<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V76-4
V5-1


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 175.001 kr.
For 3-15-årige høyest 275.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-10-6 Plass : 5-10-6

1 2016: -15 -0 -3 -1 -5 -57 500 2015: -22 -3 -1 -2 -9 -86 243
Heimly Ina 2100 1 Plass 153 243
5 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin G. Flåten Klosterskogen Travbane 5 26/5 - 05 / 11 2120 29,2 154
e. Mediaas Jerka v. Troll Jahn G. Flåten Bjerke Travbane 6 18/5 - 08 / 3 2140 28,7 1006
Harald Skjærvø /Yttervåg G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 29/3 - 03 / 4 2100 37,2a 52
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 0 02/3 - 06 / 6 2100 31,8a 77
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Drammen Travbane 3 16/2 - 03 / 1 2100 29,7a 36
2 2018: -15 -0 -0 -4 -6 -45 500 2017: -5 -0 -0 -1 -1 -11 000
Lørje Trollet 2 Plass 194 500
9 år SVART V v.Lome Elden K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 4 21/5 - 08 / 15 2120 27,4 520
e. Sorita Soberano v. Bork Rigel K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 3 05/5 - 03 / 10 2100 28,1a 38
Ann-Kristin Madsen-Aina Kristine Madsen K. Kvasnes Sørlandets Travpark 5 23/4 - 08 / 3 2140 28,6 148
K. Kvasnes Ann-Kristin Madsen K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 13/4 - 05 / 1 2140 28,8 24
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 02/3 - 04 / 1 2100 29,4a 55
3 2016: -8 -0 -2 -0 -1 -25 000 2015: -17 -2 -0 -1 -4 -46 000
Gregorius 3 Plass 163 500
7 år MELL.BR. V v.Järvsöfaks (S) O. Østre Romme 0 03/6 - 06 / 6 1640 br g 192
e. Gyldne Tider v. Elding O. Østre Bjerke Travbane 2 16/4 - 02 / 11 2160 28,3 81
Stall Overlegen Galopprosent O. Østre Klosterskogen Travbane - 07/4 - 05 / 8 2120 dg 33
O. Østre Stian Eilefsen (T) O. Østre Klosterskogen Travbane 2 25/3 - 05 / 15 2140 27,4 103
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame A. Stensen Bjerke Travbane 0 03/2 - 02 / 1 2140 30,2 g 147
4 2016: -9 -0 -0 -1 -4 -16 120 2015: -11 -2 -0 -0 -2 -28 194
Alm Kasper 4 Plass 161 254
6 år RØD V v.Kasper Mollyn V. Hop Bergen Travpark 6 04/6 - 08 / 2 2100 27,6 97
e. Alm Prinsessa v. Atom Vinter M. Hultman Lindesberg - 22/5 - 11 / 5 2140 dg 267
Frode Larsen /Mysen B. Albinsson Årjäng 6 15/5 - 07 / 10 2160 29,1 g 119
P. Midtfjeld Frode Larsen M. Hultman Magnor Travbane 7 01/5 - 05 / 13 1620 29,5 204
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek M. Hultman Årjäng 3 24/4 - 05 / 7 1660 28,4 76
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -1 -2 -1 -3 -57 330
Finnskog Odin* 5 Plass 312 002
9 år SVART V v.Bork Odin S. Løvvold Bjerke Travbane 0 01/6 - 03 / 7 2160 br g 18
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) E. Høitomt Biri Travbane 5 14/5 - 08 / 9 2100 28,4a 45
Sverige S. Løvvold Jarlsberg Travbane 1 29/4 - 02 / 2 2100 28,0 62
T. Borg Jan Morten Hansen (T) S. Løvvold Momarken Travbane - 24/3 - 04 / 5 2160 dg 71
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl A. Rasmussen Jarlsberg Travbane P 08/3 - 20 / 2 2120 34,6 P
6 2017: -20 -0 -1 -1 -8 -37 712 2016: -24 -2 -3 -2 -13 -154 647
Tysvær Elling 6 Plass 301 359
9 år BORKET V v.Lome Elden P. Rørvik Drammen Travbane 8 29/5 - 04 / 14 2540 30,7 g 355
e. Sølv Mai v. Lyngsvarten P. Rørvik Biri Travbane 2 20/5 - 05 / 4 2600 31,6 120
Per Erik Rørvik /Årnes L. Kolle Bjerke Travbane 3 11/5 - 03 / 12 2680 27,8 133
L. Kolle Per Erik Rørvik (A) P. Rørvik Jarlsberg Travbane 4 29/4 - 01 / 6 2640 29,0 g 223
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl P. Rørvik Biri Travbane 0 08/4 - 03 / 12 2640 30,6 g 180
7 2016: -8 -0 -0 -2 -0 -12 000 2015: -11 -0 -0 -0 -3 -8 000
Hafell Prinsen 2120 1 Plass 194 000
9 år SVART V v.Prins Juventus E. Vinvand Bjerke Travbane - 01/6 - 03 / 11 2180 dg 785
e. Kine Lill v. Lyngsvarten A. Aursand Leangen Travbane 3 16/5 - 08 / 6 1660 28,0 501
Kristin Myklebostad /Vistdal E. Vinvand Drammen Travbane - 04/4 - 03 / 8 2140 dg 488
H. Holm Kristin Myklebostad A. Aursand Leangen Travbane 3 14/3 - 01 / 4 1660 30,8 171
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Biri Travbane 0 06/2 - 08 / 10 2140 30,3 g 834
8 2018: -17 -1 -0 -2 -6 -67 682 2017: -28 -3 -2 -2 -10 -170 696
Mjølner Tore 2 Plass 609 461
7 år BRUN H v.Spikeld J. Mjølnerød Årjäng 3 05/6 - 05 / 11 2680 27,5 87
e. Horgen Laila v. Auvin (S) J. Mjølnerød Färjestad 0 30/5 - 07 / 12 2160 27,5 g 123
Harald Kvåle /Fannrem J. Mjølnerød Färjestad 2 16/5 - 11 / 1 2640 27,8 69
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane - 04/5 - 05 / 10 2100 dg a 67
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 13/4 - 04 / 7 2600 29,3a 53
9 2019: -11 -1 -2 -3 -1 -78 000 2018: -23 -5 -1 -3 -6 -207 500
Sprett Odin 3 Plass 545 500
9 år BRUN H v.Moe Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 03/9 - 05 / 10 2620 28,4 g 16
e. Spang Lenda v. Alm Svarten E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 21/8 - 21 / 12 2120 26,0 P
Anne-Britt Johansen-Arve Johansen E. Høitomt Bjerke Travbane 0 30/7 - 04 / 9 2100 29,0a 28
E. Høitomt Ronny Larsen Skjellebekk H. Holm Jarlsberg Travbane 1 12/7 - 05 / 5 2620 26,5 85
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Leangen Travbane - 21/6 - 06 / 3 2140 dg 172
10 2017: -17 -5 -1 -4 -6 -295 000 2016: -8 -0 -2 -3 -3 -74 000
Charm Elden 4 Plass 621 500
6 år SVART H v.Alm Viktor K. Malmin Jarlsberg Travbane 4 02/6 - 01 / 6 2100 24,9a 29
e. Eike Lena v. Elding K. Malmin Klosterskogen Travbane P 05/5 - 22 / 2 2120 29,9 P
Anne Cathrine H. Andersen /Froland K. Malmin Biri Travbane 0 08/11 - 07 / 3 2100 30,3a 143
K. Malmin Anne Cathrine H. Andersen L. Kolle Biri Travbane 2 26/10 - 03 / 5 2100 29,8a 50
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 3 07/9 - 07 / 6 2100 26,2a 633
11 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -10 000
Voje Per 5 Plass 276 000
9 år BRUN V v.Ulfrigg T. Solberg Romme - 03/6 - 06 / 4 1640 dg 32
e. Voje Lykka v. Lykkebron* T. Solberg Sørlandets Travpark - 22/5 - 01 / 2 2140 dg 12
Helena Regina Dybesland /Høvåg T. Solberg Bjerke Travbane 1 04/5 - 05 / 4 2100 26,4a 14
T. Solberg Jan Kristian Øverdal (B) T. Solberg Bergen Travpark 2 09/4 - 08 / 4 2100 26,1 60
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 25/3 - 04 / 2 2500 28,6 99
12 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -11 -0 -1 -0 -2 -14 000
Aaby Knekten 6 Plass 314 500
14 år MØRKBR V v.Kos Knekten V. Hop Bjerke Travbane 0 01/6 - 05 / 10 1609 25,3a 81
e. Aaby Lina v. Auvin (S) V. Hop Jarlsberg Travbane 5 13/5 - 02 / 11 1609 27,3ag 64
Per Ingar Lybekk-Inger Synnøve Lybekk V. Hop Drammen Travbane 1 26/4 - 01 / 7 1700 25,8a 74
V. Hop Per Ingar Lybekk V. Hop Klosterskogen Travbane 5 17/4 - 02 / 5 2100 28,9 74
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Momarken Travbane 0 28/3 - 06 / 1 1640 27,9a 44
13 2016: -8 -1 -0 -1 -2 -31 500 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Ulan Bator 7 Plass 272 470
8 år BRUN V v.Spikeld K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 01/6 - 05 / 11 1609 25,6a 123
e. Ulrigela v. Alm Rigel O. Kjenner Bjerke Travbane 5 11/5 - 05 / 13 2160 26,3 78
Stall Bator O. Kjenner Klosterskogen Travbane 1 28/4 - 06 / 12 1700 24,9a 168
K. Ødegaard Bente Dramstad K. Ødegaard Biri Travbane 0 08/4 - 04 / 8 1609 27,1a 666
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 25/2 - 07 / 9 1609 28,4a 55
14 2016: -12 -2 -2 -0 -4 -69 000 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Farmens Arman 8 Plass 231 282
7 år MØRKBR V v.Åsajerven M. Wessel Jarlsberg Travbane 0 13/5 - 02 / 5 1609 27,7a 239
e. Rilum Kvikka v. Høiby Kongen T. Fløysand Bjerke Travbane 6 04/5 - 05 / 6 2100 27,3a 287
Tommy Fløysand /Stokke H. Tvedt Klosterskogen Travbane 0 28/4 - 06 / 11 1700 26,8a 82
T. Fløysand Martine Wessel (A) T. Fløysand Sørlandets Travpark 0 10/4 - 04 / 8 2660 28,8 27
Svart m/hvitt bånd&ermr,gulskklaff,rek H. Tvedt Bjerke Travbane 5 30/3 - 05 / 12 1609 26,3a 26
15 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -1 -4 -16 500
Areta Mollyn 9 Plass 392 500
10 år SVART HP v.Lome Elden D. Dalen Klosterskogen Travbane 7 28/4 - 06 / 9 1700 26,5a 209
e. Nora Mollyn v. Nordli Svarten G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 15/4 - 02 / 11 2100 28,4a 496
Kristine Farmen-Kari Farmen G. Austevoll Drammen Travbane 0 27/2 - 10 / 2 2100 31,1 361
G. Austevoll John Ivar Farmen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 11/2 - 07 / 8 2120 30,1 53
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 10/12 - 04 / 6 2120 29,7 70