Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 3-ÅRINGSLØP
3-ÅRINGSLØP.
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 2.001 kr., 40 m. ved 8.001 kr.
For 3-årige høyest 16.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-6-9 Plass : 8-6-9

1 2018: -12 -2 -0 -1 -2 -55 000 2017: -13 -1 -3 -0 -4 -68 000
Komnes Molla 2100 1 Plass 158 000
5 år RØD HP v.Wik Stjernen K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane P 10/3 - 20 / 4 2120 39,7 P
e. Komnes Sol v. Moe Odin A. Heisholt Klosterskogen Travbane 06/7 - 21 / 8 1720 48,9 B
Stall Eldo A. Heisholt Klosterskogen Travbane 29/6 - 20 / 3 1720 51,0 B
J. Gaustad Johan Hogstad
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl
2 2018: -13 -5 -1 -1 -2 -190 491 2017: -20 -6 -3 -1 -2 -275 949
Emil Mollyn 2 Plass 508 440
5 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) M. Høitomt Klosterskogen Travbane P 26/5 - 21 / 7 2120 41,2 P
e. Celine Mollyn v. Slogum Bjørn P. Glittum Jarlsberg Travbane 23/10 - 12 / 1 2100 51,4 B
Team Emil
M. Høitomt Petter Glittum (T)
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek
3 2018: -4 -1 -0 -0 -1 -15 491 2017: -3 -0 -1 -0 -1 -7 000
Sikvelands Odine 3 Plass 24 491
5 år MØRKBR HP v.Moe Odin C. Antonsen Momarken Travbane 0 31/5 - 07 / 9 2140 37,1 g 487
e. Seile Maia v. Slogum Jørn C. Antonsen Bjerke Travbane P 13/4 - 22 / 6 2160 38,1 P
Stall Gate C. Antonsen Drammen Travbane 09/8 - 21 / 4 1720 53,1 B
C. Antonsen Torgeir Gjølberg C. Antonsen Momarken Travbane 21/7 - 22 / 10 2160 51,3 B
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl.
4 2018: -11 -0 -1 -1 -4 -28 000 2017: -12 -0 -0 -0 -4 -15 000
Min Kuling 4 Plass 83 500
5 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling C. Hande Drammen Travbane P 29/5 - 20 / 11 2120 41,4 g P
e. Tiona v. Lex Jon K. Kvasnes Jarlsberg Travbane - 08/5 - 20 / 7 2120 dgpp N
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 12/6 - 21 / 7 2120 51,7 g B
K. Kvasnes Gunhild C. Henriksen K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 29/5 - 20 / 7 2120 55,4 g B
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek
5 2018: -6 -1 -0 -1 -3 -35 000 2017: -19 -2 -1 -2 -8 -75 318
Lykkje Erna 5 Plass 155 818
5 år BRUN HP v.Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane P 04/5 - 21 / 6 2160 39,3 P
e. Ylblesa v. Pajaprins E. Høitomt Jarlsberg Travbane 03/9 - 20 / 14 2120 51,6 B
ID Internat. Trotting & Breeding AB E. Høitomt Bjerke Travbane 26/8 - 21 / 14 1680 55,5 B
E. Høitomt Evy Marie Brinch (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
6 2018: -11 -3 -1 -2 -3 -94 320 2017: -10 -0 -2 -0 -6 -57 501
Solkongen 6 Plass 267 932
5 år SVART V v.Alm Viktor J. Mjølnerød Momarken Travbane P 31/5 - 20 / 2 2160 35,1 P
e. Lykkje Oleanne v. Åsajerven J. Mjølnerød Momarken Travbane 08/9 - 24 / 6 2160 48,3 B
Terje Haglund /Mysen J. Mjølnerød Momarken Travbane 15/8 - 20 / 7 2160 50,6 B
J. Mjølnerød
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
7 2018: -11 -0 -0 -2 -7 -37 500 2017: -21 -1 -1 -2 -7 -58 000
Smiths Iver 7 Plass 130 500
5 år BRUN V v.Briskeby Philip E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 08/5 - 20 / 8 2120 42,0 g P
e. Kines Mirakel v. Listjærn (S) R. Innlagen Jarlsberg Travbane 08/5 - 20 / 4 2120 01,1 g B
Nina K. Smith-Gunnar Solberg R. Innlagen Jarlsberg Travbane 03/5 - 20 / 4 2100 56,4 g B
C. Engebråthen
Grå m/burgunder ermer, rekl.
8 2018: -19 -6 -3 -3 -3 -179 000 2017: -15 -6 -1 -1 -3 -147 487
Tyri Loke 2140 1 Plass 456 487
5 år RØD H v.Odins Kjempe L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 07/4 - 01 / 1 2100 35,4 276
e. Tyri Fera v. Tyri Knekten G. Flåten Klosterskogen Travbane 2 03/3 - 08 / 4 2100 40,0 47
Torkild Øveren-Sonja Søderholm G. Flåten Jarlsberg Travbane P 20/12 - 20 / 4 2120 39,1 P
G. Flåten T. Espedal Jarlsberg Travbane 12/6 - 21 / 13 2120 53,9 B
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 29/5 - 23 / 6 2120 49,1 B
9 2018: -13 -1 -4 -1 -2 -61 500 2017: -12 -1 -1 -0 -5 -48 000
Hommes Ferrari 2 Plass 159 500
5 år MØRKBR H v.Tekno Odin G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 02/6 - 02 / 8 2100 32,5ag 520
e. Kremtrolla v. Krembest G. Austevoll Bjerke Travbane 5 27/4 - 01 / 2 2140 34,8 g 119
Stall Hommes Ferrari G. Austevoll Jarlsberg Travbane 8 15/4 - 01 / 6 2100 35,1 g 200
G. Austevoll Lars O. Romtveit (T) G. Austevoll Klosterskogen Travbane P 07/4 - 21 / 7 2120 37,1 P
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl A. Berås Sørlandets Travpark 28/6 - 22 / 5 2160 50,5 g B
10 2018: -10 -0 -5 -1 -4 -51 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sitje Rapp 3 Plass 71 500
5 år MØRKBR V v.Rapp Best J. Undem Klosterskogen Travbane 2 26/5 - 03 / 2 2100 33,0 166
e. Maurstad Mai v. Bork Rigel J. Undem Klosterskogen Travbane 3 05/5 - 07 / 2 2100 34,7 44
Team Rapp J. Undem Jarlsberg Travbane 7 15/4 - 01 / 4 2100 34,6 g 46
J. Undem Petter Hvistendahl K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane P 03/3 - 21 / 4 2120 38,6 P
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 04/6 - 20 / 1 1700 46,4 g B
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -17 -1 -2 -1 -7 -91 000
Alm Elden 4 Plass 150 000
5 år SVART V v.Lome Elden T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 02/6 - 02 / 3 2100 31,3a 186
e. Alm Nora v. Nordli Svarten T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 15/4 - 01 / 5 2100 33,0 86
Kristian Versto-Ånond Versto T. Solberg Klosterskogen Travbane P 07/4 - 21 / 5 2120 36,8 P
T. Solberg Lars O. Romtveit (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 15/9 - 22 / 6 1720 50,9 B
Blå m/gull seler&stjerner, reklame