<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V65-5
V5-2
DD-1
HOPPELØP
HOPPELØP.
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 60.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 90.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 15 Duo : Trippel : 15-13-9 Plass : 15-13-9

1 2017: -9 -1 -1 -0 -2 -44 000 2016: -17 -4 -3 -3 -6 -130 000
Lille Anne 2100 1 Plass 174 000
7 år RØD HP v.Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 1 27/5 - 08 / 9 2120 31,4 38
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 6 18/5 - 03 / 2 2140 32,5 89
Helge Sletmoen-Solveig S. Sletmoen E. Høitomt Biri Travbane 2 08/4 - 08 / 9 2120 32,4 303
E. Høitomt Helge Sletmoen E. Høitomt Biri Travbane 4 18/3 - 03 / 4 2100 35,4 g 66
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 3 11/3 - 08 / 10 2120 35,0 19
2 2018: -10 -0 -0 -1 -4 -20 371 2017: -14 -0 -1 -0 -6 -30 225
Heggetulla 2 Plass 114 974
10 år BRUN HP v.H.G. Balder B. Humborstad Färjestad 0 25/4 - 10 / 8 1660 31,0 341
e. Trollvinni v. Trons Trollmin* B. Humborstad Bjerke Travbane 0 06/4 - 05 / 11 2160 33,9 334
Kåre Hegge /Røn B. Humborstad Färjestad 2 22/2 - 01 / 6 2160 37,8 60
B. Humborstad Kåre Hegge B. Humborstad Färjestad 6 29/12 - 05 / 9 2180 32,2 162
svart m/gult belte & ermring. B. Humborstad Jarlsberg Travbane 4 05/12 - 04 / 9 2120 33,5 82
3 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -14 -1 -4 -2 -5 -239 000
Alve Frøkna 3 Plass 242 000
4 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 21/5 - 01 / 3 2100 33,6 g 98
e. Rato Dally v. Rappfot T. Fløysand Jarlsberg Travbane 2 24/4 - 03 / 11 2120 31,8 g 41
Martine Wessel /Stokke E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 07/4 - 01 / 10 2120 33,2 g 78
T. Fløysand Martine Wessel (A) T. Fløysand Klosterskogen Travbane 5 26/3 - 01 / 7 2120 33,0 g 70
Svart m/hvitt bånd&ermr,gulskklaff,rek T. Fløysand Sørlandets Travpark 3 28/2 - 07 / 11 2160 34,4 32
4 2018: -3 -0 -1 -1 -0 -12 000 2017: -21 -1 -3 -0 -8 -127 000
Skeie Blesa 4 Plass 253 000
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Malmin Biri Travbane 6 20/5 - 06 / 2 2100 31,3 147
e. Rappblesa v. Pål Even K. Malmin Biri Travbane 3 14/5 - 01 / 8 2120 29,2 281
Erik Løkken /Raufoss K. Malmin Drammen Travbane 6 02/5 - 05 / 14 2140 31,4 179
K. Malmin Erik Løkken G. Gundersen Bjerke Travbane 6 28/4 - 02 / 2 1609 31,4a 385
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Johansen Biri Travbane - 18/3 - 04 / 1 2100 dg 256
5 2018: -11 -1 -0 -2 -5 -85 500 2017: -9 -4 -1 -0 -0 -115 000
Stensvik Marikken 5 Plass 267 500
7 år MØRKBR HP v.Moe Odin A. Stensen Leangen Travbane 1 23/5 - 09 / 1 2140 32,4 43
e. Kos Marie v. Kos Knekten T. Solberg Biri Travbane 5 14/5 - 01 / 1 2100 31,5 g 51
Inger Adele H. Helseth /Averøy A. Solhus Leangen Travbane 4 30/4 - 03 / 2 2140 32,3 g 25
O. Mikkelborg Gaute Inge Helseth (A) A. Stensen Leangen Travbane 1 25/4 - 02 / 4 2140 33,9 17
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl A. Stensen Leangen Travbane 2 11/4 - 01 / 6 2160 31,0 52
6 2018: -10 -0 -1 -0 -3 -17 500 2017: -14 -2 -0 -2 -3 -64 500
Goroso Sjarmen 6 Plass 124 000
8 år BRUN HP v.Tangen Scott F. Hansen Jarlsberg Travbane 2 24/5 - 02 / 9 2100 31,7a 199
e. Valle Møy v. Sjefen F. Hansen Momarken Travbane 6 10/5 - 05 / 11 2660 32,4 g 181
Siv Johanne Ørstad /Hvalstad F. Hansen Drammen Travbane 4 02/5 - 05 / 11 2120 32,0 199
F. Hansen Siv Johanne Ørstad F. Hansen Momarken Travbane 4 19/4 - 03 / 4 2140 33,4a 348
blå m/hvite bomber, mansjetter. F. Hansen Bjerke Travbane - 06/4 - 05 / 3 2140 dg 193
7 2018: -3 -0 -0 -1 -0 -6 000 2017: -8 -0 -0 -2 -4 -25 500
Skrei Odina 7 Plass 153 289
7 år MØRKBR HP v.Moe Odin A. Stensen Bjerke Travbane 2 29/12 - 01 / 6 1609 31,0ag 29
e. Bestfrøkna v. Spang Best A. Stensen Biri Travbane 0 13/12 - 03 / 2 2100 35,2a 49
Ola Røise-Jorunn Røise G. Gundersen Bjerke Travbane 3 24/11 - 04 / 8 2100 35,0ag 47
T. Wollebæk Ola Engevold (B) A. Stensen Drammen Travbane 0 19/10 - 04 / 3 2100 33,1ag 24
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl A. Stensen Bjerke Travbane 1 01/10 - 03 / 4 2100 29,7a 153
8 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -16 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lynne Sokka 8 Plass 73 500
11 år RØD HP v.Bokli Eld A. Stensen Biri Travbane - 03/6 - 04 / 12 2120 dg 303
e. Mørtvedt Fiksa v. Lapp Nils (S) K. Johansen Jarlsberg Travbane 3 13/5 - 06 / 1 2100 30,2 121
Iver Grinaker /Gran A. Stensen Bjerke Travbane 5 06/4 - 05 / 9 2160 32,0 109
A. Stensen Haavel O. Stastad (T) A. Stensen Biri Travbane 3 18/3 - 04 / 9 2120 32,6 g 136
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 5 04/3 - 04 / 8 2100 34,0 g 165
9 2018: -12 -0 -0 -1 -5 -20 500 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Solhøy Gunn 9 Plass 181 500
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 05/6 - 02 / 5 2180 g2 123
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 6 15/5 - 05 / 1 2140 31,1 g 85
Stall Frønes Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 15/4 - 08 / 10 2120 33,2 g 67
Å. Tengsareid Ulv Sverre Nilsen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark P 10/4 - 20 / 5 2160 32,1 g P
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 10/8 - 04 / 1 2140 dg 68
10 2017: -10 -1 -1 -2 -2 -55 000 2016: -5 -0 -0 -0 -5 -16 000
Tellus Vilja 2120 1 Plass 124 000
7 år BRUN HP v.Lome Elden V. Hop Biri Travbane 6 03/6 - 04 / 13 2120 30,3 464
e. Blondie Stjerna v. Lannem Sjur V. Hop Bjerke Travbane 5 02/3 - 05 / 9 2160 31,7 276
Arne Bjerkely /Jevnaker V. Hop Bjerke Travbane 7 03/2 - 05 / 5 2160 32,4 83
V. Hop Arne Bjerkely V. Hop Biri Travbane 2 13/12 - 03 / 4 2100 32,7ag 16
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Drammen Travbane 1 07/12 - 04 / 3 2100 32,3 48
11 2016: -2 -0 -0 -0 -2 -4 500 2015: -9 -0 -0 -1 -0 -8 000
Nordby Vår 2 Plass 89 223
6 år BORKET HP v.Bork Odin K. Johansen Bjerke Travbane 4 19/5 - 01 / 6 2100 31,0a 91
e. Nesstjerna v. Elding K. Johansen Bjerke Travbane 6 03/5 - 02 / 2 1609 30,6a 86
Georg William Sverdrup-Bodil Sælid O. Østre Klosterskogen Travbane 0 14/5 - 05 / 13 2120 30,6 g 701
K. Johansen Georg William Sverdrup K. Johansen Bjerke Travbane 0 06/5 - 07 / 9 1640 30,8 g 545
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. O. Østre Jarlsberg Travbane 0 26/4 - 03 / 11 2120 31,8 g 394
12 2018: -16 -3 -2 -1 -3 -164 120 2017: -20 -6 -2 -3 -4 -167 500
Kiro Bia Balderina 3 Plass 449 620
7 år BRUN HP v.H.G. Balder J. Blekkan Leangen Travbane 0 23/5 - 04 / 12 2160 34,4 g 98
e. Zulu Bia v. Thuli Elden B. Steinseth Leangen Travbane 1 09/5 - 04 / 2 2140 28,9 72
Stall Ki-Ro B. Steinseth Bjerke Travbane 1 28/4 - 02 / 9 1609 30,7a 83
B. Steinseth A. Solhus Leangen Travbane - 18/4 - 08 / 7 1640 g1 ag 61
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj K. Johansen Momarken Travbane 0 24/3 - 02 / 9 2140 33,7ag 544
13 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -12 -2 -2 -0 -1 -47 500
Børke Vinna 4 Plass 95 000
12 år BRUN HP v.Pål Even G. Austevoll Biri Travbane 0 03/6 - 05 / 1 1609 29,5ag 64
e. Børke Ann v. Lapp Nils (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 19/5 - 01 / 2 2100 31,9ag 29
Mona Syvertsen /Brandbu G. Austevoll Bjerke Travbane 1 03/5 - 02 / 9 1609 29,8a 52
G. Austevoll Mona Syvertsen G. Austevoll Momarken Travbane 4 19/4 - 05 / 9 1640 28,3a 116
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Drammen Travbane 0 12/4 - 01 / 3 1700 29,9ag 89
14 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000
Loka 5 Plass 106 000
8 år SVART HP v.Neslands Loke K. Skrugstad Bjerke Travbane 5 04/5 - 08 / 3 2140 29,8 140
e. Njølstad Alexandra v. Njølstad Stjernen K. Skrugstad Bjerke Travbane 1 07/4 - 02 / 7 2100 31,1a 22
Olav Øfstedal /Biri K. Skrugstad Bjerke Travbane 2 16/3 - 04 / 3 2140 30,3 152
K. Skrugstad Steinar Steinum K. Skrugstad Bjerke Travbane 3 02/3 - 05 / 1 2140 31,2 226
lysblå m/gullseler K. Skrugstad Biri Travbane 2 29/1 - 02 / 1 2100 35,1a 98
15 2018: -23 -2 -0 -7 -2 -132 487 2017: -27 -5 -1 -3 -6 -158 166
Sol Faksa 6 Plass 409 153
7 år BRUN HP v.Trø Faks T. Horpestad Åmål - 27/5 - 06 / 1 2080 dg 61
e. Komnes Sol v. Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 1 19/5 - 01 / 1 2100 29,9a 34
Merete Viksås /Roa H. Holm Klosterskogen Travbane - 28/4 - 05 / 7 2100 dg 55
H. Holm Merete Viksås H. Holm Bjerke Travbane 0 02/3 - 05 / 15 2160 34,2 rg 164
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Drammen Travbane 6 16/2 - 03 / 2 2100 30,1ag 67