2018: -15 -0 -3 -3 -2 -93 400 2017: -12 -2 -0 -1 -7 -66 500
Vassbø Fakse 2040 1 Plass 859 065
10 år BRUN V v.Fakse* (S) S. Løvvold Bergen Travpark 2 04/6 - 04 / 5 1620 23,1 41
e. Blifrøkna v. Lykke Gutten T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 21/5 - 06 / 4 1609 23,8a 20
Benjamin Skogen-Cassandra Skogen T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 13/5 - 04 / 3 2100 26,5a 17
F. Hamre Erik Killingmo (T) T. Solberg Bjerke Travbane 4 27/4 - 04 / 5 1609 25,6a 23
Blå m/gull seler&stjerner, reklame K. Johansen Bjerke Travbane 1 16/4 - 10 / 11 2100 26,7a 94
2 2018: -21 -0 -1 -4 -5 -112 557 2017: -22 -2 -1 -1 -7 -254 077
Finnskog Fokus 2 Plass 1 261 414
11 år BRUN V v.Spikeld G. Austevoll Bjerke Travbane 0 11/6 - 01 / 4 3140 26,5 589
e. Silje Spretta v. Pajaprins G. Austevoll Bjerke Travbane - 11/5 - 06 / 4 2140 dg 151
Gunnar Kværne /Sem G. Austevoll Åby - 30/4 - 04 / 1 2140 dg 122
K. Malmin Gunnar Kværne G. Austevoll Bergen Travpark 0 09/4 - 10 / 5 2120 24,9 102
Mørkblå med gul reklame/bånd G. Austevoll Färjestad 2 25/3 - 07 / 13 1660 23,6 74
3 2018: -22 -6 -5 -2 -5 -220 000 2017: -23 -3 -4 -1 -6 -207 500
Solør Svarten 3 Plass 1 075 260
8 år SVART H v.Åsajerven G. Gudmestad Forus Travbane 1 07/6 - 02 / 4 2040 24,6 25
e. Frøken Kia v. Elding G. Gudmestad Bergen Travpark 7 04/6 - 08 / 13 2140 25,9 18
Randi Alendal G. Gudmestad Forus Travbane 1 24/5 - 02 / 1 2040 26,0 15
G. Gudmestad G. Gudmestad Forus Travbane 2 07/5 - 06 / 5 2040 24,7a 33
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl G. Gudmestad Forus Travbane 1 19/4 - 05 / 2 2040 24,8 111
4 2018: -10 -0 -0 -2 -2 -34 000 2017: -13 -2 -1 -3 -3 -191 436
Kolnes Kjell 4 Plass 1 034 236
7 år SVART H v.Bork Odin O. Østre Romme 4 03/6 - 10 / 2 2140 27,7 g 272
e. Perle Tine v. Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 2 25/5 - 07 / 9 2100 24,6a 239
Tor Birger Krageboen /Tveit V. Hop Bjerke Travbane 0 11/5 - 06 / 1 2140 25,0 99
V. Hop Monica Sønstegård (B) V. Hop Bjerke Travbane 4 16/4 - 01 / 4 2100 26,4a 83
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 6 13/9 - 10 / 2 2600 25,0a 62
5 2017: -6 -0 -0 -0 -3 -17 000 2016: -17 -2 -0 -1 -6 -56 500
Tomdin Ø.K. 5 Plass 826 500
9 år SVART H v.Moe Odin B. Lea Bergen Travpark 5 04/6 - 04 / 12 1640 23,9 323
e. Tripså v. Storelan B. Lea Forus Travbane 1 06/5 - 08 / 7 2100 25,9 13
Gaute Lura /Seim B. Lea Forus Travbane 1 26/4 - 09 / 4 2080 26,6 64
B. Øksnevad B. Øksnevad Forus Travbane 0 15/3 - 02 / 4 1620 26,4 g 269
hvit m/rød ø & ermstriper B. Øksnevad Forus Travbane P 23/2 - 20 / 9 2060 30,4 P
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -2 -2 -0 -6 -113 500
Brødsjø Odin 6 Plass 820 500
8 år SVART H v.Moe Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 25/5 - 07 / 7 2100 24,9a 77
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten T. Solberg Bjerke Travbane 1 11/5 - 06 / 7 2140 24,6 195
Team Haugland Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 24/4 - 01 / 10 2120 26,7 50
Å. Tengsareid Jan Anund Haugland T. Solberg Bjerke Travbane 2 16/4 - 01 / 5 2100 26,1a 219
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Solberg Sørlandets Travpark 5 03/4 - 05 / 9 2180 26,6 222
7 2018: -15 -5 -2 -0 -3 -264 000 2017: -21 -5 -2 -0 -5 -133 500
Nyland 7 Plass 1 214 000
8 år SVART H v.Feseth Lynet P. Braadland Forus Travbane 3 19/4 - 05 / 7 2060 24,5 57
e. Vina Dokka v. Spikeld P. Braadland Forus Travbane 2 12/4 - 05 / 7 2060 24,5 36
Stall Ja-Vert P. Braadland Forus Travbane 0 22/3 - 05 / 6 2060 26,6 40
E. Høitomt Jon M. Sunde P. Braadland Forus Travbane 2 15/3 - 02 / 3 1620 25,9 73
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek P. Braadland Forus Travbane 4 24/11 - 04 / 5 2060 27,7 39
8 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -12 -1 -1 -1 -4 -40 000
Erga Odin 8 Plass 656 000
9 år SVARTBRUN H v.Moe Odin P. Erga Forus Travbane 5 07/6 - 02 / 7 2040 25,5 1110
e. Sjefsstjerna v. Elding M. Berås Bergen Travpark 7 04/6 - 04 / 13 1640 26,9 408
Atle Erga /Orre M. Berås Forus Travbane 2 26/4 - 09 / 6 2080 26,7 26
T. Erga P. Erga Forus Travbane 4 12/4 - 05 / 3 2040 26,1 103
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl M. Berås Sørlandets Travpark 1 10/4 - 03 / 7 1660 25,1 79
9 2017: -4 -0 -0 -1 -1 -12 000 2016: -11 -0 -0 -0 -3 -10 000
Søndre Prinsen 9 Plass 723 550
14 år BRUNSVART V v.Pål Even Å. Tengsareid Bergen Travpark 5 19/5 - 04 / 8 1600 24,0a 256
e. Søndre Lill v. Atom Vinter E. Høitomt Bergen Travpark 0 05/3 - 09 / 6 1600 27,1a 985
Stall Sondre J. Landaas Bergen Travpark 0 03/12 - 01 / 6 2120 30,1 613
P. Buer Jan-Eirik Bergesen Å. Tengsareid Forus Travbane 0 31/10 - 10 / 9 1600 26,6a 663
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re Å. Tengsareid Bergen Travpark 3 10/10 - 07 / 6 2100 26,4a 540
10 2018: -23 -0 -4 -3 -7 -83 500 2017: -30 -1 -3 -4 -9 -126 500
Vertigo Bjørn 2060 1 Plass 1 344 000
10 år BRUN H v.Spikeld H. Steine Bjerke Travbane 5 11/6 - 01 / 7 3160 25,0 856
e. Bru Linn v. Spang Best V. Steine Bergen Travpark 0 04/6 - 04 / 14 1640 27,1 699
Håkon B. Steine /Norheimsund V. Steine Bergen Travpark 1 28/5 - 09 / 6 2180 26,7 17
R. Wiig Håkon B. Steine (A) H. Steine Bergen Travpark 2 12/5 - 01 / 8 2140 24,7 63
svart m/blå ermstriper og reklame H. Steine Forus Travbane 0 07/5 - 09 / 5 1600 21,8a 509
11 2018: -10 -2 -4 -3 -0 -700 971 2017: -15 -5 -7 -0 -2 -1 170 180
Kleppe Slauren 2 Plass 3 602 595
9 år BRUN H v.Sundbo Kravall* (S) K. Djøseland Forus Travbane 2 07/6 - 02 / 11 2080 23,1 r 21
e. Gjømle Vinni v. Elding K. Djøseland Forus Travbane 2 19/4 - 05 / 9 2080 23,2 14
Stall Slauragjengen K. Djøseland Bergen Travpark 3 09/4 - 10 / 13 2140 23,1 88
K. Djøseland K. Djøseland Klosterskogen Travbane 6 26/3 - 08 / 12 2100 24,0a 392
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Momarken Travbane 4 19/3 - 07 / 8 2160 24,2 g 34
12 2017: -15 -0 -2 -0 -5 -42 000 2016: -14 -2 -0 -2 -5 -73 500
Rinde Kvikken 3 Plass 1 327 215
15 år SVART V v.Moe Odin Å. Tengsareid Forus Travbane 6 07/6 - 02 / 9 2060 24,8 158
e. Ritabest v. Friggbest L. Kolle Sørlandets Travpark 1 22/5 - 01 / 5 2180 25,9 69
John Arne Degnes-Åsmund Degnes L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 24/4 - 01 / 11 2120 26,1 442
L. Kolle Jenny Thygesen (T) K. Handeland Sørlandets Travpark 0 25/4 - 06 / 9 2160 26,6 766
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Å. Tengsareid Forus Travbane 0 14/4 - 03 / 7 1620 24,9 202
13 2018: -7 -1 -1 -0 -3 -43 500 2017: -24 -4 -1 -6 -7 -152 000
Vertigo Prins 4 Plass 1 697 272
10 år LYSBRUN H v.Spikeld S. Wassberg Forus Travbane 0 24/5 - 02 / 7 2080 26,6 58
e. Håketine v. Bork Rigel S. Wassberg Forus Travbane 0 19/4 - 05 / 8 2080 26,3 126
Kjell Sunde-Roy Espedal G. Gundersen Klosterskogen Travbane 4 26/3 - 09 / 11 2100 24,5a 95
S. Wassberg Kjell Sunde (A) S. Wassberg Forus Travbane 1 15/3 - 02 / 6 1640 24,6 14
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame S. Wassberg Bergen Travpark 1 05/3 - 09 / 5 1600 23,5a 128
14 2018: -7 -0 -1 -1 -2 -32 500 2017: -11 -0 -0 -3 -3 -31 500
Tin Balder 5 Plass 1 273 500
8 år MØRKBR V v.Lome Kongen H. Hauge Forus Travbane 3 07/6 - 02 / 8 2060 24,0 68
e. Evenspia v. Pål Even H. Hauge Bergen Travpark 3 12/5 - 01 / 7 2140 25,0 27
Joakim Rasmussen /Kapp H. Hauge Bergen Travpark 1 21/4 - 08 / 6 2140 25,5 52
H. Hauge F. Hamre Bergen Travpark 0 09/4 - 10 / 7 2120 br g 158
svart m/gul "h" på ermene V. Hop Klosterskogen Travbane 0 26/3 - 09 / 10 2100 27,0ag 62
15 2018: -6 -0 -1 -1 -1 -26 000 2017: -15 -3 -1 -1 -4 -256 067
Alsaker Piril 6 Plass 1 798 622
11 år BRUN H v.Åkre Lurifax* (S) V. Hop Drammen Travbane 3 29/5 - 07 / 4 2120 25,4 248
e. Thuli Pila v. Elding L. Kolle Bjerke Travbane 0 11/5 - 06 / 10 2160 24,4 236
Arthur Bø /Bø I Telemark L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 26/3 - 09 / 8 2100 25,0a 122
P. Midtfjeld Arthur Bø (T) V. Hop Bergen Travpark 2 05/3 - 09 / 3 1600 23,5a 27
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek L. Kolle Forus Travbane 3 13/2 - 04 / 1 2040 24,8 476