<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:55 V5-4


Varmblods 2140 m. Voltestart.
For 3-12-årige med 0 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -9 -1 -0 -0 -1 -20 000 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Restless Miss Sophie 1 Plass 22 000
5 år BRUN HP v.Severino (FR) P. Bendiksen Bjerke Travbane P 01/6 - 21 / 1 2140 22,1 g P
e. Fancy Space (S) v. Defi D'aunou* (FR) P. Bendiksen Bjerke Travbane - 25/5 - 22 / 3 2140 dgpp N
Silje Bendiksen-Ola Heggen P. Bendiksen Bjerke Travbane 05/11 - 20 / 3 1640 29,5 B
Adrian Solberg Akselsen (S) Silje Bendiksen
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
2 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Cemayaz 2 Plass 0
7 år MØRKBR HP v.Gate Open (S) B. Steinseth Biri Travbane P 20/5 - 20 / 6 2100 21,6 P
e. Candy Kisses (S) v. Sugarcane Hanover* (US) B. Steinseth Biri Travbane N 25/1 - 22 / 3 2100 24,3 g N
Ivar Engevold /Flisa B. Steinseth Biri Travbane P 28/4 - 20 / 2 2100 22,6 P
Bjørn Steinseth (T) Ivar Engevold R. Sveen Biri Travbane N 23/12 - 22 / 2 2100 28,7 N
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj R. Sveen Biri Travbane 07/10 - 22 / 1 2100 29,1 B
3 2018: -12 -2 -0 -2 -3 -115 519 2017: -21 -3 -3 -1 -9 -164 342
Prince Tanic 3 Plass 395 560
5 år BRUN V v.Thai Tanic G. Austevoll Momarken Travbane P 31/5 - 20 / 1 2140 22,6 P
e. Inga Lena (S) v. Tant* (US) G. Austevoll Momarken Travbane 25/8 - 24 / 5 2140 32,1 B
Nina Wattum Haugen-Per August Karlsen G. Austevoll Momarken Travbane 02/6 - 22 / 2 2140 30,7 B
Gunnar Austevoll (T) Nina Wattum Haugen
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
4 2016: -2 -0 -1 -0 -1 -7 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Walk Of Fame 4 Plass 7 000
4 år MØRKBR V v.Cromwell (US) K. Johansen Biri Travbane P 20/11 - 20 / 1 2100 22,3 P
e. L.A. Avenue (DK) v. Extreme Aunou* (FR) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 28/11 - 21 / 1 2100 32,2 N
Morten Mæhlum-Bente Obstfelder
Øyvind Ruttenborg (T)
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
5 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Benefits 5 Plass 49 000
6 år BRUN V v.Jaded* (S) O. Østre Momarken Travbane P 27/10 - 20 / 4 2140 23,0 g P
e. Deer Valley v. Sugarcane Hanover* (US) E. Høitomt Momarken Travbane 09/9 - 22 / 3 1640 30,0 B
Bjørn Ingar Strøm /Spydeberg L. Kolle Jarlsberg Travbane 01/9 - 24 / 4 2100 28,8 g B
Per Oleg Midtfjeld (T)
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek
6 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Kalashnikova 6 Plass 5 000
5 år BRUN HP v.Coktail Jet (FR) R. Aarlie Biri Travbane P 27/5 - 20 / 1 2100 20,3 P
e. Look At Her Abs (US) v. Muscles Yankee* (US) J. Eilertsen Bjerke Travbane - 02/3 - 20 / 3 2140 dgpp N
Terje Eide /Hauglandshella G. Austevoll Bjerke Travbane - 23/12 - 20 / 2 2140 dgpp N
Renate Aarlie (T) K. Malmin Bjerke Travbane N 28/10 - 22 / 3 2140 22,0 rg N
Todelt svart/gull, gull mansj, rek
7 2018: -13 -1 -2 -0 -7 -77 000 2017: -9 -2 -2 -3 -2 -66 500
Girl Power 7 Plass 143 500
6 år BRUN HP v.Marion Montana (US) H. Holm Bjerke Travbane P 01/6 - 21 / 4 2140 20,7 P
e. C.C. Girl v. Dell Ridge Image* (CA) H. Holm Klosterskogen Travbane N 03/3 - 21 / 3 2100 25,0 N
Sigmund Jakobsen-Gunnar Grøvslien
Hans Chr. Holm (T)
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
8 2018: -6 -0 -0 -0 -6 -23 152 2017: -20 -4 -1 -4 -4 -118 000
Dahir Tariel 8 Plass 232 152
7 år LYSBRUN V v.More Chips (US) O. Wallevik Bjerke Travbane P 07/10 - 22 / 5 2140 20,0 P
e. Chantilly Tariel v. Dahir De Prelong* (FR) O. Wallevik Momarken Travbane - 19/5 - 20 / 1 2140 dgpp N
Team Corleone P. Midtfjeld Momarken Travbane 24/9 - 22 / 2 2140 26,5 B
Eirik Høitomt (T) Oddmund Wallevik (T) P. Midtfjeld Momarken Travbane 10/9 - 21 / 7 2140 28,9 g B
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
9 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Minnestads el Paso* (S) 9 Plass 0
3 år M.BRUN H v.Adrian Chip* (US) R. Dahlen Mantorp P 21/3 - 13 / 4 2140 21,5 P
e. Bologna (S) v. Viking Kronos* (IT) R. Dahlen Mantorp 07/9 - 51 / 1 2160 31,6 B
Sverige
Rebecca Dahlen (A)
Svart, blå lo.fält, silv.hängsl; svart
10 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -18 -2 -2 -1 -6 -63 500
Lucky's Luke 10 Plass 73 500
5 år MØRKBR H v.More Chips (US) F. Mjølnerød Momarken Travbane P 19/4 - 20 / 2 2140 24,0 g P
e. Knight's Lucky v. Rite On Line (US) F. Mjølnerød Momarken Travbane 08/9 - 22 / 1 2140 31,2 g B
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane 25/8 - 23 / 2 2140 31,4 g B
Frode Mjølnerød (A)
svart m/gult & hvitt
11 2018: -15 -2 -6 -2 -3 -120 500 2017: -10 -5 -1 -0 -1 -99 000
Massive Speed 11 Plass 300 500
5 år BRUN V v.Muscle Massive* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane P 25/5 - 22 / 4 2140 18,5 P
e. Uganda (S) v. Spotlite Lobell* (US) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 21/8 - 23 / 2 2100 25,1 B
Stall Massive & Lars Gaute Bø Å. Tengsareid Forus Travbane 26/5 - 21 / 1 2040 27,3 g B
Åsbjørn Tengsareid (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
12 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Arcadia 12 Plass 0
6 år BRUN HP v.Banker Hall* (US) K. Johansen Bjerke Travbane P 25/5 - 22 / 9 2140 19,7 P
e. Angry L. v. B.Gent L. G. Gundersen Biri Travbane 28/11 - 21 / 2 2100 36,5 g N
Anette Isaksen /Stange G. Gundersen Biri Travbane 12/9 - 23 / 6 2100 32,1 g B
Kai Johansen (T) G. Gundersen Biri Travbane 29/8 - 21 / 1 2100 46,3 g N
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl.