<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:20 V75-5
V5-1
EUROPAMATCH
BJERKEBANENS EUROPAMATCH
Varmblods 2100 m. Autostart.
For alle 4-5-årige.
Premier: 300.000-150.000-60.000-30.000-15.000-(10.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-3-7 Plass : 2-3-7

1 2016: -4 -0 -3 -0 -0 -217 218 2015: -17 -8 -0 -1 -3 -596 454
Al's Winnermede* (S) 2100 1 Plass 1 207 986
5 år BRUN H v.Olimede* (FR) J. Kontio Solvalla 2 28/5 - 09 / 10 2140 11,3a 45
e. Memory (S) v. Supergill* (US) S. Ericsson Örebro 2 07/5 - 10 / 11 2100 13,1a 98
Sverige D. Wäjersten Solvalla 2 20/4 - 08 / 4 2140 12,7a 17
J. Kontio Svante Ericsson (T) S. Ericsson Axevalla 0 09/4 - 07 / 10 1640 12,6ag 135
hvit med blått sk.stk. og ermer. J. Kontio Solvalla 0 26/12 - 10 / 6 2140 13,5a 27
2 2016: -2 -2 -0 -0 -0 -1 135 542 2015: -15 -9 -1 -2 -0 -2 391 028
Timone EK* (IT) 2 Plass 3 674 210
4 år MØRKBR H v.Mr. Vic* (US) B. Goop San Siro 1 22/5 - 08 / 1 2250 11,3a 28
e. Gemona (IT) v. Lemon Dra* (IT) B. Goop Torino 1 17/4 - 05 / 1 2060 13,6a 44
Italia Y. Lorin FRANKRIKE P 29/3 - 91 / 1 2000 13,8 P
B. Goop Fabrice Souloy (T) F. Esposito San Siro 2 01/11 - 07 / 10 2250 14,4a 47
Mørkblå, gull sk.bånd, hvit rekl F. Esposito Roma - 11/10 - 08 / 1 2100 dg a 62
3 2016: -11 -1 -1 -3 -2 -338 072 2015: -16 -1 -2 -4 -4 -1 144 737
Exodus Hanover* (US) 3 Plass 2 552 156
5 år BRUN H v.Andover Hall* (US) K. Haugstad Romme 3 03/6 - 04 / 1 2140 13,7a 23
e. Exotic Destination* (US) v. Dream Vacation* (US) Ø. Kihlstrøm Åby 0 14/5 - 07 / 5 1609 11,2a 314
Sverige K. Haugstad Umeå 3 23/4 - 10 / 8 2140 13,5a 459
Ö. Kihlström Roger Walmann (T) Ø. Kihlstrøm Mantorp 4 04/4 - 08 / 5 2140 12,3a 111
Turkos, vitt axelparti, 2-del ärm; vit K. Haugstad Färjestad 6 25/3 - 11 / 7 1640 12,0a 179
4 2017: -8 -3 -0 -2 -2 -1 482 931 2016: -9 -2 -2 -1 -2 -637 421
D.D.'s Hitman* (US) 4 Plass 2 797 946
6 år BRUN H v.Donato Hanover* (US) P. Ingves Åby 1 25/5 - 05 / 2 2140 13,3a 19
e. Deedee's Destiny* (US) v. Muscles Yankee* (US) P. Ingves Charlottenlund 2 15/5 - 09 / 5 2000 12,8a 285
Sverige J. Bongiorno U.S.A. 5 24/9 - 07 / 1 1609 12,3ag 20
P. Ingves Petri Puro (T) J. Bongiorno U.S.A. P 15/9 - 06 / 1 1609 12,1a P
blå/hvit med gule ermbind. D. Miller U.S.A. 0 03/9 - 11 / 1 1609 14,5ag 25
5 2017: -10 -0 -3 -2 -3 -670 648 2016: -13 -2 -1 -1 -3 -574 201
Tango Negro* (IT) 5 Plass 2 747 653
5 år M.BRUN H v.Infinitif* (IT) J. Juel Charlottenlund 4 15/5 - 09 / 6 2000 13,2a 64
e. Lisetta Real (IT) v. Lemon Dra* (IT) J. Juel Skive 1 24/4 - 04 / 1 2060 12,7a 22
Italia J. Takter Åby 4 07/4 - 08 / 4 2140 14,6ag 231
J. Juel Jerry Riordan (T) B. Goop San Siro 3 01/11 - 07 / 12 2250 14,4a 31
Beige,grønt sk.stk&seler,røde kant+rek R. Andreghetti Roma - 11/10 - 08 / 2 2100 dg ag 90
6 2017: -8 -2 -3 -2 -0 -280 150 2016: -11 -4 -1 -2 -2 -477 261
Global Republic (S) 6 Plass 1 173 467
6 år BRUN H v.Muscle Hill (US) J. Takter Solvalla 0 28/5 - 13 / 1 2140 12,5ag 66
e. Serene Yankee (US) v. Conway Hall* (US) J. Takter Åby 1 30/4 - 05 / 3 2140 12,2a 133
Stall Republic T. Borg Axevalla 0 09/4 - 11 / 6 2640 14,4a 172
T. Borg Trond Thorseth T. Borg Klosterskogen Travbane 1 25/3 - 09 / 1 2100 16,2a 13
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Bjerke Travbane 2 16/12 - 03 / 7 1609 12,4a 24
7 2016: -3 -3 -0 -0 -0 -345 991 2015: -15 -6 -2 -1 -3 -1 278 906
Buzz Mearas* (S) 7 Plass 1 757 817
5 år SVARTBRUN V v.Dream Vacation* (US) R. Andreghetti Charlottenlund 1 15/5 - 09 / 1 2000 12,6a 15
e. Dance of Joy* (US) v. Malabar Man* (US) R. Andreghetti BELGIA 1 05/5 - 04 / 1 1750 11,0a -
Sverige A. Kolgjini Kalmar 1 12/3 - 10 / 1 2140 13,6a 15
R. Andreghetti Vincent Lacroix (T) A. Kolgjini Bjerke Travbane 1 21/11 - 10 / 5 1609 10,4a 17
hvit med grønt/gult bånd. A. Kolgjini Eskilstuna 2 08/11 - 11 / 1 2140 12,2a 77
8 2016: -10 -1 -1 -4 -2 -389 476 2015: -11 -1 -3 -1 -5 -348 315
Je T'aime Express* (S) 8 Plass 3 494 402
5 år M.BRUN V v.Symphonic Hanover (US) J. Untersteiner Charlottenlund 3 15/5 - 09 / 3 2000 12,9a 36
e. Je T'aime Marron (S) v. Sugarcane Hanover* (US) P. Untersteiner Solvalla 1 04/5 - 06 / 5 2140 13,3a 13
Sverige P. Untersteiner Mantorp 3 04/4 - 08 / 1 2140 12,0a 27
P. Untersteiner P. Untersteiner Färjestad 2 25/3 - 11 / 4 1640 11,2a 36
Röd, vit/svart midjeband & sömmar; röd J. Untersteiner Halmstad 0 27/2 - 03 / 4 1640 13,1a 177
9 2016: -4 -2 -0 -0 -1 -182 974 2015: -13 -7 -1 -1 -0 -493 212
Seedorf O.M.F.* (IT) 9 Plass 876 600
5 år BRUN V v.Algiers Hall (US) E. Adielsson Gävle 1 21/5 - 05 / 7 2640 13,7 13
e. Indy's Lindy* (US) v. S.J.'s Caviar* (US) E. Adielsson Örebro 5 07/5 - 05 / 13 2100 12,7a 63
Sveits E. Adielsson Solvalla 1 20/4 - 09 / 2 2640 13,4a 25
E. Adielsson Stig H. Johansson (T) E. Adielsson Momarken Travbane - 19/3 - 05 / 12 2640 dg a 18
blå m/hvite ermbind. E. Adielsson Mantorp 1 19/12 - 10 / 6 2640 15,4ag 12
10 2017: -7 -0 -0 -0 -4 -49 745 2016: -10 -0 -2 -0 -6 -157 969
Al Dente* (S) 10 Plass 3 800 394
6 år BRUN H v.Scarlet Knight* (US) M. Jakobsson Romme 4 03/6 - 04 / 4 2140 13,9a 20
e. Mollie's Photo (S) v. S.J.'s Photo* (US) P. Ingves Åby 0 14/5 - 07 / 3 1609 11,7ag 99
Sverige K. Haugstad Solvalla 2 04/5 - 06 / 9 2140 13,4a 62
K. Haugstad Catarina Lundstrøm (T) P. Ingves Umeå 4 23/4 - 10 / 1 2140 13,7a 144
Svart, grønt sk.stk, seler & ermringer P. Ingves Färjestad 4 25/3 - 11 / 6 1640 11,6a 178