<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:08 V5-5
GULLSMED HUSEBYS MONTÉLØP
GULLSMED HUSEBYS MONTÉLØP - MONTÉLØP
Kaldblods 1640 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 350.001 kr., 40 m. ved 800.001 kr. 20 m. ved mer enn 300 poeng.
For alle 5-15-årige.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -5 -0 -1 -0 -0 -7 000 2016: -26 -1 -1 -0 -6 -44 000
Haugestad Storm 1 Plass 358 000
9 år BRUN V v.Lex Jon C. Hande Klosterskogen Travbane 0 09/6 - 08 / 12 2140 29,4 590
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten H. Kolle Biri Travbane - 20/5 - 02 / 4 2120 dg 439
Gunhild C. Henriksen-Asbjørn Henriksen C. Hande Sørlandets Travpark 4 15/5 - 09 / 5 2180 29,0 67
Kristine Kvasnes (S) Gunhild C. Henriksen K. Kvasnes Biri Travbane - 01/4 - 02 / 7 1620 dg 115
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Momarken Travbane 6 24/3 - 04 / 11 2200 30,3 455
2 2016: -6 -0 -0 -1 -2 -12 132 2015: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Midgårdsormen* (S) 2 Plass 336 425
9 år FUKS V v.Bokli Eld M. Lunde Färjestad 6 25/3 - 01 / 5 2140 29,4 440
e. Heid (S) v. Troll Jahn A. Stensen Biri Travbane 0 18/3 - 01 / 6 1609 28,3a 589
Sverige P. Nilsson Färjestad 0 30/11 - 04 / 3 2160 29,4 539
Martina Lunde (S) Emelie Westlund A. Engstrøm Arvika 0 21/6 - 08 / 8 2120 30,5 672
Brun, grønne vinkler U. Axelson Åmål 0 08/5 - 08 / 4 1700 29,9 149
3 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -3 500 2016: -9 -0 -0 -0 -2 -6 500
Rokketroll 1 Plass 409 000
13 år SVART V v.Polar Troll C. Antonsen Momarken Travbane 0 31/5 - 03 / 1 2160 29,9 g 418
e. Myrvarda v. Rappfot Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 29/4 - 05 / 5 2100 31,4ag 477
Rolf Gunnar Hagen /Hærland C. Antonsen Bjerke Travbane 0 13/4 - 02 / 8 2100 29,8ag 952
Anita Valstad (S) Rolf Gunnar Hagen C. Antonsen Momarken Travbane 0 09/2 - 02 / 3 2140 32,6a 687
svart m/blå ruter/ermf.,gule stj.+rekl M. Berdalen Bjerke Travbane 0 23/9 - 09 / 5 2100 31,7a 497
4 2016: -7 -0 -1 -0 -3 -20 611 2015: -12 -0 -3 -1 -2 -39 000
Eld Lynet 2 Plass 648 771
13 år SVART H v.Elding O. Kjenner Momarken Travbane 0 31/5 - 03 / 8 2180 27,6 338
e. Åspe Trolla v. Troll Jahn O. Kjenner Drammen Travbane 0 02/5 - 02 / 4 1700 26,2ag 475
Stine Therese Solli /Berg I Østfold S. Hogner Sørlandets Travpark 8 10/4 - 03 / 8 1660 26,3 451
Silje Hogner Stine Therese Solli O. Kjenner Drammen Travbane 0 31/10 - 06 / 10 2120 29,4 198
mørkblå m/hvit stj/ermr. rekl O. Kjenner Drammen Travbane 0 05/10 - 05 / 6 2100 28,6 166
5 2017: -14 -0 -1 -0 -8 -44 000 2016: -13 -0 -0 -1 -10 -41 000
H.M. Hird Balder 3 Plass 630 500
12 år BRUN H v.Norne G. Nordbotten Bjerke Travbane 0 25/5 - 07 / 3 2100 25,9a 865
e. Overskeid Ili v. Ilmin G. Nordbotten Sørlandets Travpark 5 15/5 - 04 / 6 2180 25,2 429
Geir Nordbotten /Stokke S. Hogner Jarlsberg Travbane 6 29/4 - 02 / 15 2160 27,3 718
Siv Emilie Løvvold (S) Geir Nordbotten (B) K. Kvasnes Sørlandets Travpark 6 10/4 - 03 / 12 1660 26,1 65
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl M. Berås Klosterskogen Travbane 5 25/3 - 02 / 6 1720 25,8 353
6 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -12 -0 -3 -0 -6 -44 764
Are Odin 1 Plass 646 764
10 år HUSKBRUN V v.Moe Odin O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 31/5 - 03 / 12 2200 27,4 300
e. Hufsa v. Spang Best O. Mikkelborg Momarken Travbane 2 15/12 - 06 / 7 2140 27,2 315
Stall Ojki I. Thompson Jarlsberg Travbane 5 05/12 - 08 / 9 2120 29,4 260
Louise V. Trudvang (A) Karoline Lund Solberg (T) M. Finsand Sørlandets Travpark 4 08/11 - 03 / 9 1660 27,1 135
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek O. Østre Drammen Travbane 2 31/10 - 06 / 11 2120 28,0 246
7 2017: -18 -0 -1 -1 -10 -45 500 2016: -11 -0 -1 -2 -3 -31 500
Turbin 2 Plass 495 000
10 år BRUN V v.Elding J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 09/6 - 08 / 13 2160 29,5 194
e. Hjelset Hagi v. Braute L. Pedersen Biri Travbane 2 20/5 - 02 / 7 2140 29,2 121
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik L. Pedersen Jarlsberg Travbane 5 29/4 - 02 / 12 2140 27,6 188
Josefine Eilertsen (S) Jon Magne Vik R. Kruse Bjerke Travbane - 13/4 - 02 / 10 2100 dg a 394
Skrådelt svart/gull, hvit kant L. Pedersen Biri Travbane 0 01/4 - 02 / 10 1640 27,7 g 53
8 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -12 -1 -2 -1 -5 -61 376
Juni Blixten (S) 3 Plass 1 433 049
15 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) G. Antonsen Bjerke Travbane 0 09/3 - 08 / 4 1609 25,2a 1128
e. Juni Dam* (S) v. Finn Sabin (S) G. Antonsen Bjerke Travbane 0 19/2 - 07 / 8 1609 25,2a 780
Line Fjeldvik-Finn Holmen M. Berdalen Momarken Travbane 0 06/10 - 09 / 8 1680 28,9 113
Renate Aaseng Line Fjeldvik G. Antonsen Momarken Travbane 2 08/9 - 01 / 1 1140 23,2a 39
Hvit m/rødt,hvitt,blått skråbånd,hv.ma M. Berdalen Biri Travbane 0 05/6 - 08 / 9 1620 26,2 74
9 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -2 -0 -2 -42 333
Ara Faks 1 Plass 1 167 963
14 år SVART V v.Järvsöfaks (S) J. Undem Drammen Travbane 0 29/5 - 07 / 8 2120 30,1 562
e. Ara Tulla v. Atom Vinter J. Sjøqvist Bollnäs 5 07/5 - 02 / 11 2180 27,2 116
Morten Solbrekke-Hilde Solbrekke J. Brunzell Romme 2 16/4 - 02 / 13 2180 26,7 261
Liv Pedersen (A) Espen Johansen T. Solberg Bergen Travpark - 09/4 - 10 / 8 2120 dg 485
Rød m/svart sk.felt,sidefelt&ermr,rek L. Pedersen Färjestad 2 25/3 - 01 / 12 2180 27,5 21