<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:50 Mønstringsløp
Mønstringsløp
1640 m. Voltestart.
2-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -13 -2 -0 -2 -6 -58 021 2017: -18 -2 -1 -1 -10 -84 500
Fresh Fiona M.E.* 1 Plass 142 521
4 år BRUN HP v.Juliano Rags N. Brækken Leangen Travbane 06/6 - 21 / 3 1640 26,2 B
e. Topaz Dragon (NL) v. Dante Buitenzorg (NL)
Danmark
Noralf P. Brækken (T)
hvit m/røde ermer,krage,1/2 stolpe,rek
2 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Emerald Palema 2 Plass 0
2 år BRUN HP v.Rite On Line (US) P. Sørmo Leangen Travbane 06/6 - 21 / 1 1640 33,7 g B
e. Only Palema K.B. v. Cigar Bar (US)
Irene Løfaldli /Rindalsskogen
Per Einar Sørmo (A) Irene Løfaldli
rød m/gul v & sk.stk. røde ermer + rek
3 2019: -4 -1 -0 -1 -1 -30 000 2018: -13 -2 -3 -1 -3 -93 262
Nika 3 Plass 185 262
5 år BRUN HP v.Pastor Stephen (US)
e. Nice Dream D.E. (DE) v. Love You* (FR)
Nadja Jensen /Sparbu
Matilde Herleiksplass (A) Nadja Jensen (B)
Grønn m/lilla skstk & mansj, hvit søm
4 2019: -9 -1 -0 -3 -4 -41 500 2018: -14 -2 -1 -5 -4 -58 850
Gabor B.R. 4 Plass 102 350
5 år MØRKBR HP v.Orlando Vici (FR)
e. Patsy Fed (US) v. Muscles Yankee* (US)
Norun Totland Enoksen-John Valde
Veronika Bugge (T)
Blå, grått skstk & V, hvit kile m rek
5 2019: -5 -0 -1 -1 -0 -17 581 2018: -11 -1 -1 -1 -4 -44 000
Vivienne 5 Plass 122 581
5 år BRUN HP v.Revenue* (S)
e. Beatrice B.R. v. Kadabra* (US)
Ingrid Barlaup /Ranheim
Ragnhild Bjørnbeth (S) Arve Sjoner (T)
Lysblå m/sv.erm-/sidefelt,reklame
6 2019: -6 -1 -1 -1 -3 -122 284 2018: -17 -7 -1 -1 -7 -262 000
Crackajack 6 Plass 550 284
5 år BRUN H v.Scarlet Knight* (US)
e. Kramer Chick (S) v. Mack Lobell* (US)
Ola Martin Foss /Fannrem
Bjørn Garberg (T) Ola Martin Foss
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek
7 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -8 500 2018: -5 -1 -2 -0 -1 -31 000
Vesle Orla 1 Plass 39 500
5 år SVARTBRUN HP v.Dotterud Teddy A. Nilsen Leangen Travbane 06/6 - 21 / 6 1660 52,8 g B
e. Vesle Helda v. Järvsöfaks (S)
Stall Lucky Man
Arne Nilsen (T) Ola Husby
Rød m/hvitt sk.stk, grå kule&ermer
8 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Husgars Philip 2 Plass 0
5 år RØD V v.Tekno Odin
e. Erlika v. Alm Svarten
Lars M. Storhaug /Dombås
Thomas Mjøen (A) Ola Hoseth Husby
hvit m/rød m og ermringer, reklame
9 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Søllteddy 3 Plass 0
2 år SVART H v.Dotterud Teddy M. Fremstad Leangen Travbane 30/5 - 20 / 1 1640 59,8 g B
e. Søllmonja v. Nordli Svarten
Reidar Samskott /Fannrem
Monika Fremstad (T)
grå m/rød/svart ermstr., reklame
10 2019: -6 -1 -2 -1 -1 -35 000 2018: -12 -1 -1 -2 -5 -40 635
Sørli Oda 4 Plass 78 635
5 år MØRKBR HP v.Moe Odin A. Sjoner Leangen Travbane 30/5 - 19 / 7 1660 55,7 g B
e. Kvikne Blessa v. Rigel Jo
Magnar Bolland /Budalen
Arve Sjoner (T)
blå m/reklame på sv. stolpe
11 2019: -4 -2 -2 -0 -0 -52 000 2018: -13 -3 -3 -1 -4 -86 500
Il Jerven 5 Plass 159 500
5 år MØRKBR V v.Åsajerven M. Olsen Leangen Travbane 06/6 - 20 / 4 1660 52,3 B
e. Il Trolla v. Elding
Roar Berg-Kristin K. Berg
Magne Olsen (T) Roar Berg
rød m/gule ermer,rød ermstr,rekl.