<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:14 ENERGIMA CUP - FINALE
ENERGIMA CUP - FINALE
Varmblods 1609 m. Autostart. Maks 8 startende.
For alle 3-12-årige.
Premier: 300.000-150.000-60.000-30.000-15.000 (5 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-1-6 Plass : 2-1-6

1
Ringostarr Treb* (IT) 1609 0 Plass
6 år MØRKBR H v.Classic Photo (US) W. Paal Solvalla 2 28/5 - 05 / 6 1609 11,2a 204
e. Farsalo Egral (IT) v. Supergill* (US) W. Paal Solvalla 4 28/5 - 10 / 2 1609 10,4a 127
Italia W. Paal Vermo 5 08/5 - 11 / 2 1609 10,9a 281
W. Paal W. Paal Seinäjoki 3 30/4 - 10 / 1 2100 12,5a 98
N/A W. Paal Torino - 03/4 - 06 / 1 1600 dg a 110
2
Rod Stewart* (IT) 0 Plass
7 år BRUN H v.Love You* (FR) N. Lindblad Jägersro 6 18/5 - 09 / 1 1640 11,6ag 356
e. Valley Lane (DE) v. Lindy Lane* (US) K. Oscarsson Kalmar 5 06/5 - 08 / 1 1640 12,4a 241
Italia C. Jonasson Åby - 30/4 - 01 / 10 2140 brg ag 50
B. Goop C. Eriksson Halmstad 0 29/12 - 07 / 11 1640 14,0a 52
N/A C. Eriksson Charlottenlund 4 13/12 - 08 / 3 2000 13,7a 45
3
Allaballakaitoz* (S) 0 Plass
9 år SVARTBRUN V v.Credit Winner* (US) J. Kontio Gävle 0 21/5 - 11 / 7 1609 10,2a 343
e. Southwind Sweetbay (US) v. Valley Victory* (US) P. Untersteiner Örebro 1 07/5 - 07 / 1 1609 11,1a 20
Sverige J. Untersteiner Jägersro 0 16/4 - 07 / 1 2140 12,7a 168
P. Untersteiner P. Untersteiner Momarken Travbane 2 19/3 - 10 / 4 1640 11,9a 35
N/A P. Untersteiner Mantorp 1 28/2 - 05 / 1 2140 14,3a 17
4
Tycoon Conway Hall* (DK) 0 Plass
6 år MØRKBR H v.Conway Hall* (US) S. Juul Solvalla 1 28/5 - 05 / 7 1609 11,1a 32
e. Golden Sunday (DE) v. Supergill* (US) S. Juul Solvalla 0 28/5 - 10 / 4 1609 10,4a 28
Danmark S. Juul Vermo 2 08/5 - 11 / 3 1609 10,4a 164
S. Juul S. Juul Charlottenlund 4 10/4 - 06 / 2 2011 12,5a 34
N/A S. Juul Halmstad 1 28/3 - 09 / 8 1640 10,4a 60
5
Royal Ice* (US) 0 Plass
5 år BRUN V v.Muscle Hill (US) T. Jansson Solvalla 5 28/5 - 05 / 5 1609 11,4a 246
e. The Ice Queen (US) v. Conway Hall* (US) V. Hop Bjerke Travbane 2 11/5 - 04 / 8 2100 12,5a 17
Danmark V. Hop Jarlsberg Travbane 2 29/4 - 06 / 9 2100 14,5a 51
F. Hamre V. Hop Bjerke Travbane 3 16/4 - 04 / 9 2100 13,0a 46
N/A F. Hamre Momarken Travbane 1 19/3 - 05 / 2 2640 14,2a 40
6
Rafolo (DK) 0 Plass
10 år BRUN V v.Love You* (FR) L. Kolle Bergen Travpark 2 04/6 - 07 / 8 1600 11,8a 54
e. Farola (DK) v. Speedy Herve (US) L. Kolle Bjerke Travbane 1 25/5 - 05 / 1 2100 14,5a 16
John Olav Jensen-Liv Abrahamsen L. Kolle Forus Travbane 0 07/5 - 07 / 6 1600 12,9a 99
L. Kolle L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 29/4 - 06 / 2 2100 14,3a 32
N/A L. Kolle Bjerke Travbane 0 16/4 - 06 / 5 2100 14,1a 334
7
Reven d'Amour* (S) 0 Plass
11 år M.BRUN H v.Revenue* (S) Y. Gingras Solvalla - 28/5 - 04 / 4 1609 dp a 122
e. Melody d'Amour (S) v. Super Arnie* (US) B. Goop Åby 5 14/5 - 07 / 12 1609 10,8a 319
Sverige F. Larsson Rättvik 1 06/5 - 05 / 5 1640 11,0a 35
F. Larsson U. Ohlsson Solvalla 0 13/4 - 09 / 4 1640 11,6a 383
N/A E. Adielsson Solvalla 0 30/3 - 09 / 6 1640 12,2a 157
8
Choco Sun (US) 0 Plass
5 år BRUN H v.Chocolatier* (US) T. Jansson Solvalla 6 28/5 - 02 / 1 2140 11,0a 61
e. Evolution U.S. (US) v. Duke Of York (CA) K. Djøseland Forus Travbane 0 07/5 - 07 / 5 1600 14,7ag 117
Eirik Djuve /Sola F. Hamre Åby 0 30/4 - 11 / 12 1640 11,2a 727
G. Gundersen V. Hop Leangen Travbane 0 02/4 - 07 / 5 2140 16,5a 57
N/A E. Adielsson Momarken Travbane 2 19/3 - 08 / 1 2140 13,2a 162