<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1


Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 185.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-4-2 Plass : 7-4-2

1 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Øyfrigg 2100 1 Plass 170 574
13 år BRUN V v.Frigg Mollyn L. Haslie Drammen Travbane 0 26/4 - 01 / 6 1700 28,8a 411
e. Øyjerka v. Atom Vinter L. Haslie Drammen Travbane 6 12/4 - 01 / 6 1700 29,9ag 274
Liv Haslie /Kongsvinger L. Trudvang Bjerke Travbane 0 30/3 - 05 / 4 1609 27,1a 612
L. Haslie H. Eggen Bjerke Travbane 0 10/3 - 05 / 1 1609 31,4a 123
rød m/svart skråband L. Haslie Bjerke Travbane 5 27/1 - 05 / 4 1609 29,9a 141
2 2018: -9 -1 -0 -0 -5 -35 430 2017: -12 -1 -0 -3 -7 -112 500
Sikvelands Svarten 2 Plass 378 930
6 år SVART H v.Alm Viktor R. Kruse Bjerke Travbane 0 06/4 - 04 / 5 2100 29,9ag 93
e. Seile Maia v. Slogum Jørn R. Kruse Klosterskogen Travbane 0 26/3 - 05 / 3 2120 29,1 217
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik R. Kruse Sørlandets Travpark 4 12/3 - 06 / 1 2140 26,7 337
R. Kruse Jon Magne Vik R. Kruse Bjerke Travbane 0 20/2 - 07 / 5 2100 29,7a 746
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl R. Kruse Bjerke Travbane 6 10/2 - 07 / 4 2100 29,0a 111
3 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -5 403 2017: -7 -0 -0 -1 -4 -25 000
Blåstrupemoen 3 Plass 210 483
9 år BRUN H v.Håkon Jo* K. Brenden Klosterskogen Travbane 0 07/4 - 05 / 9 2120 34,8 rg 230
e. Viggdine v. Elding K. Brenden Eskilstuna 3 25/3 - 03 / 6 2160 30,7 35
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Sørlandets Travpark 0 12/3 - 06 / 6 2140 27,7 1174
K. Brenden Leif Ingvar Brenden M. Høitomt Bjerke Travbane 0 24/2 - 04 / 3 2160 br rg 171
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Biri Travbane 3 06/2 - 08 / 6 2120 29,4 319
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Baugen Jr. 4 Plass 162 000
9 år BRUN H v.Bravo Turbo B. Steinseth Bjerke Travbane 0 26/5 - 03 / 8 2100 29,6ag 89
e. Baugen Erla v. Lome Elden B. Steinseth Biri Travbane 5 20/5 - 06 / 11 2120 30,3 150
Carsten Løkken-Irene Løkken B. Steinseth Leangen Travbane 3 09/5 - 07 / 5 1640 28,6 148
G. Gundersen Bjørn Steinseth (T) O. Berglin Jarlsberg Travbane 0 30/10 - 04 / 10 2100 32,6ag 295
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 13/10 - 02 / 10 1640 34,4ag 108
5 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -10 -2 -0 -1 -1 -40 000
Steinrig 5 Plass 225 602
10 år RØD H v.Steinsvad Eld T. Stordal Bjerke Travbane - 01/6 - 03 / 9 2180 dg 392
e. Rigel Juni v. Bork Rigel T. Stordal Biri Travbane 0 20/5 - 05 / 5 2600 33,9 g 273
Karine Vormestrand /Sandeid T. Stordal Biri Travbane 0 08/4 - 03 / 11 2640 31,4 g 244
T. Stordal T. Stordal Biri Travbane P 01/4 - 20 / 6 2120 33,1 g P
hvit m/hv.hestehode i sv.kule,rød erms T. Stordal Momarken Travbane - 24/3 - 06 / 4 2140 dg a 278
6 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -17 -1 -1 -3 -8 -91 000
Ty Riga 6 Plass 193 000
8 år BRUN HP v.Lome Elden G. Austevoll Biri Travbane 6 14/5 - 08 / 3 2100 28,7a 172
e. Alm Robyn v. Braute G. Austevoll Momarken Travbane 5 03/5 - 04 / 6 2140 28,7a 103
Nils-Ole Robøle /Heggenes G. Austevoll Bergen Travpark 0 05/3 - 08 / 13 2120 29,3 141
G. Austevoll Nils-Ole Robøle O. Mikkelborg Biri Travbane 3 26/2 - 07 / 8 1609 27,7a 29
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Biri Travbane 3 06/2 - 05 / 7 2120 28,8 124
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -1 -1 -2 -58 000
Søndre Lynet 7 Plass 268 004
8 år MØRKBR V v.Feseth Lynet L. Kolle Bjerke Travbane 3 26/5 - 03 / 7 2100 28,5a 48
e. Søndre Donna v. Elding K. Mathisen Biri Travbane 5 22/4 - 08 / 7 2120 30,1 145
Arnfinn Bruflodt /Grimstad K. Mathisen Biri Travbane 0 26/2 - 07 / 10 1609 34,0a 112
L. Kolle Kim Mathisen (T) K. Mathisen Biri Travbane - 04/12 - 06 / 1 2100 dg a 32
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Forus Travbane 4 03/11 - 05 / 4 2040 28,0 67
8 2016: -9 -1 -0 -0 -4 -34 000 2015: -7 -0 -0 -0 -0 -0
Durgloma 8 Plass 181 500
9 år SVARTBRUN HP v.Lome Elden A. Solhus Leangen Travbane 1 23/5 - 05 / 6 2160 32,1 213
e. Durga v. Dublan V. Bugge Leangen Travbane 7 09/5 - 07 / 10 1660 27,8 1466
Kari Aunhaug /Løkken Verk T. Mjøen Leangen Travbane 4 18/4 - 04 / 2 1640 28,7a 401
V. Hop Kari Aunhaug A. Solhus Leangen Travbane 5 15/2 - 07 / 1 2140 30,7a 313
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl I. Melby Leangen Travbane 0 21/9 - 09 / 12 1640 30,5a 2646
9 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -22 -2 -2 -3 -5 -86 000
Petrine 9 Plass 271 500
8 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) H. Holm Biri Travbane 2 03/6 - 05 / 4 1609 27,3ag 43
e. Super Lotta v. Lome Elden M. Gundersen Bjerke Travbane 5 26/5 - 03 / 1 2100 29,1ag 22
Ida Rødsten Klemetrud-Marianne H. Rødsten M. Gundersen Momarken Travbane 2 10/5 - 07 / 2 1640 25,7a 92
M. Gundersen Martine O. Sørvik (T) M. Gundersen Magnor Travbane 4 01/5 - 05 / 4 1600 30,5 g 184
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Sørlandets Travpark 0 23/4 - 08 / 7 2140 29,5 552
10 2018: -15 -5 -4 -0 -2 -435 435 2017: -19 -7 -4 -1 -1 -461 000
Lykkje Borka 10 Plass 1 193 546
7 år BRUN HP v.Bork Odin B. Steinseth Biri Travbane 1 27/5 - 05 / 11 2120 27,7 45
e. Ylblesa v. Pajaprins B. Steinseth Jarlsberg Travbane 1 21/5 - 08 / 1 2100 27,1 349
Ole Jakob Akre /Rendalen B. Steinseth Bjerke Travbane - 04/5 - 08 / 1 2140 dg 20
B. Steinseth B. Steinseth Leangen Travbane 1 25/4 - 01 / 4 2140 29,9 72
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 0 02/3 - 05 / 14 2160 32,6 g 32
11 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -8 -0 -0 -0 -4 -13 000
Vestrings Vinni 11 Plass 148 500
9 år BRUN HP v.Lome Elden D. Dalen Biri Travbane 0 27/5 - 05 / 8 2120 30,4 757
e. Moshus Vesla v. Braute E. Høitomt Magnor Travbane 5 01/5 - 05 / 3 1600 30,6 168
Ole Johny Olsen /Vestre Gausdal O. Østre Biri Travbane 0 22/4 - 08 / 9 2120 30,4 388
E. Høitomt Ole Johny Olsen O. Mikkelborg Biri Travbane 0 06/11 - 02 / 5 2120 32,0 205
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Austevoll Biri Travbane 0 25/9 - 02 / 4 2100 28,9a 268